Cafe racer kuyruk

Cafe Racer Kuyruk

cafe racer kuyruk

Motosiklet Egzoz Borusu Cafe Racer Egzoz Susturucu İpucu Kuyruk Tüp Gümüş Siyah Evrensel Honda Yamaha Suzuki Chopper Bobber Için

₺1 083.77

Etiketler: siyah susturucu harley, zorbyz motosiklet siyah, erkekler yün susturucu siyah, motosiklet siyah dostum, siyah yuvarlak susturucu, siyah susturucu 70, susturucu siyah gp, f30 siyah susturucu, guidao siyah motosiklet, siyah susturucu w205

Stoklarımızda

İstek Listesine Ekle

Belirleme:

Ürün Adı: Motosiklet Egzoz Borusu

Renk: mat siyah, gümüş

Malzeme: Demir

Toplam uzunluk: 44.5 cm / 17.5"

Özellikler:

Evrensel bir sürgülü braket ile birlikte gelir, soldan sağa değiştirilebilir.

3 azaltma kovanı dahil (35mm, 39mm, 43mm)

Paket İçeriği:

1x Egzoz Borusu (kurulum aksesuarları Dahil)

Malzeme Türü demir
Ürün Uzunluğu 44.5cm
Kaynak CN (Menşei)
özellik Egzoz Borusu
Ürün Ağırlığı 1.8kg
Marka Adı Araç sürücüsü
Motobike Yapmak Evrensel
Orman Perde Lüks pencere karartma perdesi Oturma Odası doğa manzara manzara perde karartma perdesi

Orman Perde Lüks pencere karartma perdesi Oturma Odası doğa manzara manzara perde karartma perdesi

₺3 727.50

Yatak Odası , Karartma Perdeleri , Bebek Odası Perdeleri , Çocuk Perdeleri , Lüks Perdeler , Çocuk Odası Perdeleri İçin adı : Oturma Odası İçin Perdeler , Perdeler , Tül Perdeler , 3D Perdeler , Perdeler , Perdeler Bambu Kapı Perdeleri , Dantel Perdeler , Beyaz Perde , Keten Perde , Mutfak Kapı Perdeleri

Sepete ekle

Motovento
REKLAM ALANI
  • 31 Aralık 2018, 13:58#1

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet açık açık yazıyorum buradan,

Resmen kesip biçmek, parçalamak istiyorum!

İçin içimi yiyor!

Kesmezsem bana dert olacağını hissediyorum. Ne kadar güzel olsa da onu kesmek bana ayrı bir haz verecek, hissediyorum.

O' nu parçalarken alacağım keyfi düşündükçe sabırsızlanıyorum, elim titriyor.

Kararımı verdim. Kesip biçicem.

Her ne kadar onu sevmiş olsam da kesicem!

Onu kesip baştan yaratıcam.

"Honda İnnova 125" kesilip bir "Survival Bike" a dönüşecek. Benim beceriksiz ellerimle onu kesip çirkin bir edayla yeniden yaratmak istiyorum.

Sonradan kimse madem kesecektin niye topladın o zaman demesin diye şimdiden ön başlık açayım dedim

Zamanında kıyıp kesemedim ama kesmek istiyorum. Kesmeliyim. Kesmem lazım... Kesiceeeeeeeeemmmmm.....

Reklamlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
  • 31 Aralık 2018, 14:16#2

tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Merhaba, bu kesme delme işleri muayneden nasıl geçiyor ? Muaynede sorun çıkarmayacaksa bende benim makineyi sürüden ayırmak istiyorum..

Yalnız ama Kafası Rahat Adam...

• 31 Aralık 2018, 14:19#3

Exectus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

• 31 Aralık 2018, 14:28#4

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntıtarikcaparadlı üyeden alıntı Mesajı göster

Merhaba, bu kesme delme işleri muayneden nasıl geçiyor ? Muaynede sorun çıkarmayacaksa bende benim makineyi sürüden ayırmak istiyorum..

Bu yapılacak olanı trafiğe sokmuştuk. Şimdi trafikten tekrar geri çekiyorum. Trafiğe kapalı alanlarda kullanmak için birşeyler yapmak istiyorum. Yakıtı koyucam, belki 600-700km tekrar yakıt aramıycam. Gerektiğinde hafif arazide kolaylıkla yol alabilecek, düştü kalktı aman şurası kırıldı derdi olmayacak, yolda bırakma ihtimali düşük malzeme taşıma potansiyeline sahip ama esasen kafama göre saçma sapan bir alet yapıcam

Muayeneden geçmesini istiyorsanız temel etkenler:
    Lastikler ön/arka için ayrımı var ise mutlaka ön lastik önde, arka lastik arkada takılı olacak, hareket yönleri doğru olacak,
    Far, sinyaller, parklar, plakalık aydınlatmaları çalışır durumda olacak,
    Plakası doğru konumlanmış olacak
    Üzerinde Marka/Model yazıyor(belirtilmiş) olacak [Bende sorun çıkmadı ancak olması gerekiyor dendi]
    Egzoz konusunda hassas davranabiliyorlar, dikkat
    Gidon dönüşünde takılma veya yüksüz durumda boşluk olmayacak
    Frenler doğru çalışacak
    İlk çalıştırma sorunsuz olacak
    Renk değişikliği yapmamaya gayret edin, yaparsanız da belirtin ve gerekli işlemleri zamanında yapın yoksa uğraştırıyor

Bunlar zaten bilinen kısımlar. Bunların haricinde tek tavsiyem internetten biraz kurcalayın, motosikletin çok fazla takılmadığı bir istasyonu tercih ederseniz daha rahat ve sorunsuz geçebilir

• 31 Aralık 2018, 14:28#5

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kullanılan boya ve kuyruk tasarımı hariç CBF 150 caferacer projesi hoşuma gitmişti.Yeni projede Survival Bike için o tarz bir boya hoş olabilir ama caferacer a daha parlak canlı şeyler yakışıyor.

• 31 Aralık 2018, 14:28#6

Mucit23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

• 31 Aralık 2018, 14:34#7

• 31 Aralık 2018, 14:45#8

• 31 Aralık 2018, 15:10#9

tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    AlıntıKural [ Z ]adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yapılacak olanı trafiğe sokmuştuk. Şimdi trafikten tekrar geri çekiyorum. Trafiğe kapalı alanlarda kullanmak için birşeyler yapmak istiyorum. Yakıtı koyucam, belki 600-700km tekrar yakıt aramıycam. Gerektiğinde hafif arazide kolaylıkla yol alabilecek, düştü kalktı aman şurası kırıldı derdi olmayacak, yolda bırakma ihtimali düşük malzeme taşıma potansiyeline sahip ama esasen kafama göre saçma sapan bir alet yapıcam

Muayeneden geçmesini istiyorsanız temel etkenler:
    Lastikler ön/arka için ayrımı var ise mutlaka ön lastik önde...
    Ya sadece kuyruk, depo, ve farı değiştirerek retro bi görünüm vericem... aydınlatmaları görünüme uygun olarak eksiksiz tekrar takıcam... frn yada motorla oynamam. Egzosun ömrü bitti. Zaten ben motorda gürültü sevmiyorum... Az ses çıkaran, çekişi ve yakıtı olumlu etkileyecek bir stok egzosla değiştirirm...

depoya yine marka sticker ı yapıştırırım. motorda zaten var. Sorun yaşamam o halde ?

Yalnız ama Kafası Rahat Adam...

• 31 Aralık 2018, 15:16#10

• 31 Aralık 2018, 16:29#11

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kesmeyelim kesmeyelim belki iki sene sonra kendiliğinden düşer...
    Yasaklar zeki metin...

• 31 Aralık 2018, 17:43#12

Walla MT-25'i kesesim geliyor seni gördükçe. Az biraz soluklandır bizi. Ayrıca yaz gelsinde cafe racer ile fotoğraf çektirme etkinliği yapalım...

• 31 Aralık 2018, 18:18#13

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kes gitsin beyaaa, durduğun kabahat

Belki güzel birşey ortaya çıkar belki de çirkin, pis bir şey.

Ama kesmeyip içinde hep "acaba?" sorusu yankılanacağına, en kötü ihtimalle "hiç değilse denedim" dersin

• 31 Aralık 2018, 18:25#14

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hep bir cup fantazim olmuştur.. belkide suan kullandığım motosikletimi sattığımda sıradaki motorum olacak. merakla bekliyorum son halini.

Reklamlar

REKLAM ALANI
  • Motosiklet Ekipmanları ve Parçaları

12V Motosiklet Tri-Bar Arka Çamurluk LED Sis Lambası Cafe Racer Kuyruk Lambası İçin Fit Harley Sokak Yol Glide 14-18

(1 Yorumlar)

₺415.94₺291.22

Etiketler: motosiklet sis lambası onayı, ışık motocycle metal, maymun motosiklet far, carprıe sis farları, motosiklet far honda mx, ekran harley street glide, harley sokak glide kolları, ön cam sokak glide, eşarp bağlantı yol glide, cola cafe racer

Sku:w79990

Özellikler: Şık tasarımı motosikletinizi süslemek için mükemmeldir.Kurulumu kolay, İyi Çalışma Condition.No kurulum talimatı dahildir.Durum: 100 % yepyeni ve satış sonrası Malzeme: Yüksek Kaliteli Plastik Boyutu: Gösterildiği Gibi Lens Rengi: Duman İşık Rengi: Kırmızı Araç üzerinde yerleştirme: Arka Teçhizat: (NOT: HDI modelleri ile kullanım YOK) Touring Yol Glide FLTRX: 2015-2018 Touring Yol Glide Özel FLTRXS: 2015-2018 Yol Kral Touring Özel FLHRXS: 2017-2018 Touring Sokak Glide Yıldönümü FLHX : 2018 Touring Sokak Glide FLHX: 2014-2018 Touring Sokak Glide Özel Yıldönümü FLHXS : 2018 Touring Sokak Glide Özel FLHXS: 2014-2018 Not: Lütfen satın almadan önce bu şeylerin size uygun olduğunu kontrol edin ve onaylayın.Yükleyemiyorsanız, lütfen yüklemenize yardımcı olması için profesyonel bakım personeli edinin.Paket içeriği: 1 Parça Tri-Bar LED çamurluk kuyruk ışık

Ödeme: - www.zeynepfadillioglu.com.tr siparişiniz için ödeme yapmak için aşağıdaki adımları izleyin: - Siparişi seçin ve"Şimdi Öde" düğmesini tıklayın - Ödeme sayfasında tercih ettiğiniz ödeme yöntemini seçin Hakkımızda: - Toptan satış mevcuttur.Fabrikamız farklı şekil, boyut, renk ve malzemelerde koltuklar üretmektedir -10 yılı aşkın süredir en profesyonel motosiklet parçaları üreticisiyiz ve dünyanın her yerinden bayilere satıyoruz. -Mükemmel kalitede parçalar arıyorsanız, size yardımcı olmak için buradayız. -Piyasadaki çoğu Çinli ATV, kir bisikleti, scooter, moped, go kart ,motorlu testere,çim biçme makinesi,golf arabası için yüksek kaliteli parçalar taşıyoruz.Ayrıca Yamaha, Suzuki, Harley Davidson vb. Gibi markalı bisikletlere uygun geniş bir yarış parçaları envanteri taşıyoruz.Nakliye hakkında: - Teslimatı hızlı ve güvenli hale getirmek için bize mesajda "Telefon Numaranızı" bırakabilirseniz minnettar oluruz - Çin'den İNGİLTERE ,ABD,Avustralya'ya 10 ila 20 iş günü ve diğer yerlere yaklaşık 15-35 iş günü sürecektir. - izleme ve kayıt gibi özel hizmetleri içerir.İthalat vergisi ve gümrük vergisinden sorumlu değildir.Geri Bildirim Hakkında: - Amacımız mutlu bir müşteri olduğunuzdan ve bizimle keyifli bir alışveriş yaptığınızdan emin olmaktır.Öğenizi aldıktan sonra bize olumlu bir geri bildirim bırakırsanız çok memnun oluruz. - Yorumunuz bizim için çok değerli ve önemli!Satın alma ve hizmetimizden memnunsanız, lütfen bize 5 yıldız verin. -Lütfen bize herhangi bir sorunu çözme fırsatı verin.Sahip olabileceğiniz endişeleri ve hayal kırıklıklarını anlıyoruz ve sorunları çözmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.Herhangi bir olumsuz geribildirimden ayrılmadan veya herhangi bir anlaşmazlığı açmadan önce lütfen bize e-posta gönderin. -Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen mesaj yoluyla bize e-posta gönderin.

.
  • Marka Adı: FTMTACC
  • Model Adı: MP-319-SM
  • Öğe Türü: Kuyruk ışık düzeneği
  • Sammybernal13
    2022-07-31

Boyutsal olarak doğru tasarım, sağlam yapı, güvenilir kalite, cazip fiyat.

Motosiklet Cafe Racer Yan Montaj Plaka Braketi Kuyruk İşık LED Kuyruk Fren Arka Lambası için Harley Honda Yamaha Suzuki Bobber

Özellikler:

• Yüksek sınıf kalite ve çok dayanıklı

• 100 % marka yeni ve yüksek kaliteli alüminyum

• Malzeme: Yüksek Kaliteli alüminyum gövde ve metal standı

* Arka lamba için 4" çapında yedi kanatlı tasarım

* Voltaj: 12 V

Özellikler:

* Dış yüzey boyutu: 7 "x 4"

• Malzeme: Yüksek Kaliteli alüminyum gövde ve metal standı

* Bu anodize siyah kaplama kütük alüminyum kabul eder en 7 "x 4" plakaları, ve gizli kablolama vardır(3 teller: zemin, kuyruk ışık ve fren ışık.)

Takım:

Özel uygulamalar için, Harley Choppers Sportster Bobber tüm motosikletler için.

Paket Şunlardır:

1 Takım anodize plaka, fren ve arka ışık

Sku: b79622

Spekülasyonlar
    • Marka Adı - Mikro rüya
    • Kaynak - Anakara Çin
    • Öğe Türü - Fren Lambası

Etiketler: buz küpü led ışık kırmızı, honda motosiklet farları, kask motosiklet iannone, skygo motosiklet aksesuarları, basit kafe yarışçısı, pazoma motosiklet kuyruk lambası, bobber dyna motosiklet, led ampuller moto, led ampul sinyali d dönüş, akış ışığı.

Motosiklet LED Arka Fren Kuyruk İşık Dur Plaka Işıkları Motosiklet Kamyon ATV Römork Cafe Racer

Özellik:

1.Süper parlak LED ışık ile maksimum görünürlük ve güvenlik sağlayabilir.

2.Enerji tasarruflu LED ışık kaynağı sayesinde çevre dostu ve ekonomik olan düşük güç tüketimi.

3.Yuvarlak arka lamba, geri gelen aracı etkili bir şekilde alarma geçirebilir ve acil frenleme sırasında güvenliğinizi sağlayabilir.

4.It dayanıklı, sert ve dayanıklı, uzun kullanım ömrüne sahip yüksek kaliteli alüminyum ve plastik malzemeden yapılmıştır.

5.It esas olarak arka lambalar, fren lambaları, koşu lambaları, plaka lambaları vb. olarak kullanılır.

6.Siyah kapak rengi çoğu motosiklet stiliyle uyumludur.

Belirleme:

Malzeme: Alüminyum + Plastik.

Gövde rengi: Siyah

İşık rengi: Kırmızı

Gerilim: 12V

Boyutu: 17 cm/6.69 inç x 4.8 cm/1.89 inç.

Paket içeriği:

braket ile 1 x motosiklet lambası

Perakende Kutusu yok.Kabarcık Çanta içinde güvenle paketlenmiş.

• Model Adı - diğer
    • Kaynak - Anakara Çin
    • Malzeme Türü - Plastik

Tanım:

10mm Motosiklet modifiye LED dönüş sinyal lambası

Bir bütün LED ışık panosunda iki açık renk (kırmızı ışık +sarı) içeriyordu, ancak aynı anda kullanıldıklarında aynı anda çalışmıyorlardı,sarı ışık kırmızı ışıkla kaplanacaktı

Bu Özel Dönüş Sinyalleri ile Motosikletinizin görünümünü geliştirin

Şık tasarımı motosikletinizi süslemek için mükemmeldir

Özellikler:

Durum: %100 % Yepyeni

Kullanım: Çalışan ışık, fren lambası, dönüş sinyali ve göstergesi.

Malzeme: Alüminyum Gövde ve Plastik Lens

Gövde Rengi: Siyah / Krom

Koşu ışık renk: Amber

Dönüş Singal Renk: Amber + Kırmızı

Montaj cıvatası dişi: 10mm

Gerilim: 12V

Boyutu: resim gösterildiği Gibi

Teller uzunluğu: 314mm / 12.36"

Kablolama: 4 teller kurmak

Siyah Tel = Zemin

Kırmızı ve sarı tel = sürüş ışık

Beyaz Tel = Dönüş Sinyali Fuction

Not: Her partinin tel rengi farklı olabilir, lütfen siparişinizden önce bunu anlayın, teşekkürler!

Takımlar:

10 mm montaj cıvatası dişine sahip çoğu marka motosiklet için evrensel Uyum.

Çoğu 12V 10mm Vidalı Motosiklet için Evrensel, Motosiklet / Motokros / Bisiklet / Elektrikli Motosiklet için,

Kawasaki, Honda, Suzuki, Yamaha, Harley, BMW, Ducati, Benelli, KTM, Aprilia, kir Bisiklet, çukur Bisiklet, ATV, diğer Özel Motosiklet vb..Ancak Bazı Motosikletler için Küçük Değişiklikler Olabilir

Paket içeriği:

1 Takım (Sol ve sağ) Dönüş sinyal ışıkları

Not:

Lütfen satın almadan önce boyut ölçüm tablosunu dikkatlice kontrol edin

Manuel ölçüm nedeniyle varyans için 1-2mm izin verin

Kurulum talimatı dahil değildir

Sorularınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, teşekkür ederim!

Cafe Racer Arka Koltuk Çerçevesi, Cafe Racer Tarzı Düz Tüp Arka Koltuk Tokası Fren Dönüş Sinyalli Kuyruk Çember Çerçevesi (175mm)

Şartname:
    Durum: %100 Yepyeni
    Öğe Türü: Arka Koltuk Tokası
    Malzeme: Çelik
    Renk: Resim Olarak
    Boru Çapı: Yaklaşık. 20mm
    Uzunluk: yakl. 210 mm/8,3 inç
    İsteğe bağlı genişlik: yakl. 230mm/9.1in, 210mm/8.3in, 175mm/6.9in

Teçhizat: Honda CB CL CG GB GL XL CD Serisi CB125 CB175 CB200 CB350 CB360 CB400 CB450 CB500 CB550 CB650 için Arka Koltuk Çerçevesi Değişimi CB750 CG125
    CL100 CL125S CL175 CL200 CL350 CL360 CL450 olarak Honda CL serisi için arka koltuk çerçevesi değişimi.
    Yamaha SR125 SR250 SR400 SR500 XJ550 XJ650 XS650 için arka koltuk çerçevesi değişimi
    Suzuki GS 550 için Arka Koltuk Çerçevesi Değişimi/ GS 650/GS 750/GS 850/GS 1100 GT ST GR GS GSX X6 TU Serisi
    KAWASAKI KZ Z TR W KZ400 KZ550 K750 Z650 W650 S1 H1 için Arka Koltuk Çerçevesinin Değiştirilmesi

Paket Listesi:
    > 1 x Arka Koltuk Tokası

Not:
    1. Üniversal çerçeve kasnağı, montaj sırasında cilalama, kaynaklama ve doğrama gibi değişiklikler gerekebilir.2. Çıplak çelik (boyasız) kaplama biraz paslanmış olabilir, lütfen endişelenmeyin.
    3. Lütfen satın almadan önce ürün boyutunun uygun olup olmadığını onaylayın

nest...

gelişim planı örnekleri 2022 doğum borçlanmasi ne kadar uzaktaki birini kendine aşık etme duası 2021 hac son dakika allahümme salli allahümme barik duası caycuma hava durumu elle kuyu açma burgusu dinimizde sünnet düğünü nasil olmali başak ikizler aşk uyumu yht öğrenci bilet fiyatları antalya inşaat mühendisliği puanları malta adası haritada nerede