bursa ingilizce kursları yorumlar / Bursa İngilizce Kursu, En İyi Bursa Dil Kursları | Konuşarak Öğren

Bursa Ingilizce Kursları Yorumlar

bursa ingilizce kursları yorumlar

Bursa İngilizce Kursları Tavsiye

Bursa İngilizce Kursları Tavsiye alanında en ön sırada yer alan dil kursu Akademik Yabancı Dil Kursunda her yıl yetişkinlere yönelik olarak ders kitaplarını güncellenmektedir. Araştırma yapanlar içinde yıllardır kursa gidip İngilizce Öğrenemediniz mi yoksa konuşmak isteyip konuşamayanlardan mısınız?

O zaman hiç vakit kaybetmeden Bursa’nın en iyi dil okulu olan FSM’deki Akademik Yabancı Dil Kursunda konuşarak İngilizce öğrenebilirsiniz. Bursa İngilizce Kursları Tavsiye alanında en çok tavsiye edilen Akademik Yabancı Dil Kursu ile ister yabancı hocalar isterse Türk hocalardan dilediğiniz zamana eğitim alabilirsiniz.

Haftanın 7 günü istediğiniz saatte dil kursuna gelerek istediğiniz kadar kalabilir hatta hangi saatte eğitim almak isterseniz size özel sınıflarda program içerisine zaman kaybetmeden dahil olabilirsiniz. 

Ayrıcalıklı eğitimden faydalanmak ve sizlerde bu kaliteli Bursa İngilizce Kursları Tavsiye alanında bulunan dil okulunda yerinizi almak isterseniz tek yapmanız gereken iletişim adreslerimizden ulaşmak ya da şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

SINAV HAZIRLIK PROGRAMLARI

YURTDIŞINDA EĞİTİM

Sprachcaffe Dil Okulu, Alternatif Yurtdışı Danışmanlığı Acentası ve ISE yurtdışında burslu lise eğitimi ile çalışmaktadır.

Devamı

KURUMSAL EĞİTİM

Kurumumuz 2006 yılından beri Bursa da birçok üst düzey yöneticilere özel ders ve fabrikalara gurup dersleri vermiştir.

Devamı

ÖZEL DERSLER

kişiye özel proğramların lisan öğrenmede çok önemli olduğuna inanan bir kurumdur.

Devamı

ÇOCUKLAR İÇİN İNGİLİZCE

06-12 yaş grubu çocukların günlük hayattaki İngilizce konuşma becerilerini oyun ve aktivitelerle destekleyerek kısa sürede İngilizce bilgilerini üst düzeye çıkarmayı amaçlamaktadır.

Devamı

TOEFL (TEST OF ENGLISH AS A FOREIGN LANGUAGE) KURSU

TOEFL sınavı ana dili İngilizce olmayan kişilerin İngilizce seviyesini ölçen yetkin bir sınav türüdür.

Devamı

IELTS (International English Language Testing System) KURSU

IELTS dört temel dil becerisi olan okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini ölçen ve uluslar arası geçerliliği olan bir İngilizce dil sınavıdır.

Devamı

TOEIC (Test of English for International Communication)

Uluslararası platformda çalışan insanların iş İngilizcesi için geliştirdiği ve günlük yaşamda İngilizce’yi kullanıp kullanamadıklarını ölçen sınavdır.

Devamı

YDS (YABANCI DİL BİLGİSİ SEVİYE TESPİT SINAVI) KURSU

2013 yılında KPDS- ÜDS gibi benzeri dil becerisini ölçen sınav yerine ÖSS tarafından getirilmiş tek yabancı dil becerisi ölçme sınavıdır.

Devamı
YDS, YÖKDİL, TOEFL, IELTS Nilgün Hoca İle Hazırlan
İngilizce Nilgün Hoca İle Öğrenilir

//

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Nalbantoğlu Mahallesi Taşkapı Caddesi Gençosman2 İşhanı No:17/2 Heykel Osmangazi / BURSA - TÜRKİYE (Siesta Cafe Karşısı, Mutfak Yanı)

© Copyright 2016 by Nildil.com Grafik Tasarım ve Kodlama : Hkn İnternet Hizmetleri

Kesinlikle üniversiteleri,n bünyesindeki ingilizce kurslardır.
wall street
english time
london time
britsh english
karacan
vs.
hepsi yalandır.
amerikada hademe bile olamayan insanları buraya öğretmen olarak başınıza getirirler.
fiyatları çok uçuktur.

lakin en iyi ingilizce kursu olayı yine de aklımda soru işaretidir.

not: acil yardıma ihtiyacım var

adanadaki amerikan kültür dernegidir. incirlikteki gorevli amerikalılar gönülü olarak gelip derse katılır sorular sorasınız sohbet edersiniz.

kesinlikle bursa amerikan kültür derneği değildir.

Hangi şehirde olması gereken kurstur merak edilendir.

yds academyi öneririm gerçekten güzel bir kurs. hakkını veriyorlar.

British Side. Adresi Beşiktaş Barbaros Bulvarıdır.

Kesinlikle hiç bir Amerikan Kültür derneği dil okulu değildir.

kesinlikle bursa bbc eğitim merkezi değildir. tömer ve ukla denenebilir. tabi önemli olan kurs değil sınıfa giren hocadır.

(bkz: english tıme)

ayrıca kültür dernekleri.

ingilizce kursları 'anlıyorum ama konuşamıyorum' diyen insanların sayısını artıran yerlerdir. eğer siz sadece ders sırasında 'good morning teacher' diyerekten ingilizce konuşuyorsanız o paralar çöplüğe gidecektir. bu yüzden kurs konusunda 'en iyi' diye bir tabir olduğunu düşünmüyorum. istekli olmak lazım. bir de dil dile değmeden öğrenilmez demişler. bak o da güzel bir seçenek.

mumkunse yurtdisinda egitimini almak daha akilcidir.dil pratik ister.

ingilizce ve türkçe altyazılı ingilizce film. evet.

kişinin kendisinin çalışıp çabalamasıyla kendine verdiği kurstur.

ingilterede ki kurslarin cogu minimum alti ay kalinca ucuyorsunuz ama turk arkadas edinmemek kaidesiyle.

English time kesinlikle degildir, tecrubesi sabittir.

en iyisi midir bilmem ama üniversitelerin kursları fena değildir. aylık yatırıyorsun. birinci ayından memnun kalırsan devam edersin, kalmazsan zaten gitmezsin bir daha.
12 ay peşin ödeme isteyen kurslarla anlaşmadan önce iyice düşünülmelidir.
mesela wall street institute ile anlaşırken dikkat edin.

büdüt: ve gözünüze kestirdiğiniz kursların isimlerini http://www.sikayetvar.com

İngilizce Kursu Bursa

Yaşanabilir Şehirler sıralamasında dünyada 28. Türkiye'de 1. sırada yer alan Bursa’da dil öğrenme fırsatları da oldukça geniştir. Genelde dile ilgisi olan kişiler üniversitede dille ilgili bir bölüm okumayı tercih eder. Siz de Amerikan Kültür ve Edebiyatı, İngiliz dili ve Edebiyatı, İngilizce Tercümanlık, Dilbilim, İngilizce Öğretmenliği veya Turizm Rehberliğigibi eğitim dili İngilizce olan birçok üniversite bölümünden birini tercih edebilirsiniz. Tabi bunun için üniversiteye giriş sınavının İngilizce dil becerilerinin ölçüldüğü kısımda soruları doğru yanıtlayarak yüksek bir puan almalısınız.

İngilizce becerilerinizi geliştirdiğinizde iş hayatınızdan beklentileriniz de doğal olarak artacaktır.

Bursa, 3 milyona yakın nüfusuyla Türkiye’nin en kalabalık ve en gelişmiş şehirlerinden biridir. Osmanlı Devleti’nin ilk başkenti olarak hem tarihsel hem de manevi önemi olan Bursa şehri doğal güzellikleriyle de dikkat çeker ve zamanla çokça göç alan bir şehir haline gelmiştir. Bugün Türkiye’nin en çekici ve imkanları yüksek şehirleri arasında bulunan Bursa’da yaşam standartları da oldukça yüksektir. Eğer Bursa’da yaşıyor ve İngilizce öğrenmek istiyorsanız çok çeşitli imkanlarınız var.

İstanbul'da İngilizce öğrenmek isteyenler bu konudaki yazımıza mutlaka göz atın!

Öğrenci olarak geçici bir süreliğine Bursa'da ikamet ediyorsanız BUSMEK'in ücretsiz Yabancı dil eğitim kurslarına yazılarak öğrenci bütçenizi koruyabilirsiniz. Bu tarz bir kursta profesyonel eğitim alamasanız da en azından İngilizce başlangıç dersleri alarak temelinizi atarak daha sonra kendinizi geliştirmeye zemin hazırlamış olursunuz.

Örneğin Uludağ Üniversitesi'ni kazandınız fakat bölümünüz için İngilizce hazırlık okumak zorunlu değil; siz yine de bir sene hazırlık eğitimi alarak İngilizcenizi ilerletmeyi tercih edebilirsiniz. Böylece dil kurslarına ekstra masraf yapmaktan da kurtulursunuz.

Bursa'da yaşıyorsanız İngilizce öğrenmek için özel derslerden kurslara çok farklı seçeneğiniz var demektir. İngilizce kursları Bursa hakkında daha fazla bilgi almak için yazının tamamını okuyun. Elinizdeki fırsatları değerlendirin ve geleceğinize yatırım yapın.

Antalya'da İngilizce bilmenin önemi ve dil öğrenme fırsatları hakkında yazımıza göz atın.

Superprof logo

En iyi İngilizce öğretmenleri müsait

Ryan
5

5 (140 yorum)

Ryan

Gift icon

İlk ders ücretsiz!

Canay
5

5 (42 yorum)

Canay

Gift icon

İlk ders ücretsiz!

Seda
5

5 (25 yorum)

Seda

Gift icon

İlk ders ücretsiz!

Kadir
5

5 (69 yorum)

Kadir

Gift icon

İlk ders ücretsiz!

Charles
5

5 (46 yorum)

Charles

Gift icon

İlk ders ücretsiz!

Ni̇lüfer
5

5 (120 yorum)

Ni̇lüfer

Gift icon

İlk ders ücretsiz!

Atiye
5

5 (27 yorum)

Atiye

Gift icon

İlk ders ücretsiz!

Elif
5

5 (21 yorum)

Elif

Gift icon

İlk ders ücretsiz!

Ryan
5

5 (140 yorum)

Ryan

Gift icon

İlk ders ücretsiz!

Canay
5

5 (42 yorum)

Canay

Gift icon

İlk ders ücretsiz!

Seda
5

5 (25 yorum)

Seda

Gift icon

İlk ders ücretsiz!

Kadir
5

5 (69 yorum)

Kadir

Gift icon

İlk ders ücretsiz!

Charles
5

5 (46 yorum)

Charles

Gift icon

İlk ders ücretsiz!

Ni̇lüfer
5

5 (120 yorum)

Ni̇lüfer

Gift icon

İlk ders ücretsiz!

Atiye
5

5 (27 yorum)

Atiye

Gift icon

İlk ders ücretsiz!

Elif
5

5 (21 yorum)

Elif

Gift icon

İlk ders ücretsiz!

Başlayın

Bursa İngilizce Kursu Tavsiye

Avrupa Konseyi Ortak Dil Kriterleri (Common European Framework - CEF) yabancı dil seviyelerini net ve anlaşılır standartlar ve ölçeklerle sunar ve dolayısıyla kişinin hangi seviyede ve hangi dil becerilerine sahip olabileceğini açıklar. Aslında İngilizce kurslarıyla geçmişi olan herkes bu standartlara az çok hakimdir. Avrupa Konseyi dil becerilerini; A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 olmak üzere 6 Dil Seviyesi olarak belirlemiştir. Bu seviyelerde aslında dilin ne kadar bilindiği değil, dilin ne ölçüde kullanılabildiği tanımlanır.

Avrupa Konseyi Ortak Dil Kriterleri Dil Becerilerini 5 temel gruba ayırır:

Anlama

• Dinlediğini Anlama

• Okuduğunu Anlama

Konuşma

• Karşılıklı Konuşma

• Sözlü Anlatım

Yazma

Öğrenen bağımsızlığını temel alan Avrupa Konseyi ODK, Dil Portfolyosu ile kendini değerlendirme amacıyla; kişinin bulunduğu seviyeyi dili kullanım detaylarına göre bulabileceği bir ölçek oluşturmuştur.  Bu ölçek hedefinizi belirlemenizi ve dil öğreniminizdeki ilerlemenizi Avrupa standartlarında takip edebilmenizi sağlar.

Adana’daki İngilizce kursları hakkında bilgi almak için ilgili yazımıza göz atın.

İngilizce öğrenmek için, “simple present” veya “present continuous tense” şeklinde, dili yapısal olarak ezbere öğrenmek ve kâğıt üzerinde boşluk doldurarak test etmek eskide kaldı. Artık iyi ve deneyimli İngilizce kursları günlük ya da iş hayatınızda ihtiyacınız olan İngilizce konuşma, yazma, okuma ve dinleme becerilerini geliştirmenize yardımcı olarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda öğrenim programları sunuyor.

Superprof ekibi olarak sizler için Bursa'daki en iyi dil okullarından birkaçı hakkında detaylı bilgilere yer verdik. Dil kursları çok da ucuz değildir bu nedenle sizin için en uygun kursu seçerek en azından paranızı doğru yerde değerlendirebilirsiniz.

UKLA

UKLAACADEMY, dünyanın en iyi dil okullarının kullandığı çoklu eğitmen sistemini Türkiye’de ilk uygulayan ve öğretim teknikleri konusunda modern uygulamaların öncüsü olan, uluslararası kalite anlayışına sahip bir dil okuludur.

UKLA’da farklı eğitim ihtiyaçlarına cevap veren pek çok farklı program alternatifi bulunmaktadır. Ayrıca bu dil okulunda Portfolyo sistemi de uygulanmaktadır. Dil eğitiminin modern yaklaşımlardan biri olan Portfolyo Sistemi ile öğrencilerin performans ve gelişim süreçleri takip edilir ve sonuçlar öğrencilerle düzenli olarak paylaşılır.

Portfolyo Sisteminin avantajları;

• Öğrencinin yaratıcılığını sergilemesine olanak sağlaması,
  • Öğrenciye öğrendiği yapıları uygulama ve geliştirme fırsatı tanıması,
  • Öğretmenler için de öğrencilerinin gelişimlerini görmek için düzenli kaynak sağlaması,
  • Hepsinden önemlisi, öğrencinin eğitimine başladığı ilk zamanlardan dil öğrenim sürecinin sonuna kadar katettiği gelişimi ve edindikleri deneyimleri kronolojik bir sırada takip etme fırsatını vermesi,
  • Başarı duygusunu güçlendirmesidir.

UKLA dil kurslarını kaliteli kılan özelliklerinden biri de öğretmen seçimi konusundaki hassasiyetleridir. Yabancı dil dersi veren öğretim kadrosu, alanlarında uzman, eğitim teknolojisi konusunda bilgili ve deneyimli öğretmenlerden oluşur. Türk eğitmenlerin tamamı İngilizce Öğretmenliği Bölümünden mezun; birçoğu bu alanda Master derecesine sahip, yetişkin eğitimi konusunda deneyimli ve nitelikli kişilerden oluşur. Yabancı eğitmenler ise ABD, İngiltere ve Kanada gibi ana dili İngilizce olan ülkelerden gelmekte ve CELTA  gibi uluslararası geçerliliği olan bir İngilizce öğretimi sertifikasına sahiptirler

Yetişkin grupları dışında bir de Junior Club ve Middle School programları vardır. Bu programlar dahilinde özellikle çocuklara eğitim verme konusunda deneyimli, modern, yaratıcı ve eğlenceli yaklaşımlara sahip eğitmenler çocukların konuşma ve yazma gibi dil becerilerini küçük yaşlardan itibaren kazanmasına yardımcı olurlar.

MACQUARIE Dil Okulu

Macquarie Dil Okulu & Yurtdışı Eğitim kampüsü eğitim materyal ve kaynakları, yıllık 1500 öğrenciye hizmet verebilecek şekilde tasarlanmış, Avustralya destekli bir dil okuludur.

Macquarie Dil Okulu geliştirmiş olduğu, Yeni Nesil İngilizce Eğitim Modeli "MQSTRUCTURE" ile öğrenciler ana programlarına başlamadan önce,

-Detaylı Dil Analizi yapılarak öğrencilerin tüm ihtiyaçları ve eksikleri tespit edilir,
-Kişiye özel bir yol haritası oluşturulur,
-Kişiye özel çalışma programı oluşturulur,
-Özel telafi dersleri yapılır,
-Ücretsiz grup dersleri ile eksikleri tamamlanır ve
-Yeni yazılan öğrenciler ana programa başlamadan önce ilgili seviyedeki diğer öğrenciler ile aynı seviyeye getirilmiş olur.

Macquarie Dil Okulu, dünyada tanınmış çok önemli Uluslararası akreditasyon kurumlarından onaylı eğitimler vermektedir. English Australia, Neas Australia, Australia Future Unlimited, UECA (University English Centres Australia) gibi dünyada saygın kurumlar tarafında akreditedir. Yani dil becerilerine ait sertifika bu kurumlarda kabul görmektedir. Ayrıca, Akademik İngilizce programını tamamlayan ve yurt dışında üniversite eğitimlerine devam etmek isteyen öğrenciler, Lisans, Yüksek Lisans programlarına katılmaları için gerekli olan İngilizce Dil yeterliliğini de sağlamış olurlar.

Bu dil kursunun bünyesinde öğrencilere verilen ders içi ve ders dışı kullanılacak tüm materyaller ücretsizdir. Bunun yanı sıra öğrencilerine okulun bünyesinde bulunan kütüphaneden ücretsiz yararlanma hakkı da tanırlar. Burada seviyenize uygun okuma kitapları ile birlikte multimedya malzemeleri de bulabilirsiniz.

Bursa İngilizce kursları arasından en prestijlilerden biri olan Macquarie'da öğrenci merkezli iletişimsel eğitim metodunu benimseyen konuşma odaklı bir eğitim sistemi izlenir.

Derslerde yüksek teknolojili ve VIP sınıflarda, derslerin kayıt edildiği akıllı tahtalar kullanarak, multi-medya kaynaklar ile görsel ve işitsel eğitim metotları kullanılır. Her yaştan ve seviyeden öğrenci için daha pratik ve kalıcı bir eğitim sunulur.

Sınıfların tamamı yüksek teknoloji ile donatılmış ve öğrencilerin kendini rahat hissetmesi amaçlanarak en fazla 10 kişi olacak şeklide tasarlanmıştır.

Just English

İstanbul merkezli olarak 6 ilde ve New Jersey'de İngilizce dil eğitimi sunan Just English, toplamda 21 şubeye sahip.

Bursa'da en çok tercih edilen kurslardan biri olan Just English, yaz okulları ve yurtdışı dil eğitimleri ile de dikkat çeken bir dil okulu.

Bu kursta öğrenciler seviyeleri belirlendikten sonra Elemantary, pre- intermediate, intermediate, upper- intermediate ve advanced sınıflarından birine yerleştirilerek kendi seviyelerine en yakın öğrencilerle bir arada ders görür. Ayrıca ilköğretim İngilizcesi, Lise İngilizcesi ve Üniversite İngilizcesi kurslarıyla ihtiyacınız olan akademik desteği en iyi şekilde alabilirsiniz.

• Akademik Batı Dilleri
  • YDS Academy
  • English Council
  • Oxford Street
  • Globus Dil Kursu
  • British Park

Bursa İngilizce kursu fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için ilgilendiğiniz kursla iletişime geçebilirsiniz.

Ankara İngilizce kursları hakkında bilgi almak için buraya tıklayın.

Bursa'da Özel Ders Öğretmeni Bulmak

Elbette İngilizce ders notlarınızı geliştirmek için bir kursa yazılmayı da düşünebilirisiniz fakat kalabalık bir ortamda, genellikle maddi kaygılarla hareket edilen kurumlarda ders almanın size ne kadar faydası olacak? Diğer yandan özel ders günden güne artan popülaritesiyle dikkat çekiyor. Ders alan öğrenciler genelde çok memnun kaldıklarını ifade ediyor ve kendilerini geliştirmek istedikleri diğer konularda yeniden ders almaya başlıyor.

Konya'da yaşayan ve İngilizce öğrenmek isteyenler de çoğunlukla özel ders almayı tercih ediyor.

Bursa’da saatlik İngilizce özel ders ücreti 60TL ila 100TL arasında değişir. Fiyatlar arasındaki bu farkın sebebi bazı öğretmenlerin daha fazla deneyim ve beceriye sahipken diğerlerinin alana yeni atılmış veya ders vermeye yeni başlayan kişiler olmasıdır genelde. Superprof öğretmenleri derslerin içeriklerini öğrencilerin hedef ve beklentilerine göre şekillendirir.

Özel ders almak istediğiniz ortama öğretmeninizle ortak karar verebilirsiniz. Kendi evinizde, öğretmenin evinde, sakin bir kafede, kütüphanenin ders çalışma bölümünde veya aklınıza gelen başka uygun bir yerde derslerinizi yapabilirsiniz.

Bire bir İngilizce dersi almak istemenizin birçok farklı sebebi olabilir:

• Okuldaki İngilizce ders notlarınızı yükseltmek
  • Üniversitede zorunlu hazırlık sınavını geçmek
  • Evde ders çalışmak için ekstra motivasyon ihtiyacı
  • İngilizce konuşma becerilerinizi geliştirmek
  • Yurtdışında bir projeye başvurmak
  • Kariyerinizde yükselmek veya yeni iş alanlarına atılmak
  • En sevdiğiniz İngiliz romanlarını orijinal dilinde okumak

İzmir özel ders imkanlarını keşfetmek isteyenler buraya!

Superprof’ta özel ders veren birçok öğretmenimiz, eğitim metodunu görebilmeniz, anlatım biçimini gözlemlemeniz ve aranızdaki uyumu keşfedebilmeniz için ilk dersi ücretsiz vermeyi teklif ediyor. Sitemize kaydolarak Bursa'da özel ders veren İngilizce öğretmenlerini bir an önce araştırmaya başlayın!

Eskişehir'de okuyan bir öğrenciyseniz ve İngilizce öğrenmek istiyorsanız mutlaka bu yazıyı okuyun!

>

Özel ders öğretmenleri ve öğrencilerini buluşturan platform

Şule

Selam ben Şule! Seyahat etmeyi, keşfetmeyi ve yeni insanlar tanımayı seven, dillerin yapı ve kurallarına büyük ilgi duyan biriyim.

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır