ivedik 3 / Recep İvedik 3 (DVD) - tiklade

Ivedik 3

ivedik 3

Türk Filmi

Recep İvedik 3

FRAGMANI İZLE

Üyeler
2,3 Puanlama ve Eleştiri
Puanım :

İzlemek İstiyorum

Eleştiri yaz!

Facebook'ta PaylaşTwitter'da paylaş

Özet

Şahan Gökbakar'ın halk kitlelerinde adeta infial yaratan fenomen tiplemesi Recep İvedik'in yıkıcı maceraları, yepyeni bir serüvenle devam ediyor. Türk sinemasının en çok izlenen filmleri olan Recep İvedik ve Recep İvedik 2'nin ardından, serinin üçüncü filmi Recep İvedik 3, Şubat 'da izleyiciyle buluşuyor. Yapımcılığını Faruk Aksoy'un üstlendiği Recep İvedik 3'te yalnızlıktan ve iç sıkıntısından kurtulmaya çalışan, sosyalleşmeye çabalayan Recep İvedik'in çok komik hikayesi konu ediliyor. Recep İvedik'e bu serüvende 46 farklı karakter eşlik ediyor.
Recep İvedik 3'ün yönetmenliğini yine Togan Gökbakar üstleniyor.

Beyazperde Eleştirisi

Gişe rekortmeni, kaba ve komik kahraman Recep İvedik'in 3. filmi bugün gösterime girdi.Çok doğru bir zamanlama ile seyirci ile buluşan filmin karşısında yerli ya da yabancı dişli hiç rakip yok. Biraz da buna bağlı olarak, geçen yıllara oranla azalan bilet satışı yüzünden yeni bir rekor kıramasa da, Recep İvedik 3 bu senenin en çok izlenen yerli yapımı olacak şüseafoodplus.infoı filmi çok beğendiğim için yazmıyorum elbette ama salona benimle birlikte giren seyircinin sayısı, akşam gösterimleri için tüm biletlerin tükenmiş olması ve film boyunca yaşları 13 ile 19 arasında değişen seyircinin verdiği tepkilerden yola çıkarak böyle olacağını tahmin etmek çok da zor değseafoodplus.info İvedik 3 tıpkı daha öncekiler gibi oldukça özensiz bir yapım. Herhangi bir TV dizisinde daha iyi ışık, ses kullanımı, teknik bir ustalık ve emekle oluşturulmuş setler, çok daha iyi çekilmiş planlar görmek mümkün. Şahan Gök

Eleştirinin tamamı

Fragmanlar

Recep İvedik 3 Dublajlı Fragman

Öneriler

Son Haberler

Recep İvedik 3 Vizyonda!
Recep İvedik 3 Geliyor!

Oyuncular

Tüm oyuncular ve teknik ekip

İzleyici eleştirisi: sevdiler

En iyi ve en faydalı yorumlar

tartışmasız serinin en iyi filmi

Dojo salonundaki, espriler fenaydı

Bu filmin amacı güldürmek ve beni fazlasıyla güldürdü bu nedenle benim gözümde amacına ulaşmış ve başarılı bir film tabiki herkesin espri ve mizah anlayışı farklıdır ama bence gayet komik ve eğlenceliydi.

Seviyorum ben Recep İvediki;ve bu yüzden baya güldüm,eğer Recepi sevmiyorsanız,ve de espirisi,argosunu beğenmiyorsanız pek tabi izlemeyebilirsiniz.

İzleyici eleştirisi

Fotoğraflar

11 Fotoğraf

Teknik bilgiler

Ülke Türkiye

Dağıtımcı Özen Film

Yapım yılı

Metrajuzun metrajlı film

İlginç Detaylar-

Bütçe-

Dil Türkçe

Görüntü formatı -

RenkRenkli

Ses formatı-

Yapım formatı-

Viza numarası-

Bu Filmi Beğendiysen, Şunlara da Göz At:

Bu filmi sevdiyseniz, şunlar da ilginizi çekebilir: : Yılın en iyi filmleri , En iyi film: Komedi, {Genre} türündeki en iyi filmler :

Yorumlar

Tüm Sinema Haberleri

Michael Keaton Başrollü "Batman Beyond" Filmi Mümkün mü?
Karakterlerin Saçma Kararlar Verdiği 10 Klasik Bilim Kurgu Filmi
James Cameron Kaybolan Denizaltı Hakkında Konuştu: Titanic&#;le Benzerliği Gerçeküstü!
"Spider-Man: Across the Spider-Verse" Gişede Önemli Bir Eşiği Geçti
Dwayne Johnson&#;lı Yeni "Hızlı ve Öfkeli" Filminin Adı Belli Oldu
Vizyondaki Filmler: "Büyü de Gel", "Haile: Bir Aile Kabusu", "Tebessüm"
Tüm sinema haberleri

En Popüler Fragmanlar

Büyük Kaçış Fragman

Culpa mía Altyazılı Fragman

Culpa mía Altyazılı Fragman
 Gün Fragman

Haile: Bir Aile Kâbusu Fragman

Haile: Bir Aile Kâbusu Fragman

Hızlı ve Öfkeli 10 Teaser

Hızlı ve Öfkeli 10 Teaser

Spider-Man: Across The Spider-Verse (Part One) Dublajlı İlk Görüntüler

Spider-Man: Across The Spider-Verse (Part One) Dublajlı İlk Görüntüler
Yeni çıkan tüm fragmanlar

Vizyondaki En İyi Filmler

Flash
Transformers: Canavarların Yükselişi
Örümcek-Adam: Örümcek-Evrenine Geçiş
Hızlı ve Öfkeli 10
Elemental: Doğanın Güçleri
Haile: Bir Aile Kâbusu
Vizyondaki En İyi Filmler

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir