tunatavus / Tuna Tavus: albümler, şarkılar, çalma listeleri | Deezer'da dinle

Tunatavus

tunatavus

Tuna Tavus

#tunatavus Dominos T.. , 19, #tunatavus Cana Gelec.. 1,, 63, #tunatavus Bizi öldü.. 2,, 80, BUGÜN DOĞUM GÜNÜM! , 17, 3, #tunatavus Pinyata Parç.. 1,, 27, #tunatavus Soğuk Bakla.. , 19, #tunatavus Tane So.. , 11, #tunatavus çardak Kald.. , 8, #tunatavus Sizce Ki.. , 16, #tunatavus 🗿 , 5, HULK'A EV BASKINI! @Musta.. , 10, #tunatavus Tane ısla.. 1,, 67, #tunatavus Büyük .. 4,, , 1, #tunatavus Bilek Gü.. , 5, #tunatavus Country? 🤔 , 17, 1, #tunatavus Sondaki Patlam.. , 24, DOMİNOS TÜM PİZZALARI.. 1,, 76, 4, #tunatavus Oha Bekarım T.. 1,, 56, #tunatavus Ideal Kız @dr.. 1,, 48, #tunatavus Pardon 🤭 @G.. , 46, 1, Sigma 😮‍💨 @orkuni.. 4,, , 2, #tunatavus Harbi çok .. , 20, Sigma 📚 @orkunisitm.. , 16, #tunatavus Hayvan @gokala.. , 9, 65 RAMAZAN SONU ANTRENMANI! .. , 11, #tunatavus Makineyi Kır.. , 28, #tunatavus Tuzağa Düş.. , 18, 97 #tunatavus Yemek çantas.. , 9, 49 #tunatavus @gokalaf Oksij.. 3,, 95, #tunatavus Köpek Mi Onu .. , 7, 60 #tunatavus Utandım , 2, 29 #tunatavus Ağırlık .. , 17, #tunatavus 3 Yıllık K.. , 8, 33 #tunatavus Dedemin Koleks.. , 12, TATLICIDA TÜM MENÜYÜ .. , 23, 1, #tunatavus Tüm Menüy.. , 13, #tunatavus Tartılıyor @.. 5,, , #tunatavus Eksik Tatlı.. , 9, #tunatavus Thor Vs Than.. , 3, 34 #tunatavus Pizza Sipar.. 6,, , Sigma 🍽️ @BLoodRappe.. , 11, #tunatavus Takipçisiyle.. , 13, ÇİĞ KÖFTE CHALLENGE! , 42, 1, #tunatavus Tane çi.. 1,, 31, 1, BASKET ATAN HERKESE PARA.. , 6, #tunatavus Para Dağıtı.. , 6, 32 #tunatavus Squat ⚡️y.. , 3, 55 #tunatavus Bob Ile Antren.. , 17, 47 ANKARA "GECE" SOKAK L.. , 31, 1, #tunatavus Iri Ins.. 1,, 44,

tuna tavus

• metre boyunda kiloluk mutant bir powerlifting sporcusu kardeşimiz. bir rivayete göre günde 16 saat antrenman yapıp kalori civarı almaktadır ve 30 litre su içmektedir.

• bu çocuk tam bir öğütücü.

• mr mutant

• günde 30 litre su içebilen adam olarak hafızalarda yer etmiş sporcu.

• youtube kanalı açmış metamorfoz adında,bize de hayırlamak düşer

• sözlükteki nicki (bkz: throvision) olabilir olmaya da bilir*. uzun zaman önce yazmayı bırakmış. zamanında o da normal bir insanken bir kaza sonucunda mutant olmuştur ve 15 litre su içmektedir. yüzyılda afrika'daki susuzluğun sebebi olarak gösterilir.

mutant olmadan önceki hali

edit: kendisi cenk koçak'ın açtığı youtube kanalını kendi sahiplenmiş. ortak açılan kanalı kendi üzerine alamazsın kendine ayrı bir kanal açman gerekirdi. sonuçta ben cenk olmasa seni tanımazdım bile. cenk sayesinde bugünlere gelip şimdi video ile onu takipçilere şikayet etmek hoş olmamış. önceki videoların gelirini tamamen cenk'e vermeyi teklif ederse adamın gönlünü almış olur belki.

• cenk koçak ile her videosunda beni yaran kişi.

seviliyorsunuz babuşlar ama tuna sen tam bir ayısın be kardeşim. domates suyunu içmek nedir dldkfglkd

• bu deli defterden kağıt koparıp, üzerine fıstık ezmesi sürüp müsvedde muamelesi yaparak o buruşturduğu kağıtları yiyor hahahah iki defa üst üste yaptı bunu antrenman öncesi. hurdalıkta falan çalışsa araba ufalar saklama kabında taşıdığı yemeğine, gerçekten de öğütücü hahah. ona öğütücü demek cidden çok komik geliyo. yaptığı bu spora kafayı takmış durumda ve hakkını veriyor gözlemlediğim kadarıyla oldukça iyi ağırlıklar kaldırıyor az önce kg deadlift yaptı.

onunla ilgili en komik şey: antrenman atmayı seviyorum şiarıyla yaptı sporunu bir videoda, otuz külo suyu içti ve odadan çıkıp başka bir odaya geçti dedesi salonda tek başına oturuyodu uzun süre gülmüştüm. hani amca neler düşündü acaba bu aygır antrenman yaparken? kendisinin tüm o video süresince salonda oturması ve muhtemelen tuna'yı düşünmüş olması bana çok komik geliyo. alışılmış antrenman sonraları yemek yapılır çünkü dede görmeyi insan hiç beklemiyo. dedeye sevgiler, tuna'ya başarılar. umarım deden kadar ömrün olur tuna. bu senin için harika bir temenni gibi görünüyor

• cepa&#x;nın önündeki süs bitkileriyle beslenerek her şartta hayatta kalabileceğini ispatlamış sporcudur.

• t.şak yapmanın çok yakıştığı sporcu.

yapmacık değil, samimi. ortamın neşe kaynağı. özellikle youtube'da yapılan editlerine çok gülüyorum. yorumlardan bir tanesi:

"düşünsene cepa'nın önünde kendi halinle takılan bir bitkisin, mutantın biri gelip seni yiyor."

ekleme: yukarıda yazdıklarım bundan 1 sene önceki görüşlerimdi.

şimdi ise bir şaklaban olarak görüyorum. şimdi yaptıklarının hiçbirini yakıştırmıyorum
    medya maymunluğunun ezdiği bir başkası.

• nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir