esra ersoy ses kaydı / Uyuşturucu Alıp 13 Yaşındaki Çocukla Birlikte Olmak İstemiş! Ciciş Esra'ya 10 Yıl Hapis

Esra Ersoy Ses Kaydı

esra ersoy ses kaydı

Esra Ersoy 13 yaşındaki &#;ocuğa istismar olayı nedir? Ciciş kardeşler Esra Ersoy tutuklandı mı, cezaevinde mi?

MAGAZİNseafoodplus.info

Giriş Tarihi: Güncelleme Tarihi:

ABONE OL

Esra Ersoy 13 yaşındaki çocuğa istismar olayı nedir? Ciciş kardeşler Esra Ersoy tutuklandı mı, cezaevinde mi?

Esra Ersoy tutuklandı mı? Kamuoyunda "Ciciş Kardeşler" olarak bilinen Esra ve Ceyda kardeşlerden Esra Ersoy'un adı şu sıralar istismar iddiasıyla gündeme geldi. Esra Ersoy'un 13 yaşındaki bir çocuğa cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle 10 yıl 1 ay hapse mahkum edilmesinin ardından olayın detayları araştırılmaya başlandı. Peki, Esra Ersoy 13 yaşındaki çocuğa istismar olayı nedir? Ciciş kardeşler Esra Ersoy tutuklandı mı, cezaevinde mi?

Esra Ersoy tutuklandı mı, cezaevinde mi? Kamuoyunda Ciciş kardeşler olarak bilinen Esra ve Ceyda kardeşlerden 39 yaşındaki Esra Ersoy, 13 yaşındaki bir çocuğa cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle Bodrum Ağır Ceza Mahkemesi tarafından 10 yıl 1 ay hapse mahkum edilmişti. Cinsel istismar iddiasıyla gündeme gelen Esra Ersoy hakkında detaylar araştırılmaya başlandı. Peki, Esra Ersoy 13 yaşındaki çocuğa istismar olayı nedir? Ciciş kardeşler Esra Ersoy tutuklandı mı, cezaevinde mi? İşte haberin detayları

ESRA ERSOY TUTUKLANDI MI?

Emniyetteki işlemlerinin ardından Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na götürülen Esra Ersoy, mahkemeye çıkarıldı. Bodrum'daki mahkemeye Ses ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile bağlantı yapılan Esra Ersoy'un yüzüne kararın okunmasının ardından tutuklanmasına karar verildi. Esra Ersoy'un Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'ne gönderildiği öğrenildi.

ESRA ERSOY 13 YAŞINDAKİ ÇOCUĞA İSTİSMAR OLAYI NEDİR?

Dava dosyasına göre Esra Ersoy, geçen yıl Bodrum'da ailesinin kiraladığı konutta tatil yapan 13 yaşındaki S.B.'nin yalnız olduğu sırada evin kapısını çaldı. Ersoy, S.B.'ye erkek arkadaşından kaçtığını söyleyerek eve girdi.

Bir süre sonra Ersoy, S.B'.nin evinde uyuşturucu hap aldı. Aldığı hapın etkisiyle, "Kaç kişi benimle birlikte olmak için para teklif ediyor, senden para istemiyorum" diyen Ersoy, daha sonra S.B.'nin şortunu indirerek tacizde bulundu. Bir süre sonra S.B.'nin annesi kapıya geldi. Bu olayın ardından aile suç duyurusunda bulundu.

ESRA ERSOY'DAN AÇIKLAMA

Gazeticilerin sorularını yanıtlayan Esra Ersoy, "İftiraya uğradım, ben böyle bir şey yapmadım ki pişman olayım" dedi.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan yaptığı açıklamada ise, "Bunu siz de biliyorsunuzdur ki peşimde dolu erkek varken 13 yaşında çocuğu ne yapayım ben Allah aşkına! Ayrıca 13 yaşındaymış gibi de durmuyordu, iri yarı, boyu benden uzundu falan" demişti.

Ciciş kardeşlerden Esra Ersoy'a çocuk istismarından 10 yıl 1 ay hapis cezası verildi! Detaylar mide bulandırıcı

Cicişler olarak bilinen Esra ve Ceyda kardeşlerden Esra Ersoy, 13 yaşındaki bir çocuğa cinsel istismarda bulunmaktan 10 yıl 1 ay hapis cezasına mahkum edildi. Dava dosyasına göre Esra Ersoy, çocuğun evde yalnız olduğu bir zamanda eve girdi ve "Kaç kişi benimle birlikte olmak için para teklif ediyor, senden para istemiyorum" diyerek çocuğun şortunu indirdi. Ersoy hakkında yakalama kararı çıkarıldı.
Kamuoyunda Cicişler ya da Ciciş kardeşler olarak bilinen Esra ve Ceyda kardeşlerden Esra Ersoy, Bodrum'da geçen sene 13 yaşındaki bir çocuğa cinsel istismarda bulunmaktan 10 yıl 1 ay hapis cezasına çarptırıldı. Mahkeme tarafından Ersoy hakkında yakalama kararı çıkardı.EVDE YALNIZ OLDUĞU SIRADA İÇERİ GİRDİT24'ten Asuman Aranca'nın haberine göre dava dosyasında şu bilgiler yer aldı: Esra Ersoy, geçtiğimiz yıl Bodrum'da ailesinin kiraladığı konutta tatil yapan 13 yaşındaki S.B'nin yalnız olduğu sırada evin kapısını çaldı.

seafoodplus.info

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir