pazen pantolon dikimi / 10 dakikada dik /ÇOK KOLAY PAZEN PANTOLON kesimi ve dikimi @Zeliş'in Dikiş Odası | ВКонтакте

Pazen Pantolon Dikimi

pazen pantolon dikimi

Ornitorenk Handmade&#;den pazen pantolon

Deri kumaştan vav aplikesi yapımı

Hat sanatında ve Tasavvuf&#;ta önemli bir obje olan vav harfini günümüzde birçok yerde estetik değer artırmak amacıyla kullanıyoruz. Peki ne şekillerde kullanılır vav? Nakış şeklinde uygulanabileceği gibi kumaşlarla kesip aplike de

Vatka nasıl dikilir?

Vatka kimin icadıdır hep merak etmişimdir. Şöyle bir düşününce ufak ama işlevsel özelliği bol bir ürün. Ne kadar da mantıklı omuzlara destek çıkmak Hele ki dar ve düşük omuzlular için

1 dakikada kolay fiyonk yapımı

Evet evet doğru duydunuz fotoğraftaki havalı fiyongun yapımı sadece ve sadece 1 dakika uzunluğunda Hadi hep beraber bu son derece hızlı yapılabilen ve birçok yerde kullanabileceğimiz fiyonk yapımına beraber bakalım

Kumaştan yıldız yapımı &#; anlatımlı

Merhaba herkese. Bugün kumaştan yıldız yapımını anlatacağım. Önce baklava dilimine benzeyen şekil çıkarıyoruz. Bu kalıptan kumaşımıza kesip çıkartıyoruz. Toplamda 12 tane olacak. 3 parçamızı yarıya kadar dikiyoruz makinemizde. Diğer 3&#;lüyü

Kumaş bebek patiği dikimi

Kumaştan bebek patiği yapmaya ne dersiniz? Yaz günlerinde bebeklerin ayağını serin tuttsun diye yapabileceğimiz kolay bir patik. Haydi anlatalım o zaman. Önce kalıp çıkardım. Bu kalıbı hem taban olarak hem

Lavanta dolgulu elbise askılığı yapımı

Merhabalar herkese! Bu yazımda dolaplar ve astığımız kıyafetler mis gibi koksun diye yaptığım lavantalı askılığın yapım aşamalarını paylaşacağım. Kayınvalideme çok severek süpriz hediye olarak hazırladım. Siz de yapmayı düşünüyorsanız güzel

Kurdeleden peçete halkası yapımı

Güzel ve hayırlı günler hanımlar. Bu yazımda yemek masalarımıza sevimlilik katması için peçete halkası yapımını paylaşayım dedim. İster kurdeleden yapın isterseniz farklı kumaşlardan.. 2 parça kurdele ve iğne iplik yetiyor

Pantolon kalıbı nasıl çıkarılır?

Herkese tekrar merhabalar. Bilenler bilmeyenlere öğretsin, belki birkaç kişiye faydam olur diye yeni bir yazıyla çıkardığımız kalıbı kumaşa nasıl yerleştireceğimizi ve kumaşı nasıl keseceğimizi anlatmaya çalışacağım. Kalıbımız, kumaşımız, makas ve

Püskülden yılbaşı sofrası isimliği yapımı

10marifet ve Hobium’un ortaklaşa gerçekleştirdiği yarışma için bir çalışma daha hazırladım. Kullanmaya çok alışık olduğum malzemelerden biri olan yünle, pratik bir iş planladım: Püskülden yılbaşı sofra isimliği. Yapılışı: İstediğiniz büyüklükte kestiğiniz

Kalpli kumaş duvar süsü yapımı

Merhabalar. Dolgu kalpli duvar süsü çalışmamı ve yapım aşamalarını paylaşmak için geldim bu kez. Dolgu kalpli duvar süsü nasıl yapılır? Kalıplar hazırlandı.. Kalp deseni çizildi… Büyük bir özenle dikildi.. Not: Belli

Dikiş makinesine ip nasıl takılır?

Dikiş makinesine iplik takmak kimileri için çok basit bir işlem olsa da, işin acemisi için kabusa dönüşebilen bir şeydir. O halde buyrunuz dikiş makinesine iplik takma videomuza&#; Farklı markalar için

Hafta içi Çarşamba günleri saat ‘de sizlerin daha keyifli vakit geçirebilmeniz adına Instagram ve Youtube Kanallarımızda birlikte dikiş dikiyoruz.

Kesiyoruz, biçiyoruz ve dikiyoruz. Kumaş Fırsat’ının birbirinden kaliteli kumaşları ile günlük hayatta her zaman kullanabileceğiniz ürünler ortaya çıkarıyoruz.

Çok daha fazlası için sizleri Türkiye’nin En Büyük Online Kumaş sitesine bekliyoruz.

Videoda kullandığımız kumaşı satın almak için

seafoodplus.info

Videoda kullandığımız kumaşın ürün kategori linki

seafoodplus.info

Videoda kullandığımız dikiş makinesi linki

seafoodplus.info

Bizi takip edebileceğiniz dijital yayınlarımız;

seafoodplus.info

seafoodplus.info

seafoodplus.info

İletişim: WhatsApp: 57 07

Müşteri Hizmetleri: 1

[email protected]

Keyifli dikişler

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir