ımparator fılmı ızle / Şaşkın İmparator filmi için benzer filmler - seafoodplus.info

Imparator Fılmı Izle

ımparator fılmı ızle

Kod Adı: İmparator – Code Name: Emperor izle

GENEL BAKIŞ

Bir gizli servis ajanı olan Juan, şüpheli bir çift için hizmetçi olarak çalışan genç Filipinli Wendy'ye yaklaşır.

Bu film özeti   @admin   tarafından oluturuldu
  • Ülke

FR

• Süre

dk

• Takipçiler

0

• IMDB Puanı

( oy)

• Yapım yılı

Bu yorumu gerçekten silmek istediğine emin misin ?

Sorunu anlamamıza yardım et. Bu bölümü hangi sorundan dolayı bildiriyorsun?

Şaşkın İmparator

"Şaşkın İmparator" filmine benzer 20 film var.
  • Buz Devri 2

Kahramanlarımız serinin ikinci filmi ile bir kez daha karşımızda. Manny, Sid ve Diego, eriyen buzların arasından kurtulup artık daha keyifli, ısınmış bir yaşamın tadına varmaya hazırlardır. Ayrıca ekibe yeni yüzler de katılmış durumdadır. Dostumuz Manny, bir aile kurmayı çok ister. Dünyada tek kalan dişi mamut Ellie ile

FRAGMANI İZLE

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• İnanılmaz Aile

Animasyon kahramanı Mr Incredible adı altında dünyada var olan kötülüklerle mücadele eden ve insanları kötücül şeylerden korumaya çalışan Bob Parr, dünyaca meşhurdur. Bir süre sonra hayatının bu denli yorucu olmasından yana şikayetçi olup emekliye ayrılmak ister. Eşi ve çocukları ile beraber daha sakin ve sıradan bir

FRAGMANI İZLE

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Şrek 2

İlk filmden sonra yaşananlara odaklanan Şrek 2, kahramanımız Şrek ve Prenses Fiona'nın balayından dönüşüyle başlar. İlk filmde Şrek türlü kötülüklere karşı olağanca gücüyle ve takdir edilesi bir cesaretle savaşmış, sonunda da başarılı olmuştu. En önemlisi ise güzeller güzeli prenses Fiona'nın kalbini kazanıp iç

FRAGMANI İZLE

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Lilo ve Stiç

Galaksinin en popüler uzaylılarından bir tanesi dünyaya gelir. Hawai açıklarında Lilo isimli kendi halinde bir kızla karşı karşıya gelir. Lilo, karşılaştığı bu yaratığı küçük bir köpek yavrusu zanneder ve onu yanına alarak Stitch olarak isimlendirir. Halbuki Stitch, başka bir gezegenin bir laboratuarının mahsulüdür.

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Wallace ve Gromit Yaramaz Tavşana Karşı

Animasyon kahramanlarımız, Peynirperest Wallace ve tam da kendisine uygun bir dost olan, insan sevgisinden anlayan köpeği Gromit, bu kez uzun metraj ile karşımızda. Sevilen çizgi kahramanlarımız bu kez hayatlarını sürdürdükleri yerdeki evlerinin bahçesine dadanan tavşanlar ile baş etmek zorundadırlar. Bu amaçla da Anti-Pesto

FRAGMANI İZLE

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Ayı Kardeş

Filmde Kenai, ağabeyi bir ayı tarafından öldürüldükten sonra bir ayı gövdesi içinde bulur kendisini ve yaşamı bambaşka bir açıdan algılamaya başlar. Ölen ağabeyinin ruhu onu ziyaret eder ve ona eğer yeniden insana dönüşmek istiyorsa ışıkların dünyaya dokunduğu yere yani Kuzey Işıkları’na yolculuk yapması

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Simpsonlar: Sinema Filmi

Simpsonlar çok kişi tarafından sevilen bir aile olarak bu kez sinema perdesinde izleyicisi ile buluşuyorlar. Homer yani ailenin en sakarı olarak ciddi boyutta bir soruna yol açıyor. Çalıştığı fabrikanın yakınlarında bulunan bir nehre zararlı bir takım maddelerin dökülmesine vesile olur. Haliyle işinden de kovulur. Ancak sebep

FRAGMANI İZLE

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Kahraman İnekler

Walt Disney’den bir başka keyifli animasyon daha! Alameda Slim bir kanun kaçağıdır. Cennet Yaması adındaki bir çiftlikte yönetimi ele geçirmeye kalkışır. Ona karşı koyan üç mücadeleci inek, bir karate bilen at ve işlerinde başarılı bir grup civ civ ayaklanırlar. Bu kahramanlar, kanun kaçağını yakalayıp, yetkili

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Altın Çiçeğin Laneti

yüzyılda Çin’in çalkantılı politik ve toplumsal hayatı, Tang Hanedanlığı’nın içine de sızmıştır. Kral’ın birbirinden farklı yapıdaki üç oğlu ile arasındaki sorun ve anlaşmazlıklara Kraliçe’ninkiler de eklenince saray, adı konmamış bir gerginliğin merkezi olur. Kral, Kraliçe ve Kral’ın oğulları

FRAGMANI İZLE

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Tokyo Godfathers

Tokyo Godfathers, ilginç konusuyla yılının öne çıkan örneklerinden. Yönetmenliğini Satoshi Kon'un gerçekleştirdiği filmde (dikkatli sinemaseverler, kendisini Perfect Blue filminden hatırlayacaktır) üç homeless'ın hayatı mercek altına yatırılıyor. Tokyo sokaklarında kıt kanaat yaşamakta yaşamaya çalışan bu üç

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Buz Devri

Buzul çağı, dünyaya hüküm sürmeye başlamıştır. Bu ıssız ve korkunç dünyada bir başlarına olan zavallı hayvanlar, bir şekilde hayatta kalmanın yollarını aramaktadırlar. Uzun tüylü, kendi halinde bir mamut; karizmatik ve dişli bir kaplan ve muzır bir rakun, nasıl olduysa bu kaos esnasında bir araya gelmişlerdir. Bu üç

FRAGMANI İZLE

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Kayıp Balık Nemo 3D

Kayıp Balık Nemo, Nemo isimli küçük bir balığın başından geçen macerayı ele alır. Nemo içerisinde yaşadığı yere karşı konulamaz bir ilgi ve merak duyuyor. Ancak bu büyülü dünyanın güzellikleri olduğu kadar tehlikeleri de çoktur, ve bu tehlikelerden Nemo'yu korumak isteyen babası çocuğunu büyük bir titizlikle

FRAGMANI İZLE

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Sevimli Canavarlar 3D

'Sevimli Canavarlar', Canavarlar Dünyası isimli kendilerine ait bir dünyada yaşayan ve yaşayabilmek için insanlara ihtiyaç duyan ilginç ve sevimli canavarların dünyasının insanlarla karıştığı an ortaya çıkan trajikomik hikayeyi anlatır. Bu dünyada canavarlar yaşayabilmek için insanlara muhtaçtır çünkü insanları

FRAGMANI İZLE

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Dinozor

İnsanlık tarihinden neredeyse 65 milyon yıl öncesi Dinazorların hüküm sürdüğü dünya, dönmeye devam etmektedir. Aladar isimli bir dinazor, ailesinin ellerinden kaçırılmış ve maymunlar tarafından yetiştirilmiştir. Dinazorların türüne son verecek olan büyük meteor yağmuru başlamıştır ve ada bunun kaosunun içerisinde

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Şrek

Shrek, oldukça korkutucu bir görünüme sahip, devasa, yeşil bir troldür. Yalnızlığın getirisiyle, hayatının geri kalanını beraber geçirebileceği, en az kendisi kadar çirkin bir yaratık bulmanın hevesindedir. Bir kahin, kehanetini açıklar. Şrek ile güzeller güzeli bir prenses olan Fiona arasında duygusal bir ilişki cereyan

FRAGMANI İZLE

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Arabalar

Piston Kupası için The King ve Chick Hicks’e karşı yarışmak üzere Kaliforniya’ya gitmekte olan meşhur yarış arabası Lightning McQueen, kaza ile Radiator Springs adındaki küçük bir kasabanın yollarına zarar verir. Üstelik kendisinin de tamir olması için çok çalışması gerekmektedir. Bu sırada bu olayla beraber o

FRAGMANI İZLE

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Frankenweenie

Victor, sevgili köpeği Sparky’yi aniden kaybedince, en iyi dostunu tekrar yaşama döndürmek için bilimden yardım alır ve başarır! Ama yarattığı Sparky orjinalinden birazcık farklıdır. Victor köpeğini evde saklamaya çalışır ama Sparky gün yüzüne çıkınca, Victor’ın çevresindeki herkes bu yeni yaşam ihtimalini

FRAGMANI İZLE

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Mulan

Büyük Hun İmparatorluğu'nun güçlü ve hazırlıklı askerleri Çin'e merhametsiz bir şekilde hücum etmeye devam etmektedirler. Ülkelerini korkusuzca savunmaya çalışan Çin askerlerinin ruhunda umuttan eser dahi kalmamıştır. Ping adlı genç ve kimsenin umursamadığı bir askerin adına bir savunma fikri gelir. Dağlara ateş

FRAGMANI İZLE

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Manhattan’da Sihir

Masallar her zaman gerçek olmaz ne yazık ki. Peri masalının göz kamaştıran hayal dünyasında mutlu mesut yaşayan kötü ruhlu kraliçe Giselle’i üzecektir. Hiçbir şey önceki gibi değildir. Giselle, ansızın sonsuza dek mutluluk kavramının ötesine savrulur. Yeni çevresinde zorluklar ve kötülükler vardır. Bir hikaye

FRAGMANI İZLE

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Atlantis: Kayıp İmparatorluk

Thaddeus Thatch, herkes tarafından tanınan, ünlü bir maceracıdır. Onun torunu olan Milo Thatch ise, dedesinin serüvenlerini dinleyerek büyümüş olan başka bir macera meraklısıdır. Thaddeus, hayatı boyunca uğraşmasına rağmen bir mit olan Atlantis'i bulmayı başaramamıştır. Ancak Milo, dedesinin yarım kalan hayalini

Puanım :

İzlemek İstiyorum

Vizyondaki En İyi Filmler

Flash
Haile: Bir Aile Kâbusu
Vizyondaki En İyi Filmler

En Çok Beklenen Filmler

• Oppenheimer
  • Barbie
  • Kraven The Hunter
  • Sisu
  • Meg 2: Çukur
  • Five Nights At Freddy&#;s
  • Mucize Uğur Böceği ve Kara Kedi
  • Ölümcül Çarpışma
  • Cehennem Melekleri 4
  • Genç Deniz Canavarı Ruby
Tüm beklenen filmler

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir