ben efsaneyim full türkçe dublaj / Ben Efsaneyim izle | Full izle, Hd izle, p izle, Türkçe Dublaj izle, DiziCaps

Ben Efsaneyim Full Türkçe Dublaj

ben efsaneyim full türkçe dublaj

google Ben Efsaneyim Türkçe Dublaj Full HD izle

Ben Efsaneyim &#; I Am Legend filminin konusunda Robert Neville , dehşet bir virüsün her tarafa dağılmasına engel olamayan bir bilimn adamıdır. New York&#;ta yaşama tutunabilenlerdendir. Doğrusunu söylemek gerekirse tüm tecrübelerine rağmen virüse engel olamamış ve fakat kendi vücudu virüse karşı bağışıklık kazanmıştır. Bu durumda olan aslında tek insandır. 3 sene zaman ile her türlü imkanları kullanarak kendisi gibi yaşama tutunmuş insanlar varsa onlarada ulaşmaya ve bulmaya çalışmaktadır. Neville&#;in direncini sağlayan tek amaç ise amacını yerine getirebilmektir. Kendi vücudunda damalarındaki kanıda kullanarak virüsün insan üzerindeki etkilerinin tersine döndürmesi gerekmektedir. Zaman çok kısadır. Ben Efsaneyim Türkçe Dublaj Full HD izle monash.pw ekibi olarak iyi seyirler diler film hakkındaki yorumlarınızı bekleriz.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım:

IMDB Puanı:

Yönetmen: Francis Lawrence

Oyuncular: Will Smith, Alice Braga, Charlie Tahan

Ben Efsaneyim Türkçe Dublaj p İndir

Film: I Am Legend

Tür: Aksiyon , Macera , Dram

Ülkesi : ABD

IMDb Puanı: 7,2/10

Vizyon Tarihi: 

Süre:  1     Saat   41   Dakika

Ülkede garip bir salgın başlamıştır, insanlar zombilere dönüşerek saldırganlaşır. Bu salgından az sayıda insan kurtulur. Askeriyede görevli bir doktor ise köpeğiyle birlikte şehirde yalnız başına kalmıştır. Bir taraftan hastalığın çözümü için uğraşırken diğer taraftan da zombilerle mücadele edecektir. Ben Efsaneyim filmini Türkçe Dublaj ve p görüntü kalitesi ile indirebilirsiniz. TR-EN Dualdir.

Ben Efsaneyim ( I Am Legend ) IMDB puanına sahip  Çıkış yılı olan ve ABD’ de gösterime giren. Bu Bilim Kurgu Filmi güçlü Senaryosuyla ve Olağan üstü aksiyon ve Gerilim dolu sahneleriyle Sinema severler tarafından tam not alan Ben efsaneyim filminin konusu Robert  Neville ( Will Smith ) çok etkili olan  bir Virüs’ün bütün insanları etkisi altına almasına engel olamamış Ancak kendisi bu virüsten Etkilenmemiş. Bir Bilim Adamıdır. Bu bilim adamı bir kaç yıl boyunca kendisi dışında bu virüsten etkilenmemiş. İnsanlarla irtibat kurmaya çalışır. Ancak insanlık adına zaman hızla tükenmektedir. Tek çare Robert Neville Kanından bir panzehir yapıp virüsü yok etmektir.

Ben Efsaneyim &#; Im Legend izle

()

p FilmlerAksiyon FilmleriBilim Kurgu FilmleriDram FilmleriFantastik FilmlerGerilim FilmleriIMDB FilmlerTürkçe AltyazılıTürkçe DublajYabancı Filmler

Robert Neville (Will Smith), bu kıyamet sonrası aksiyon geriliminde tedavi edilemez ve insan yapımı olan korkunç virüsün yayılmasını durduramayan bir bilim adamıdır. Bağışık olan Neville, artık New York'tan ve belki de dünyadan geriye kalanlarda hayatta kalan son insan. Üç yıl boyunca Neville, orada olabilecek diğer kurtulanları bulmak için umutsuzca günlük radyo mesajları gönderdi. Ama yalnız değil. Vebanın mutant kurbanları - Enfekte Olanlar - gölgelerde gizleniyor - Neville'in her hareketini izliyor - ölümcül bir hata yapmasını bekliyor. Belki de insanlığın son ve en iyi umudu olan Neville, geriye kalan tek bir görevle hareket ediyor: virüsün etkilerini kendi bağışıklık kanını kullanarak tersine çevirmenin bir yolunu bulmak. Ama sayıca az olduğunu ve hızla zamanının tükendiğini biliyor. Ben Efsaneyim Türkçe dublaj Film İzle, Francis Lawrence filimleri, I Am Legend izle, filimleri, Ben Efsaneyim filmi full izle

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır