eyüp belediyesi son dakika haberleri / Son Dakika Eyüp Belediyesi Haberleri - Eyüp Belediyesi Son Dakika

Eyüp Belediyesi Son Dakika Haberleri

eyüp belediyesi son dakika haberleri

İnegöl nostalji kolonyası satışa sunuldu
Güncel Haberler

İnegöl nostalji kolonyası satışa sunuldu

Haz 23,  0 17

Yoga severler etkinlikte buluştu
Spor

Yoga severler etkinlikte buluştu

Haz 23,  0 17

Pamukkale Belediyesi yaraları sarıyor
Yaşam

Pamukkale Belediyesi yaraları sarıyor

Haz 23,  0 14

Kepler geleceğe fırlatıldı
Eğitim

Kepler geleceğe fırlatıldı

Haz 23,  0 17

Mersin’de afet yönetimi çalıştayı düzenlendi
Eğitim

Mersin’de afet yönetimi çalıştayı düzenlendi

Haz 23,  0 20

Engelli spor merkezinden yeni proje
Spor

Engelli spor merkezinden yeni proje

Haz 23,  0 20

Küçükçekmece’de kütüphane sayısı 9’a yükseldi
Eğitim

Küçükçekmece’de kütüphane sayısı 9’a yükseldi

Haz 23,  0 19

Osmaneli’ne millet bahçesi yapılıyor
Yaşam

Osmaneli’ne millet bahçesi yapılıyor

Haz 23,  0 15

Gölpazarı’nda kaldırım yenileme çalışmaları sürüyor
Çevre

Gölpazarı’nda kaldırım yenileme çalışmaları sürüyor

Haz 23,  0 17

Öğrencilere eğitim desteği
Eğitim

Öğrencilere eğitim desteği

Haz 23,  0 20

Nilüfer’de kursiyerlerin yıl sonu heyecanı
Kültür Sanat

Nilüfer’de kursiyerlerin yıl sonu heyecanı

Haz 23,  0 18

KAHRAMANKAZAN BELEDİYESİ HER ZAMAN YANINIZDA
Yaşam

KAHRAMANKAZAN BELEDİYESİ HER ZAMAN YANINIZDA

Haz 22,  0 16

Lavanta günleri başladı
Çevre

Lavanta günleri başladı

Haz 22,  0 32

Belediyeden sporculara hediye
Spor

Belediyeden sporculara hediye

Haz 22,  0 18

Başarılı sporcular kuşak atladı
Spor

Başarılı sporcular kuşak atladı

Haz 22,  0 21

Şanlıurfa’da Kır Düğün Bahçesi tamamlandı
Yaşam

Şanlıurfa’da Kır Düğün Bahçesi tamamlandı

Haz 22,  0 19

Kurban Bayramı öncesi temizlik çalışmaları sürüyor
Yaşam

Kurban Bayramı öncesi temizlik çalışmaları sürüyor

Haz 22,  0 20

Sağlıklı yaşam festivali başlıyor
Sağlık

Sağlıklı yaşam festivali başlıyor

Haz 22,  0 21

Küçükçekmece’de bayram hazırlıkları sona erdi
Yaşam

Küçükçekmece’de bayram hazırlıkları sona erdi

Haz 22,  0 21

Bayramlıklar Düzce Belediyesi’nden
Yaşam

Bayramlıklar Düzce Belediyesi’nden

Haz 22,  0 24

Lavanta günleri başladı

Lavanta günleri başladı

Haz 22,  0 32

Balıkesir Altıeylül Belediyesi tarafından Çiçekpınar (Nergiz) Mahallesi’nde oluşturulan

Minibüslere güzargah denetimi

Minibüslere güzargah denetimi

Haz 22,  0 19

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri

6

Son Dakika Eyüp Belediyesi Haberleri

• Şub Erzurumlu gençler İstanbul'da ilkleri yaşadıErzurumlu gençler İstanbul'da ilkleri yaşadı

Erzurumlu gençler İstanbul'da ilkleri yaşadı İlk defa uçağa binen Erzurumlu genç, ilk kez de deniz gördü İçişleri Bakanlığı tarafından 'Yarın Çok Genç Olacak' Projesi çerçevesinde İstanbul Kültür Gezisi Programına katılan Erzurumlu genç, hayatlarında ilkleri yaşadı.

• Şub İbb Ekipleri Noktada Kar Küreme ve Müdahale Araçlarıyla Bekleyecekİbb Ekipleri Noktada Kar Küreme ve Müdahale Araçlarıyla Bekleyecek

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), şiddetli karşı yağışında oluşabilecek olumsuzluklara karşı kar küreme ve müdahale araçlarıyla noktada hazır.

• Kas CHP'li belediye başkan aday adayı 'dolandırıcılık' suçundan hakim karşısındaCHP'li belediye başkan aday adayı 'dolandırıcılık' suçundan hakim karşısında

CHP'li belediye başkan aday adayı 'dolandırıcılık' suçundan hakim karşısındaİSTANBUL Çevresindeki kişilerden işletme vaadiyle para alarak geri ödemediği ve dolandırıcılık suçunu işlediği iddia edilen CHP'nin bir dönem Eyüpsultan İlçe Başkan Aday Adayı Saim Diken hakim karşısında çıkarak,

• Kas CHP'li belediye başkan aday adayı 'dolandırıcılık' suçundan hakim karşısındaCHP'li belediye başkan aday adayı 'dolandırıcılık' suçundan hakim karşısında

Çevresindeki kişilerden işletme vaadiyle para alarak geri ödemediği ve dolandırıcılık suçunu işlediği iddia edilen CHP'nin bir dönem Eyüpsultan İlçe Başkan Aday Adayı Saim Diken hakim karşısında çıkarak, "Kendime ait paramla döviz ve altın alarak bu parayı çalıştırıyordum.

• Oca Kar İstanbul'a giriş yaptı, ekipler alarm durumuna geçtiKar İstanbul'a giriş yaptı, ekipler alarm durumuna geçti

Kar İstanbul'a giriş yaptı, ekipler alarm durumuna geçti İstanbul'un tuz dağları karla mücadeleye hazır Eyüpsultan Belediyesi karla mücadele hazırlıklarını tamamladı Çalışmalar havadan drone ile görüntülendi İstanbul'un merkezinde beklenen kar yağışı öncesi Eyüpsultan Belediyesi 41 iş makinası,

• Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu gençlere bisiklet hediye etti

Tokat Belediyesi tarafından "Tokat İçin Pedalla" bisiklet etkinliğinin ikincisi düzenlendi.

Mehmet Akif Ersoy Lisesi önünde toplanan grup, Hıdırlık Sosyal Tesisleri'ne kadar bisiklet sürdü. Bisiklet turuna, Belediye Başkanı Eroğlu'nun yanı sıra, AK Parti Tokat İl Başkanı Cüneyt Aldemir, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mesut Aktürk ve çok sayıda bisiklet tutkunu katıldı. Turun ardından sosyal tesisler önünde gerçekleştirilen programda çekiliş yapıldı.

Eroğlu, burada yaptığı konuşmada, "Bisiklet sürmek hem sağlığa faydalı hem sosyal bir aktivite. Bundan bir ay önce birincisini düzenlediğimiz bisiklet turumuzun ardından gençlerimizden, vatandaşlarımızdan gelen yoğun talep üzerine ikincisini gerçekleştirdik. Birlikte ve beraberce pedallar çevirerek, spor yaptık ve farkındalık oluşturmaya gayret ettik. Bisiklet sporunun yapılabileceğini gösterdik. Tokat'ın plakasına uygun 60 talihlimize çeşitli hediyeler takdim ettik." dedi.

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, turun ardından çekilişle 10 kişiye bisiklet, 20 kişiye bisiklet kaskı ve 30 kişiye sırt çantası hediye etti.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir