mutlulukla ilgili güzel sözler resimli / Mutluluk sözleri! Kısa, uzun ve anlamlı mutluluk ile ilgili güzel sözler - Yaşam Haberleri

Mutlulukla Ilgili Güzel Sözler Resimli

mutlulukla ilgili güzel sözler resimli

"Sabah kahvaltıda, çay kaşıklarının sesi birbirine karışıyorsa; Bu mutluluğun sesidir. Ve Anneniz karşınızda oturuyorsa, Oturduğunuz yer tam olarak cennettir."
"Sizin için ismen dua eden insanlar varsa, mutlu olmak için başka bir sebep aramanıza gerek yok..."
Bir güzellik yap kendine. Sadece sahip olduklarını düşün, mutlu ol onlarla. Paul Auster
"Mutluyum... Çünkü düştüğümde de, kalktığımda da, Şükretmesini bildim... Elhamdulillah..."
"Mutlu olmak istiyorsan bazı şeyleri sallayacaksın... Mesela; Bebeğimizin beşiğini.. "
"Mutluluk elinizdeyken hep ufak görünür, ama bir kere bırakın ve birdenbire ne kadar büyük ve değerli olduğunu öğrenirsiniz."
"Ev ne kadar ufak olursa olsun, içinde saygı, sevgi, birlik ve beraberlik varsa, işte o ev mutluluğun tek adresidir.."
"Unutmayın; Yanında çocuk gibi mutlu olduğun kişi; sahip olduğun en değerli şeydir."
Mutlu insanlar; Her şeyin en iyisine sahip olanlar değil, Sahip olduklarını kaybetmeyecek kadar çok sevenlerdir. - Charles Bukowski
Güldürebilmek mesele değil ki, onu soytarılar da yapıyor. Gözlerinin içini güldürebiliyor mu? Ondan haber ver.. Charlie Chaplin
"Evliler boşanmak istiyor, Bekarlar evlenmek… İşsizler çalışmak istiyor, İşi olanlar çalışmaktan bıkkın.. Fakirler zengin olmak istiyor, Zenginler bir parça huzur… Ünlüler saklanıyor, Ahali ün peşinde.. Siyahlar beyaz olmak istiyor, Beyazlar bronzlaşmak.. Demem o ki, Mutlu olmak istiyorsan, Sahip olduklarının farkında ol ve olduğun hale şükret…"
Ve mutluluk bir kibrit çöpü.. Artık ne kadar yanarsa... Edip Cansever
"Çikolata yerken bile mutlu olan bir kadını mutlu edememek sizin başarınız."
"Bir kadının güzel gözükebilmesi için; süslenmesi değil, mutlu olması gerekir..."
Ulaşamadığım hiçbirşey üzmez beni.. Çünkü elde ettiğimde mutlu olacağımın garantisi Yok..
mutluluk sözleri

Mutluluk Sözleri

Mutluluk herkesin farklı yerlerde bulduğu bir kavram. Kimisi denizin maviliğinde, kimisi sevgilinin omzunda kimisiyse bir çocuğun gülümsemesinde mutluluğu buluyor. Mutluluk sözleri de mutluluğun bulunduğu yerlere göre değişiyor. Her başlangıç beraberinde bir mutluluğu getirirken insan hayatında yepyeni bir sayfa da açıyor. Mutlu ol sözleri en sevdiklerimize en içten söylenirken, karşılığında duyduklarımız bizi alıp pembe bir dünyaya götürüyor.

• Mutluluğum senin gözlerinde, senin yüreğinde senin ellerinde. Benim mutluluğum senin tek bir kelimende. Sen olduğun sürece benim mutluluğum her daim senin kalbinde.

mutluluk sözleri

• Mutlu olmanın zorluğu mutlu kalmanın zorluğundan belki de daha az. Ancak bir kez yakaladı mı insan mutluluğu hiç bırakmamak için direniyor. Şimdi ben gözlerinde bulduğum bu mutluluğu ömür boyu sürdürmek niyetindeyim.

mutluluk sözleri

HF139372

• Mavinin tonunun bu kadar güzel, yeşillerin bu kadar berrak ve kırmızıların bu kadar canlı olduğunu bilmezdim, senden önce. Senden önce mutluluğun tüm bu renklerden geçtiğini bilmedim. Seni sevmeden önce mutluluk nedir bilmezdim.

mutluluk sözleri

• Her fırsatı değerlendiriyorum artık mutlu olmak için, mutlu kalmak için.

mutluluk sözleri

HS12092

• Beklentilerimi düşürüp, hayallerime attığım adımları büyüttüğüm gün mutluluğun ne demek olduğunu anladım. İşte mutluluk bundan ibaret. Mutluluk hayallerden, mutluluk küçük sözlerden oluşan bir masal benim için.

mutluluk sözleri

• Bilmediğim bir yolda yürümek, mutlu olmak için yaptığım bir şey belki de. Sonunda koca kahkahaların olduğu, sonunda seni bana getiren bir yol. Mutluluk artık umut dolu.

mutluluk sözleri

HF139374

• Mutlu olmak belki de çok zor. Mutluluk koca bir okyanusta bir damla belki de. Ancak ben o damlayı bulmak ve yaşatmak istiyorum.

mutluluk sözleri

• Senli günlerin mutlulukla bir ilgisi var.

mutluluk sözleri

HS10310

• Her gülümsemem de mutluluğa bir göz kırpıyor, çekilmez denilen bu hayatın her zerresinde kendime bir ders çıkartıyorum. Mutlu olmak artık bu derslerden geçiyor.

mutluluk sözleri

• Seninle bulduğum mutluluğum bir ömür seninle sürsün istiyorum. Mutluluğu ben sende buldum, gerisi yalan, gerisi koca bir boşluk benim için.

mutluluk sözleri

Mutluluk sözleri en heyecanlı, kalbimizdeki duyguların en yoğun olduğu zamanlarda dudaklardan dökülüyor. Daha önce kurmadığınız, bilmediğiniz cümlelerin aklınıza birden gelişine şaşırıyor olsanız gerek. İşte mutluluğun böyle bir etkisi var. Bilinmeyenleri öğreten, duyulmayanları söyleten bir etki bu. Mutluluk sözleri sevgiliye söylendiği zaman hep bir teşekkür, hep bir aşk sunuyor. Hayatınıza giren kişinin yüzünüzün her gülmesinde aklınızdan geçenler hep aynı; iyi ki var. Var olması bir şey değiştirmez belki de iyi ki sizinle. İşte bu duygular, tarifi eşsiz, tek, biricik, özel. İnsan bir kez yakaladı mı bu duyguyu bir daha bırakmak istemiyor. Böylece mutluluk sözleri sevgiliye aşkla söyleniyor. Ondan önceki hayatınızda sayılı olan tebessümlerinizi, ondan sonraki hayatınızda saymaya yetişemiyorsanız eğer doğru kişinin yanındasınız. Ellerinde bulduğunuz huzuru, gözlerine baktığınız zaman hissettiklerinizi tarif etmek zor belki de. Ancak mutluluk sözleri ucundan da olsa bu tarifi yakalamanızı sağlıyor. Belki kalbinizden geçenleri tam anlamıyla ona ifade edemeyeceksiniz hiçbir zaman, belki de aşkınız o kadar büyük. Belki mutlu ol sözleri onun içinizde ne denli güzel olduğunu biraz da olsa anlatabilir.

Mutluluk ile ilgili sözler aşka çok yakın, aşkın içinden, aşkın bir yansıması aslında. Sevginin beraberinde getirdiği, söylenmeye doyulamayan sözler bunlar. Bir çift gözün içinden geçen, parıl parıl parlayan. Mutlu çift sözleri aşkı bilmeyenlerin anlayamayacağı kadar derin. Birbirinin bakışından ne demek istediğini anlayan, bu hayatta tek olmak yerine beraber zorlukların üzerinden gelmeyi seçen ve aşkın en saf halini yaşayan bu çiftlerin her günü bir öncekinden güzel geçiyor. Karşılaşılan tüm zorluklar mutlu çift sözleri sayesinde uçup gidiyor. Çünkü mutlu çift sözleri içerisinde aşk var, sevgi var, umut ve en önemlisi mutluluk var.

Hayatın zorlu bir yol olduğu açıkça belli. Birçok engel beraberinde pes etmeleri de getiriyor. Pes ettiğiniz ansa bitiyor hayat. Her gün yeniden başlamak mümkün. Her gün yeni bir söz söylemek, her gün yeni bir kahkaha atmak mümkün. Kendinizi yormadan, mutluluğu kaçırmadan yaşadığınız an anlamlanacak her şey. Tüm bu koşuşturma, tüm bu zorluklar bir anlam kazanıp, bir şeyler ifade etmeye başlayacak. Mutluluk sözleri Mevlana ağızdan çıkıp, sizin yüreğinize yer edecek. Biraz sabır biraz da aşk, gerisi koca bir mutluluk. Kendinizi hayatın akışına  bırakıp, olmazların peşinden gitmeden, kırmadan, üzmeden, yormadan… Küçük adımlarla belki de kimi zaman duraklayarak ancak hiçbir zaman geriye gitmeden. Canınıza canan, yüzünüze kahkaha katarak yola devam etmek gerek. Bu yolda yanınızda olan sevgilinize her gün yeniden aşık olarak, onunla geçen günlere şükreden her gün yeni bir mutluluk sözü söylemek gerek. Sevgiliye hediye alıp, onun mutluluğundan beslenmek gerek. Küçük bir çocuğun tebessümünde yer bulup, onunla çocuk olmak gerek.

• Mutlu olmak istemekle mutlu olabilmek için çabalamak ayrı şeyler. Ben mutlu olmak için çabalıyorsam isteklerimi gerçekleştirebilmek için.

mutluluk sözleri resimli

HF1176

• Keşke sözlerinin olmadığı, herkesin dost herkesin sevgi dolu olduğu bir dünya var içimde. Öylesine güzel, öylesine mutlu dolu insanların olduğu. Mutluluk bu kadar işte, biraz güzellik biraz tebessüm.

mutluluk sözleri resimli

• Sana geldiğim gün mutluluk ne demek olduğunu kelimelerle değil, kalbimden geçenlerle anladım.

mutluluk sözleri resimli

HS12219

• Üzgün olmak bir duygu, bir durum, bir seçim belki de. Mutlu olmaksa bir vazgeçiş, tüm üzgünlüklerden.

mutluluk sözleri resimli

• Seninle göz göze geldiğimiz an kahkahalara boğulmayı seviyorum. Seninle kalbimin çocuklar gibi atmasını, olmazların olmasını seviyorum. İçime ektiğin mutluluk tohumlar her geçen gün seninle büyüsün istiyorum.

mutluluk sözleri resimli

HF139405

• Hayat kısa ve mutluluk çok uzun bir eylem.

mutluluk ile ilgili sözler

• Mantığın devreye girdiği, duyguların uzak ülkelere gittiği bir koşulda mutlu olmak zor. Kalbin olmadığı, vicdanın kendini kapattığı bir yerde mutluluğu aramak niye?

HF137907

• Küçük bir çocuğun pamuk şeker aldığında yaşadığı mutluluk gibi bir şey bu. Öylesine saf, öylesine masum. Pamuk şekerinin hiç bitmemesini istemek gibi, öylesine içten.

• Bir mutluluktu olmazları olduran, tüm yolları sana çıkaran. Bir mutluluktu bu her şeye rağmen beni ayakta tutan.

• Senin sözlerini duymadan, içimi ısıtan gözlerine bakmadan, pamuklardan yumuşak ellerini tutmadan mümkün değil mutlu olmak. Sen olmadan, sana bakmadan mümkün değil mutlu olmak.

Mutlu her insanın bildiği en iyi şey kahkaha atmak. Sorgusuz, sualsiz, kimselere hesap vermeden gülebilmek. Gülen her insanın kendine has bir tutkusu, kendine has bir yaşam isteği olur. Gülümsemek demek direnmek demek, gülümsemek demek boyun eğmemek, gülümsemek demek yıkılmamak aslında. Bu zamanlarda ortaya çıkan mutluluk sözleri kısa olsun uzun olsun fark etmez. Önemli olan bu sözlerin ne anlatmak istediği. Önemli olan bu sözlerin hangi duygulardan meydana geldiği. Yalnızca bir mutluluk sözleri deyip geçmemek gerek bu sözlere. İçerisinde taşıdığı anlamlara bakmak, ne anlatmak istediğini derinden anlamak gerek. Yoksa anlamsız, boş bir dünya olur burası. Mutluluk sözleri Mevlana için de böyle işte. Öylesine anlamlı, öylesine derin. İlk başta kendini ele vermeyen ancak içerisinde dünyaları saklayan.

Mutlu aile sözleri her zaman iyi ki dolu başlıyor. İyi ki dilekleri sıralanıyor, mutlu aileler birbirine kenetlenmeye devam ediyor. Bir yuva içerisinde kimselerin bilmediği, kimselerin duymadığı zorlukların üstesinden bir aile birleşerek üstesinden geliyor. Birlikte aşılan zorluklar güzel mutlulukları da beraberinde getiriyor. Bunun ardındansa duyanı gözyaşlarına boğan mutlu aile sözleri ortaya çıkıyor. İyi ki varsın demek bu gözyaşlarıyla gerçek sahibini buluyor.

En son ne zaman mutlu oldunuz? En son ne zaman mutluluk gözyaşları döktünüz? Hatırlaması zor geliyor, uzun süre kendinizi derin düşüncelerin içerisinde buluyorsanız bir şeyleri değiştirmenin zamanı gelmiş demektir. Mutluluğunuza engel olan her şeyi bir kenara bırakmak için geç değil, yeter ki isteyin. Kısa bir mutluluk sözü söyleyebilmek için bile olsa buna değer. İşte bu mutluluk sözleri kısa olsa beraberinde getirdiği duygular hiç hafife alınacak gibi değil. Zaman geçmeden, devran dönmeden mutluluk ile ilgili sözler söylemek lazım.

• Gördüğümde mutlu olduğum, sesini duyduğumda huzur bulduğum insan, en güzel kahkahalarım. Mutluluk nedir sende gördüm, mutluluk nedir sende bildim. Dilerim seninle öğrendiklerim tüm hayat boyu benimle gelsin, dilerim seninle olan mutluluğum bir gölge gibi beni takip etsin.

mutlu aile sözleri

• Bilmezdim mutluluğun ne demek olduğunu. Yağmurlu bir havada yüzümü asıp yürürdüm. Bilmezdim mutluluğun küçük yağmur damlalarında olduğunu.

mutlu aile sözleri

• Yanı başımda duran mutluluk bir göz kırpmamla benimle. Yalnızca istemek, her şey istemekten geçiyor.

mutlu aile sözleri

• Hayat seni beklemez. Mutluluk oturduğun yerdeyken sana gelmez. Bir şeyler yapmak, yeni bir söz söylemek lazım. Mutluluk yakın, çok yakın.

mutlu aile sözleri

• Senin mutluluğun hayatını şekillendiren bir kalıp, olmazları olduran. Senin mutluluğun ileride nerede olacağının habercisi, gelecekten sözler getiren. Mutluluğuna iyi bak.

mutlu aile sözleri

• Sahip olduklarınla mutlu olmak her şeye sahip olup mutlu olmayı beklemekten kolay.

mutlu evlilik sözleri

• Kalbimin içi şen bir çocuk kadar masum, şen bir çocuk kadar mutlu. Mutluluk kalbimdeki çocukta, mutluluk içimden gitmeyen, beni asla terk etmeyen çocuğun ellerinde. İçinizdeki çocuğun elini bırakmayın.

mutlu evlilik sözleri

• Tek bir cümle, dakikalar süren kahkahalar. Hayat bu kadar, hayat kalbimizden dudaklarımıza dökülen bir tebessüm kadar.

mutlu evlilik sözleri

• Gel seninle mutlu olalım, tüm umutsuzluklara inat. Gel seninle gökyüzünden bir yer çalalım, tüm olmazlara inat.

mutlu evlilik sözleri

• Seni sevmek, seni hayal etmek, senin şuan bir yerlerde nefes alıyor olduğunu bilmek bile en büyük mutluluk benim için.

mutlu evlilik sözleri

Mutlu olmak kolay mı zor mu karar veremiyor kimse. Tam en içten kahkahalarınızı attığınız anda boğazınızda düğümlenen bir şeyler varsa eğer mutlu olmak için biraz daha çaba sarf etmek gerekiyor. Herkes aynı derecede şanslı değil ne yazık ki. Ancak mutluluk her çağıranın yanında. İşte bu mutluluk sözleri resimli bir şekilde olduğunda insanın içini bir huzur, bir neşe kaplıyor. Çağırdığınız mutluluğun şekil almış halini görmek gibi bir şey bu. Mutluluk sözleri resimli olduğunda aklınızdan geçenler, kalbinize değenler tek bir karede karşınıza çıkıyor.

Hayatın en önemli dönüm noktalarından biri evlenmek olsa gerek. Bir başına geçen günlere son vermek, bir hayatı hayatına katmak. Zor bir karar olduğu kadar da güzel. Aşkın olduğu her şey gibi. Mutluluk evlilik sözleri işte bu aşkla doğuyor, bu aşkla büyüyor. Eşler birbirinde mutlu evlilik sözleri söyleyerek verdikleri kararın ne denli doğru, ne denli güzel olduğunu açıkça ifade ediyor. Eşe güzel sözler koca bir balon gibi gökyüzüne uçuyor, koca bir mutluluk sunuyor ağızdan çıkarken.

admin

Sümeyye Yurtsever
Görünce mutlu olduğumuz insanlar var. Allah onların sayısını arttırsın. - İbrahim Tenekeci

Mutluluk Sözleri

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır