precoxin sprey nedir / Geciktirici Sprey & Krem | Tüm Geciktirici Ürünler - Trendyol

Precoxin Sprey Nedir

precoxin sprey nedir

Precoxin Sprey %10 40 ml

Sinir Sistemi - Anestezi İlaçları - Lokal Anestezik İlaçlar - Amidler - Lidokain

İlaç Adı:Precoxin Sprey %10 40 ml
Firma:Aymed İlaç
Etkin Madde:Lidokain HCL
ATC Kodu:N01BB02
Kamu Kodu:
Barkod:
Fiyatı:,70 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Precoxin Sprey Fiyatı

Precoxin Sprey %10 40 ml, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı ,70 TL dir.

Precoxin Sprey %10 40 ml ilacının Kategorisi

Sinir Sistemi - Anestezi İlaçları - Lokal Anestezik İlaçlar - Amidler - Lidokain

Precoxin Sprey %10 40 ml Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Precoxin Sprey kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.

geciktirici sprey

• gecenlerde aldim kullandim 3saatte bosalamadim .mina koyim. sevgilim bu durumdan cok rahatsiz oldu. kullanmayin gencler

not:saka len saka sevismis imaji vermek istedim sozlukculere :)

• hayatımda bu kadar boktan bir icat daha bilmiyorum, abi resmen sexin içine ediyor, boşlukta gidip geliyorsun sıfır his, ne anladım ben bu işten arkadaş

• mustafa topaloğlunun beynine sıkarak geç konuşmasını oluşturan sprey.

• mesut yılmazında kullanıldığı düşünülmektedir..

• (bkz: viga)

• adamin biri tenasul uzvuna, bir arkadasinin tavsiyesiyle bundan sikar. amaci uzun zaman sonra gerceklesecek olan cimayi oldugundan daha uzun tutmaktir. hatun kisi kosede gorulur, dis sartlar olgunlasir, bizimki kiza tam hallenecek ama bi sorun var: kucuk oglan boynunu bukmus
    oglan el yordamiyla ugrasir ugrasir olmaz. dumene hanim kizimiz gecer, acar agzini, yumar gozunu, yaklasik yarim saat ugrasir ve sonunda: "askom bo nodon kolkmuyo"
    kizimiz -evlerden irak- yuz felci gecirmis gibi yamulmus cemaliyle, agzinin salyasindan bile habersizdir. oglanin basi ise hala yere bakmaktadir ve spreyi aldigi arkadasinin ceddine rahmet yagdirir

velhasil ne oldugunu bilmeden kullanmamak lazim. maazallah istenmeyen sonuclarin anahtari olabilir

• bayan azdırıcı damla'nın yancısı olmasından kuşku edilen şeytan icadı.

• doğru dozda kullanıldığında boşalmayacağım diye ölü dedeyi, nineyi düşünmekten kurtaran sprey. sadece bir fıs o da çükün altta v yaptığı kısma. unutulmaması gereken nokta ilişkiden önce tuvalete gidip sıkılan bölgeyi güzelce yıkamak. böylece oral diye tutturan partnerine ızdırap vermezsiniz.

ha 3 bira içer olaya girerim diyenlere gelsin: (bkz: alkol kokulu nefesler)

• hafta sonu hazırlıkları başlamış. yarın da fuck budy başlığı hararet yapar. swh

• bir kaç tane kullandım ama bana göre en iyisi (bkz: viga) alman malı, çok etkili bir ürün. ama yanında mutlaka viegra yada muadili ilaç almak gerek. yoksa faydasını göremezsiniz.
    viga çeşitleri var. sıkma işlemine gelince, bolca sıkın yoksa faydasını göremezsiniz.

• PRECOXIN nedir ve ne için kullanılır?

PRECOXIN %10 sprey (40 ml)

İlacın içeriği ve nedir konusu hazırlanıyor.

PRECOXIN nedir ve ne işe yarar bölümünden sonra mutlaka PRECOXIN kullanmadan önce bölümünü okuyunuz.

PRECOXIN nasıl kullanılır?

Uygun doz ve uygulama sıklığı

PRECOXIN Kullanım şekli

Çocuklarda PRECOXIN kullanımı

PRECOXIN %10 sprey (40 ml) prospektüsünde ya da kullanma talimatında çocuklarda kullanımı ile ilgi bir bilgi yok.

Yaşlılarda PRECOXIN kullanımı

PRECOXIN %10 sprey (40 ml) prospektüsünde ya da kullanma talimatında yaşlılarda kullanımı ile ilgi bir bilgi yok.

Özel durumlarda kullanımı

PRECOXIN %10 sprey (40 ml) prospektüsünde ya da kullanma talimatında özel durumlara ilişkin kullanımı ile ilgi bir bilgi yok.

Aşırı dozda PRECOXIN kullanırsanız

PRECOXIN %10 sprey (40 ml) prospektüsünde ya da kullanma talimatında kullanılması gerekenden fazla kullanıdığında yapılması gerekenlerle ilgili bilgi yok.

Kullanmayı unuttuysanız

PRECOXIN %10 sprey (40 ml) kullanmayı unutma durumunda yapılması gerekenlerle ilgili bir bilgi yok.

Bu ilaç tedavisinin sonunda

Bu ilaç için tedavi sonunda ve sonrasında yapılması gerekenlerle ilgili bir bilgi yok.

PRECOXIN yan etkileri

Yan etkileri konusunda Kısa ürün bilgisinde bilgi bulunmamaktadır. En kısa sürede güncellenerek eklecektir.

PRECOXIN son kullanma tarhine kadar güvenle saklayabilmek için PRECOXIN saklama önerileri bölümünü okuyunuz. PRECOXIN ilacını bozulmadan saklayabilmek için bu prospektüste yer alan saklama şekil ve koşullarına uyunuz.

PRECOXIN kullanmadan önce dikkat edilmesi gerekenler

Kullanmadan önce dikkat edilmesi gerekenlerle ilgili bir bilgi prospektüste yoktur.

PRECOXIN kullanmadan önce bu sayfadaki uyarılardan biriyle uyuşan durumunuz varsa doktorunuza danışın. Kullanmadan önce uyarıları sonrası mutlaka PRECOXIN yan etkileri bölümünü okuyun. Böylelikle ilacın yol açabileceği olumsuz etkileri engelleminiz mümkün olabilir.
    PRECOXIN ilacını ne kadar kullanmanız gerektiğini bilmiyorsanız PRECOXIN nasıl kullanılır ve PRECOXIN %10 sprey (40 ml) doz ve uygulama bölümüne bakınız.

PRECOXIN kullanmadan önce dikkat edilmesi gerekenler

Kullanmadan önce dikkat edilmesi gerekenlerle ilgili bir bilgi prospektüste yoktur.

PRECOXIN kullanmadan önce bu sayfadaki uyarılardan biriyle uyuşan durumunuz varsa doktorunuza danışın. Kullanmadan önce uyarıları sonrası mutlaka PRECOXIN yan etkileri bölümünü okuyun. Böylelikle ilacın yol açabileceği olumsuz etkileri engelleminiz mümkün olabilir.
    PRECOXIN ilacını ne kadar kullanmanız gerektiğini bilmiyorsanız PRECOXIN nasıl kullanılır ve PRECOXIN %10 sprey (40 ml) doz ve uygulama bölümüne bakınız.

PRECOXIN %10 sprey (40 ml) Eşdeğerleri

Eşdeğer 10 Adet İlaç Bulundu!.

PRECOXIN %10 sprey (40 ml) İlaç Eşdeğerleri

Eşdeğer İlaç AdıFiyatıTarihANESTOL %5 GR pomad
    Sandoz İlaç San. ve Tic. A.Ş., TL 12 Haz ARITMAL %10 mg 5 ml 3 ampül
    Osel İlaç San. Ve Tic. A.Ş, TL 12 Haz ARITMAL %10 5ml x ampül
    Osel İlaç San. Ve Tic. A.Ş,ARITMAL %2 mg 5 ml 5 ampül
    Osel İlaç San. Ve Tic. A.Ş, TL 12 Haz ARITMAL %2 2ml x 10 ampül
    Osel İlaç San. Ve Tic. A.Ş, TL 12 Haz ARITMAL %2 2ml x ampül
    Osel İlaç San. Ve Tic. A.Ş,ARITMAL %2 5ml x ampül
    Osel İlaç San. Ve Tic. A.Ş,JETMONAL % 2 5 ml 5 ampül
    Adeka İlaç ve Kimyasal Ürünler San. Ve Tic. A.Ş., TL 12 Haz JETMONAL %10 5 ml 3 ampül
    Adeka İlaç ve Kimyasal Ürünler San. Ve Tic. A.Ş., TL 12 Haz JETMONAL 20 mg 10 ml 10 ampül
    Adeka İlaç ve Kimyasal Ürünler San. Ve Tic. A.Ş., TL 12 Haz JETOKAIN SIMPLEX 20 mg 2 ml 10 ampül
    Adeka İlaç ve Kimyasal Ürünler San. Ve Tic. A.Ş., TL 12 Haz KSILIDIN 30 gr pomad
    Osel İlaç San. Ve Tic. A.Ş,LIDESTOL 30 gr jel
    Münir Şahin İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.,LIDOFAST mg/ ml+ mg/ ml enjeksiyonluk çözelti içeren karpul (50 adet)
    Vem İlaç Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti,LIDON mg / 5 ml IM/IV/SC enjeksiyonluk çözelti ( 5 ampül )
    On Farma Tıbbi Araştırmalar, Eğitim ve Danışmanlık, TL 12 Haz LIDON 40 mg / 2 ml IM/IV/SC enjeksiyonluk çözelti ( 10 ampül )
    On Farma Tıbbi Araştırmalar, Eğitim ve Danışmanlık, TL 12 Haz LIDON mg / 5 ml IM/IV enjeksiyonluk çözelti (3 ampül)
    On Farma Tıbbi Araştırmalar, Eğitim ve Danışmanlık, TL 12 Haz LINCAINE sprey %10 50 ml şişe
    Yeni Firma [ Bilgileri Güncelleniyor ], TL 12 Haz LMX 4 krem %4 1X5 G
    SELTEK Estetik Pazarlama ve Tic. A.Ş., TL 12 Haz LMX 4 krem %4 5X5 G
    SELTEK Estetik Pazarlama ve Tic. A.Ş., TL 12 Haz LOCANEST %10 sprey (50 ml)
    Avixa İlaç Sanayi Tic. Ltd. Şti,LOKALEN 50 mg 30 gr pomad
    Toprak İlaç ve Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret A.Ş., TL 12 Haz MONOCAIN 10 ampül
    Koçak Farma İlaç ve Kimya Sanayi A.Ş., TL 12 Haz OTIPAX %1 kulak damlası
    Biocodex İlaç, TL 12 Haz REDEKAIN %5 pomad (30 gr)
    Rdc İlaç Araştırma ve Geliştirme Sanayii A.Ş, TL 12 Haz VEMCAINE PUMP sprey %10 50 ml şişe
    Vem İlaç Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti, TL 12 Haz XYLOCAIN PUMP mg 50 ml sprey
    AstraZeneca Türkiye İlaç Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.,

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır