global vizyon taksim / Globalvizyon - Yurtdışı Eğitim

Global Vizyon Taksim

global vizyon taksim

GLOBAL VİZYON BİLİŞİM İTHALAT VE İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ

Firma Bilgileri

• Ünvanı : GLOBAL VİZYON BİLİŞİM İTHALAT VE İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ
  • Kuruluş Tarihi : 18 Nisan 2022 Pazartesi
  • Sermaye : 250.000,00 ₺
  • Vergi Dairesi : İSTANBUL - ŞİŞLİ VERGİ DAİRESİ
  • Vergi Numarası :3961458777
  • Ticaret Odası :İSTANBUL TİCARET ODASI
  • Sicil Numarası :375097-5
  • Oda Sicil Numarası :1366081
  • NACE Kodu :479114
  • Mersis No :0396145877700001
  • E-Tebligat Adresi :25858-30622-21462

Yasal Uyarı / Bildiri!

• Find® bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Find®'de yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Find® internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Find® site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Find® sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Find® yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Find® üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Find®'de yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Find'i hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.

PERAKENDE TİCARET Meslek grubunda, ŞİŞLİ / İSTANBUL Bölgesinde Radyo, TV, posta yoluyla veya internet üzerinden yapılan perakende ticaret konularında hizmet vermektedir. Şirketin amaç ve konusu başlıca şunlardır 1-Dayanıklı Tüketim malları,her türlü mekanik ve elektrikli ev aletleri,mutfak gereçleri,ve el aletleri spor ,hobi alet ve gereçleri,her türlü giyim eşyası ile bunlara ait aksesuar,kozmetik,ürünleri,bilgisayar donanımı,yazılım ve lisansa bağlı ürünleri ,bilgisayar tüketim ve sarf malzemeleri ve buna benzer ürünlerin görsel ve yazılı medya ,internet ortamı aracılığı ile pazarlama ve satışlarını yapmak. 2-Her türlü dayanıklı ve dayanıksız tüketim, elektronik ve elektrikli mal ve eşyaların, ihtiyaç ve kırtasiye maddeleri ve haberleşme araçları ile bunların ham, yarı mamul ve mamul maddelerinin, her türlü makine aksesuar aksam ve parçalarının toptan ve parkende alım ve satımını yapmak, ithalat ve ihracatını yapmak ve pazarlamak. 3-Madeni eşyalar , zücaciye, plastık veya her türlü oyuncak billuriye, hırdavat, bijuteri, parfümeri, kitap kırtasiye, spor malzemeleri ticareti yapmak toptan ve parkende alıp satmak ithalat ihracatını yapmak ve pazarlamak 4-Her türlü züccaciye,ev aletleri,hediyelik eşya ürünlerinin alım ve satımı dağıtımı ile ithalatını ve ihracatını yapmak. 5- Gıda,tarım ürünleri ve temizlik ürünlerinin, ve malzemelerinin alım ve satımı ile ithalatını ve ihracatını yapmak. 6- Tekstil ve konfeksiyon sektöründeki her türlü malın alımı, satımı, ithali ve ihracatını yapmak. 7- Her türlü kimyasal,petrol ve petrol ürünleri,plastik hammadde ürünlerin alım satımı ithalatı ve ihracatını yapmak. 8-İnşaat sektöründeki her türlü malın alımı satımı, ithalat ve ihracatını yapmak.. 9-Mobilya sektöründeki her türlü malın alım satım ve ithalatını ihracatını yapmak. 10-Her türlü bilgisayar sistemleri, yazılım ve donanım ürünlerinin alım satım ithalini ve ihracını yapmak 11-Kırtasiyelerde satılması mutad olan her nevi okul ve ofis malzemesinin, iş yeri için gerekli faks, fotokopi makinesi, ozalit, teksir makineleri, hesap makinesi, yazar kasa, yazıcı ve benzeri gibi mekanik elektronik büro malzemelerinin alımı, satımı,ithali ve ihracatını yapmak. 12- Her türlü elektrik ve elektronik malzemelerinin alım satım,ithalat ve ihracatını yapmak. 13-Her türlü otomobil, motosiklet vb. Otomotiv ürünlerinin ve yan ürünlerinin yedek parçalarının, alımı satımı ithalatı ve ihracatını yapmak. 14- Her türlü optik malzemeleri, gözlük çerçeveleri, gözlük camları, kontak lenslerin alımı, satımı, pazarlaması, ithalatı ve ihracatını yapmak. 15- Hastane, klinik, poliklinik, laboratuar ve doktor muayenehaneleri ile sağlık kuruluşlarının ihtiyaçları olan her türlü tıbbi cihaz ve yedek parçaları, laboratuar malzemeleri, röntgen alet ve malzemeleri, cerrahi malzemeler, radyoloji ve nükleer tıp malzemeleri, steril malzemelerinin alımı, satımı,bebek beslenme ve bakım ürünleri, hijyenik ürünlerin dahili ticaretinin ithalatını ve ihracatını yapmak. 16- Her türlü kimyevi, beşeri, veteriner ve zirai ilaçların dahili toptan ticareti, depolanması, ambalajlanması, ithalatını ve ihracatını yapmak, 17- Her türlü promosyon ve oyuncak ürünleri toptan ve perakende alım satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak. 18- Haberleşme hizmetlerini sağlamak için gerekli olabilecek her türlü donanımın alımı, satımı, ithalatı, ihracatı, dağıtımını yapmak. 19-Şirket amaç ve konusunu gerçekleştirmek için ürünlerinin görsel ve yazılı medya ,internet ortamı aracılığı ile pazarlama ve satışlarını yapmak ve yaptırmak. 20- Şirket amaç ve konusunu gerçekleştirmek için yurt içinde ve yurt dışında konusu ile ilgili ihalelere girebilir, lisans ve başvurularında bulunabilir ve bu ihalelerin ve lisansların gerektirdiği teminatları verebilir, kısa orta ve uzun vadeli istikraz ve lisans sözleşmeleri akdedebilir. Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkul alabilir satabilir kiralar ,kiraya verir bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir,ipotek alabilir, ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir. Şirket ayrimenkulleri üzerinde irtifak, intifa, sükna, gayrimenkul mükellefiyeti, kat irtifakı, kat mülkiyeti tesis edebilir. Her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi, ifraz,tevhit, taksim, parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT

İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.

GLOBAL VİZYON BİLİŞİM İTHALAT VE İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ

Global Vizyon Yurdışı Eğitim Danışmanlığı

user

05 May 2023 5:27

Çıkmış olduğum bu yolda bana yardımcı olan özge hanıma teşekkürü borç bilirim çok memnun ayrıldım ankarada yaşamamama rağmen uzaktan çok güzel bir şekilde yönettik. Teşekkürler global vizyon ailesi.

0 0

furkan

29 April 2023 19:51

Herkese merhabalar ben furkan Mart ayı itibariyle dil eğitimi için Avustralyaya Ilsc Melbourne dil okuluna gidiyorum. Bu süreçte bana destek olan global vizyon ankara ailesinden yasemin abla ve umut abiye bu zorlu süreçte yanımda oldukları için çok teşekkür ediyorum.

0 0

Urukagina

28 April 2023 7:50

Vize randevusu bulmaktan acizler, danismanlar ilgilenmiyor telefonunuzu dahi acmiyorlar. Amerikaya gittigime gidecegime pisman eden sirket. YOL YAKINKEN BASKA BIR SIRKETE KOSUN! Benim bu hayattaki en buyuk pismanliklarimdan biri.

0 0

Ahmet

23 February 2023 22:49

Yurt dışı maceramız için ihtiyacımız olan tüm bilgileri çok profesyönel bir şekilde gerek yüz yüze gerek online eğitimler vererek bize yardımcı oldular.
Herkese çok teşekkürler:)

Ahmet Mahmut Yenme

0 0

user

21 February 2023 8:22

Iki arkadaş kayıt olduk arkadaşım Kanada dan onay maalesef ben red aldım fakat danışmanının yönlendirmesiyle İrlanda dil eğitimi ve çalışmalı programa katılmak üzere vize aldım. Danismaniniz ile iletisimde kalmak çok önemli surecim uzun sürdü fakat sonu güzel oldu teşekkürler

0 0

user

18 February 2023 4:32

Deneyimimi Oxfordhouse hesabında da paylaşmıştım iyi ve donanımlı bir şirket tavsiye ediyorum

0 0

user

17 February 2023 2:23

Yurtdısı Egitim planlarınızı yaparken sektorun en eski ve deneyimli acentası Global Vizyon Yurtdısı Egitimi tercih ediniz.

0 0

user

11 February 2023 7:41

Vize ekibinin gösterdiği ilgi ve alakadan ötürü çok memnun kaldım. Artık vize için adresim belli.

0 0

user

01 February 2023 17:00

Hem eğitim hem vize alanlarındaki uzman kadroları sayesinde tüm işlemlerimiz sorunsuz gerçekleşti. Tüm Globalvizyon ailesine Teşekkür ederim.

0 0

Mehmet

26 January 2023 6:58

Oxford House ile wat maceramı paylaştım. Herşey yolunda giderse, önümüzdeki yaz buraya Amerika'dan yorum yapacağım.:)
Mehmet Akif Gündüz

0 0

Gülçin

03 November 2022 23:34

Hayatimda gördügüm en ilgisiz ve en kötü iletisime sahip ekip.her sey paraniza göre belirleniyor.yardimci olmaya calismaktansa ben parami alayim kisi ne yaparsa yapsin düsüncesindeler.

0 0

Tuna

09 December 2021 19:39

Çağrı Bağcı en iyi danışmandır. Her soruya cevap veren ve hızlı sonuçlar getiren best danışman.

0 0

Paraximo

16 November 2021 0:38

Kesinlikle uzak durulmasi gereken sözde eğitim danışmanlığı ajansı. Tek dertleri para koparmak. Okul ön ödeme ücreti 200 dolar olmasina ragmen 500 dolar peşin alıp tamamını okula ödüyoruz diye de yalan söylüyorlar. Vize çıkmadığı zaman 500 doların uzerine yatıyorlar.

0 0

Doğan

26 July 2021 18:22

Yeni başvuru yaptık sonuç ne olur bilemem ama ilgi açısından değerlendirirsem gayet açık ve ilgililer

0 0

vedat

17 June 2020 2:29

Yardimci olmaya calisan iyi insan, gidilcek yere gore iyi arastirmak lazim, tavirlari yaklasimlari beni ikna ediciydi. Fiyatlar degisebilir.

0 0

ali

17 May 2019 6:49

Gercekten cok ilgili bir firma, benim yuksek lisans ve dil egitimi programimi duzenliyen bir firma olarak cok yardimci oldu.

0 0

Add review

How to get to Global Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı in Beyoğlu by Bus, Metro, Cable Car or Train?

Public Transit to Global Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı in Beyoğlu

Wondering how to get to Global Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı in Beyoğlu, Turkey? Moovit helps you find the best way to get to Global Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı with step-by-step directions from the nearest public transit station.

Moovit provides free maps and live directions to help you navigate through your city. View schedules, routes, timetables, and find out how long does it take to get to Global Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı in real time.

Looking for the nearest stop or station to Global Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı? Check out this list of stops closest to your destination: Galatasaray; Ömer Hayyam - Beyoğlu; Tophane - Besiktas Yönü; Tarlabaşı / Taksim Yönü; Yenişehir - Dolapdere Yönü; Ahmet Emin Yalman İlkokulu / Mecidiyeköy Yönü; Camii Kebir - Sishane Yönü; Şişhane 6 - Kasimpasa Yönü.

Bus:129T46Ç54E667393TTrain:MARMARAY (ATAKÖY - PENDIK)MARMARAY (HALKALI - GEBZE)Metro:M2Cable Car:DOLMUŞ: D-11

Want to see if there’s another route that gets you there at an earlier time? Moovit helps you find alternative routes or times. Get directions from and directions to Global Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı easily from the Moovit App or Website.

We make riding to Global Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı easy, which is why over 1.5 million users, including users in Beyoğlu, trust Moovit as the best app for public transit. You don’t need to download an individual bus app or train app, Moovit is your all-in-one transit app that helps you find the best bus time or train time available.

For information on prices of Bus, Metro, Cable Car and Train, costs and ride fares to Global Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, please check the Moovit app.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır