neşeli türküler dinlemek istiyorum / Türkü Sözleri: En Güzel Türkü Sözleri, Türkülerden Dokunaklı Ve Anlamlı Cümleler

Neşeli Türküler Dinlemek Istiyorum

neşeli türküler dinlemek istiyorum

Hareketli & Neşeli Türküler, Oyun Havaları, Halaylar Playlist [Yöre Bilgileri]

TRT arşiv kayıtlarındaki yöre bilgileri alttaki gibidir. Yöre bilgileri kaynakçası youtube TRT kanal videolarıdır.

Altta adı geçen türküleri dinlemek için şuradaki listeye gidiniz. Listeyi oluşturan: Serkan A.

* Ah Tren Kara Tren (Yöre: Kırklareli)
* Adana'nın Yolları Taşlık (Adanalı - Yöre: Adana)
* Adana Köprü Başı (Yöre: Adana)
* Al Yanak Allanıyor (Yöre: Orta Anadolu)
* Aman Ayşam (Yöre: Mersin)
* Antep'in Hamamları (Yöre: Gaziantep)
* Arakçının Mendedir Ceyran (Yöre: Azerbaycan)
* Ardahan'ın Yollarında (Dimme - Yöre: Kars)
* Arpa Buğday Daneler (Yöre: Orta Anadolu)
* Arzu Gızım (Yöre: Azerbaycan)
* Asmam Çardaktan (Yöre: Denizli)
* Ateş Attım Samana (Gımıldan - Yöre: Manisa)
* Atım Araptır Benim (Yöre: Ankara)
* Atlı Geliyor Atlı (Dıv Dıv - Yöre: Bartın)
* Ay Akşamdan Işığdır (Yaylalar Yaylalar - Yöre: Erzurum)
* Aya Bak Nice Gider (Lemide - Yöre: Erzurum)
* Ayaş Yollarından (Yöre: Ankara)
* Bacacılar Yüksek Yapar Bacayı (Karam - Yöre: Orta Anadolu)
* Bağa Gel Bostana Gel (Yöre: Orta Anadolu)
* Bağa Girdim Bağ Budanmış (Şarköy Türküsü - Yöre: Tekirdağ)
* Bağda Gülü Budadım (Su Gelir Güldür Güldür - Yöre: Ankara)
* Bağlamam Perde Perde (Yöre: Giresun)
* Bahçası Var Bağı Var (Atabarı - Yöre: Artvin)
* Bahçe Duvarından Aştım (Yöre: Kırşehir)
* Bahçelerde Börülce (Yöre: Tekirdağ)
* Bağlamam Perde Perde (Yöre: Giresun)
* Bastımda Kırıldı İğdenin Dalı (Yöre: Yozgat)
* Bastım Asmanın Dalına (Abaruh - Yöre: Niğde)
* Bir Dalda İki Elma (Yöre: Ankara)
* Bir Dalda İki Kiraz (Sallasana Mendilini - Yöre: İstanbul)
* Bir Dilim İki Dilim Üç Dilim Elma (Yöre: Erzurum)
* Bu Gala Daşlı Gala (Yöre: Azerbaycan)
* Bir Hışmınan Geldi Geçti (Kiziroğlu - Yöre: Kars)
* Bir Taş Attım Darabaya (Yöre: Antalya)
* Bir Evler Yaptırdım Ramizem (Yöre: Rumeli)
* Burçak Tarlası (Yöre: Orta Anadolu)
* Cemilem (Yöre: Denizli)
* Çay Elinden Öteye (Yöre: Rize)
* Çayır Çimen Geze Geze (Yöre: Isparta)
* Çayıra Serdim Postu (Yöre: Isparta)
* Çiçekler Ekiliyor (Yöre: Kırşehir)
* Çıksam A Urumelin Düzüne (Osman Ağa - Yöre: Rumeli)
* Dağlar Kızı Reyhan (Yöre: Azerbaycan)
* Dalları Bastı Kiraz (Yöre: Ankara)
* Dam Ardını Doleştim (Yöre: Denizli)
* Dam Başında Sarı Çiçek (Feridem - Yöre: Nevşehir)
* Dama Vurdum Bir Depik (Hele Meryem - Yöre: Kilis)
* Damdan Dama Atlan Yar (Yöre: Aksaray)
* Dane Dane Benleri Var (Yöre: Kırşehir)
* Değirmen Üstü Çiçek (Ölürem Kızlar - Yöre:Erzurum)
* Dama Çıkmış Bir Güzel (Delilo - Yöre: Diyarbakır)
* Dere Geliyor Dere (Yöre: Kırklareli)
* Derik Saçın Örmezler (Yöre: Gaziantep)
* Durnalar Dizi Dizi (Yöre: Adıyaman)
* Desti İçinde Bekmez (Yöre: Denizli)
* Diyarbekir Güzel Bağlar (Yöre: Diyarbakır)
* Diyarbakır Dört Köşe (Yöre: Diyarbakır)
* Düğümelli (Yöre: Kars)
* Enişte Gel İçeri (Dudilli - Yöre: Rize)
* Elinde Oya (Menşure Hanım- Yöre: Van)
* Elindedir Bağlama (Hop Diri Diri Dat Diri - Yöre: Denizli)
* Elmaların Yongası (Yöre: Konya)
* Entarisi Ala Benziyor (Yöre: İstanbul)
* Entarisi Dım Dım Yar (Hım hım yar - Yöre: Sivas)
* Erkilet Güzeli (Yöre: Kayseri)
* Eski Evin Merteği (Eylen Sunam - Yöre: Ankara)
* Esmerim Biçim Biçim (Yöre: Diyarbakır)
* Eşeği Saldım Çayıra (Yöre: Belirsiz)
* Evlerinin Önü Tahta Daraba (Zello - Yöre: Kilis)
* Evlerinin Önü Yonca (Ninne - Yöre: Kerkük)
* Evreşe Yolları Dar (Yöre: Çanakkale)
* Fistan Biçtim Dar Geldi (Şamama - Yöre: Bulgaristan)
* Geldi Gelin Kınası (Düğün Alayı - Yöre: Belirsiz)
* Gemiler Gelende (Allam Allam - Yöre: Kars)
* Gemilerde Talim Var (Yöre: İstanbul)
* Gitme Bülbül (Yöre: Konya)
* Giyinmiş Kuşanmış (Ayşem - Yöre: Mersin)
* Goca Çamın Gürlemesi (Yöre: Burdur)
* Gökte Yıldız Aymisun (Yöre: Rize)
* Güvercin Uçuverdi (Misket - Yöre: Ankara)
* Halime Kız (Yöre: Kırşehir)
* Ham Çökelek (Yöre: Mersin)
* Hanım Kızlar (Yöre: Diyarbakır)
* Halkalı Şeker (Yöre: Eskişehir)
* Hele Dadaş (Yöre: Erzurum)
* Hele Yar Zalım Yar (Yöre: Diyarbakır)
* Hey Onbeşli (Yöre: Tokat)
* Hoyda Yarim (Yöre: Ankara)
* İbrişim Örmüyorlar (Yöre: Adana)
* İğne Attım Tarlaya (Yöre: Gaziantep)
* İndim Dere Irmağa (Cilveloy - Yöre: Artvin)
* İnce Giyerim İnce (Yöre: Rumeli)
* İndim Havuz Başına (Yöre: İstanbul)
* Kaçma Güzel Kaçma (Yöre: Çankırı)
* Kağızmana Ismarladım (Yöre: Erzurum)
* Kahveyi Kavururlar (Yöre: Eskişehir)
* Kalenin Bayır Düzü (Yöre: Orta Anadolu)
* Kalenin Bedenleri (Yöre: Tokat)
* Kalenin Dibinde (Yöre: Kerkük)
* Kara Basma İz Olur (Yöre: Kayseri)
* Kara Üzüm Habbesi (Yöre: Şanlıurfa)
* Kara Yer Kara Yerde (Yöre: Van)
* Karaduta Yaslandım (Yöre: Sivas)
* Karakaş Gözlerin Elmas (Yöre: Niğde)
* Karanfil Deste Gider (Yöre: Kilis)
* Karanfil Eken Bilir (Yöre: Diyarbakır)
* Karşıdan Yar Geliyor (Yöre: Van)
* Karpuz Getir Yiyeyim (Yöre: Diyarbakır)
* Kavurma Koydum Tasa (Yöre: Erzurum)
* Kekliği Düz Ovada Avladım (Yöre: Mersin)
* Kenardan Geçeyim (Aslan Mustafam - Yöre: Konya)
* Kesik Çayır (Yöre: Orta Anadolu)
* Kezban Yenge (Yöre: Burdur)
* Kız Horonu (Yöre: Artvin)
* Kibar Kızın Saçları Sallanıyor (Yöre: Kırşehir)
* Kiraz Aldım Dikmenden (Halimem - Yöre: Bolu)
* Kirpiklerin Ok Ok Eyle (Yöre: Diyarbakır)
* Kızılcıklar Oldu Mu (Yöre: Edirne)
* Kızlar Kızlar Gelim Mi (Yöre: Bitlis)
* Koçari (Yöre: Doğu Karadeniz)
* Kolbastı (Yaylanın Çimenine - Yöre: Trabzon)
* Kolbastı (Dere Boyu Kavaklar - Yöre: Giresun)
* Konyalım (Yöre: Konya)
* Le Hanım (Hanımey - Yöre: Diyarbakır)
* Leblebi Koydum Tasa (Yöre: Çankırı)
* Lorke Lorke (Yöre: Diyarbakır)
* Maçka Yolları (Yöre: Trabzon)
* Makaram Sarı Bağlar (Yöre: Diyarbakır)
* Mardin Kapı Şen Olur (Yöre: Diyarbakır)
* Mardin Kapısından (Yöre: Diyarbakır)
* Mavilim (Yöre: Kırıkkale)
* Mektebin Bacaları (Vay Lele - Yöre: Muş)
* Mendil Verem mi (Yöre: Eskişehir)
* Menevşe Koymuşlar Gülün Adını (Yöre: Kırıkkale)
* Meşeli Dağlar Meşeli (Yöre: Bursa)
* Meşelidir Engin Dağları Meşeli (Yöre: Antalya)
* Mor Koyun (Yöre: Ankara)
* Muallim (Yöre: Orta Anadolu)
* Müdür Beyin Yeşil Kürkü (Yöre: Tokat)
* Nare (Yöre: Diyarbakır)
* N'Olur Ey Gelin N'Olur (Yöre: Kırşehir)
* Yine Yeşillendi Niğde bağları (Yöre: Niğde)
* Oğlanın Adı Ömer (Aynalı Körük - Yöre: Çankırı)
* Oğlan Bizim Kız Bizim (Yöre: Belirsiz)
* Oy Bahçenize Ben Giremedim (Yöre: Giresun)
* Oynayın Gız Oynayın (Derule - Yöre: Trabzon)
* Oy Tombulum (Yöre: Tokat)
* Oynama Yorulursun (Yöre: Bitlis)
* Pınar Başı Burma Burma (Yöre: Orta Anadolu)
* Püsküllüdür Püsküllü (Yöre: Giresun)
* Ramo Ramo (Yöre: Rumeli)
* Salına Salına Suya Gidersin (Yöre: Trabzon)
* Salında Gel (Yöre: Kayseri)
* Sallan Boyuna Bakayım (Yöre: Orta Anadolu)
* Sarıkamış Yayları (Düğmeli - Yöre: Kars)
* Sen Bu Yaylaları (Yöre: Trabzon)
* Sendeki Kaşlar (Yöre: İstanbul)
* Silifkenin Yoğurdu (Yöre: Mersin)
* Su Gelir Bulanarak (Elmalı - Yöre: Orta Anadolu)
* Su Gelir Meste Gider (Yaylalar - Yöre: Erzincan)
* Su Sızıyor (Yöre: Ankara)
* Süpürgesi Yoncadan (Yöre: Kayseri)
* Süt İçtim Dilim Yandı (Yöre: Kilis)
* Sokak Başı Meyhane (Yöre: Giresun)
* Şeftali Ağaçları (Tin Tin Tinimini Hanım - Yöre: Sinop)
* Şu Silleden Gece Geçtim (Yöre: Konya)
* Şu Dirmil'in Çalgısı (Yöre: Burdur)
* Tabancamın Sapını (Yöre: Rize)
* Tahtalıkta Kalbur Var (Yöre: Burdur)
* Tarlaya Ektim Soğan (Yöre: Giresun)
* Taşa Çaldım Ayva ile Narımı (Yöre: Nevşehir)
* Tiridine Bandım (Yöre: Kastamonu)
* Toycular Yar Can (Yöre: Van)
* Geliyorum Ankara'nın Elinden (Topal - Yöre: Berlirsiz)
* Ula Ula Niyazi (Yöre: Rize)
* Vay Bana Vaylar Bana (Yöre: Konya)
* Yabandan Gel (Kostak Yeri - Yöre: Niğde)
* Yandım Şeker Oğlan (Yöre: Ankara)
* Yarım Hava Çalsana (Yöre: Rumeli)
* Yaylı Geliyor Yaylı (Bekar Gezelim - Yöre: Sivas)
* Yayla Yollarında (Yöre: Burdur)
* Yekte (Yöre: Kayseri)
* Yine Yeşerdi Fındık Dalları (Yöre: Ordu)
* Zap Suyu Derin Akar (Sinem mi - Yöre: Van)
* Zeytin Yaprağı Yeşil (Yöre: Kilis)
* Zeytinyağlı Yiyemem Aman (Yöre: Bursa)
* Zilli de Maşa (Yöre: Rumeli)
* Zühtü (Yöre: Ankara)

Türk Halk Müziği Listesi
Türk Halk Müziği listeleri , Türk halk müziği türküleri , En Popüler Türk Halk Müziği Müzik Listeleri , türk halk müziği sanatçıları , türk halk müziği şarkıları , saz , bağlama , Nostalji Kahvesi , türkü diyarı , türk halk müziği sanatçıları isim listesi , Ege Türküleri , Anadolu Türküleri , Karadeniz ve Memleketimin en güzel türküleri , oynak Hareketli Türküler , Karışık Hareketli Türküler

Hareketli Türk Halk Müziği Listesi

Ahuzar - Can Dedim Ki Can Diyesen Anadolu Ekspres - Çaya Vardım(seafoodplus.info) Anadolu Ekspresi - Hasta Oldum Derdüne(seafoodplus.info) Ankaralı Ayşe - Denizlinin Horozları(seafoodplus.info) Abdullah Polatçı - Antep Buyursun(seafoodplus.info) Adnan Koparan - (Çal) Çökelez Zeybeği Arzu Kuş - Adana Köprü Başı (seafoodplus.info) Ayfer Vardar - Yüce Dağ Başında Kar Var Buzunan Aysel Elizade - Yandırdın Kalbimi Ayşe Dinçer - Muallim Ayşegül Yordam - Reyhan(seafoodplus.info) Ayşen - Elmaci Güzeli(seafoodplus.info) Ayşen - Yazın Yağar Kar Başıma () Ayşen Birgör - Erkilet Güzeli Bağlar Bozuyor (Tek Tek Basaraktan) Ayşegül Yordam - Ar Gelir Osman Aga Ayşegül Yordam - Bursalı Mısın Kadifeli Gelin Ayşegül Yordam - Ham Meyvayı Kopardılar Azeri - Saçı Burma (Azeri)(seafoodplus.info) Bedia Akartürk - Cemile'min Gezdigi Dağlar Bedia Akartürk - Hayriye Bedia Akartürk - Kesik Çayır (seafoodplus.info) Belkıs Akkale - İlvanlım(seafoodplus.info) Belkıs Akkale - Kaynana (seafoodplus.info) Belkıs Akkale - Neyliyem Beyaz - Gemilerde Talim Var(seafoodplus.info) Bülent Özkan - Necibe () Burçin - Bastımda Kırıldı İğdenin Dalı Canan Çal - Oğlanda Kolunu Sallama(seafoodplus.info) Canan Kılıç - Karşı Dağlar Bizimdir Cansu Koç - Leyli Leyli (ɯoɔ&#;ʇodsɓolq&#;ǝʇs!lʞ!znɯ) Cem Ulu - Erzincan'lı Sevilmez Mi Ceylan Serçe - Çorabını Ördüğüm Cihan Orhan - Altın Yüzüğüm Kırıldı(seafoodplus.info) Coşkun Demir - Yar Gözlerin Yemyeşil Coşkun Direk - Misket (seafoodplus.info) Coşkun Güla - Silifke Koşması Coşkun Güla - Yayla Yollarında Yürüyüp Çetin Akdeniz - Trakya Karşılaması Çiğdem Doğan - Kırşehire Selam Olsun Çiğdem Gül - Isparta'dan Burdur'dan (ɯoɔ&#;ʇodsɓolq&#;ǝʇsḷlʞḷznɯ) Deniz Toprak - İnme Turnam Deniz Toprak - Kara Gözlüm Kar Yağdırdın Başıma Derviş - Bülbülüm Altın Kafeste (seafoodplus.info) Devrim Kaya - Sevdiğim Küçük Yaşta Devim Urun - Ceviz Oynamaya Geldim Dilan - Çiftetelli(seafoodplus.info) Eda Doğanay - Denize Dalmayınca Efe - Al Dudak(seafoodplus.info) Efe - Mendil Verem mi(seafoodplus.info) Efe Güngör - Kiraz Dalı (seafoodplus.info) Efe Güngör - Yörük Kızı(seafoodplus.info) Eflatun Türküler ve Pelin Yılmaz - Gel Ya Da Salma Dilber Egemen Sekmen - Asiye(seafoodplus.info) Ekrem Düzgünoğlu - Niğde Bağları Elif Altıntaş - Zor Gelir(seafoodplus.info) Elif Buse Doğan - Dağların Dumanı Var Elif Buse Doğan - Gibi Gibi (ɯoɔ&#;ʇodsɓolq&#;ǝʇsḷlʞḷznɯ) Emel Taşcıoğlu - Sular Durulur Derler Ender Balkır - Dağlar Dağımdır Benim(seafoodplus.info) Erdal Güney - Leylek De Yuvada Üç Olur Erkin Koray - Muallim (seafoodplus.info) Erol Güldalı - Denizin Dibinde Hatçam Erol Köker - Yürü Dilber Yürü (seafoodplus.info) Erol Parlak - Karlı Dağlardan Aştım(seafoodplus.info) Eşref Vakti - Sevda Yolları (ɯoɔ&#;ʇodsɓolq&#;ǝʇsḷlʞḷznɯ) Ezgi Mert - Mardin Kapı (seafoodplus.info) Fatih Kısaparmak - Gölgeden Çık Ay'a Gel Fatma Türkan - Garip Bir Kuştu Gönlüm Fatma Türkan - Halkalı Şeker (seafoodplus.info) Fatoş Kadıoğlu - Özledim Feryal Öney - Giden Ay Tutulurmu (seafoodplus.info) Figen Genç - Entarisi Ala Benziyor Grup Turnalar - Haydinde(seafoodplus.info) Gülay - Bugün Ayın Üçüdür(seafoodplus.info) Gülay - Sürüler İçinde Sürmeli Koyun Güler Duman - Mercan Dede(seafoodplus.info) Gülşen Kutlu - Doyulurmu (seafoodplus.info) Gülşen Kutlu - Güvercin Uçuverdi Gülşen Kutlu - Halime Kız(seafoodplus.info) Hacı Taşan - Billur Piyalelim Habibe - Arama Beni Habibe - Şu Samsunun Evleri (seafoodplus.info) Hakan Alkar - Gül Kuruttum (ɯoɔ&#;ʇodsɓolq&#;ǝʇsḷlʞḷznɯ) Halil Yalçıner - Denize Dalmayınca Handan Aydın - Gel Yanıma Gel(seafoodplus.info) Hasan Yıldırım - Makaram Sarı Bağlar(seafoodplus.info) Hülya Polat - Sen Rüzgar Bende Yaprak Hüseyin Turan - Ah le yar yar(seafoodplus.info) Hüseyin Turan - Evlerinin Önü Handır Hüseyin Turan - Sendeki Kaşlar(seafoodplus.info) Hüseyin Uğurlu - Fendiye(seafoodplus.info) Hüsne Ozan - Oy Nidem İlknur Yakupoğlu - Kurşun Attım Keçiye İpek - Öleydim(seafoodplus.info) İmera - İmera Fera(seafoodplus.info) İncesaz - Sendeki Kaşlar Bende Olaydı İsmail Altunsaray - Bağa Gel Bostana Gel İsmail Altunsaray - Ben Giderim Oduna(seafoodplus.info) İsmail Altunsaray - Biter Kırşehirin Gülleri İsmail Altunsaray - Gülüşün Gülden Güzel(seafoodplus.info) İsmail Altunsaray - Sabrıma Borçluyum İzzet Altınmeşe - Gel Kibarım(seafoodplus.info) İzzet Altınmeşe - Türküler Bizi Anlatır Kadir Çayır & Gökhan Ekim - Yıldız () Kardeş Türküler - Burçak Tarlası(seafoodplus.info) Kardeş Türküler - Kalk Gidelim (ɯoɔ&#;ʇodsɓolq&#;ǝʇsḷlʞḷznɯ) Karmate - Hasta Oldum Derdune(seafoodplus.info) Kenan Coşkun - Senin Yüzünden (seafoodplus.info) Kent Ozanları - Gemiciler (Çekin Uşaklar) Kızılırmak - Çeşmi Siyahım(seafoodplus.info) Koliva - Nafile(seafoodplus.info) Koray Avcı - Hıçkırık Tuttu Beni(seafoodplus.info) Kubat - Bağa Gel Bostana Gel Kubat - Firari Kubat - Halkalı Şeker (seafoodplus.info) Kubat - Ucu Yanık Mektup(seafoodplus.info) Kubat - Kostak Yeri (seafoodplus.info) Kubat - Misket (seafoodplus.info) Kubat - Nalın Dilber Kubat - Söğüdün Erenleri (seafoodplus.info) Leman Sam - Ceyran (Azeri)(seafoodplus.info) Leman Sam - Güceh Gızım (Azeri)(seafoodplus.info) Mahmut Tuncer - Jandarma () Mecaz - Şadiye Mehmet Alasoğlu - Kayalar Gölgelendi Mehmet Demirtaş - Al Yanak Allanıyor(seafoodplus.info) Mehmet Demirtaş - Genç Osman(seafoodplus.info) Mihriban Türkmen - Dikenli Bahçaya Giremeyenler Mithat Körler - Halkalı Şeker(seafoodplus.info) Moğollar - Dinleyiverin Gari (seafoodplus.info) Muzaffer Akgün - Araz Üste Buz Üste Balam Muzaffer Akgün - İbibikler (ɯoɔ&#;ʇodsɓolq&#;ǝʇsḷlʞḷznɯ) Muazzez Abacı - Kızılcıklar Oldu mu? Muazzez Ersoy - Reyhan(seafoodplus.info) Muhsin Bayburtlu - Nara Gözlerin (seafoodplus.info) Mustafa Ahıskalı - Kara Basma İz Olur Nazlı Öksüz - Entarisi Al Basma (Yeşillim) Nazlı Öksüz - Mor Koyun (ɯoɔ&#;ʇodsɓolq&#;ǝʇsḷlʞḷznɯ) Nazlı Öksüz - Pınarın Başında Destin Varımış Nazlı Öksüz - Yumurtanın Kulpu () Necdet Kaya - Değirmene Taş koydum(seafoodplus.info) Necdet Kaya - Gımıldan(seafoodplus.info) Necdet Kaya - Kopardılar Dallarım(seafoodplus.info) Necdet Kaya - Merdivenim Kırk Ayak Neşet Ertaş - Pınar Başında Nev - Vardar Ovası (seafoodplus.info) Nimet - Sevdiğim Küçük Yaşta(seafoodplus.info) Nimet Bülbül - Aslım Paktır (seafoodplus.info) Nur Ertürk - Çek Çek Daha Bir Daha Nur Ertürk - Emmoğlu (seafoodplus.info) Nur Ertürk - Kara Kiraz(seafoodplus.info) Nur Ertürk - Yanıyorum(seafoodplus.info) Nur İpekçioğlu - Kara Duta Yaslandım () Nuray Hafiftaş - Gel Gel Karagöz Nuray Hafiftaş - Sinemmi(seafoodplus.info) Nurşah - İstanbul'dan Üsküdar'a Nurullah Akçayır - Halime Kız Oğuz Aksaç - Bir Seher Vaktinde(seafoodplus.info) Onur Şan - Dağ Dağın Aynasıdır Okan Murat Öztürk - Gel Yanıma Gel Okay Öztürk - Arpa Buğday Daneler Okay Öztürk - Atım Araptır (seafoodplus.info) Olcay Köker - Ak Buğdayım Buğdayım (uşak/eşme) Olcay Köker - Giden Ay Dutulu Mu (seafoodplus.info) Orçun Saygın - Menekşe Koymuştur Gülün Adını Orhan Hakalmaz - Bozdoğan Zeybeği(seafoodplus.info) Orhan Hakalmaz - Garip Bir Kuştu Gönlüm(seafoodplus.info) Orhan Hakalmaz - Gönlüm Ataşlara Yandı Gidiyor Orhan Hakalmaz - Kaşların Karasına(seafoodplus.info) Onur Akın - Ey Hayat(seafoodplus.info) Onur Akın - Tım Tım Halimiz Budur(seafoodplus.info) Onur Akin - Yağmur Yüreklim(seafoodplus.info) Ömer Şan - Zalifim Özay Gönlüm - Asmam Çardaktan(seafoodplus.info) Özay Gönlüm - Hıkkıdık Tuttu Beni Özcan Türe - Kınamayın (seafoodplus.info) Özdemir Erdoğan - Denizlinin Horozları(seafoodplus.info) Özdemir Erdoğan - Hüdayda Özge Öz - Darıldın Mı Cicim Bana Seda Bingöl - Karşı Bağda Sıra Sıra Bademler Sedat Koç - Dilden Dile Geziyor (ɯoɔ&#;ʇodsɓolq&#;ǝʇsḷlʞḷznɯ) Seha Okuş - Elmaların Yongası(seafoodplus.info) Selahattin Alpay - Bir Ay doğar(seafoodplus.info) Sercan Direk - Samsak Döveci(seafoodplus.info) Serkan Boran ve Gülay - Kal Ölene Kadar (seafoodplus.info) Serpil Efe - Aynalı Körük(seafoodplus.info) Sevda Gül - Erik Dalı (seafoodplus.info) Sevcan Orhan - Arpa Buğday Daneler(seafoodplus.info) Sevcan Orhan - Aslan Mustafam Sevcan Orhan - Aynalı Körük(seafoodplus.info) Sevcan Orhan - Dost Bildiğim Ele Döndü Sevcan Orhan - Kanadım Değdi Sevdaya (seafoodplus.info) Sevcan Tekelioğlu - Yüksek Yüksek Tepelere Sibel Asaduryan - İp Attım Ucu Kaldı Sibel Pamuk - Altın Yüzüğüm Kırıldı (ɯoɔ&#;ʇodsɓolq&#;ǝʇsḷlʞḷznɯ) Sibel Pamuk - Sincan Ayaş(seafoodplus.info) Sibel Pamuk - Kaşların Karasına(seafoodplus.info) Sırrı Ali Talay - Ramizem(seafoodplus.info) Sıtkı Akın - Asmam Çardaktan (seafoodplus.info) Songül Karlı - Şansıma Suzan Kardeş - Sendeki Kaşlar(seafoodplus.info) Sümer Ezgü - Anadolu'dan Geldik(seafoodplus.info) Sümer Ezgü - Asmam Çardaktan(seafoodplus.info) Sümer Ezgü - Cemilem (seafoodplus.info) Sümer Ezgü - Çökertme (seafoodplus.info) Sümer Ezgü - Hüdayda(seafoodplus.info) Sümer Ezgü - İlvanlım(seafoodplus.info) Sümer Ezgü - Kavuşmak Güman Oldu(seafoodplus.info) Sümer Ezgü - Kerimoğlu Zeybeği(seafoodplus.info) Sümer Ezgü - Misket(seafoodplus.info) Sümer Ezgü - Sarı Zeybek (seafoodplus.info) Sümer Ezgü - Şeker Almaya Geldim(seafoodplus.info) Şevval Sam - Çorabını Ördüğüm (ɯoɔ&#;ʇodsɓolq&#;ǝʇsḷlʞḷznɯ) Telli Kılıç - Ay Saçın Burma(seafoodplus.info) Tolga Çandar ve Seza Kırgız - Çıkayım Gideyim Urum Eline Tolga Çandar - Efem (seafoodplus.info) Tolga Çandar - İzmir'in kavakları(seafoodplus.info) Tolga Çandar - Yangın Olur Biz Yangına Gideriz(seafoodplus.info) Tolga Çandar - Yayla Yollarında Kaldım Yanlız (seafoodplus.info) Trakya Karşılaması - Trakya Karşılaması (seafoodplus.info) Tülin Berbergil - Ceviz Oynamaya Mı Geldin Odama Tunahan - Salında Gel Turgay Başyayla - Gurbet Turgay Başyayla - Yorgun Mahkum(seafoodplus.info) Uğur Arslan - Altın Hızma Mülayim(seafoodplus.info) Uğur Işılak - Haydi Anadolu (seafoodplus.info) Ümit Tokcan - Gel Yanıma Gel(seafoodplus.info) Volkan Konak - Keklik Gibi (seafoodplus.info) Yasemin Göksu - Lofçalı Yasemin Yalçın - Sabrıma Borçluyum Yeliz - Ellik (seafoodplus.info) Yeşim Köksal - Çavuş Sizin Evleriniz Yudum - Allandı Yar Yudum - Anasına Kızına(seafoodplus.info) Yudum - Kars Ardahan Iğdıra(seafoodplus.info) Yudum - Deli Kız (seafoodplus.info) Zara - Çemberimde Gül Oya Zara - Kızılcıklar Oldu mu?(seafoodplus.info) Zara - Müdür Beyin Yeşil Kürkü (ɯoɔ&#;ʇodsɓolq&#;ǝʇsḷlʞḷznɯ) Zara - Telgrafın Tellerine Zekeriya Ünlü - Hayde Gidelum Hayde Zekeriya Ünlü - Makaram Sarı Bağlar(seafoodplus.info) Zeynep Başkan - Aslan Mustafa'm Zeynep Başkan - Berber (seafoodplus.info) Zeynep Başkan - Karadır Kaşların(seafoodplus.info) Bu Şarkıları Dinleyebileceğiniz Radyolar: Burdaki Yazımda Listeyi Hazırlayan: Müzikliste Editörü Yunus Son Güncelleme:

Favori Listem

Alişan - Beyaz Gül Kırmızı Gül () Aysel Elizade - Yandırdın Kalbimi Çetin Akdeniz - Giresun Karşılaması (Instrumental) Fuat Saka - Dereboyu Kavaklar Onur San - Kara Kiraz () Zafer Dilek - Kol Bastı Oyun Havası (Instrumental)

Not: Bu liste bilgi edinme amaçlıdır, sitemizde müzik dinleme ve indirme hizmeti yoktur!

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir