çok kırgınlık sözleri / Kırgınlık Sözleri | Duygusal ve Manalı Kırgınlık Sözleri

Çok Kırgınlık Sözleri

çok kırgınlık sözleri

Duygusal ve Manalı Kırgınlık Sözleri

Kırgınlık Sözleri

Duygusal kırgınlık sözleriyle karşınızdayız. Kalp kırgınlığı ile ilgili sevgiliye güzel sözleri sizlere aktarıyoruz. Yalnızlık ve kırgınlık sözlerini eş, dost veya sevgilinizle paylaşabilirsiniz. İşte en duygusal kırgınlık mesajları ve sözleri;

Kırgınlık iki güzel bahçe arasındaki beton duvardır.

"Beklentileriniz olduğunda, kendinizi hayal kırıklığına hazırlıyorsunuz."
- Ryan Reynolds

Dal rüzgarı affetse bile dal kırılmıştır bir kere.

"Sen uzattığın elini tutmayan ele mi dargınsın, tutmayacak bir ele uzattığın için kendine mi kızgınsın."
- Hz. Mevlana

Bir süre sonra kırılmamak için kırmaya başlıyorsun. Bunun adı hissizlik.

"İncinecek hal kalmadı bende sana bir tavsiye; Vedalar soğuk olur sıkı giyin!"
- Kahraman Tazeoğlu

"İkiye bölünmüş bir bütün gibi yaşadım. Bir yanım öbür yanıma düşman. Sağımda kızgın kumlar gezdirdim, solum üşüyor eski bir anıdan."
- Birhan Keskin

Bende hakkın kaldıysa eğer, sevildiğin günlere say.

"Gözlerimden tut da ciğerlerime kadar kırgınım."
- Can Yücel

Kırgınlık Sözleri

Hiçbir sevap mutlu etmedi ki beni, seninle girdiğimiz günahlar kadar.

Tek başına hayatı öğrenen insanı, kimse yokluğuyla korkutamaz.

Artık yazdıklarımda arama kendini! Çünkü ben, suskunluğuma gömdüm seni.

Ne kadar kırgın olsam da sana bir şey diyemiyorum.

Kırgınlık Sözleri

Sana seni anlatamam isyan edersin aşkı tekrar istemem ziyan edersin.

Dal kırıldığı yerden, insan de kırıldığı kalpten koparmış.

Buruk kalbim düzelmez bu sözlerinle asla, sana ben inandım sevdim ama sen harcadın beni, sevgi yolunda dönme bana bir daha.

Seni o kadar çok seviyorum ki aşkım, kırgınlık olsa da aramızda, bu can sana feda bir tanem.

Ruhun sağlığı mizahtır, üzüntü ise onun

Kırgınlık Sözleri

Kızgınlık çok gürültülüdür, oysa kırgınlık ne kadar da sessiz.

Seni ne kadar çok sevdiğimi biliyorsun peki ne kadar kırgın olduğumu biliyor musun?

Bilirsin, kimsenin hakkı kalmaz kimsede. Ne bir milim ileri, ne bir milim geri. Tam beni kırdığın yerden kırarlar seni.

Duygusal Kırgınlık Sözleri

Sevdiklerinizi incitmeyin, bir gün olur, onları ne incitmek için bulabilirsiniz ne de kendinizi affettirmek içim…

Yere düşmeden tutun sevdiklerinizi… Kırgınlıklarınızı dindirin. Çünkü toprak aldığını bir daha geri vermiyor.

Şunu hiçbir zaman unutmayın. Menfaat için yanınızda olanın, menfaati bittiğinde nankörlüğüne hazır olun.

Kırıldıkça öğrenir insan boş vermeyi… belki de bu yüzden sildim birçok şeyi…

Ne kadar kırgın olsam da sana bir şey diyemiyorum.

Kırgınlık Sözleri

Kızgınlığım geçer de kırgınlığıma çare bulamıyorum.

Her şeyin kadar değil değeri kadar seveceksin. Çünkü beklentin ne kadar çok olursa o kadar kırılırsın.

Ey benim hasta gönlüm haddinden çok üzüldün dün yoksa bugün gelmez yarın ağlama değmez…

Kırgınlık, anlayışınızı saran kabuğun kırılmasıdır…

Her şeyi al bana beni geri ver bir şansım olsun…

Kırgınlık Sözleri

Yaşarken kıymetim bilinmemişse, dost olup kalbime girmemişse, severek yüzüme gülünmemişse. Neyleyim ölünce gözyaşını.

Bunu sana yazdığımı bilmezsin, bir yabancı şarkı gibi dinlersin…

Kırgınlıklar zamanın kanatlarında uçar gider…

Keşke yalan söylemeseydin bana, keşke gözlerime bakarken seni seviyorum demeseydin bana!!! Yalancı sevgilinin yalancı gözleri!

En çok sana kırılıyorum diyemediğimizden, bir tek sana kızamıyorum dediğimiz anlar vardır.

Kırgınlık Sözleri

Kırgınım. Kime olduğunu, neden olduğunu bilmeden… Belki hayata, belki kendime, belki de kıymet bilmeyen herkese.

Gittim! Şimdi bir mevsim değil, bir hayat girdi aramıza, ne sen dönebilirsin artık geriye, nede ben kapıyı açabilirim sana.

Manalı Kırgınlık Sözleri

Kırgınlık zamanın kanatlarında uçar…

Ne yürek kaldı sana verecek, ne de inancım kaldı seninle bu yolda gidebilecek, kızgınlıklarım içimde kor oldu seni toprağa gömecek.

Ben, senin ilkokul yıllarında durmadan yere düşürdüğün kurşun kalem gibiyim. Dışı sapasağlam, içi paramparça!

Kalp kırmak o kadar kolay ki bir hata yaparsın hemen kırılır peki ya o kırılan kalbi düzeltmek kırmak kadar kolay mıdır?

Hiçbir sevap mutlu etmedi ki beni, seninle girdiğimiz günahlar kadar.

Kırgınlık Sözleri

Gözlerimden tut da ciğerlerime kadar kırgınım. Can Yücel

Canıma bekçiyim gülüşüne deli, aşkınla sarhoş oldum ayıltma beni…

Kime ne emanet ettiysek, ya kırdı ya da kaybetti. Anladım ki emanete en güzel bakan Allah idi.

Gönül ne kadar affet dese de, kırgınlık baki kalıyor bazı konularda.

Belki de dilinden bu şarkı düşmez, dilin söylese de gönlün hissetmez…

Bu yüreğe bu kadar acı fazla dersin bazen kendine. Ama hata bizde… Küçücük bir yürekle kocaman sevmek ne haddimize!

Kırgınlık Sözleri

Kimseye kırılma ve suçlama! Suçlanacak biri varsa o da sensin. Sonuçta o sana küçük bir umut verdi sen ise ona her şeyini verdin.

Küskünlüğüm hayata değil, içindeki beş para etmez insanlara. Bıkkınlığım ise, onların yüzüne bakmak zorunda kalmam aslında. Cemal Süreya

Ben, senin ilkokul yıllarında durmadan yere düşürdüğün kurşun kalem gibiyim. Dışı sapasağlam, içi paramparça!

Bir hayal uğruna bin hayal kırıklığına uğradım. En sonunda öğrendi kalbim, kırıldığı halde atabilmeyi.

Kırgınlık değil içimdeki sevgilim sadece sözlerin dokundu yüreğime inceden… Dal kırıldığı yerden, insan da kırıldığı kalpten koparmış.

Kırgınım. Kime olduğunu, neden olduğunu bilmeden… Belki hayata, belki kendime, belki de kıymet bilmeyen herkese.

Kırgınlık Sözleri

Hani derler ya; insan sevdiğine hiç kırılır mı? Aslında insan en çok sevdiğine kırılır.

Yazıyorum, çünkü içimde susturamadığım bir ses var içimde.

Ve seni asla affetmeyeceğim. Ciğerimi söken bu kırgınlıkları bana yaşattığın için!

Ne mi yapıyorum? Alçalan insanların, yükselen değerlerinden ‘uzak’ duruyorum.

Yaşarken kıymetim bilinmemişse, dost olup kalbime girmemişse, severek yüzüme gülünmemişse. Neyleyim ölünce gözyaşını.

Kime ne emanet ettiysek, ya kırdı ya da kaybetti. Anladım ki emanete en güzel bakan Allah idi.

Güvensiz kalplerimizi karakteri bozuk insanlara borçluyuz.

Kırgınlık Sözleri

Artık kopardığın papatyalara sorarsın ‘ Hani sevecekti! ‘ diye.

Her şeyin kadar değil değeri kadar seveceksin. Çünkü beklentin ne kadar çok olursa o kadar kırılırsın.

Öfke, kızgınlık gelip geçiyor da, kırgınlık hiçbir yere sığmıyor.

Bilirsin, kimsenin hakkı kalmaz kimsede. Ne bir milim ileri, ne bir milim geri. Tam beni kırdığın yerden kırarlar seni.

Çiçekler rüzgarın şiddeti ile kızlar erkeklerin ihaneti ile sorarlar.

Kırgınlık Sözleri

"Gözlerimden tut da, ciğerlerime kadar kırgınım."
- Can Yücel

Gönül ne kadar affet dese de, kırgınlık baki kalıyor bazı konularda.

O da o kadar doğru bir seçim değilmiş demek ki. Boşver be dostum.

Hiç bir sevap mutlu etmedi ki beni, seninle girdiğimiz günahlar kadar.

Keşke yalan söylemeseydin bana, keşke gözlerime bakarken seni seviyorum demeseydin bana!!! Yalancı sevgilinin yalancı gözleri!

Kırılan yürekler düzelir elbet, yüreği kıran kelimeler akıldan gitmez buda bir gerçek!

Kırgınlık Sözleri

Hıçkıra hıçkıra ağlattın ya beni ölsem de unutmam seni.

Üşüyorduk, canımızı yakan insanlara bir daha sarıldık.

Belki de susmak, gerçeği anlatmanın tek yoluydu!

Birini gerçekten sevdin mi; Yaşı, ne kadar uzakta olduğu, boyu, kilosu sadece lanet birer sayıdır.

Adeta bir silgi gibi ben tükendim. Başkalarının yaptıkları yanlışları silmeye çalıştım, mürekkeple yazmışlar oysa. Ben kurşun kalem silgisiydim, azaldığımla kaldım.

Kırgınlık Sözleri

Şimdi sen hangi yüzyıldasın sevgili? Ya erkenden gelip ölüyorum yine, ya da geç kalıp yetişemiyorum sana.

Suskunluğun süresi bilinmez, ne kadar istersen o kadar susulur. Lâkin kırgınlık muammadır, süresi erken dolar ve o en sevilen bile unutulur.

Bilirsin; kimsenin hakkı kalmaz kimsede. Ne bir milim ileri, ne bir milim geri, tam beni kırdığın yerden kırarlar seni.

Hani derler ya; insan sevdiğine hiç kırılır mı diye? Aslında insan en çok sevdiğine kırılır!

Kızgınlık çok gürültülüdür, oysa kırgınlık ne kadar sessiz.

Dal istediği kadar güçlü olsun, rüzgâr istediği an kırabilecek güçtedir. Sen istediğin kadar güçsüz ol kalbimi kıracak kadar güçlü sözlerin.

Kırgınlık Sözleri

Ne yürek kaldı sana verecek, ne de inancım kaldı seninle bu yolda gidebilecek, kızgınlıklarım içimde kor oldu seni toprağa gömecek.

Ne olursa olsun kırgın kalmayalım, kırgınlık olmasın aramızda canım sevgilim.

"Ben kusursuz doğmadım, acemi ve sakardım. İyi bir insan olmaya, vicdanımı temiz tutmaya çabalarken kırıldım. Hayat çok ince çok kırılgan…"
- İnci Aral

Ben sadece sevmeyi biliyorum, unutmayı öğrenemedim.

Kimseden bir şey bekleme, böylece asla hayal kırıklığı yaşamazsın.

Dal kırıldığı yerden, insan de kırıldığı kalpten koparmış.

Kırgınlık Sözleri

En çok sana kırılıyorum diyemediğimizden, bir tek sana kızamıyorum dediğimiz anlar vardır.

Kırgınlıklarım var benim anlatmaya kelimelerin bile yetmeyeceği ve ben hepsine neyse deyip susuyorum.

Ve her şey bir gün biter. İnsan en başta bunu kabullenirse daha sonrasından güçlü olabiliyor.

Kalbim ağrıyor canım yanıyor gönlüm kırık… Sen nasılsın bilmiyorum ama ben iyi bakamadım kendime. Allah’a emanetim.

Ey can! Kimseyi kırma, sözden ağırı yoktur. Beden çok yükü kaldırır ama gönül her sözü kaldıramaz. Mevlana

Doğruları söylediğimde kırılacaksan bana, durma kırıl tuz buz ol karşımda! Ama bu sözlerimi unutma aşk emek ister kelime değil!

"Değmiyor bazen, uğruna yorulduklarımız."
- Nazım Hikmet

Kırgınlık Sözleri

Dokunma bana öyle çok kırıldım ki her kelimem bir yerini kesebilir.

Gittim! Şimdi bir mevsim değil, bir hayat girdi aramıza, ne sen dönebilirsin artık geriye, nede ben kapıyı açabilirim sana.

Sana seni anlatamam isyan edersin aşkı tekrar istemem ziyan edersin.

"O kadarını da yapmaz diye düşündüğüm herkes tam olarak o kadarını yaptı."
- İcarus

Seni ne kadar çok sevdiğimi biliyorsun peki ne kadar kırgın olduğumu biliyor musun?

Kızgınlığım geçer de; kırgınlığıma çare bulamadım.

"Kırgınlık yüreğe vurunca dil suküt eder, ağrısı bedeni sarsa da acısı gözünden düşer."
- Rasim Yılmaz

Kırgınlık Sözleri

Seni o kadar çok seviyorum ki aşkım, kırgınlık olsa da aramızda, bu can sana feda bir tanem.

Kırdıysa sessiz kal. Sessizliğinden kırıldığını anlamıyorsa onsuz kal.

Artık kopardığın papatyalara sorarsın ‘ Hani sevecekti! ‘ diye.

Kelimelerinle ruhumda açtığın yarayı, aynı ağızdan çıkan sözlerinle nasıl iyileştireceksin?

Üşüyorduk, canımızı yakan insanlara bir daha sarıldık.

Ben zamansız girdim hayatına, sense zamanla çıktın hayatımdan. Aramızdaki fark buydu sadece.

Birçok kişinin hayaliyken, senin gerçeğin olabilirdim.

Kırgınlık Sözleri

Doğruları söylediğimde kırılacaksan bana, durma kırıl tuz buz ol karşımda! Ama bu sözlerimi unutma aşk emek ister kelime değil!

Kırıcı şeyler olabilir, onlar bunu yapar ancak sonsuza kadar üzülmen gerekmez…

Kırgınlığı engellemek için ördüğünüz duvarlarınız mutluluğunuzu engeller…

Sana seni anlatamam isyan edersin aşkı tekrar istemem ziyan edersin…

Kimse dolduramaz inan yerini, bu sözler aşkımızın yemini…

Kırgınlık Sözleri

Dal istediği kadar güçlü olsun, rüzgâr istediği an kırabilecek güçtedir. Sen istediğin kadar güçsüz ol kalbimi kıracak kadar güçlü sözlerin.

Üzülmeyi ve kırılmayı sevin. Hüzün hislerinizin ve duygularınızın gelişmesinde rol oynar…

Mutlu kelimesi kırgınlık ile dengelenmemiş olsaydı anlamını kaybederdi.

Seviyorum demekle olmuyor önemli olan o sevgiyi hissettirmek ve kırmamak…

Bir kere kaçar uçurtması, sonra gökyüzüne küser insan.

Kırgınlık Sözleri

Dünyanın acılarına sevinçle katılın. Kırgınlıkları iyileştiremeyiz ama neşeyle yaşamayı seçebiliriz…

En tatlı şarkılarımız en üzgün sözlere sahip olanlardır…

Sevgiliye Kırgınlık Sözleri

Affet beni bu ayrılığa nasıl sualsiz boyun eymişiz, ellerini gözlerini silipte senden istememişim…

Kişi kırgınlıklara boğulmasına izin vermemeli…

Gururlu insanlar kendileri için kırgınlıklar üretir…

Hala önümüzde birlikte yaşlanabileceğimiz kadar uzun bir zaman var geç kalmış değiliz.

Kalbimde kalbine yok bile kinim bence artık sen de herkes gibisin…

Sevincini ya da kederini kimseyle paylaşma çünkü insanlar seni üzmek için her şeyi yapar…

Ruhumu saran en üzücü olay kadınlara karşı olan inancımın bitmesi…

Artık çok yoruldum sevgilim, gözyaşlarımın akmaması gözlerimin bıktığındandır…

Kırgınlıklarla doluyum, ilk bakışta göremeyebilirsiniz ancak gözlerimin derinliklerine baktığınızda farkına varabilirsiniz…

Kırgınlık Sözleri

Kırgınlıklarımın oluşturduğu hüznüm benim biçin bir çeşit savunmadır…

Kırıldığım zaman akıttığım gözyaşlarım, ruhumun yaz yağmurudur…

İnsanlar zevk aldıkları her şeyi parayla ödemez. Kimi zaman bedeli gözyaşlarınızla olur…

Serçeler toplanıp yapraklar kırıldığında yaşlı vücudum uyanır ve ağlar…

Kalp kırılır yüz kere bin kere sayılmaz, bir dediğin kaç kere yerine koyulmaz, can yorulur çaresi arasan bulunmaz, bende melek değilim

Kalbine beni kendi ellerinle aldın, şikayetçi değilim çünkü aşığım, melankolik bir mevzu aramızdaki aşk, çok alıştım kapı kitli içerde kaldım…

Zamanın eli değdi bize, çoktan değişti her şey, aynı değiliz ikimiz de…

Dahi insanların büyük sevinçleri olduğunu söylerler ancak bilmezler ki o insanların sevinçlerinden çok kırgınlıkları var…

Kırgınlık Sözleri

Öyle sevdim ki seni, beni gören herkes yerinde olmak istedi ama kimse benim yerimde olmak istemedi…

Sakın yanlış anlama, kendimi yitirmiş değilim, sadece sende kayboldum o kadar…

Uzaktan görenler diyor ki; “duygusuz. Duygusuz olduğum için mi gözlerim kaç zamandır uykusuz.!

Son Güncellenme:

LinkedinFlipboardE-postaLinki KopyalaYazı Tipi

Kırgınlık üzerine söylenen özlü sözler en çok paylaşılanlar arasında gelmektedir. Genellikle sevgili ve aileye karşı kırgınlıklar bu özlü sözlerle dile getirilmektedir. Sizin de böyle bir kırgınlığınız olduysa kırgınlık sözlerini öğrenerek durumunuzda paylaşabilirsiniz. Sizlere paylaşımlarınızda kullanabileceğiniz kırgınlık sözleri: aileye ve sevgiliye kırgınlıkla ilgili duygusal ve güzel sözleri derledik.Kırgınlıklar dostlar, aile ve sevgililer arasında olabilir. Fakat bu durumu fazla uzatmamak karşı taraftan gelen özürleri kabul ederek son vermek önemlidir.

1/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
2/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
3/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
4/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
5/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
6/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
7/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
8/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
9/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
10/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
11/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
12/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
13/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
14/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
15/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
16/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
17/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
18/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
19/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
20/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
21/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
22/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
23/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
24/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
25/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
26/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
27/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
28/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
29/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
30/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
31/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
32/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
33/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
34/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
35/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
36/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
37/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
38/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
39/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
40/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
41/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
42/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
43/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
44/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
45/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
46/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
47/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
48/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
49/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler
50/50Kırgınlık Sözleri Aileye Ve Sevgiliye Kırgınlıkla İlgili Duygusal Ve Güzel Sözler

Kırgınlık Sözleri

Kırgınlık Sözleri: Sevgiliye, Arkadaşa, Aileye, Anlamlı, Hislerinize Tercüman Olacak Kırgınlıkla İlgili Sözler

Haberler

Yaşam

Kırgınlık Sözleri: Sevgiliye, Arkadaşa, Aileye, Anlamlı, Hislerinize Tercüman Olacak Kırgınlıkla İlgili Sözler

İnsan genelde en çok sevdiğine kırılır derler, doğru mu? Belki bir sözden, bir bakıştan ya da davranıştan kendimizi kötü hissettiğimiz ve kırıldığımız çok olur. İnsan kalbi adeta camdan, en ufak darbede tuzla buz olmaya müsait. Ailemiz, sevgilimiz, yakın arkadaşlarımız fark etmeden de olsa bizi en çok kıranlar olur. Biz de kırgınlığınızı birkaç güzel sözle anlatabilmeniz için; sevgilinize, ailenize, dostlarınıza en güzel, en anlamlı, en duygusal, etkileyici kırgınlıkla ilgili sözleri derledik

Aileye Kırgınlık Sözleri

Aileye Kırgınlık Sözleri

Anlamlı Kırgınlık Sözleri

Anlamlı Kırgınlık Sözleri

Kırgınlıkla İlgili Sözler

Kırgınlıkla İlgili Sözler

Mevlana'nın Kırgınlık Sözleri

Mevlana'nın Kırgınlık Sözleri

En Acı Kırgınlık Sözleri

En Acı Kırgınlık Sözleri

Kısa Kırgınlık Sözleri

Kısa Kırgınlık Sözleri

Hüzünlü Kırgınlık Sözleri

Hüzünlü Kırgınlık Sözleri

Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır