milo tavuk etli kedi maması 15 kg / Kedi Maması Fiyatları - 5KG, 10KG, 15KG Kedi Maması Fiyatı - Memur Hukuku Kamu Haberleri

Milo Tavuk Etli Kedi Maması 15 Kg

milo tavuk etli kedi maması 15 kg

Kedi Maması

15 kg ve üzeri ücretsiz kargo
Kediler için sıvı ödül maması
Kediler için poşet yaş mamalar

Özel Kedi Mamaları

BonaCibo Kitten
Yerli Üretim

Tüm ırklardan 12 aya kadar Yavru Kediler ile Hamilelik ve Emzirme Dönemindeki Kediler için hazırlanmıştır.

BonaCibo Kitten; 12 aya kadar, sütten kesilmiş ve hassas sindirim sistemine sahip Yavru kedinizin; sağlıklı gelişimini ve bağışıklık sisteminin güçlenmesini desteklemek üzere formüle edilmiştir.

BonaCibo Adult Cat Lamb & Rice
Yerli Üretim

Tüm ırklardan hassas ve seçici Yetişkin Kediler için hazırlanmıştır.

BonaCibo Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Kedi Maması; kedinize yaşamı boyunca enerji ve canlılık vermek üzere optimum düzeyde protein, yağ ve karbonhidrat dengesi ile formüle edilmiştir. Kuzunun mükemmel lezzetini tercih eden ve mamasının “taze” olarak servis edilmesini isteyen kediler için idealdir.

BonaCibo Adult Cat
Yerli Üretim

Tüm ırklardan Yetişkin Kediler için hazırlanmıştır.

Kedinizin sağlıklı bir metabolizmaya sahip olabilmesi ve ideal vücut ağırlığını koruyabilmesi için protein ve yağ oranı dengelenerek formüle edilmiştir. Beyaz Etin lezzetini tercih eden ve mamasının “taze” olarak servis edilmesini isteyen kediler için idealdir.

BonaCibo Adult Cat Light - Sterilised
Yerli Üretim

Tüm ırklardan kısırlaştırılmış veya kilolu Yetişkin Kediler için hazırlanmıştır.

BonaCibo Cat Light & Sterilised; kısırlaştırılmış, kilolu veya ileri yaştaki (7+) kediler için özel olarak formüle edilmiştir. Sağlıklı kilo kontrolü sağlar. Lezzetten ödün vermeden ve tüm temel besinleri sunacak şekilde hassasiyetle dengelenmiş protein, yağ, karbonhidrat ve mineral oranları ile formüle edilmiştir.

Standart Kedi Mamaları

Micho Adult Cat
Yerli Üretim

Tüm ırklardan Yetişkin Kediler için hazırlanmıştır.

Türkiye’nin en çok satan kedi maması Micho, en başarılı ve popüler mamalarımızdan biridir. Bu başarı, kedileri son derece cezbeden, mamanın “tazeliğinden” ve yüksek tavuk içeriğinden kaynaklanmaktadır. Fiyatı ise, doğrudan satış avantajı sayesinde muadili olan diğer mamaların çok altındadır.

La Mito Mix Adult Cat
Yerli Üretim

Tüm ırklardan yetişkin kediler için hazırlanmıştır.

Premium Mito Mix ; İyi bir vücut kondisyonu sağlamak ve tüm besinsel gereksinimleri fazlasıyla karşılamak üzere yetişkin kediler için formüle edilmiştir. Aynı zamanda, sağlıklı sinir sistemi gelişimi sağlamak için esansiyel bir besin olan Taurin oranı arttırılmıştır.

La Mito Adult Cat
Yerli Üretim

Tüm ırklardan yetişkin kediler için hazırlanmıştır. Kedi ve Köpek Beslenme Uzmanları tarafından, Kaliteden ve Lezzetten ödün verilmeden formüle edilen Mito, Ekonomik fiyatını doğrudan satış stratejisi ile sağlamaktadır. Sindirilebilirliği yüksek ve % doğal hammaddeler kullanılarak hazırlanan Mito; kedinizin tüm besinsel ihtiyaçlarını karşılayarak, dengeli, sağlıklı ve formda bir yaşam sürmesini temin eder.

Kedi Yaş Mamalar

Jöleli Dana Etli Yaş Kedi Maması

%54 toplam et içeriği ile tamamen doğal besinler kullanılarak dostlarımızın tüm besinsel ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamak üzere İngiltere’de Temizmama için özel olarak üretilmiştir.

Soslu Ciğerli Yaş Kedi Maması

%54 toplam et içeriği ile tamamen doğal besinler kullanılarak dostlarımızın tüm besinsel ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamak üzere İngiltere’de Temizmama için özel olarak üretilmiştir.

Jöleli Tavuk ve Hindili Yaş Kedi Maması

Ezme Sardalya ve Ton Balıklı Yaş Kedi Maması

Kedi Ödül Mamaları

Kedi Kumları

Micho Kalın Taneli Topaklanan Kedi Kumu
Yerli Üretim

Yüksek sıvı emme kapasitesi ile birlikte kötü kokuları da hapseden Bentonit özel formülasyonu sayesinde sıvıyla temas anında ortama hoş bir bebek pudrası kokusu da yayar.

Micho Aktif Karbonlu Marsilya Sabunlu Topaklanan Kedi Kumu
Yerli Üretim

Aktif Karbonlu Topaklanan Kedi Kumu, Aktif karbonlu formülü sayesinde kötü kokuları gidermede ekstra güçlü etkiye sahiptir. Tamamen doğal bir ürün olup, içerisinde kediniz için zararlı olabilecek hiçbir toksik madde içermez. Yüksek sıvı emme kabiliyetine sahiptir ve bu yüksek sıvı emme kapasitesi hızlı topaklaşma sağlar. Sıvıyı kısa sürede emerek hapseder, bakteri oluşumuna izin vermez.

Milo Tavuk Etli Kedi Maması 10 kg PDF'de kitap

Milo Tavuk Etli Kedi Maması 10 kg  İADE KOŞULARI   Ürün değişimi için, ürünün minimum %90'ının pakete olması ve orijinal ambalajında iade edilmesi gerekmektedir. Sipariş tarihinden 1 ay süreye kadar ürün iadesi alınacaktır. Evcil hayvanınızın yememesi durumunda açılmış ürün başka marka veya cins mama ile değiştirilemez. Bu kampanya Newcat Newdog 15kg Milo 10kg Kedi Köpek mamalarında geçerlidir. MİLO TAVUKLU YETİŞKİN KEDİ MAMASI İÇİNDEKİLER: İşlenmiş hayvansal protein, buğday, mısır, hayvansal yağ, buğday kepeği, bonkalit, mısır gluteni, kurutulmuş şeker pancarı, ciğer aroması, tuz, kuru bira mayası, taurin. Mineraler: Kalsiyum, Fosfor, Sodyum, İyot, Çinko, Bakır, Potasyum Klorür, Demir, Selenyum. Vitaminler: Vit. A, Vit. D, Vit. E, Vit. C, Vit. B1 - B2- B3(niasin) - B6- B12 - B7 (biotin) - B9 (folik Asit), Vit. K, Kolin, Kalsiyum Pantotetan BESİN DEĞERLERİ Ham Protein: %30 Ham Yağ: %10 Ham Selüloz: %4 Ham Kül: %9 BESLEYİCİ İLAVELER E A VİT IU/kg E D3 VİT IU/kg 3a70 – E VİT 60 mg/kg STAY – C VİT mg/kg TAURİN mg/kg BARKOD: UYARILAR: • Üretim tarihinden itibaren en kısa depolama ömrü 18 aydır. • Üretim tarihi ambalaj üzerinde yazılıdır. • Kuru ve serin bir ortamda paketin ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz. • Kuru mamanın yanında kedinizin su kabında daima temiz içme suyu bulundurunuz. • İnsan gıdası olarak kulanılmamalıdır. Milo Marka Mama hepsiburada tescili markasıdır. Lider Pet Fod ISO , ISO 20 kalite ve gıda güvenliği yönetim sistemleri beraberliğinde dünyada sadece çok idialı global ölçekteki pet fod tesislerinde bulunabilecek kapsamdaki laboratuvarlara sahip, hamadelerinde ve üretiminin tüm aşamalarında mamanın fiziksel, kimyasal, mikrobiyolojik ve toksikolojik kalite kontrol analizlerini yaparak, hayvan sağlığına uygunluğunu kontrol etmektedir. seafoodplus.info için üretilen Milo Cat, Milo Dog New Cat ,New Dog, içeriğinde hayvansal protein olarak kalite aşamalarından başarıyla geçmiş tavuk proteini ve kuzu proteini kulanılmaktadır. Üretilmiş olan tüm ürünlerde protein kaynağı olarak sadece hayvansal protein kaynakları kulanılır ve mama yağ ihtiyacı yine sadece hayvansal yağlar kulanılarak karşılanır. Lider Pet Fod çatısı altında üretilen her ürün gibi Milo Cat, Milo Dog, New Cat ,New Dog, da dünyada kedi ve köpeklerin beslenme gereksinimlerinin bildirildiği standartları ortaya koyan AFCO (The Asociation of American Fed Control Oficials), FEDIAF (European Pet Fod Industry Federation) ve NRC (National Research Council) 'ye uygun olarak üretilmektedir. Lider Pet Fod bünyesinde yer alan ve üretim ile kordineli olarak çalışan kimya laboratuvarında yaş analiz yöntemleri ile kimyasal analizler (ham protein, ham yağ, ham lif, ham kül, nişasta, kalsiyum, fosfor, sodyum, serbest yağ asitleri oranı, peroksit değeri, kuru made, su aktivitesi gibi) gerçekleştirilirken, bu sonuçlar aynı zamanda NIR (near infra-red spectroscopy) cihazı ile tekrar testen geçirilmektedir. Diğer bir taraftan örnekler mikrobiyoloji laboratuvarında, mikrobiyolojik kalite kriterlerinden olan Enterobactericeae sp. ve Salmonela sp. yönünden ve ayrıca toksikolojik olarak mikotoksin (aflatoksin) düzeyi değerlendirme altına alınır. Son olarak üretilen ürünlerde yapılan fiziksel değerlendirmeler (yoğunluk, homojenite, şekil bütünlüğü, particle durability index testi) ve geçmiş üretim karşılaştırmaları (ürün arşivi) ile ürünlerin yüksek kalite standartlarındaki özeliklerinin sürdürülebilirliği test edilmiş olur.

Yazar : Milo

indir kitap

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir