hizli yazma oyunu / Hızlı Yazı Yazma Oyunu - El Becerisi Oyunları

Hizli Yazma Oyunu

hizli yazma oyunu

Quick Fingers - Hızlı Yazma Oy

À propos de ce jeu

"Quick Fingers" eğlenirken yazma hızınızı test edip yazarak geliştirebileceğiniz bir oyundur.

Oyun Hakkında

Bu oyun yazı yazmayı seven, yazma hızını yazarak test etmek ve geliştirmek isteyen ve bunu yaparken sonuna kadar eğlenmek isteyen kişiler için geliştirildi.
Oyun basamaklı 'den fazla günlük hayatta kullanılan kelime ile oyuncunun kelime haznesini eğlenerek geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Oyun Özellikleri

- İngilizce/Türkçe 'den fazla çeşitli kelime.
- Sade, etkileyici tasarım .
- Gerçekçi ve basit kontroller.
- Gece/Gündüz Modu.

Nasıl Oynanır?

Kelime yazıp klavyeden enter tuşuna bastığınızda 60 saniyelik sayaçla birlikte oyun da başlar.
Sonraki kelimeye geçmek için enter tuşuna basın.
60 saniye sonunda yazdığınız tüm kelimelerle birlikte doğruluk oranı, dakika başına yazılan kelime sayısı, doğru ve yanlış kelimeler hesaplanır ve ekranda görünür.

İpuçları

Fazla kelime yazmaya değil, kelimeleri doğru yazmaya odaklanın.
Ekranda görünen yeşil kelime yazmanız gereken kelimeyi, altında da sıradaki kelimeyi belirtir.
Hatalı yazımda enter tuşuna basmadan geri dönüp hata düzeltilebilir.

EN HIZLI YAZAN SİZ OLUN!!!!

Date de mise à jour

29 msi

Hızlı Yazma Oyunu

deffneeoyun güzel ama türkçe kelimeler olsaydı iyi olurdu

elif çok zor

güzeloyun güzel ben beğendim

furkan karahan duru melek alara duygu sedef bu isimle yaşamak zor olmuyor mu ? Bu arada anne babaya saygı ve sevgiler

ravzaiyi

Duru Melek Alara Duygu Sedef YALÇIN Oyun çok güzel ayrıca klavyede hızlanmamızı sağlıyor çok güzel bir oyun REKOR OYUN sitesinin hayranıyım. (Adı neden bu kadar uzun derseniz anne ve babam bu isimler arasında kalmışlar ve sonunda bu isimleri birleştirdiler ve adım bu oldu.)

Rabiyye/ a /Azerbaycanli/oyunu cok beyendim

ne vardı ?BEN OYUNU ANLAMADIM!!!

Rabiyyesuper oyun cok guzel

Rabiyyeoyunu cabuq baslamaq lazim rakibinden once yazmalisin yaziyi

Rabiyyeoyun guzel

erkenci kuşabi bu oyun çok güzel elerimiz yorulmuyor en azından yani ellerimiz hızlı alışıyor acaba bu oynukim çıkardıy kimki acaba

hataylıhangi tuşla oynuyoruz yoruma yazın lütfen

ERKENCİ KUŞya ne biçim oyun ya açsan açılmıyo kelimeler desen hepsi bi farklı ay sinirlerim bozuldu ya aaa kafayı yicem resmen yani ya ya sinirden ağlıyorum resmmmen ya inanamıyorum kafayı yicem resmen yania

bilinmeyen kişioyun güzel ama türkçe olsa iyi olurdu ve siz ekranda freak diye başka ingilizce kelimeler olcak onları yazcanız ve siz şu minik adamsınız

Hızlı yazma oyunları

Hızlı yazma oyunları

Günümüz dünyasında yazma hızı, etkili iletişim için hayati önem taşımaktadır, çünkü kalem ve kağıttan uzaklaşıp klavyeleri benimsedik. İster akıllı telefonunuzdaki veya tabletinizdeki sanal bir klavyeden isterse gerçek bir klavyeden bahsediyor olalım, kelimeleri hızlı ve doğru bir şekilde yazabilmek iletişiminizin önemli ölçüde geliştiğini görecektir. seafoodplus.info, sizi bu değerli beceri konusunda eğitecek çeşitli oyunlar getiriyor.

Ekrandaki kelimeleri doğru ve hızlı bir şekilde oluşturmanız için sizi zorlayan hızlı yazma oyunları oyunumuzu oynadıktan sonra ne kadar hızlı yazabildiğinizle arkadaşlarınızı şaşırtın. Bu oyunları bir süre oynadıktan sonra büyük gelişmeler göreceksiniz ve klavye yakında tercih ettiğiniz yazma yöntemi haline gelecek.

Hızlı yazma oyunları oyunlarımızla seafoodplus.info'da eğlenin ve yeni bir beceri öğrenin!

İşte en popüler sonuçlar hızlı yazma oyunları:

1. Word Master
  2. Daily Quote
  3. Zombie Typing

Aşağıdaki benzer kategorilerdeki oyunları deneyin:

1. Hafıza oyunları
  2. Crazy oyunlar
  3. Trivia oyunları
  4. Zeka oyunları
  5. Kelime arama oyunları
  6. Çapraz bulmaca
  7. Tic tac toe oyunları
  8. Kelime oyunları
  9. Yapboz oyunları
  10. Scrabble

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir