berra nın şarkısı / ANASON şarkısı: Birde Berra'dan dinleyin :) - Dailymotion Video

Berra Nın Şarkısı

berra nın şarkısı

Hayallerime K&#;&#;&#;k Bir Adım

Merhaba!

Ben Berra Betül Ortatepe. 19 yaşındayım. Beşiktaş Yenilevent Anadolu Lisesi'nden mezun, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde Turizm İşletmeciliği lisans 1. sınıf öğrencisiyim. İstanbul'da yaşayan 3 kişilik bir ailenin en küçüğüyüm. Annem Nova Elektrik A.Ş.'de çalışmakta olan bir emekçi. Ablamsa Selçuk Üniversitesi'nde okumakta devlet bursuyla hayatını idame ettirmekte olan bir öğrenci. Babamla annem yaklaşık 11 yıldır ayrı uzun bir süredir görüşmüyoruz. Keman çalmayı, şarkı söylemeyi, kitap okumayı, herhangi bir konu üzerine düşünüp hikayeler yazmayı, resim çizmeyi, tiyatroya gitmeyi kısacası sanatın her alanını çok seviyorum. Lisedeyken sahnelere çıkıp şarkı söylüyor sık sık etkinliklere katılıyordum. Sanata olan hayranlığım kabuğumun ve imkanlarımın dışına çıkarak gerçekleşti. Tüketime yönlendirenlerden çok üretim yapan insanı desteklemeye ve üretmeye önem veriyorum. Üretim yapma düşüncesi ''Neler yapabilirim?'' sorusu hep hayatımın içindeydi. Listeler çıkarıp eksik olduğum, gelişmek istediğim alanları yazmak ve üzerlerine gitmek küçük yaşlardan beri alışkanlık haline getirdiğim bir eylem. Bölümümden başarılı bir şekilde mezun olmak istiyorum. Hem okuduğum bölüme katkı sağlamak hem de Erasmus programıyla yurtdışına çıkmak için internetteki pek çok kaynakları kullanarak dil öğreniyorum. İnternetteki sertifikalı programlardan eğitim almaya başladım. Hedeflerim arasında 5 yaşında başlayıp bırakmak zorunda kaldığım kemana tekrar başlayıp devam ettirmek, daha profesyonel kayıtlarla şarkılar yapıp yayınlamak var. 

Küçük yaşlardan itibaren harçlığımı çıkarmak adına garsonluk, aşçı yardımcılığı, kuaför çıraklığı gibi  işlerde çalışıp aynı zamanda okudum. Yaşımın küçük olması sebebiyle sigortamın başlatılmaması, düşük ücretlere yoğun bir tempoda çalışmam gibi sebeplerden ötürü ayrılmak zorunda kalsam da hayata bakış açımı genişletmeme hassasiyetlerim ve duyarlılıklarımın gelişmesine katkı sağladığını düşündüm hep. Çevreye, insana, çocuklara olan sorumluluk hissim zaman içinde arttı. Pandemiyle beraber; annemin covid geçirmesi ve hastalığının zatürreye çevirmesiyle birkaç ay çalışamadı. Biz de ailecek zorlu bir dönemden geçtik. Burs için başvurduğum hiçbir kurumdan olumlu yanıt alamadım. Online eğitime geçilmesiyle beraber ise bir bilgisayara ihtiyaç duysam da gerek telefondan girerek gerek arkadaşlarımın bilgisayarlarını kullanarak bu dönemi atlattım. Arkadaşlarımın sınavlarının benimkilerle çakışması, yazılı sınavlarda telefondan yazamamak gibi sıkıntılar yaşadım. Bu sıkıntıları 2. dönem yaşamamak, eğitimlerimi kolayca alabilmek adına bir bilgisayara ihtiyacım var. Bunun için desteğinize talibim! Atacağınız desteklerle eğitimime büyük ölçüde katkı sağlamış olacaksınız. ''Bu kadarla ne olacak?'' diyen çok fazla insanla beraber kampanyamı tamamlamama yardımcı olabilirsiniz. Tüm samimiyetimle yazmış olduğum bu yazımı okuyan ancak benim gibi öğrenci olan, maddi durumu olanak vermeyen biri olabilirsiniz. Göndereceğiniz güzel bir enerji beni mutlu edecektir. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederim.

Almak istediğim bilgisayarın linki: seafoodplus.info

Şarkı söylediğim bir Youtube linki bırakıyorum: seafoodplus.info?v=vaZ-KCw9rS4&list=RDvaZ-KCw9rS4&start_radio=1

Linkedln hesabım: seafoodplus.info%C3%BCl-ortatepeb9/

Berra Kocaaslan &#; Yalan Şarkı Sözleri

Behzat Gerçeker Enbe Orkestrası &#; Berra Kocaaslan &#; Yalan

YouTube player

Şarkı tekrar edecek

Yalan Şarkı Sözleri

Bak neler oldu, zor zamanlar bizi buldu
Hiç sormadı aşk, yaralarımızdan vurdu

Sence ilk adımı hangimiz attı
Her yer toz dumandı, zaman göz ardı
Kandırdık kendimizi, zaten olmazdı
Belki bir oyundu ama canımız yandı

Bir an dayanamam
Bu dünyaya yaranamam
Gitme sonum olur diyen dilin
Kalbin yalan, vedan yalan, yalan
Bana aşktan söz etme n’olur
Senin sevdan, dünyan yalan

Video Hakkında En Çok Beğenilen Yorumlar

Yüreğime yine dokundun enfes sesinle .. Yüreğine sağlık

Resmen sesinde bir büyü var gibi insanın dinledikçe dinleyesş geliyor çok begendim gerçekten bu gibi sanatçılara destek okunmalı ♥️

Berra ile gurur duyanlar burada mı ?

(Emre Taşarer) Bu ruha işleyen bir parçayı bu kadar düzenli temiz saf nağmelerle bize dinlettigin için teşekkürler enbe orkestrasına da ayrı tebrikler bu arada bu şarkıyı bende okudum kendi yorumumla dilimden geldiğince 🙂

Ağzına yüreğine sağlık çok güzel yorumladin sesinle orkestranın uyumu şahane 😊🧡

Bu şarkıyı ilk kez dinledim muhteşem duygu yüklü bir şarkı. Yolunuz açık olsun ♥️♥️🥰🥰👍👍

Enbe orkestrasini cok severek dinliyorum. Yeni sarkiniz hayirli olsun🎊

Harika ötesi duygulara ruhuma işleyip, modumu değiştiriyor ne güzel bi atmosfer oluşturdu üzerimde sanırım bağımlısı olmaya başladım ♥️

Tan Taşçı&#;nın şarkısını çok güzel söylemişsiniz valla kullaklarımızın pasları silindi resmen😍❤🤗❤

Son zamanlarda en çok dinlediğim şarkı çok güzel olmuş zaten enbe varsa kötü olma ihtimali yok 👏👏

Yüreğime yine dokundun enfes sesinle .. Yüreğine sağlık

Ses rengi muhteşem yolun açık olsun. Kendini çok yormadan ama ruha işleyen bir biçimde okumuş

Klip de güzel, şarkı da müzik de&#; Tadından yenmez bir eser çıkmış ortaya

Enbe Orkestrası gerçekten o kadar başarılı ki.. Sesiniz çok hoşuma gitti, başarılar diliyorum 🎈

Maşallah ne kadar sürükleyici bıktırmayan bi şarkı olmuş bayıldım resmen sesiniz cok güzel devamını dilerim

ses tonu etkileyici, dinlendirici, klipte görseller güzel uyarlanmış, mükemmel sesiyle kulaklarımızın pasını alıyor, güzel bi klip olmuş emeğinize sağlık

Söz ve müzik uyumu gerçekten çok iyi olmuş müziğe bayıldım emeğinize sağlık

Ağzınıza yüreğinize sağlık klip ve ses etkileyici 🙃🙃

ŞARKI VE VİDEO KLİP HAKKINDA BİLGİLER

Söz &#; Müzik: Tan Taşçı
Düzenleme: Febyo Taşel
Yönetmen: Murad Küçük

Fotoğraf &#; Video galerisi devam ediyor&#;

Continued

Sayfalar: 1 2Sonraki sayfa

İlgili

Pages: 12

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir