okullar uzaktan eğitim mi olacak 2023 / Liseler ne zaman açılacak? Okullar uzaktan eğitim mi olacak deprem

Okullar Uzaktan Eğitim Mi Olacak 2023

okullar uzaktan eğitim mi olacak 2023

Kahramanmaraş'ta meydana gelen ve şiddetindeki iki deprem 10 kentte yıkıcı hasarlara neden oldu. Bölgedeki arama kurtarma çalışmaları 6. gününde de devam ederken mucize bekleyen depremzedeler ve onlarla tek yürek olan tüm Türkiye, kurtarma haberlerine hep birlikte seviniyor. Saatler geçtikte ölü sayısı da artarken 10 ildeki vefat sayısı 6. günde 20 bini aştı. Deprem bölgelerini tek tek gezerek vatandaşlara moral veren Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın, depremin 6. gününde yurtlarla ilgili yaptığı açıklamanın ardından arama motorlarında 'Üniversiteler tatil mi oldu? üniversiteler açılmayacak mı, dersler uzaktan, çevrimiçi, online mı olacak?' sorularının cevabı araştırılıyor. İşte detaylar

ÜNİVERSİTELER AÇILMAYACAK MI, DERSLER UZAKTAN, ÇEVRİMİÇİ, ONLİNE MI OLACAK?

Deprem bölgelerini ziyaret eden Başkan Recep Tayyip Erdoğan, evleri yıkılan depremzedelerin KYK yurtlarında kalabilmesi için üniversitelerin yaz sonuna dekl kapalı olacağını ve uzaktan eğitim yapılacağını duyurdu. Erdoğan açıklamasında, "Bir yıl içinde inşa ve ihya çalışmalarını halledeceğiz. Türkiye genelindeki tüm KYK yurtları yaz sonuna kadar depremzedelere tahsis edilecek. Üniversitelerimizi yaz aylarına kadar tatil ediyoruz, uzaktan eğitime geçiyoruz.'' ifadelerini kullandı.

DEPREM BÖLGESİNDE SON DURUMU ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

Dzeko'da mutlu son! İşte s&#;zleşme detayları
monash.pw transfer i&#;in beklemede!

&#;niversiteler online mı olacak, uzaktan eğitim ne zaman bitecek? Y&#;K'ten son dakika a&#;ıklaması!

Güncelleme Tarihi:

Oluşturulma Tarihi: Şubat 17,

LinkedinFlipboardE-postaLinki KopyalaYazı Tipi

Üniversitelerle ilgili olarak YÖK'ten son dakika açıklaması geldi. Üniversitelerin eğitim öğretim faaliyetlerine bağlayacağı tarih merak ediliyor. Kahramanmaraş’ta yaşanan depremin ardından 10 ilde eğitim öğretim faaliyetlerine ara verildi. Okullarda depremden etkilenmeyen bölgeler için 20 Şubat’ta ders başı yapılacak. Son olarak Elazığ’da afet bölgesi olarak açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, deprem sonrası yaptığı açıklamada yaz mevsimine kadar üniversitelerin tatil edildiğini açıklamıştı. YÖK Başkanı Erol Özvar, üniversitelerdeki bahar dönemine ilişkin açıklamalarda bulundu. Özvar, " döneminin uzaktan eğitimle devam edilmesine karar verilmişti. Bahar dönemi ile sınırlı olmakla ilgili bazı kararlar alındı. Alınan kararlar Nisan ayı ile tekrar değerlendirilecek." dedi. Okulların açılıyor olması ve diğer gelişmeleri öğrenciler yakından takip ediyor. Peki Üniversiteler açılacak mı, ne zaman açılacak? İşte, son gelişmeler…

1/5Üniversiteler online mı olacak, uzaktan eğitim ne zaman bitecek YÖKten son dakika açıklaması
2/5ÜNİVERSİTELER AÇILACAK MI
3/5BÖLGE NÜFUSUNA KAYITLI BİN ÖĞRENCİ VAR
4/5Üniversiteler online mı olacak, uzaktan eğitim ne zaman bitecek YÖKten son dakika açıklaması
5/5BÖLGEDE HANGİ ÜNİVERSİTELER VAR

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır