5 sınıf din kültürü ibadet konusunda bilgilenelim / 5. Sınıf Din Kültürü Test Çöz - monash.pw

5 Sınıf Din Kültürü Ibadet Konusunda Bilgilenelim

5 sınıf din kültürü ibadet konusunda bilgilenelim

Benzer belgeler

5. SINIF DENEME SINAVLARI DAĞILIMI / TÜRKÇE

5. SINIF DENEME SINAVLARI DAĞILIMI / TÜRKÇE TÜRKÇE Öğrenme Alanı Alt Öğrenme Alanı OKUMA YAZMA DİL BİLGİSİ Söz Varlığını Zenginleştirme Okuduğu Metni Değerlendirme Görsel Okuma Metnin Türleri Cümlede Anlam Özellikleri Yazma ve ktalama Kurallarını

Detaylı

5. SINIF DENEME SINAVLARI DAĞILIMI / TÜRKÇE

5. SINIF DENEME SINAVLARI DAĞILIMI / TÜRKÇE TÜRKÇE Öğrenme Alanı 3. OKUMA 4. YAZMA 5. GÖRSEL OKUMA VE GÖRSEL SUNU Alt Öğrenme Alanı 2. Okuduğunu Anlama 4. Söz Varlığını Geliştirme 5. Tür, Yöntem ve Tekniklere Uygun Okuma 1. Yazma kurallarını uygulama

Detaylı

5. SINIF DİN KÜLTÜRÜ ve AHLAK BİLGİSİ

5. SINIF DİN KÜLTÜRÜ ve AHLAK BİLGİSİ 5. SINIF DİN KÜLTÜRÜ ve AHLAK BİLGİSİ Allah İnancı Ünite/Öğrenme Konu Kazanım Adı KOD Hafta Tarih KD1 KD2 KD3 KD4 KD5 KD6 Allah Vardır ve Birdir Evrendeki mükemmel düzen ile Allahın (c.c.) varlığı ve birliği

Detaylı

DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ

DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI ÖLÇME, DEĞERLENDİRME VE SINAV HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 5. SINIF DEĞERLENDİRME SINAVI - 2 5. SINIF DEĞERLENDİRME SINAVI - 2 DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ

Detaylı

YÜZ YÜZE ISTANBUL

YÜZ YÜZE ISTANBUL YÜZ YÜZE ISTANBUL İyi Öğretmenin Önemi Çocukta etki bırakır (doğrudan veya dolaylı) Eğitime yakınlaştırır veya uzaklaştırır Rol modeldir Hayat felsefesini aşılayabilir Karakter oluşumunda etki

Detaylı

COŞKU 5.Sınıf Din Kültürü Konu Başlıkları

COŞKU 5.Sınıf Din Kültürü Konu Başlıkları COŞKU 5.Sınıf Din Kültürü İnsan Akıllı ve İnanan Bir Varlıktır ÜNİTE 1 Evrende Bir Düzen Vardır Allah Vardır ve Birdir Çalışırım, Allah ın Yardımına Güvenirim ve Başarırım İhlâs Suresi ve Anlamı İbadet

Detaylı

Etkinlik No 5 Dersin Adı Türkçe Sınıf

Etkinlik No 5 Dersin Adı Türkçe Sınıf Etkinlik No 5 Dersin Adı Türkçe Sınıf 2.Sınıf Tarih / / Etkinlik Adı Ben Çözdüm Önerilen Süre 40' Öğrenci Kazanımları monash.pwşmalarında hazırlık yapar. monash.pwe güvenerek konuşur. 3.Üstlendiği role

Detaylı

1. İnanç, 2. İbadet, 3. Ahlak, 4. Kıssalar

1. İnanç, 2. İbadet, 3. Ahlak, 4. Kıssalar 1. İnanç, 2. İbadet, 3. Ahlak, 4. Kıssalar İÇİNDEKİLER KUR AN NEDİR? KUR AN-IN AMACI? İNANÇ NEDİR İBADET NEDİR AHLAK NEDİR KISSALAR AYETLER KUR AN NEDİR? Kur an-ı Hakîm, alemlerin Rabbi olan Allah ın kelamıdır.

Detaylı

ÇALIŞKANLIK NİSAN

ÇALIŞKANLIK NİSAN ÇALIŞKANLIK NİSAN Ağustos Böceği ile Karınca Hafta Sınıf Düzeyi ve 4. Sınıf Süre Yöntem ve Teknik 40 Dakika drama, beyin fırtınası KAZANIM SÜREÇ Araç - Gereç Çizgi film CD si veya Masal kitabı Karınca

Detaylı

KİPAŞ GİRİŞ SINAVI (KGS)

KİPAŞ GİRİŞ SINAVI (KGS) 4. SINIF DEYİMLER VE ATASÖZLERİ, BASİT, TÜREMİŞ, BİRLEŞİK KELİMELER, KONU BAŞLIĞI BELİRLEME, ANA FİKİR (METİNDE ANA FİKİR), ŞİİRDE ANA DUYGU, KARŞILAŞTIRMA BELİRTEN İFADELER AÇI VE AÇI ÖLÇÜSÜ, ÜÇGEN, KARE,

Detaylı

DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ TESTİ

DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ TESTİ DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ TESTİ DİKKAT! BU BÖLÜMDE YANTLAYACAĞNZ TOPLAM SORU SAYS 20 DİR. ÖNERİLEN YANTLAMA SÜRESİ 40 DAKİKADR. 1) Annemize Babamıza 3) İnsanda yardımlaşma, cömertlik, insan sevgisi

Detaylı

Hikaye Çalışması (İki At)

Hikaye Çalışması (İki At) ADALET MART Hikaye Çalışması (İki At) Hafta Sınıf Düzeyi ve 4. Sınıf 40 Dakika Süre KAZANIM Adalet konusunda temel bilgileri kavrar. SÜREÇ Yöntem ve Teknik Drama, Sorucevap, anlatım, tartışma İKİ

Detaylı

Bazı Dini/Tarihi Yapıların Sırları

Bazı Dini/Tarihi Yapıların Sırları Zigurat Taoizm de Tapınaklar Kiliseler Medine deki Eğik Minarenin Sırrı Hacer-i Muallak Kâbe Ölçülerindeki Cami: İsmail Ağa Camii Sivas Divriği Ulu Camiindeki Gölgeler Süleymaniye Camii İs Odası Şemsi

Detaylı

KENDİMİZİ İFADE ETME YOLLARIMIZ

KENDİMİZİ İFADE ETME YOLLARIMIZ 3. SINIF PYP VELİ BÜLTENİ (07 Aralık Ocak ) Sayın Velimiz, Okulumuzda yürütülen PYP çalışmaları kapsamında; disiplinler üstü temalarımız ile ilgili uygulama bilgileri size tüm yıl boyunca her

Detaylı

YILI RAMAZAN AYI VAAZ VE İRŞAD PROGRAMI

YILI RAMAZAN AYI VAAZ VE İRŞAD PROGRAMI 1 İsmail İPEK İl Müftüsü Sultan Bayezit Camii Pazar Yatsı Rahmet Ayı Ramazan 2 Mehmet BUŞKUN Vaiz Sultan Bayezit Camii Pazartesi Öğle Rahmet Ayı Ramazan 3 Adem AYRANCI Müftü Yardımcısı

Detaylı

Sorgulama Hatları: Değerli Velilerimiz,

Sorgulama Hatları: Değerli Velilerimiz, Değerli Velilerimiz, Okulumuzda yürütülen PYP çalışmaları kapsamında; disiplinler üstü temalarımız ile ilgili uygulama bilgileri size tüm yıl boyunca her altı haftada bir iletilecektir. 10 Aralık - 18

Detaylı

MANİSA'DAN KUDÜS İZLENİMLERİ

MANİSA'DAN KUDÜS İZLENİMLERİ MANİSA'DAN KUDÜS İZLENİMLERİ İlahiyat Fakültesi, Manisa İl Müftülüğü ve İlim Yayma Cemiyeti Manisa Şubesi işbirliği ile düzenlenen; Manisa Valisi Erdoğan Bektaş, Rektörümüz Prof. Dr. A. Kemal Çelebi, Rektör

Detaylı

DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ

DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI ÖLÇME, DEĞERLENDİRME VE SINAV HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 5. SINIF DEĞERLENDİRME SINAVI - 1 5. SINIF DEĞERLENDİRME SINAVI - 1 DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ

Detaylı

CEVAP ANAHTARI SINIF

CEVAP ANAHTARI SINIF 5. SINIF ÜNİTE 1: ALLAH İNANCI 1-C 2-D 3-D 4-B 5-A 6-D 7-A 8-B 1-C 2-A 3-B 4-C 5-D 6-A 7-D 8-D 1-A 2-B 3-A 4-C 5-B 6-C 7-D 8-C 1-B 2-B 3-D 4-A 5-C 6-B 7-C 8-A 1-D 2-C 3-A 4-D 5-D 6-B 7-A 8-B 1-C 2-D 3-C

Detaylı

YAZILIYA HAZIRLIK SINAVI TÜRKÇE 5. SINIF

YAZILIYA HAZIRLIK SINAVI TÜRKÇE 5. SINIF TÜRKÇE 5. SINIF 1 Metinde verilen ipuçlarından hareketle, karşılaştığı yeni kelimelerin anlamlarını tahmin eder. 2 Metnin giriş, gelişme ve sonuç bölümleri hakkında tahminlerde bulunur. 3 Okuduklarındaki

Detaylı

ARI GRUBU EKİM AYI BÜLTENİ

ARI GRUBU EKİM AYI BÜLTENİ ARI GRUBU EKİM AYI BÜLTENİ DÜNYA HAYVANLARI KORUMA GÜNÜ DÜNYA ÇOCUK GÜNÜ DÜNYA EL YIKAMA GÜNÜ ARKADAŞLIK HAFTASI CUMHURİYET BAYRAMI BU AY ÖĞRENDİKLERİMİZ Kale nedir? Kaleler ne için yapılır?

Detaylı

TEKNOLOJİ TASARIM DERSİ TANITIM VE PAZARLAMA

TEKNOLOJİ TASARIM DERSİ TANITIM VE PAZARLAMA TEKNOLOJİ TASARIM DERSİ TANITIM VE PAZARLAMA Yapılacak Çalışmalar Proje Çalışması Tamamlandıktan Sonra Marka Amblem ve Logo Ambalaj Slogan ve Reklam Çalışmaları yapılacaktır. MARKA, AMBLEM ve LOGO Marka

Detaylı

BÖLÜM 8 MÜZİK ETKİNLİKLERİ ÖRNEKLERİ

BÖLÜM 8 MÜZİK ETKİNLİKLERİ ÖRNEKLERİ BÖLÜM 8 MÜZİK ETKİNLİKLERİ ÖRNEKLERİ ÖRNEK ETKİNLİK LİSTESİ NO SINIF ETKİNLİK ADI 1 1 Kaplumbağa ve Tavşan 2 1 Tin Tin Tin-Tak Hop Cık Etkinliği 3 2 Bir Ses Ver Etkinliği 4 2 Kendi Müzik Çalgımı Yapıyorum

Detaylı

KATALOG Ekim- Aralık

KATALOG Ekim- Aralık AR-VR Gerçeklik Teknolojileri Ürünleri KATALOG Ekim- Aralık GET Yayınları Gerçeklik Teknolojileri Yayınları 'AR-VR' Adres: NEF 22 B Blok Kat: 16 No: Bakırköy/ İstanbul I Tel: 0 44 26 monash.pw

Detaylı

İÇİNDEKİLER İTİKAD ÜNİTESİ. Sorular

İÇİNDEKİLER İTİKAD ÜNİTESİ. Sorular İÇİNDEKİLER Takdim. 9 İTİKAD ÜNİTESİ Din Din Ne Demektir? Dinin Çeşitleri İslâm Dininin Bazı Özellikleri I. BÖLÜM 11 11 11 II. BÖLÜM İman İmanın Tanımı İmanın Şartları Allah'a İman Allah

Detaylı

3. Yazma Becerileri Sempozyumu

3. Yazma Becerileri Sempozyumu monash.pw OKUL ÖNCESİ MEKANİK YAZMA SÜRECİ MODEL HİKAYE PLAN, OLMA UNSURLARI SÜSLEME VE SÜRECİ YARATICILIK SUNUM VE ÖLÇÜM TÜRLER Anlama Ses Birlikte yazma Karakter Konu, Fikir, Noktalama

Detaylı

KENDİMİZİ İFADE ETME YOLLARIMIZ

KENDİMİZİ İFADE ETME YOLLARIMIZ 2. SINIFLAR PYP VELİ BÜLTENİ KENDİMİZİ İFADE ETME YOLLARIMIZ (16 Aralık Ocak ) Sayın Velimiz, Okulumuzda yürütülen PYP çalışmaları kapsamında 16 Aralık Ocak tarihleri arasında

Detaylı

TÜM SİTEDEKİ KONU BAŞLIKLARI VE MAKALELER

TÜM SİTEDEKİ KONU BAŞLIKLARI VE MAKALELER TÜM SİTEDEKİ KONU BAŞLIKLARI VE MAKALELER - Allah'a İman ( 22 Öğeler ) - Allah'a Verilen Dilekçe ( 1 Makale ) - Oruç ve Ramazan ( 7 Öğeler ) - Sorular ve Cevaplar ( 1 Makale ) - monash.pwed ( 13 Öğeler

Detaylı

Dua Dua, insan ile Allah arasında iletişim kurma yollarından biridir. İnsan, dua ederken Allah ın kendisini işittiğinin bilincindedir. İnsan dua ile dileklerini aracısız olarak Allah a iletmekte ondan

Detaylı

ÇİÇEK GRUBU HAZİRAN AYI BÜLTENİ

ÇİÇEK GRUBU HAZİRAN AYI BÜLTENİ ÇİÇEK GRUBU HAZİRAN AYI BÜLTENİ YAZ MEVSİMİ BABALAR GÜNÜ DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ TATİL Yaz mevsiminde havada meydana gelen değişiklikler neler? Yaz mevsiminde hayvanlarda ne gibi değişiklikler olur?

Detaylı

monash.pw TÜRKÇE ÖDEVİ monash.pw TÜRKÇE ÖDEVİ monash.pw TÜRKÇE ÖDEVİ monash.pw TÜRKÇE ÖDEVİ monash.pw TÜRKÇE ÖDEVİ monash.pw TÜRKÇE ÖDEVİ monash.pw TÜRKÇE ÖDEVİ monash.pw TÜRKÇE ÖDEVİ ??? ????? ???? ???? Besinler

Detaylı

DERS PLÂNI Konu : Savurganlıktan Kaçınırım Süre : İki Ders Saati Yöntem : Takrir, buldurma ve örnek olay inceleme yöntemleri, çember tartışma ve soru-cevap teknikleri Araç gereç: Yazı tahtası, Bilgisayar,

Detaylı

Orucun Manevi Hayatımıza Katkıları

Orucun Manevi Hayatımıza Katkıları Orucun Manevi Hayatımıza Katkıları Kur ân-ı Kerim de Oruç Ey müminler! Sizden öncekilere farz kılındığı gibi, size de sayılı günler içinde Oruç tutmanız farz kılındı. Umulur ki, bu sayede, takva mertebesine

Detaylı

1. BÖLÜM OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ PROGRAMI

1. BÖLÜM OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ PROGRAMI İçindekiler Önsöz ix 1. BÖLÜM OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ PROGRAMI TÜRK MİLLÎ EĞİTİMİNİN GENEL AMAÇLARI 1 OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİNİN AMAÇLARI 2 OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİNİN TEMEL İLKELERİ 2 1. OKUL ÖNCESİ DÖNEMİN

Detaylı

MODEL GELİŞTİRME DERSİ

MODEL GELİŞTİRME DERSİ MODEL GELİŞTİRME DERSİ Dersin Modülleri Model Araştırmaları Artistik Çizim Kazandırılan Yeterlikler Model araştırmaları yapmak Artistik çizim yapmak DERS BİLGİ FORMU DERSİN ADI ALAN MESLEK / DAL DERSİN

Detaylı

SELANİK AYASOFYA CAMİSİ

SELANİK AYASOFYA CAMİSİ SELANİK AYASOFYA CAMİSİ BAKİ SARI SAKAL SELANİK AYASOFYA CAMİSİ Aya Sofya (Azize Sofya) tapınağı Selanik in merkezinde, Ayasofya ve Ermou sokaklarının kesiştiği noktadadır. Kutsal İsa ya, Tanrının gerçek

Detaylı

Evde nasıl çalışabilirim?

Evde nasıl çalışabilirim? Evde nasıl çalışabilirim? Fransızca Sözcük Öğrenme Stratejileri ÖZEL TEVFİK FİKRET İLKOKULU FRANSIZCA DERSLER ZÜMRESİ ANKARA Sayın Veli, Bu doküman, özellikle Fransızca bilmeyen velilerimize

Detaylı

ÇİÇEK GRUBU EKİM AYI BÜLTENİ

ÇİÇEK GRUBU EKİM AYI BÜLTENİ ÇİÇEK GRUBU EKİM AYI BÜLTENİ 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI DÜNYA HAYVANLAR GÜNÜ DÜNYA ÇOCUK GÜNÜ DÜNYA EL YIKAMA GÜNÜ KaLELER Atatürk ün hayatını öğrenme Atatürk ün ülkemize kazandırdıkları Cumhuriyet

Detaylı

ÇİÇEK GRUBU HAZİRAN AYI BÜLTENİ

ÇİÇEK GRUBU HAZİRAN AYI BÜLTENİ ÇİÇEK GRUBU HAZİRAN AYI BÜLTENİ YAZ MEVSİMİ BABALAR GÜNÜ DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ TATİL Yaz mevsiminde havada meydana gelen değişiklikler neler? Yaz mevsiminde hayvanlarda ne gibi değişiklikler olur?

Detaylı

BULUNDUĞUMUZ MEKÂN VE ZAMAN

BULUNDUĞUMUZ MEKÂN VE ZAMAN 4. SINIF PYP VELİ BÜLTENİ (19 Ekim - 04 Aralık ) Sayın Velimiz, Okulumuzda yürütülen PYP çalışmaları kapsamında; disiplinler üstü temalarımız ile ilgili uygulama bilgileri size tüm yıl boyunca her

Detaylı

monash.pw DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ 2.ÜNİTE (İBADET) TESTLERİ

5.Sınıf Din Kültürü ve Aklak Bilgisi Testleri » 2.Ünite (İbadet) Test Soruları için yapılan yorumlar

Ömer Asaf Çok güzel bir test çok güzel sorular var.

Sude Naz Çok güzelmiş bayıldım sınav ve sözümden aldım

zeynep gerçekten çok güzel bir site

ceviz testin genelinden hiçbir şey anlamadım.

ders delisi Çok güzel bir çalışma. Sınav sorularında yer alabilir.

ibrahim çok güzel süre falan yok çok eğlenceli inşallah yarın alırım

jjbjgbbb66 test çok güzelmiş keşke daha fazla olsaydı

Hüsna Nur Süüüpeerr bir test. Bu test sayesinde düşük aldığım notları eminim yükselticem. Tavsiye ediyorum. (yapanın eline sağlık.)

Magic06(tr) çok güzel olmuş inşallah herkes alır herkese başarılar diliyorum

başarılı kız çok güzel bir site sınava çok iyi çalıştım

SAVAŞÇI çok iyi bir site herkese tavsiye ederim inşallah alırım

efe çok güzel bi testti inşallah yazılıdan alırım

YUNUS monash.pw ÇOK GÜZEL BİR SİTE BİRKAÇ GÜN SONRA SINAVIM VAR İNŞALLAH ALIRIM

rapunzel çok güzel olmuş sayenizde ilk sınavdan 98 ikinci sınavdan aldım teşekkürler

Prenses Naz Çok güzel bir test bana çok yardımcı oldu.

bukket çok güzeldi teşekkürler iyi günler.

gökmen çok iyiydi ama zorlandım, teşekkür ederim

derya gerçekten harika

kaan mükkemel bir test elerinize sağlık sınavdan aldım testi tavsiye ediyorum

mehmet güzel bir test

sude çok güzel olmuş inşallah yarın alırım

Furkan Çok güzel olmuş. Ellerinize sağlık

Ecrin Çok güzel yapmışsınız. Teşekkür ederim.

Anonim Ellerinize sağlık güzel olmuş inş herkes alır

Asaf Allah sizden razı olsun ellerinize sağlık.

akıllı kız bu siteyi kim yaptıysa çok güzel olmuş. Yapanın ellerine sağlık

Beşiktaş çok teşekkür ederim ellerinize sağlık

AYLA Çok güzel bir testti inş yarın alırım

duru çok güzel bir test olmuş. soruların sınavlara çok yakın olduğunu gördüm.

meryem su özal çok teşekkürler sınavımda çok yardımcı oldu bizim kitabımızdaki konularla ilgili sorular yapılmış.

Hakan Alp Sağ olun Harika Bir Site Yapanın ellerine Sağlık Harika Olmuş Sınavda Bana Çok Yardımcı Oldu.

iyi kız bence de çok güzel bir uygulama herkese tavsiye ediyorum

şevket çok güzel bir testti sınava hazırlanmış oldum teşekkür ederim.

Burak han kim yaptıysa ellerine sağlık inşallah yüz alırım

Mert Ali çok güzel bir site herkese tavsiye ederim ve sınavdan inşallah alırım Amin

zemheri bayıldım inşallah bütün arkadaşlar ve ben alırım başarılar

eslem yarın sınavım var inşallah alırım

Eylül Ada Çok güzel bir test olmuş ellerinize sağlık İNŞALLAH alırım. 0 yanlış 10 doğrum var.

Süper zeka Çok güzel olmuş. Çok beğendim. Hazırlayanlara çok teşekkür ederim. inşallah alırım.

Anonim çok iyi bir site her sınava çalışırken buradan çalışıyorum bütün notlarım çok yüksek çıkıyor inşallah gene yüksek alırım

Irmak Averi Çok güzel bir siteymiş. Okula ilk başladığım günden beri yapıyorum. Çok beğendim tavsiye ederim

Burak inşallah sınavdan alırım çok iyi bir site

çalışkan melek çok teşekkür ederim çok iyisiniz sınavıma çok yardımcı oldunuz

Eylül Naz Çok güzel bir site. Bu siteyi yapanların ellerine sağlık. Çok teşekkür ederim.

Cennet çok güzel bir site sınava hazırım artık

rıza çok güzel bir site tercih ediyorum yani güzel

sıradan adam çok güzel bir site sizinde çözmenizi tercih ederim

Mert canÇok güzel inşallah sınavdan alırım

duru çok güzel bir site kurmuşsunuz yarın sınavım var inşallah alırım.

kemal sunal çok güzel bir site sizinde çözmenizi tercih ederim

isimsiz site çok güzel soruları çok iyi hep buradan çözüyorum ellerinize sağlık

İlayda bence çok güzel bir site sınavlardan güzel not alırız

Elif Şimşek Bence çok güzel bir site ben tüm sınavlarıma bu siteden çalışıyorum yarın sınavım var. İnşallah alırım.

yeşim çok güzel olmuş inşallah yarınki sınavdan alırım.

isimsiz çok teşekkürler sınava artık hazırım

elif ben çok sevdim. çok iyi ve hepinize tavsiye ediyorum.

Anonim ÇOK TEŞEKKÜRLER DİN SINAVINDAN ALDIM.

Meryem delen bu testler çok güzel sınava çok iyi çalıştım

test çok güzel bu site çok iyi herkes inşallah üzerinden alır yazılısından

YUNUS EMRE bu site çok güzel :) bu sitedeki sorular beni sınava iyi çalıştırdı.

güzel site çok güzel bir site gerçekten herkese tavsiye ederim

isimsiz Çok beğendim. İnşallah yazılımdan alırım.

prenses çok iyi bir site gerçekten bu site sayesinde eminim ki yarinki yazılımdan yüksek alacağım.

PRENSES Gerçekten çok güzel çok sağ olun. Sizin sayenizde aldım

Leyla çok güzel sorular vardı. hepsi birbirinden güzel teşekkür ederim bu gönderiyi yaptığınız için :D

irem bu site gerçekten çok güzel. inşallah herkes üzerinden alır

test çok güzel test çok güzel herkese tavsiye ederim yazılıdan aldım diğer dersleri de tercih ederim

fatma nur gerçekten çok güzel bir test çok beğendim

irem bu siteyi herkese tavsiye ederim inşallah alırım

Dilara Dursun ben bu site sayesinde sınavdan aldım

Çok Güzel Bu sitede çok güzel testler var. Sınavlarıma hep bu siteden çalışıyorum. :)

TATLI KIZ Sınavlarım inşallah olur bu site çok güzel teşekkür ederim

İsimsiz kişi :D Sanal okulumuz sitesi bu site gerçekten çok faydalı bir site her sınavımdan başarılı çıkmamı sağlıyor bu hangi ders olursa olsun inşallah böyle devam edersiniz ve bizde başarılarımıza güzelce ulaşmaya devam edebiliriz TEŞEKKÜRLER SANAL OKULUMUZ

osman çok güzel bir site herkese tavsiye ederim

emir bu siteyi çok sevdim inşallah alırım.

mehmet aşk kardelen arkadaşlar çok güzel bir testti ve herkese tavsiye ederim

İrem nur Çok güzel site herkese öneririm inşallah sınavdan alırım.

din dün yazılım vardı geçekten yazılım çok güzel geçti bu siteyi herkese tavsiye ederin çok güzel

ada sınavım çok güzel geçti bunu kuranlara çok teşekkür ederim

şeker kız bu siteyi kim yaptığımızda ellerine sağlık çok güzel bir site herkese bu siteyi tavsiye ederim.

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır