3le okul / 3 İle 6 Yaş Arası Çocuklar İçin Okul Öncesinde Oynayarak Öğrenme Oyun Ve Öğrenme Etkinliği

3le Okul

3le okul

• Fiziki Gelişim
o Kaba Kas Becerileri: Çocuğunuzun vücudu daha esnek hale gelmektedir. Kolları ve bacakları uzamakta ve daha güçlü bir hale gelmektedirler, bu yüzden koşma, sıçrama, tırmanma, yuvarlanma, sallanma, üç tekerlekli bisiklet sürme – hatta paten ile kayma ve ski yapma – gibi daha fazla kaba kas etkinliklerini yerine getirebilmektedir.
o İnce Kas Becerileri: Çocuğunuzun parmakları incelip uzadıkça, resim çizme, boyama, kendi kendine yemek yeme, giyinme, ayakkabılarını bağlama ve dişlerini fırçalama gibi daha ileri el becerilerini gerektiren işleri yapabilir.
o Eşgüdüm ve Denge: Vücut hareketlerinin artmış eşgüdümü ve dengesini sağlama yeteneği, basit sporlar, etkinlikler ve ileri seviyeli oyunlar oynama alanında çocuğunuza yeni kapılar açacaktır.
ANA-BABALAR: Çocuğunuzun fiziki becerilerini geliştirmesinde yardımcı olmanızı sağlayacak pek çok fikri sizlere sunuyoruz. Kaba kas becerileri için zorlayıcı oyunları, ince kas becerilerini geliştirmek için yaratıcı etkinlikleri ve eşgüdüm ve dengeyi geliştirmek için basit görevleri dahil ettik.

Okul Öncesi Oynayarak Öğrenme; 3 İle 6 Yaş Arası Çocuklar İçin Oyun ve Öğrenme Etkinliği

Eser Bilgisi

Okul öncesi Oynayarak Öğrenme'ye hoş geldiniz. Çocuğunuz, şimdi bebeklik dönemini geride bırakmış olduğundan, uzmanların "Oyun Yılları!" diye adlandırdıkları bu dönem süresince çok daha fazla eğlence ve oyun oynamaya hazırdır. Ve siz, ana-baba veya bakıcı, gelişmekte olan çocuğunuzun en iyi oyuncağısınız. Herhangi bir oyuncaktan öğrendiğinin çok daha fazlasını sizden öğrenir. Siz ile oynayarak ve iletişime girerek, çocuğunuz büyümenin tüm alanlarında hızla gelişecektir. Üç ve altı yaşları arasında çocuğunuz aşağıda belirtilen alanlarda göz ile görülür değişiklikler sergileyecektir: Fiziki Gelişim - Kaba Kas Becerileri: Çocuğunuzun vücudu daha esnek hale gelmektedir. Kolları ve bacakları uzamakta ve daha güçlü bir hale gelmektedirler, bu yüzden koşma, sıçrama, tırmanma, yuvarlanma, sallanma, üç tekerlekli bisiklet sürme - hatta paten ile kayma ve ski yapma - gibi daha fazla kaba kas etkinliklerini yerine getirebilmektedir. - İnce Kas Becerileri: Çocuğunuzun parmakları incelip uzadıkça, resim çizme, boyama, kendi kendine yemek yeme, giyinme, ayakkabılarını bağlama ve dişlerini fırçalama gibi daha ileri el becerilerini gerektiren işleri yapabilir. - Eşgüdüm ve Denge: Vücut hareketlerinin artmış eşgüdümü ve dengesini sağlama yeteneği, basit sporlar, etkinlikler ve ileri seviyeli oyunlar oynama alanında çocuğunuza yeni kapılar açacaktır. Ana-Babalar: Çocuğunuzun fiziki becerilerini geliştirmesinde yardımcı olmanızı sağlayacak pek çok fikri sizlere sunuyoruz. Kaba kas becerileri için zorlayıcı oyunları, ince kas becerilerini geliştirmek için yaratıcı etkinlikleri ve eşgüdüm ve dengeyi geliştirmek için basit görevleri dahil ettik. -Bilim Teknik Yayınevi- (Girişten)

Okul Öncesi Oynayarak Öğrenme; 3 İle 6 Yaş Arası Çocuklar İçin Oyun ve Öğrenme Etkinliği, Penny Warner tarafından kaleme alınmıştır. Kitap yılında Platform tarafından [İstanbul] ISBN kodu ile yayınlanmıştır. Satışta olan kitap, yayınevinin 1. baskısıdır. sayfadır. Okul Öncesi Oynayarak Öğrenme; 3 İle 6 Yaş Arası Çocuklar İçin Oyun ve Öğrenme Etkinliği adlı eser Türkçe dilindedir.

Kitap KARTON KAPAKLI cilt bilgisi ile bir yıl önce eklenmiştir.

Okul Öncesi Oynayarak Öğrenme; 3 İle 6 Yaş Arası Çocuklar İçin Oyun ve Öğrenme Etkinliği adlı eser, Kitap > Sosyal Bilimler > Eğitim, Pedagoji kategorisinde Yeni olarak satıştadır.

Kondisyon: Yeni

Ürün kondisyonları ürün açıklamalarında belirtildiği ve/veya ürün fotoğraflarında görüldüğü gibidir. Açıklamada yer alan veya fotoğrafta görülen üründen farklı nitelikte bir ürün gönderilmesi halinde siparişin iadesi/iptali seafoodplus.info güvencesi ile sağlanabilmektedir.

Kargo Ödeme Durumu

Alıcı Öder

Ürün Natur Çocuk Kitabevi tarafından, PTT, Yurtiçi, Aras veya Sendeo Kargoyla gönderilecektir. Kargo ücreti TL dir ve sipariş anında ödenir. Aynı mağazadan veya ortak kargo anlaşmalı mağazalardan bu ürünle birlikte alacağınız diğer ürünler için ek kargo ücreti ödemezsiniz.

6,80 TL x 3

Toplam : 20,41 TL

3,50 TL x 6

Toplam : 20,98 TL

2,39 TL x 9

Toplam : 21,55 TL

6,80 TL x 3

3,50 TL x 6

2,39 TL x 9

6,80 TL x 3

3,50 TL x 6

2,39 TL x 9

6,80 TL x 3

3,50 TL x 6

2,39 TL x 9

6,80 TL x 3

3,50 TL x 6

2,39 TL x 9

6,80 TL x 3

3,50 TL x 6

2,39 TL x 9

Velilere Bilgi

OKUL ÖNCESİ EĞİTİM NEDEN ÖNEMLİDİR?

Okul öncesi eğitim 3 ile 6 yaş arasındaki çocukların, zengin ve uyarıcı çevre koşullarını sağlaması, bireysel farklılıkları geliştirmesi, bedensel, zihinsel, duygusal ve sosyal yönden gelişmesini desteklemekle birlikte ilköğretime hazırlamaktadır ve eğitimin bütünlüğü için gereklidir. Çocuklar ilk kez okul öncesi eğitim ile planlı ve programlı olarak sosyalleşme sürecini yaşamakla birlikte, gereksinimlerini karşılayacak nitelikte olmalıdır.

Okul öncesi eğitim;

1. Gelişim düzeylerine uygun,
  2. Zengin uyarıcı çevre olanakları sunan,
  3. Gelişimin tüm alanlarını destekleyen,
  4. Toplumun kültürel değerleri ile tutarlı,
  5. İlköğretime hazırlayan özelliklere sahip olmalıdır.

Çocuğun okul öncesi eğitim yıllarında zengin çevre uyarıcılarıyla desteklenmesi onun tüm gelişimlerine yardım edecek öğrenme ortamlarının oluşturulması gerekmektedir. Çocuğun bu yıllarda kazandığı yaşantıların niteliği, onun ilerideki başarılarının belirleyicisidir ve tüm kişilik gelişimini de önemli ölçüde etkilemektedir. Aile içi desteğin tek başına yetmediği, çocuğun kendi yaşıtlarıyla birlikte olabileceği, bedensel ve zihinsel gelişimlerini sağlıklı biçimde sürdürebilecekleri bir ortam olduğu için okul öncesi eğitim zorunludur ve gereklidir.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir