avea kontör en az ne kadar yüklenir / Lira Yükleme ve Faturasız Hat İşlemleri | Türk Telekom

Avea Kontör En Az Ne Kadar Yüklenir

avea kontör en az ne kadar yüklenir

Türk Telekom En Az Kaç TL Yüklemek Gerekiyor?

• Teğmen
    226 Mesaj
    Konu Sahibi

Arkadaşlar Annemin telefonunu arama yapabilmek için kontör yükleyin vs. süresi gelmişti. Her zaman ki gibi internet bankacılığından yükleme yaptım. 50 lira vardı en düşük. Yükledim 60 lira olan bakiyesi 110 oldu. Ama halen arama yapabilmek için kontör yükleyin diyor. İlk defa başıma gelen bir olay yıllardır. Acaba alt limit daha mı yüksek veya biraz bekleyeyim mi?

• Yarbay
    3660 Mesaj
    ustad 4441444 u arayip detayli sekilde ogrenebilirsin. yada hat senin adinaysa onlinenislemlerden ogrenebilirsin. bence dedigim numarayi arayip bilgi almalisin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    226 Mesaj
    Konu Sahibi

aradım ilk acemi bir temsilciye denk geldim. Telefonda sıkıntı olduğunu sanıyor. Kapatıp tekrar aradım kontrol etti kontor attığım saati, kısıtlamanın nedense kalkmadığını, yani sistemde de kısıtlama görünüyormuş ve anormal olduğunu bundan dolayı kayıt oluşturuldu bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi notebookmania -- 16 Mayıs 2022; 17:42:33 >
  • notebookmanian kullanıcısına yanıt

Online işlemlerden hattı resetleyip kapatıp açın telefonu.

• Teğmen
    226 Mesaj
  • Teğmen
    226 Mesaj
    Konu Sahibi

bimcell değilde Türk Telekom eski adıyla avea kullanıyorum. :) Kayıt açmışlardı halen dönüş olmadı. 64 lira olan bakiyem 50 lira yükleme sonrası 114 lira bakiyem oldu ama halen arama yapmak için lira yükleyin diyor.

• Geçenlerde 3 aylık 10 gb paket tanımladım hattıma , 3 aylık 10 gb paketinizi aylık olarak yüklenmiştir mesajı geldi. Yani Türk telekom arada sistemsel arıza verebiliyor . Başka müşteri hizmetleriyle işinizi halletmeye çalışın . Veya bayiye gidip durumu anlatın.

Hattımdaki milli eğitim bakanlığı 8 gb iptal etmek istediğim . Online işlemlerden iptal ettikçe daha çok geliyor. Şaun hattımda 2 adet 8 gb paketi var. Ne yapacağımı şaşırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biilisimler -- 17 Mayıs 2022; 11:32:24 >
  • Teğmen
    226 Mesaj
    Konu Sahibi

önceki gün kayıt açmışlardı, dün tekrar aradım "ne oldu, halen düzelmedi" diye söyledim. "Henüz açtığımız kayıt sonlandırılmamış, devam ediyor. aciliyetinizi bildiriyorum" diyor. 2 gündür acil bir şey olsa kadın arama yapamıyor.

• Teğmen
    226 Mesaj
    Konu Sahibi

Arkadaşlar 3. gün oldu ve şu an saat 14:20 gibi bir mesaj geldi. Sonrasında kontrol ettiğimde, Hat tekrardan aktif edilmiş ama bu seferde kendiliğinden gizli numara özelliği de aktif edilmiş. Yani gizli numara kabul etmeyenleri arayamıyorum. Neyse uygulamadan hemen açayım dedim. Orda da şu hatayı veriyor kapamıyor bu özelliği.

"işleminiz gerçekleştirilemiyor lütfen daha sonra tekrar deneyiniz"

Nette aradığımda ise şikayet var vb sitelerde bu sorunu son günlerde yaşayanlar olmuş. Müşteri hizmetleri haberimiz var sorunu halletmeye çalışıyoruz demiş. Anlayacağınız Türk Telekom son günlerde sistemsel olarak bir karmaşıklık içinde. Hayırlısı.

• Teğmen
    180 Mesaj

3 aydır aynı sorun herhangi bir hat kısıtlaması veya engeli gözükmüyor ama arama yaparken lira yükleyin diyor , mesaj gönderilmiyor

arama ve mesaj gelmede sıkıntı yok

sorun çözülmedi çok aradım müşteri hizmetlerini ama her seferinde basit ezbere çözüm önerisi sunuyorlar ve tabikide sorun devam ediyor

• yeni mesaja gitYeni mesaj
    Bilgi ikonYeni mesajları sizin için sürekli kontrol ediyoruz, bir mesaj yazılırsa otomatik yükleyeceğiz.Bir Daha Gösterme

Benzer içerikler

Türk Telekom En az yükleme tutarı 35 TL oldu!

• Teğmen 20+
    164 Mesaj
    Konu Sahibi
    Türk Telekom online işlemlerde ve diğer marketlerde en az yükleme tutarı 35 TL oldu. Biri dur desin artık!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Yarbay
    8034 Mesaj
  • Teğmen 20+
    164 Mesaj
    Konu Sahibi
    Gerçekten öyle hocam insanları bi kalıp içine alıp zorla bişeyler elde etmeye çalışıyorlar.Birileri dur demezse yakında durum çok daha vahim olacak.İstersem 1 lira yüklerim istersem 100 lira bu sınırlama kaldırılsın artık.Saçmalıktan başka bişey değil!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    8034 Mesaj
    Belki de faturasız (kontörlü) hat sistemini komple kaldırırlar hocam, bunlar insanları faturalı hatta geçirme çabaları

• Yarbay
    11274 Mesaj
  • Teğmen 20+
    164 Mesaj
  • Kurmay Yarbay
    19329 Mesaj
  • Teğmen
    235 Mesaj
  • Yarbay
    6712 Mesaj
  • Yarbay
    2100 Mesaj
    BTK ya şikayetlerinizi bildirin sizde benim gibi. Bu kadar denetimsiz bir iş olamaz. 22 TL paket için 35 TL yüklemek zorunda kalıyoruz. Herhangi bir kesinti olsa yine 35 TL yüklenicek. Allah yedirmesin bunlara.
  • Yarbay
    6674 Mesaj
  • Kurmay Yarbay
    19329 Mesaj
  • Yarbay
    6674 Mesaj
  • Kurmay Yarbay
    19329 Mesaj
  • Yarbay
    2757 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    @WP VOLK@N

quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Gelen cevabı paylaşırsanız sevinirim.
    Sayın Volkan, Şirketimize ulaşan bildiriminize ilişkin gerekli incelemeler yapılmış ve inceleme sonucu aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. Lira yükleme işleminiz için web yada online işlemler uygulamamızı kullanabilir veya size en yakın bayimizle irtibata geçebilirsiniz. Online İşlemler Merkezi üzerinden Banka kartı ve kredi kartı ile yükleme yapılabilmektedir. 31.01.2020 tarihi itibariyle, tüm kanallardan yapılan yüklemeler için alt limit 35 TL olarak güncellenmiştir.

Müşteri odaklılık ilkesince hareket eden Türk Telekom için, değerli müşterilerimizden gelen her türlü talep ve öneri büyük önem taşımaktadır. Türk Telekom, ürün ve hizmetlerinde sürekli olarak yenilik yapmayı ilke edinmiştir. Görüşleriniz, ilgili birimlerimize iletilmiş olup; en kısa süre içinde değerlendirilecektir. Daha detaylı bilgi ve tüm sorularınız için, anında görüşmek üzere 7 gün 24 saat, Türk Telekom hatlı cep telefonunuzdan veya sabit hatlardan 444 1 444’ü tuşlayarak Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Bilginize sunarız.

• Yarbay
    2757 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    @WP VOLK@N

Türktelekom Müşteri odaklı çalışma anlayışı:22 liralık pakete 35 lira yüklet.Annem ve eşim gibi dikkatsiz kitlenin,son lirasına kadar sömür mantığı.

Haram zıkkım olsun!Zorla paketin 1.5 katı yükleme mi yaptırtılır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vommel -- 14 Şubat 2020; 0:10:7 >
  • yeni mesaja gitYeni mesaj

Benzer içerikler

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır