ben bilmem eşim bilir evi 44 bölüm / Dizimedya.Net – Tv Haberleri

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 44 Bölüm

ben bilmem eşim bilir evi 44 bölüm

Her Şey Dahil

Her Şey Dahil Kadro

Çağla Şikel, Alişan, Fehmi Dalsaldı

Her Şey Dahil Özeti

Show TV gündüz kuşağının sevilen ikilisi olan Çağla Şikel ile Alişan’ın sunuculuğu yaptığı eğlence programı Her Şey Dahil adı gibi her şeyin olduğu bir program.

Hafta içi her gün izleyenler ile buluşan programda ünlü isimlerin konuk olmasının yanında Fehmi Dalsaldı’nın köşesi olan Güllüm Show ile sokak röportajlarını da izleyebiliyorsunuz.

Her Şey Dahil Yorumları

Her Şey Dahil Yorumbirbirlerine çok yakışıyorlar keşke sevgili olsalar çok güzel olurdu beğenerek izliyoruz

20-01-2015 22:38!!++

Her Şey Dahil Yorumben öznur bu programı çok seviyorum.keşke daha çok pop şarkıcılarını konuk etseler .mesela demet akalın,hande yener,irem derici

11-02-2015 13:59!!++

Her Şey Dahil Yorumçağla seni seviyoruz ama alişanı devamlı yumruklama bazı hareketlerin hoş olmuyor hele bugün neydi öyle.alişanı rezil ettin dişinde fındık kalmış dedin uzattın...yani o konuşmadan sonra vtrniz vardı vtr arasında kamera çekmiyoken söyleyebilirdin senin gibi bir hanıma yakışıyormu

26-03-2015 02:56!!++

Her Şey Dahil Yorumçok neşeyle sizi izliyorum ama saat 10 00 da başlarsa daha iyi olur çünkü okulumuz da var

07-04-2015 10:53!!++

Her Şey Dahil Yorummerhaba alişanben amina seni çok seviyorum biliyorum okuyamayacaksın ama okuyan biri varsa cevaplasın ben aşkına eşkiya izliyorum 21 bölüm oldu nette 44 bölüm var 62 bölüm sürmüş ben kalan bölümleri çokkk izlemek istiyorum özellikle finalini nazlıyla berşen kavuştularmı ne olur kavuşmuş olsunlar çok acı sıkıntı yaşatılar oğlunu bile kaybettiler kısacası finali nasıldı ben şuan 21 yaşındayım oynadığı sırada dizinin yani 7 yaşlarındaydım izlidiğimi hatırlıyorum ama çok az hatırlıyorum yeliz şar vardı yelize ne oldu berşan yelizlemi oldı lütfen cevaplayın birde şuanda bir kanalda yayınlanıyormu ben bulamadım amina
birde show yeşilçam filmi yerine bu diziyi koysun valla çok izlenir reytinglerde ilk 10lara girer tek ben değil herkes istiyor hem arşivlerde tozlanıp unutulmasın eski diziler valla eski diziler şimdiki dizilerden güz
el ne olur yorumumu dikkate alın

30-04-2015 00:27!!++

Her Şey Dahil Yorumlütfen programdaki siren sesini kaldırır mısın??çok rahatsız edici!!!kanal değiştirmek zorunda kalıyoruz.teşekkürler..

26-10-2016 11:54!!++

Yorum Yaz

Ben Bilmem Eşim Bilir 8.yeni bölüm fragmanında iğne oyunu mücadelesi!

Haberin Devamı

BEN BİLMEM EŞİM BİLİR 8.YENİ BÖLÜM FRAGMANI

BEN BİLMEM EŞİM BİLİR 7.BÖLÜM İZLE

BEN BİLMEM EŞİM BİLİR 7.BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Ben Bilmem Eşim Bilir 7. Bölüm'de; yarışmacı çiftlerimiz "Labirent Oyunu"ile topları birer birer "a" noktasından "b" noktasına en hızlı şekil de götürmeye çalıştılar.

Kanal D’nin, sunuculuğunu Şule Zeybek’in yaptığı, beğeni ile izlenen yarışma programı "Ben Bilmem Eşim Bilir Evi"nde ikinci haftanın ikinci oyunu "Labirent" oldu.

Oyun da çiftler eşleriyle karşılıklı durarak "Labirent Oyunu"ile topları birer birer "a" noktasından "b" noktasına en hızlı şekil de götürmeye çalıştılar.

Bu oyunla beraber Cuma günü final de yarışacak 2. çift 1000 puan alarak final biletinin sahibi olacak.

Haberin Devamı

ŞULE ZEYBEK KİMDİR?

1975 İstanbul doğumlu olan olan güzel sunucu 44 yaşındadır. Eski Kültür Bakanı Namık Kemal Zeybek’in kızıdır. Aydın Doğan ise teyzesi ile evlidir; yani eniştesidir. Aslen Sosyoloji mezunu olan Şule Zeybek daha sonra reklam ajansında metin yazarlığı yapmıştır. 2000 yılında ise Yiğit Bulut ile evlenmiş ve Kanal D de haber spikerliği yapmıştır. Daha sonra Yiğit Bulut’tan boşanmıştır. Son olarak Yiğit Bulut ile evlenmiş ve 10 yıl evli kalmıştır. Bir çocuk annesidir. Sevgilisi şu anda bilinmemektedir.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir