başkent üni spor salonu / Başkent Üniversitesi Spor Salonu içinde Ankara - Açılış saatleri, Adres & Yorumlar

Başkent Üni Spor Salonu

başkent üni spor salonu

Spor Bilimleri Bölümü

Merhaba arkadaşlar. Ben Kubilay Yıldırım. Ankara Başkent Üniversitesi Spor Bilimleri Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. Bölümümüzün amacı sporu yaşam biçimi haline getiren nitelikli spor öğretmenleri yetiştirmektir. Genel olarak verilen derslerimiz şöyledir: Birinci ve ikinci sınıfta spor sosyolojisi, bunun dışında anatomi dersi, fizyoloji dersi, antrenman bilimi gibi dersler, bunların yanında da seçmeli derslerimiz bulunmaktadır. Bu seçmeli dersler içerisinde de basketbol, futbol, tenis, kayak ve su sporlarını kapsamaktadır. Bir fizyoloji laboratuvarı, bir futbol sahası, bir tenis kortu, bir fitness salonu, bir masa tenisi odası ve iki tane dans odamız bulunmaktadır. Üçüncü sınıfın sonunda 33 günlü kapsayan bir staj programı bulunmaktadır. Bu yaz stajı programında gerek hocalarımız olsun gerek kendimiz olsun bulduğumuz yerde yaz stajımızı gerçekleştiriyoruz. Bunların yanında mezuniyet projemiz bulunmamaktadır. Öğrencilerimiz mezuniyet projesi düzenlemek isterlerse hazırlayabilirler. Mezun olduktan sonra özel spor sektöründe spor hocalığı, bunun dışında Gençlik Spor Bakanlığı'nda spor lideri ve spor uzmanı olarak çalışabiliriz. Arkadaşlar videomuzun devamında bölümümüzde okuyan başka bir arkadaş Başkent Üniversitesi'nin bu bölümünde okurken yaşadığı tecrübelerden kısaca bahsedecek.
Merhaba arkadaşlar. Ben Başkent Üniversitesi Spor Bilimleri Bölümü öğrencisi Orkun Ünalan. İkinci sınıfta okumaktayım. Çocukluğundan beri sporun içinde olduğum için hep, ben bunu, eğitimini alarak devam ettirmek istediğim için Spor Bilimleri Bölümünü tercih ettim. Yaptığım araştırmalar sonucunda kaliteli eğitim ve akademisyen kadrosunu gördüğüm için Başkent Üniversitesi'ni tercih ettim. Bölümden çok akademik kadrodan faydalandım. Öğretmenlerinden aldığım eğitimlerle kendini daha iyi ifade edebilme özelliğini geliştirdim. Ve ileriki hayatımda kendini daha iyi ifade edebilecek ve akademik çalışmalar yapabilecek düzeyde görüyorum. Mezuniyet sonrası hedeflerim akademisyen olmak, bunun yanında aldığım antrenörlük belgesi ile özel bir spor merkezinde çalışmak olabilir. Üniversitemizi ve bölümümüzü tercih edecek olan arkadaşlara önerilerim sporu bir yaşam biçimi haline getirmeleri, bunu yanında aldıkları eğitimler sayesinde kendilerini geliştirmeleridir. Şimdiden bütün adaylara başarılar dilerim.

DAHA FAZLASINI GÖRÜNTÜLE

How to get to Başkent Üniversitesi Spor Bilimleri Bölümü in Ankara by Bus or Subway?

Public Transit to Başkent Üniversitesi Spor Bilimleri Bölümü in Ankara

Wondering how to get to Başkent Üniversitesi Spor Bilimleri Bölümü in Ankara, Turkey? Moovit helps you find the best way to get to Başkent Üniversitesi Spor Bilimleri Bölümü with step-by-step directions from the nearest public transit station.

Moovit provides free maps and live directions to help you navigate through your city. View schedules, routes, timetables, and find out how long does it take to get to Başkent Üniversitesi Spor Bilimleri Bölümü in real time.

Looking for the nearest stop or station to Başkent Üniversitesi Spor Bilimleri Bölümü? Check out this list of stops closest to your destination: - Bağlıca Köy Meydanı; - Sk.; - Şehit Hüsnü Önkal Parkı; - Şehit Hüsnü Önkal Parkı; - Teiaş; Koru; - Başkent Üniversitesi.

Bus

Want to see if there’s another route that gets you there at an earlier time? Moovit helps you find alternative routes or times. Get directions from and directions to Başkent Üniversitesi Spor Bilimleri Bölümü easily from the Moovit App or Website.

We make riding to Başkent Üniversitesi Spor Bilimleri Bölümü easy, which is why over million users, including users in Ankara, trust Moovit as the best app for public transit. You don’t need to download an individual bus app or train app, Moovit is your all-in-one transit app that helps you find the best bus time or train time available.

For information on prices of Bus and Subway, costs and ride fares to Başkent Üniversitesi Spor Bilimleri Bölümü, please check the Moovit app.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

Başkent Öğretmenevine Hoşgeldiniz

• Başkent Öğretmenevi

Başkent Öğretmenevi

MEB Başkent Öğretmenevi̇ Ve Akşam Sanat Okulu

• Başkent Öğretmenevi̇

Başkent Öğretmenevi̇

• Başkent Öğretmenevi̇

Başkent Öğretmenevi̇

• Başkent Öğretmenevi̇

Başkent Öğretmenevi̇

yılında hizmete açılan Başkent Öğretmenevi oda ve yatak kapasitesiyle konaklama hizmeti, çok amaçlı restaurantları, Gordion salonu, Angora Büyük Restaurant, kafeteryası, pastanesi, bahçe cafesi, bahçe alakart restaurantı, düğün salonları, konferans salonu, toplantı odaları, fuaye sergi ve kokteyl salonları, bilişim odası, bay-bayan kuaför salonu, sauna , fitnes, internet cafe , çocuk parkı vs salonlarıyla da sevgili öğretmenlerimizin her türlü sosyal ihtiyaçlarını karşılamaya imkan sunmaktadır.

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır