eczane güneş kremi önerileri / Güneş Kremi Çeşitleri & Koruyucular - Narecza

Eczane Güneş Kremi Önerileri

eczane güneş kremi önerileri

Cildinizi Koruyacak En İyi Güneş Kremleri

Yazın cildinizi güneşten etkili bir şekilde koruyacak en iyi güneş kremlerini inceledik.

Cilt lekelerinden, yaşlanma belirtilerine bir çok cilt probleminin temelinde, cildinizi güneşe karşı savunmasız bırakmanız yatıyor olabilir. Güneş ışınlarının cildinizde oluşturacağı zararlı etkilerden korunmak, genç ve sağlıklı bir cilt görünümü için son derece önemli.

Kullanacağınız güneş kreminin mutlaka UVA ve UVB filtresi olması ve suya dayanıklı olması gerekiyor. Deniz ve havuz sonrası mutlaka yeniden uygulanmalıdır. İki parmağınıza sürülen miktarda güneş kremi, yüz, boyun ve kulak bölgesini korumak için yeterli olacaktır.

Uzm. Ecz. İrem Türkoğlu

Uzm. Ecz. İrem Türkoğlu, eczanelerde bulunan dermokozmetik güneş ürünlerinin bu gereklilikleri yerine getirdiğinin de altını çiziyor. Güneş koruyucuların nasıl çalıştığına dair daha detaylı bilgi almak istiyorsanız buraya göz atabilirsiniz.

Yazın cildinizi güneşten etkili bir şekilde koruyacak en iyi güneş kremlerininden oluşan etkili ve kısa bir liste hazırladık.

Deniz Yaşamına Dost Güneş Kremleri

BioDerma Photoderm KID Spray SPF 50+

İsminin Kid Spray olması sizi yanıltmasın, 1 yaşından büyük çocuklarınız dahil olacak şekilde tüm aile bireylerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu sprey hem SPF 50 korumasıyla güneş ışınlarının zararlarına karşı sizi koruyor, hem de deniz dostu içeriği sayesinde su ekosistemine zarar vermiyor. Hüresel Bioprotection patenti sayesinde cildin kendi doğal koruma mekanizmasını güçlendirmeyi de destekliyor.

Caudalie Vinosun Protect Yüksek Koruma Sağlayan Fluid Krem SPF50+

Ocean Protect amblemi taşıyan ürün, en hassas ciltlerde bile antioksidan etki sağlayarak yüz ve boyun bölgesi için UVA/UVB koruması sunuyor. Ciltte iz bırakmayan ultra hafif ve parfümsüz bir bitiş bırakıyor.

La Roche Posay Anthelios Dermo-Pediatrics Invisible Sprey SPF 50

Deniz yaşamına saygılı üretilen ve ciltte iz bırakmayan dayanıklı, yüz ve vücut formülü, çocuklarınız dahil bütün ailenize güvenle uygulayabilirsiniz.

{}

Yağlı Ciltlere Uygun Güneş Kremleri

Kiehl’s Ultra Light Daily UV Defense Mineral Sunscreen SPF 50

Hassas, kızarmaya ve yağlanmaya eğilimi olan ciltler için geliştirilmiş nazik formülü, yağlı bir his bırakmadan kolayca emiliyor ve ciltte parlama yapmıyor. Nazik, yağlı his bırakmayan losyon cildinizi güneş yanıklarına ve erken cilt yaşlanma işaretlerine (cilt lekeleri, kırışıklık ve çil) karşı korumaya yardımcı oluyor.

Clinique Superdefense City Block SPF 50

Stop Signs teknolojisi cildinizi UVA/UVB, Kızılötesi, Mavi Işık ve kirliliklere karşı korumaya, yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltmaya ve cildi makyaja hazırlamaya yardımcı oluyor. Tere ve neme dayanıklı, ağırlık hissi vermeyen ve şeffaf yapısıyla, ciltteki yorgunluk görünümü önleyerek, cildin daha enerjik ve aydınlık bir görünüm kazanmasını destekliyor.

Tüm Cilt Tiplerine Uygun Güneş Kremleri

Supergoop Unseen Güneş Kremi SPF 30 PA+++

SPF 30 etkisinin yanı sıra, tamamen şeffaf ve suya dayanıklı yapısıyla, ağırlıksız, kokusuz ve makyajı sabitleyen günlük bir baz oluştururken, tüm cilt tipleri tarafından rahatça kullanılabiliyor.

{}

Origins Ginzing SPF40 Energy-Boosting Renkli Nemlendirici

SPF 40 güneş koruması ile cildi dış etkenlerden korurken, hafif renk veren yapısıyla anında daha eşit bir cilt tonu ve sağlıkla ışıldayan enerjik bir cilt sunuyor.

Vichy Capital Soleil Rehydrating Light Spray

Hyalüronik asit içeren formülüyle tuzlu ve klorlu suda cildi nemlendirmeye yardımcı olurken, spf 50 özelliğiyle yüksek koruma sağlamayı destekliyor.

Daylong Daylong Extreme SPF50+ Lipozomal Güneş Losyonu

Suya, ısıya ve ışığa karşı dayanıklı yapısıyla hassas ciltler dahil, tüm cilt tiplerinin kullanımına olanak sağlıyor. Dayanıklı ve yüksek koruma etkisine ek olarak, E vitamini ve Aloe Vera içeriğiyle cildi nemlendirmeyi destekliyor.

Anti-Aging Etkili Güneş Kremleri

Skinceuticals Advanced Brightening UV Defense SPF 50

SPF 50 özelliğiyle geniş spektrumlu güneş koruması sağlarken, traneksamik asit ve niasinamid içeren formülü, cilt tonu eşitsizliği ve koyu leke görünümünü azaltarak cilde ışıltılı bir görünüm sağlıyor.

Abtira Garden Lavender Marigold Güneş Koruyucu SPF30

Çinko oksitin koruyucu etkisinden faydalanan bu ürün SPF 30 özelliğinin yanı sıra, shea yağı, jojoba, yabani iğde, hibiscus, ahududu, havuç, lavanta ve aynı sefa gibi antioksidan, onarıcı ve rahatlatıcı yağlar ve yoğun E vitamini içeriği sayesinde güneş hasarını onarıcı ve leke oluşumunu engelleyici etki de sağlıyor.

NeoStrata Defend Geniş Spektrumlu Fiziksel Güneş Koruyucu SPF 50

Daha genç görünen bir cilt için kurutucu çevresel faktörlere karşı koruma sağlamaya yardımcı antioksidan formülü, yağ veya parfüm içermiyor.

OGGUSTO

OGGUSTO

editörün tüm yazıları

Koruyucu ve Cilt Dostu En İyi 15 Güneş Kremi Tavsiyesi

Güneşin tadını çıkartırken, cildimizi korumak her zaman önceliğimiz olmalı. Güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı korunma sağlamayan cildimiz; erken yaşlanma, kırışıklık ve hatta cilt kanserine karşı riskli olabilir. Bu nedenle, güneşin zararlı etkilerine karşı etkin koruma sağlayan en iyi güneş kremlerini bulmak hayati bir önem taşıyor.

Peki, hangi güneş kremi en iyisi? Piyasada birçok marka ve çeşit bulunuyor ancak hangi ürünün size ve cilt tipinize en uygun olduğunu bulmak, kafa karıştırıcı olabilir. İşte bu noktada hem yetişkinlerin hem çocukların hem de yağlı ve kuru ciltleri koruyabilecek en iyi güneş kremlerini sıraladık. Her biri farklı ihtiyaçları karşılayacak şekilde formüle edilmiş bu ürünlerle siz ve aileniz güvenle güneşin keyfini çıkarabilirsiniz.

SıraMarkaFaktörneoldu Puanı
1Bioxcin Sun Care50+10/10
2La Roche-Posay Anthelios50+10/
3Solante Pigmenta50+10/
4Vichy Ideal Soleil50+10/
5The Organic Pharmacy50+10/
6Sebamed Sun Care50+10/
7Bioderma Photoderm Spot50+10/
8Avene Fluide50+10/
9Roc Soleil Protexion30+10/
10Nivea Sun50+10/
11Hamilton Toddler Lotion50+10/
12Garnier Sensitive Advanced50+10/
13Yves Rocher Solaire50+10/
14Babe Facial Oil-Free50+10/
15Trukid Sunny Days30+10/

15 En İyi Güneş Kremi Tavsiyesi

Yaz sıcaklarından ve zararlı güneş ışınlarından korunmamızı sağlayan güneş kremleri hakkında merak edilenleri yanıtladık.

Konu cilt bakımı olduğunda unutulmaması gerekilen güneş ışınlarının vücuda verdiği zarardır. Bu zarardan kurtulmak için en etkili yöntem güneş kremi kullanmaktır. Birbirinden farklı türleri bulunan bu kremlerin kullanımları cilt tipine göre değişiklik gösterebilir.

İşte yüksek koruma faktörüne sahip en iyi 15 güneş kremi önerisi;

1. Bioxcin Sun Care Yağlı Ciltler için Güneş Kremi SPF 50+

En İyi Güneş Kremi

ARTILAREKSİLER
Kolajen içeriği
Yapışkanlık Hissi Olmaması
Kolay emilim
Yaşlanma karşıtı

Güneşin zararlı etkilerine karşı en büyük kalkanınız olacak olan Bioxcin Sun Care Yağlı Ciltler için Güneş Kremi SPF 50+, en iyi güneş kremi listemizin 1. sırasında yer alıyor. Cildi yüksek seviyede koruma altına alırken aynı zamanda cildin ihtiyacı olan bakımı sağlayan bu ürün, içeriğindeki Hyaluronik Asit ve Kolajen ile cildinize kaybettiği nemin geri kazandırılmasını sağlıyor. Bu sayede cildiniz, sıcak yaz günlerinde bile kurumadan, canlı ve taze bir görünüm kazanıyor. Bu özel formül, aynı zamanda foto-yaşlanmaya karşı da etkili bir koruma sağlarken cildinizin genç ve sağlıklı görünümünü korumanıza yardımcı oluyor.

Özellikler
Hacim50 ml
Faktör (SPF)50+
Cilt TipiYağlı Ciltler

İçeriğindeki silisyum termal su sayesinde cildinizi sakinleştirip rahatlatan Bioxcin güneş kremi, aynı zamanda formülündeki Yeşil Çay Ekstresi sayesinde cildi UV ışınlarına karşı ekstra koruyor. Ayrıca, Bioxcin Sun Care yağlı ciltler için güneş kreminin en önemli özelliklerinden biri Dry touch. Bu özellik sayesinde krem, cilt üzerinde yağlı bir tabaka oluşturmadan, hızla emiliyor ve cilt üzerinde yapışkan bir his bırakmıyor.

Kullanıcı Yorumları

👤 Bayıldım. cildim yağlıdan kuruya dönük karma, parlama yapmıyor, hemen emiliyor. stoklamak için indirim bekliyorum. A**K**

👤 Kullandığım en iyi güneş kremi. yapış yapış his bırakmıyor beyazlık bırakmıyor. çabuk emiliyor kolay dağıtılıyor fiyatı da çok uygun stok yapacağım. A***T***

2. La Roche-Posay Anthelios Invisible Fluid Güneş Kremi

En İyi Güneş Kremi

ARTILAREKSİLER
Suya DayanıklıTüm Cilt Tiplerine Uygun Değil
Yapışanlık Hissi Olmaması
Hafif Doku

Suya, tere ve kuma karşı dayanıklı olarak üretilen La Roche-Posay yüz güneş kremi, cildinizi UV ışınlarından koruyarak gelecek hasarların önüne geçiyor. Alerjik cilde sahip olanların da kullanabileceği güneş kremi, cildi yağlandırmadan ve iz bırakmadan yüksek etki sağlıyor. Ürün, çok hafif, ağırlık yapmayan dokusuyla da dikkat çekiyor. Yapışkan ve yağlı his bırakmaması da kullanıcıları tarafından seviliyor.

Özellikler
Hacim50 ml
Faktör (SPF)50+
Cilt TipiAlerjik Ciltler

Kullanıcı Yorumları

👤 Ürün çok iyi anlatıldığı gibi. Yapısı akışkan ve kullanmadan önce çalkalamak gerekiyor. Boyutu gözünüze çok küçük geliyor başta ama 50 ml ve akışkan bir kıvamda olduğu için az miktarda ürün yüzünüze yetiyor bu sayede de çabuk bitmemiş oluyor. S**** K*****

👤 Çok ince bir yapısı var. Yapış yapış bir ürün değil. Cilt hemen emiyor. Akneye ve yağlı cilde eğimliyseniz hiç tereddüt etmeden alın. S**** S*****

3. Solante Pigmenta Koyu Lekelere Karşı Güneş Losyonu

En İyi Güneş Kremi

ARTILAREKSİLER
Kapatıcı EtkiFiyat
Cildi Besleme
Kalıcı Hasarı Önleme

Hassas ciltler için üretilmiş olan Solante Pigmenta, içeriğinde parfüm içermiyor. Kullanım sonrası parlaklık ve canlılık katan güneş kremi, yüksek kapatıcılık etkisine sahip olmasıyla kullanıcılar tarafından çokça seviliyor. 50 faktör güneş kremi, yüksek leke engelleme etkisiyle en iyi güneş kremi listesinde ilk sırada yer alıyor. Ayrıca ürün, güneş ışınlarının ciltte neden olduğu kalıcı hasarı önlüyor, cildi yatıştırıyor ve besliyor. Ciltte düzensiz pigmentasyonun oluşumunu da engellemeye yardımcı oluyor.

Özellikler
Hacim ml
Faktör (SPF)50+
Cilt TipiTüm Ciltler

Kullanıcı Yorumları

👤 3 yıl önce yine Solante Tele Rubor Tinted ürününü Dr. tavsiyesi ile aldım. Başta alışmakta zorluk çektiğim için arada farklı marka ürünler denemeye devam ettim ama sonuç Solante’den iyi olmadığına karar vermeme neden oldu. Sezgin K****

👤 Cilt lekeleriniz var ise düşünmeden kullanmanızı tavsiye ederim. Oğuz C*****

4. Vichy Ideal Soleil Dry Touch Güneş Kremi

En İyi Güneş Kremi

ARTILAREKSİLER
Derin KorumaSadece Yağlı Ciltler
Yaşlanma Karşıtı
Yüksek Etki

Vich Ideal Soleil Dry Touch bizce en iyi yağlı ciltler için güneş kremi kategorisinde yer alıyor. Yüz ve dekolte bölgesi için kullanımı uygun olan krem, yüksek etkisi sayesinde tercih ediliyor. 50 faktör olan ürün, düzenli kullanımlarda derin bir koruma sağlıyor. Yaşlanma karşıtı, güneş koruyucu özelliği olan krem, cildin daha ışıltılı ve elastik olmasında büyük oranda etkilidir. Ürün hacmi ise 50 ml'dir.

Özellikler
Hacim50 ml
Faktör (SPF)50+
Cilt TipiYağlı Ciltler

Kullanıcı Yorumları

👤 Ürünü beğendim. Hele kokusuna bayıldım. İnce bir yapısı var asla kalıntı bırakmıyor yüzde. G**** Ç*****

👤 Karmadan yağlıya dönük bir cilde sahibim bu nedenle birçok ürünü ve içeriğini inceledim. Çabuk emiliyor, sürümü kolay, yüzde tamamen mat bir duruş sağlamıyor biraz parlaklık veriyor fakat kötü görünmüyor. C***** Ü*****

5. The Organic Pharmacy Celluar Protection Güneş Kremi

En İyi Güneş Kremi

ARTILAREKSİLER
Kırışıklıkları ÖnlemeSuya Dayanıklı Olmaması
Derinlemesine Temizlik
Nemlendirici Etkisi

Yüksek fiyatıyla dikkat çeken The Organic Pharmacy Celuuar Protection güneş kremi, cildinizi zararlı güneş ışınlarından korumakla kalmıyor aynı zamanda kırışıklıkları önleyerek yaşlanmayı geciktiriyor. Kullanıcıları tarafından çokça sevilen ürün, cildi derinlemesine nemlendirerek günlük hayatta nemlendirici olarak kullanılabiliyor. Güneşin etkisiyle cilt üzerinde oluşan kırışıklıkları engeleyen ürün, cildinizi yumuşacık yapıyor. Cildi canlandıran içeriği ile güçlü cilt gelişimini destekliyor.

Özellikler
Hacim ml
Faktör (SPF)50+
Cilt TipiTüm Ciltler

Kullanıcı Yorumları

👤 Fiyatı rakiplerine göre biraz daha pahalı fakat bunu hak ediyor. Banu A*****

👤 Harika bir şekilde görevini yerine getiriyor. A***** O*****

6. Sebamed Güneş Kremi

En İyi Güneş Kremi

ARTILAREKSİLER
Cildi BeslemesiDüşük Hacim
Yapışkan His Bırakmaması
Suya Dayanıklı

Konu cilt bakımı olduğunda listelerin olmazsa olmazı Sebamed, Sun Care 50+ güneş kremiyle içeriğimizde yer alıyor. İçeriğindeki provitamin B5, E vitamini, Bisabolol sayesinde cildinizi canlandırıyor, besliyor ve hassasiyetini ortadan kaldırıyor. Suya dayanıklı olarak üretilen ürün, yapışkan bir his bırakmaması sebebiyle oldukça seviliyor. Dermatolojik olarak test edilen Sebamed, paraben, parafin, paba, peg, yağ ve alkol içermiyor, böylece cilt sağlığınızı tam anlamıyla koruyor.

Özellikler
Hacim75 ml
Faktör (SPF)50+
Cilt TipiHassas Ciltler

Kullanıcı Yorumları

👤 Her zaman kullandığım bir ürün. Aşırı hassas cildim var. Yıllardır kullanıyorum. A*** B***

👤 Mercimek tanesi kadar bile sıksanız tüm yüzünüze yetiyor. Koruyuculuğu gayet güzel, sadece yüzünüzü biraz beyazlatıyor. S*** C****

7. Bioderma Photoderm Spot Güneş Kremi

En İyi Güneş Kremi

ARTILAREKSİLER
Yüksek Etki2 Saatte Bir Kullanım Zorunluluğu
Derinlemesine Koruma
Yüksek Hacim

Listemize doktorların önerdiği en iyi güneş kremi olan Bioderma Photoderm Spor ile devam ediyoruz. Etkin bir koruma için 2 saatte bir kullanılması önerilen krem, leke sorununa karşı birebir çözümler arasında yer alıyor. UVA ve UVB ışınlarına karşı derinlemesine koruma sağlayan ürün, yüksek etkisi sebebiyle kullanıcılarından tam puan alıyor. Ürün, güneşe çıkmadana önce yüz ve vücut bölgelerine eşit bir şekilde uygulandığında etkisini gösterebiliyor.

Özellikler
Hacim ml
Faktör (SPF)50+
Cilt TipiNormal ve Kuru Ciltler

Kullanıcı Yorumları

👤 Güneş kreminizi sürdükten 10 dakika sonra cildinizin üzerinde sanki çok hafif transparan bir pudra üflemiş siniz gibi görünüyor. 1 hafta oldu henüz hala hiçbir belirti yok. Karmadan normale ve karmadan yağlıya dönük çok fazla hassas olmayan orta derecede gözenekli ciltler in rahatça anlaşabileceği bir ürün olduğunu düşünüyorum. B*** Ş****

👤 Daha önce hep Sebamed kullandım ama artık bir değişikliğe gitmem gerekiyordu. Çok uzun araştırmalar sonucu Bioderma markasına karar kılmış oldum. Hem okuduğum yorumlar hem de fiyat - ml kıyaslamasında en makul seçim bu gibi duruyordu. İyi ki öyle yapmışım. E**** Y****

8. Avene Fluide Güneş Kremi

En İyi Güneş Kremi

ARTILAREKSİLER
Suya DayanıklıDüşük Hacim
Şişe Tasarımı
Yüksek Etki

50 faktör olan Avene Fluide, hassas cilt yapısına sahip kişiler tarafından kesinlikle denenmesi gerekilen bir ürün. Suya karşı dayanıklılığa sahip olan krem, daha çok açık tenli kişiler tarafından tercih ediliyor. İçerisinde paraben bulunmayan krem, en iyi güneş kremleri listemizde 7. Sırada yer alıyor. Havasız pompa şişe tasarımı ile fazla kullanımdan kaçınmanızı engelleyen krem, cildinizi yağlandırmıyor.

Özellikler
Hacim50 ml
Faktör (SPF)50+
Cilt TipiHassas Ciltler

Kullanıcı Yorumları

👤 Yapısı pudralı alırken bunu bilmiyordum hemen emiliyor ama eğer daha önce pudralı güneş kremi kullanmadıysanız bir kaç kullanımda anca alışırsınız en azından bana öyle oldu. N*** K*****

👤 Ürün çok başarılı. Boyut olarak biraz küçük gelebilir ama çabuk biteceğini sanmıyorum. A*** N*****

9. Roc Soleil Protexion Spray Lotion Güneş Kremi

En İyi Güneş Kremi

ARTILAREKSİLER
UVA KoruyucuFiyat
Nemlendirici
Üstün Performans

Hem güneş kremi hem nemlendirici olan Roc Soleil Protexion, UVA ve UVB ışınlarını %90’a kadar engelliyor. 30 faktör olan krem, kolayca kullanılıyor ve yapış yapış hissiyat vermiyor. Kokusu da etkisi kadar sevilen ürün, yaz kış rahatlıkla kullanılabiliyor. İçeriğindeki termal su sayesinde de cildi nemlendiriyor. Hassas ciltlere özel olarak üretilmiş olan ürün, cilde eşit bir şekilde uygulandığında muazzam performans gösteriyor.

Özellikler
Hacim ml
Faktör (SPF)30+
Cilt TipiHassas Ciltler

Kullanıcı Yorumları

👤 İlk defa aldım. Kolayca kullanılıyor. Sprey olduğu için tercih ettim. Arzu A******

👤 Bu markayı ilk defa kullanacak bende yorumlara bakarak aldım dedikleri gibi yapış yapış his bırakmıyor bence fiyatına göre gayet başarılı bir ürün. Emre D*****

Nivea Sun Koruma Güneş Kremi

En İyi Güneş Kremi

ARTILAREKSİLER
Ferahlık SağlamasıFiyat
Hoş Koku
Zararlı Işınlardan Koruma
Tüm Cilt Tiplerine Uygun

Tüm cilt tiplerine uygun olarak kullanılabilen Nivea Sun, en iyi 50 faktör güneş kremleri arasında yer alıyor. Yaz aylarında ve kış aylarında günlük kullanımlar için uygun olan ürün, gösterdiği yüksek koruma sayesinde tercih ediliyor. Zararlı UVA ve UVB ışınlarının önüne geçen Nivea aynı zamanda cildinizi derinlemesine nemlendirerek gün içinde ferahlık sağlıyor. Kokusunun da son derece güzel olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

Özellikler
Hacim ml
Faktör (SPF)50+
Cilt TipiTüm Ciltler

Kullanıcı Yorumları

👤 Sarışın beyaz tenliyim, sorunsuz kullandım. Farklı markalara hiç bakmayın bile, ürünün tasarımı, kokusu, koruması ve fiyatı her şeyi kaliteli. Gürkan E****

👤 Kısa süreli kullanımımda özellikle herhangi bir beyaz tabaka oluşturmaması beni memnun etti. Günlük hayatta nemlendirici niyetine bile kullanılabilir. Y**** G*****

Hamilton Toddler Lotion Güneş Kremi

En İyi Güneş Kremi

ARTILAREKSİLER
Zararlı Işınlardan KorumaBebeklere Özel Olması
Suya Karşı Dayanıklı
Yüksek Hacim

Listemize Hamilton’un bebek güneş kremi Toddler ile devam ediyoruz. Ufaklıklar için özel olarak formüle edilen ürün, içeriğinde parfüm, lanolin ve renklendirici içermiyor. Pürüzsüz ve hassas ciltleri bulunan küçükler için sürülmesi kolay olarak tasarlanan krem aynı zamanda suya karşı dayanıklı olması sebebiyle tercih ediliyor. 6 ay ve üstündeki bebeklerin kullanımına uygun olan krem, güneşin zarar verici UVB ve UVA ışınlarına karşı muazzam bir performans sergileyerek çocuğunuzu koruyor.

Özellikler
Hacim ml
Faktör (SPF)50+
Cilt TipiHassas Ciltler

Kullanıcı Yorumları

👤 Çok iyi şimdilik. Kuru ve hassas ciltler için doktorumuzun tavsiyesi kendileri. O**** S****

👤 Doktor tavsiyesi ile aldım akneye meyilli cildimde kusursuz kullanıyorum yağlılık hissi yok içeriği tertemiz. S**** T****

Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Güneş Kremi

En İyi Güneş Kremi

ARTILAREKSİLER
Güneş Yanıklarına Karşı KorumaHassas Ciltlere Özel Olması
Hafif Doku
Yapışma Yapmaması

50 faktör olan Garnier Ambre Solaire güneş kremi, hassas cilt yapısına sahip kişilerin kullanabilmesi için uygun olarak tasarlanmıştır. Garnier’in kendine özgü patentli sistemi mexoryl sayesinde ürün, cildinizi güneş yanıklarına karşı tamamen koruyabiliyor. Kullanıcıları tarafından olumlu yorumlar alan güneş kremi, günlük kullanılabiliyor. Hafif dokusuyla da cildinize yapışmıyor, beyaz iz bırakmıyor. UVA ve UVB ışınlarına karşı etkin koruma sağlıyor.

Özellikler
Hacim ml
Faktör (SPF)50+
Cilt TipiHassas Ciltler

Kullanıcı Yorumları

👤 Diğer güneş kremlerine göre fiyatı oldukça uygun olmasına rağmen gerçekten iş gören bir güneş kremi. Yağlı his veya ciltte beyazlık bırakmıyor. 2 senedir düzenli olarak kullanıyorum kışın bile gayet memnunum. M**** A*****

👤 Çok güzel bir krem. Makyaj altı bazı olarakta yaz kış kullanıyorum. Uzun süre gidiyor. Fiyatına göre gayet kaliteli bir ürün. Kesinlikle tavsiye ediyorum. K**** T*****

Yves Rocher Yaşlanma Karşıtı Güneş Kremi

En İyi Güneş Kremi

ARTILAREKSİLER
Tüm Cilt Tiplerine UygunDüşük Hacim
Nemlendirici
Yapışmaz Yapı

Cilt bakım konusunda uzman marka olan Yves Rocher’in yaşlanma karşıtı güneş kremi, 50 faktörlük yapısıyla cildi zararlı güneş ışınlarından koruyor. İlk kullanımdan sonra cildi nemlendiren ve yumuşaklık kazanmasını sağlayan ürün, yapış yapış yapmayan hissiyatı sebebiyle tercih ediliyor. Ciltte bıraktığı hoş koku, yapışkan ve akışkan olmayan dokusu kullanıcıları tarafından çok beğeniliyor.

Özellikler
Hacim40 ml
Faktör (SPF)50+
Cilt TipiTüm Ciltler

Kullanıcı Yorumları

👤 Zaten severek kullandığım bir üründü asla yağlı his bırakmıyor. N*** K****

👤 Ürün güzel, çok kullanışlı, kolay sürülüyor ve yapış yapış kalmıyor. Nilay G*****

Babe Yağsız Güneş Kremi

En İyi Güneş Kremi

ARTILAREKSİLER
Leke GidericiKoku
Yaşlanma Karşıtı
Suya Dayanıklı

Yağsız güneş kremi kategorisinde yer alan Babe, yaşlanma önleyici ve leke giderici formülü sayesinde tercih ediliyor. Kullanım sonrası ciltte leke, parlama ve yapışkanlık bırakmayan ürün, günlük olarak kullanılabiliyor. Normal ve kuru ciltler için geliştirilmiş olan ürün, ciltte iz bırakmıyor. Güneşe çıkmadan 20 dakika önce uygulanan ürün, suya dayanıklı olması nedeniyle de bebeği için güneş kremi arayanların ilk tercihlerinden biri oluyor.

Özellikler
Hacim50 ml
Faktör (SPF)50+
Cilt TipiNormal ve Kuru Ciltler

Kullanıcı Yorumları

👤 Kesinlikle yağlanma yapmıyor, çok başarılı. T*** E****

👤 Cildim karma. Asla parlama yapmadı, dökülme yapmadı. G*** T****

Trukid Sunny Days Güneş Kremi

En İyi Güneş Kremi

ARTILAREKSİLER
Kolay KullanımFiyat
Doğal Formül
Üst Düzey Koruma

Listemizin son ürünü olan Trukid Sunny Days, doktorlar tarafından önerilen en iyi bebek güneşi kremi olma unvanına sahip. Organik yapısıyla satışa sunulan ürün, bebek ciltlerine tam uyum göstererek üstün bir koruma sağlıyor. Sadece ülkemizde değil birçok Avrupa ülkesinde tercih edilen Trukid en çok satan kremler arasında yer alıyor. Hem pratik yapısı hem de kullanım kolaylığının yanı sıra doğal içeriklerle hazırlanmış formülü ile bebekten yetişkin insana kadar güvenle kullanılabiliyor.

Özellikler
Hacim ml
Faktör (SPF)30+
Cilt TipiHassas Ciltler

Kullanıcı Yorumları

👤 İlk aldığım günden beri çok memnunum, en son bunu sport olan su geçirmez olanını aldım her ikisi de tavsiyemdir, ürün doğal ve dolayısı ile en fazla 30 faktör koruma sağlıyor yeterli mi? , şu anda çocuğum 7 yaşında 3 yaşından beri evet gayet yeterli, hiç kızarmadı hiç bir acı çekmedi. O**** Ç****

👤 yaşındaki oğlum için uzun araştırmalar sonrasında aldım. Kokusu ve yoğunluğu çok güzel. Korumasını da tam olarak yapıyor. D*** G****

'ün en iyi güneş kremi hangisi?

En iyi güneş kremi tavsiyelerine gelecek olursak; Bioxcin, La Roche, Solante, Bioderma, Avene, Nivea, Hamilton, Garnier, Sebamet, Roc, Babe, Yves Rocher ve Trukid her cilt tipine uygun nemlendirici, besleyici, hasar önleyici, leke giderici özellikleriyle güvenilir koruyucu güneş kremi markaları olarak biliniyor.

Güneş kremi ne işe yarar?

Güneş kremleri, cildi zararlı güneş ışınlarından, cilt kanserinden, UVA ışınlarından koruyor, hava kirliliğinden koruyor. Aynı zamanda bu kremler, kırışıklıkların, leke oluşumunun, yanıkların da önüne geçiyor. Her mevsim Kullanımı oldukça faydalı olan güneş kremleri birçok kişi tarafından sadece denize girerken sürülüyor.

Güneş kremi nasıl kullanılır?

Güneş kremi güneşe çıkmadan 10 ila 30 dakika öncesinde, yeterli miktarda, ince bir şekilde kullanılmalı. Güneşe çıktıktan sonra sürülen kremler etkisini gösteremeyecek böylece zararları tam anlamıyla önlemeyecektir. Yine az krem kullanımı ve kalın tabaka oluşturulması sonucunda krem işlevini yerine getiremeyecektir.

Güneş kremi alırken neler dikkat edilmeli?

Yeni bir güneş kremi alacaksanız dikkat etmeniz gereken en önemli şey kendi cilt tipinize uygun kremi almaktır. Kendi cilt tipinize uygun kremi bulduktan sonra dikkat edilmesi gerekilen bir diğer şey kremin en az 50+ faktör olması, çünkü 50’den daha düşük faktör olan güneş kremleri yeterli etki göstermeyerek kullanıcısını tatmin etmiyor.

Güneş kreminde faktör ne işe yarar?

SPF, Güneş Koruma Faktörü olarak adlandırılır. Bu SPF, bize güneşin zararlı ışınlarından ne kadar süre korunabileceğinizi söyler. 10, 15, 30, 50 gibi rakamlar ile ifade edilen SPF kişinin yaklaşık 15 kat daha fazla güneş ışığına maruz kalabilmesine izin vermektedir. SPF 15 güneş kremleri %93 UV-B ışınlarını filtreler. SPF 30 %97, SPF 50 ise %99'a kadar filtreleme sağlar.

Güneş kremi fiyatları ne kadar?

Birbirinden farklı türlere sahip olan güneş kremleri en ucuz 20 TL en pahalı TL olarak kullanıcısına sunulmaktadır. Kendi cilt tipinize ve kıstaslarınıza göre en uygun ve en iyi güneş kremini bulmak için listemize göz atabilirsiniz. Listemizdeki ürünler yağlı, kuru, hassas cilt tiplerine uygundur.

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır