selçuk göçer youtube / Timur Selçuk Haberleri - Son Dakika Timur Selçuk Hakkında Güncel Haber ve Bilgiler

Selçuk Göçer Youtube

selçuk göçer youtube

1. KALİTE KONGRESİ ve LOREN EISELEY

Posted on23 Temmuz bySelçuk Aytimur

. Zaman geçip gidiyor. Yaşananların bir kısmı insan hafızasında kalıyor, çoğu unutuluyor. Bazılar anılar silinmiyor ama çok derinlere gidiyor. Çok derinlere giden anılar bir gün uygun bir şekilde tetiklenirse ortaya çıkarlar. Eskiden pilot çanta denen bir çantam vardı. yılı … Okumaya devam et →

Yaşamiçinde yayınlandı Ahmet Esat Paşa, Aydın Valisi, Bir Askerin Anıları, Celal Esat Arseven, Darüşşafaka, Gazi Osman Paşa, Hicaz Demiryolu, Hicaz Valisi, Hotel Splendid, Istanbul, Işıklar Askeri Lisesi, Kazım Alpan, Kazım paşa, Kolağası Mehmet efendi, müşir, Müşir Kazım paşa, Miralay Tevfik bey, Molva kalesi cerrahı Süleyman Sırrı bey, Plevne savunması, Sakız Müftüsü Mustafa Efendi, Sakızlı Esat paşa, Sakızlı Süleyman, Splendid Hotel, Sultan Abdülaziz, Vehbi Aytimur, İzmir valisiile etiketlendi

Bir Askerin Anıları 14&#;Doğu Bölgesinde Görev

Posted on27 Haziran bySelçuk Aytimur

BİTLİS ASKERLİK ŞUBESİ BAŞKANI Şeyh Sait isyanı başladı. Bulunduğumuz ev eski büyük konakların bir kısmı idi. İki oda bir aralıktı. Ev sahibi mübaşir Sabri Efendiydi. Askerlik Şubesi binası büyük bir Ermeni evi idi. Dairede o bina içindeydi. Kurubulak mevkii idi. … Okumaya devam et →

Bir Askerin Anılarıiçinde yayınlandı

İskenderun İncisi

Posted on03 Ocak bySelçuk Aytimur

Yıllardır İskenderun&#;a giderim. Sanırım yılından itibaren pandeminin çok yaygınlaşmaya başladığı yaz aylarına kadar düzenli gittim. İki-üç ay kadar önce ( yılı Ekim ayı?) bir toplantıda konu gezip görmeye, değişik lezzetlere, seyahat etmeye gelince ben İskenderun&#;dan da bahsettim. Şimdi … Okumaya devam et →

Seyahat, Yaşam, Yemekiçinde yayınlandı

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir