tığ işi parmaklı eldiven yapımı / TIĞ İŞİ PARMAKSIZ ELDİVEN YAPIMI | HünerliParmaklar

Tığ Işi Parmaklı Eldiven Yapımı

tığ işi parmaklı eldiven yapımı

TIĞ İŞİ PARMAKSIZ ELDİVEN YAPIMI

0 Yorum12, Görüntülenme19 Aralık

Tığ İşi Parmaksız Eldiven Yapımı

Gününüz hayırlı olsun bayanlar, sizlerle çok şık ve güzel görünen Tığ İşi Parmaksız Eldiven Yapımını paylaşıyorum, bu modeli ben görünce çok beğendim, tıpkı dantel işleme gibi duruyor ve gayet şık bir eldiven modeli.

Bayan Parmaksız Eldiven

Tığ İşi Parmaksız Eldiven Modeli, angora tarzı normal bir iple ve 2,5 numara tığ ile yapılmış, öncelikle zincir çekerek başlıyoruz, Ören Hanım 45 zincir çekerek başlamış, sizler bileğinizin genişliğine göre zincir sayısını değiştirebilirsiniz. Zincir çekerken dikkat etmeniz gereken fazla sıkı çekmemeniz, daha sonra lastik kısmını yapıyoruz ve modeli kurmaya başlıyoruz, zaten Ören Hanım sizler için çok detaylı bir şekilde anlatmış, hiç zorlanmadan yapacağınızı düşünüyorum. Tığ işi olması çift şiş bilmeyenler için ayrı bir avantaj, renklerine zevkinize göre değiştirebilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kıyafetlerinizi tamamlayacak çok şık, Tığ İşi Kolay Kasket Bere Yapılışını sizlerle paylaşmıştım.

İster çocuklarınız için isterseniz kendiniz için yapabileceğiniz, Ponpon Süslemeli Kolay Boyunluk Yapımına bir bakın derim.

Ören Hanıma Tığ İşi Parmaksız Eldiven Modeli Anlatımlı Yapımı Videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İşi Parmaksız Eldiven Yapılışı

Tığ İşi Parmaksız Eldiven Yapımı Video

İlk Yorum Yapan Siz Olun.
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright seafoodplus.info

PARMAKLAR İÇERİ MİKROPLAR DIŞARI:TIĞLA ÇOCUK ELDİVENİ

Nazarca-parmaklardan-baslanan-tig-isi-cocuk-eldiven

Çocuklara Tığ işi Parmaklı Eldiven tarifi ile Parmaklar içeri Mikroplar dışarı sloganıyla size güzel bir model daha Tığla Yapılan Bebek Eldiven modeli.

Bu güzel Kolay 5 parmaklı tığ örgüsü ile yapılan Bebek ve çocuk eldiveni tek renk ile Alize Happy Baby bebe ipi ile örülür.

Parmakli-tig-orgusunden-eldiven-modelleri

Dilediğiniz büyüklükte yapabilmek için 10 trbzan olan parmakların trabzanlarını arttırabilirsiniz. ,5 yaşa giyilebilir bir model olarak gösterilmiş.

Burada 2,5 yaşa kadar giyilen bu Eldiven de parmaklar 10 rrabzan ile çalışılmış.

Daha kalın ve daha uzun parmaklar yaş için bu trabzan sayısında ikişer tane arttırıp parmakları biraz daha ona göre uzun görebilirsiniz.

Hem kız için hem erkek çocuğu için Çocuk Eldiven modeli olarak renklerde değişiklik yaparak uygulayabilirsiniz.

5-parmakli-mavi-tig-orgusu-cocuk-eldiven

Kızlar için Model üzerine değişik süslemeler yapabilir, Ya da bu şekilde tek renklerde modeli hazırlayabilirsiniz, Bu sizin tercihinize kalmış.

Alize Happy Baby ve 2 no tığ numarası ile model başlamakta. Örmeye parmaklardan başlanan Eldiven 4 parmak örüldükten sonra el ve başparmak bölümü örülmeye başlanıyor.

mavi-tig-isi-parmakli-bebek-eldiven

Az önce de belirtildiği gibi her parmak 10 trabzan ile yapılıyor. Daha büyük eldiven için Trabzan sayısını diye arttırabilirsiniz.

Kaynak:Makale seafoodplus.info-Videolu anlatım Suzanın Elişi Dünyası Kanalına Aittir.

Parmaklardan yapılmaya başlanan 5 parmak Bebek Eldiven

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir