anıl piyancı dj artz bugün biraz içtim indir / anil piyanci bugun biraz mp3 indir, cep müzik indir

Anıl Piyancı Dj Artz Bugün Biraz Içtim Indir

anıl piyancı dj artz bugün biraz içtim indir

Grogi

Cebimdeki para gibi bozuk bugün de kafam

Günlerden Pazar şu gündeme bak

Dört taraf yalan dünde kalan gelecekte zarar

Sanırım karanlığı yenecektir zaman

Kafana bereni tak hedefe bak

Yolunda yürü devam sokakta kederi tat

Hayatı yaşa konuşmayan dolup taşar

Çeneni kapa çünkü konu değil kaşar

Çakmağın varsa uzat yakayım yarım kalan sigaramı

Zaten dört tarafım duman

Sıkıldım kurallardan yazı ya da tura

Suratı asık herkes olmuş katil ya da bunak

Hayat adil değil bilirsin hadiseyi sen

Çocuk yaşta yanlızlığı sonra harbiden

Ağır geliyor insana bunlar ama çare yok

Nefes alıp vermek için insan amaç arıyor

[Chorus]

Bugün biraz içtim afedersin anne

Söyle napsaydım sarmışken dört tarafımı

Etimi kemirmek isteyen iki otobüs yavşak

Oo her derde inan ki kafam kıyak kafam kaynak.

Anıl Piyancı Bugün Biraz İçtim Mp3 indir

Anıl Piyancı Bugün Biraz İçtim Sözleri

[Chorus]

Bugün biraz içtim afedersin anne

Söyle napsaydım sarmışken dört tarafımı

Etimi kemirmek isteyen iki otobüs yavşak

Oo her derde inan ki kafam kıyak kafam kaynak

V1

Anıl Piyancı Kimdir?

Anıl Piyancı

Anıl Piyancı 17 Temmuz , Karşıyaka, İzmir doğumlu Türk rap müzisyeni ve söz yazarıdır.

Hayatı

Anıl Piyancı, 17 Temmuz İzmir Karşıyaka doğumlu rap sanatçısıdır. Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nü bitirmiştir. Müzik kariyerine çok genç yaşta başlamış ve birçok projede yer almıştır. yılında Yeşil Oda isimli bir stüdyo kurmuştur. Günümüzde çalışmalarını bu stüdyoda devam ettirmektedir. Rap vokalliği dışında prodüktör kimliğine de sahip olan sanatçının Yeşil Oda stüdyo altında birçok yeraltı sanatçısının albümlerinde imzası bulunmaktadır.

Piyancı, rap ve Hip-Hop tarzındaki müziklere olan ilgisini küçük yaşta keşfetmiş, bu alanda yetenekli olduğunu düşünerek ilk sözlerini yaşlarında yazmaya başlamıştır. 14 yaşında ilk kaydını alan rap sanatçısı, aynı zamanda Hip-Hop'ın başka bir kolu olan grafiti sanatı ile de yıllarca uğraşmıştır.

Bu dönemden sonra kendini tamamen müziğe adamaya karar vermiş, underground rap dünyasında yıldızı parlayan ve hayran kitlesi kısa sürede artan rap sanatçılarından olmayı başarmıştır. Birçok küçüklü büyüklü organizasyonda yer alarak adını duyuran Piyancı, rap dünyasının önemli isimleriyle birlikte çalışıp MC'lik yapmıştır. yılından bu yana albüm çalışmalarını sürdürmekte ve çıkardığı albümlerin videolarını internet üzerinde yayınlamaktadır.

Kariyeri

Anıl Piyancı, 16 yaşında "Yeşil Oda" isimli ilk Hip-Hop stüdyosunu kurdu. Piyancı, yılında beraberindeki Grogi ile Yetenek Sizsiniz Türkiye isimli yarışma programına katılmış ve burada ikinci turda elenmiştir. Sonrasında albüm çalışmalarına devam eden Piyancı, son dönemde kurulmuş olan 8 kişilik grup ile birçok yeni çalışmaya imza atmıştır. Profesyonel ve resmi anlamdaki ilk albümü olan "Zaman Yok" isimli albümünü ise yılında piyasaya sürmüştür.

21 Mayıs yılında YouTube'da yayınladığı Anıl Piyancı - Bi Duman Hip-Hop şarkısıyla çıkış yaptı. Çeşitli ürünler ve tişörtler bastırdı.

'dan beri hip hop müzikle uğraşan Piyancı 'de Ezhel'in "Sekiz" adlı şarkısında yer alan isimlerdendi. yılında yayınladığı Anıl Piyancı & Emrah Karakuyu feat. Şehinşah - Git video klibiyle büyük bir ivme kazandı ve hatırı sayılır bir kitleyi etkisi altına aldı. Sonrasında DJ Artz, Allame, Defkhan ve Hayki ile birlikte Kara Para, Dj Artz, Ezhel ve Patron ile "I am the King", DJ Artz, Ezhel ve Grogi ile "Bugün Biraz İçtim" şarkılarında yer aldı. "Adam Olmaz", "Kostüm", "Göründü Yol", "Boşver", "Palavra" ve "Olmazsa Olmaz"dan sonra "Nasıl Yani" filminin şarkısını söylemiştir.

'da Zeynep Bastık ile "Bırakman Doğru mu?" adlı şarkıyı akustik olarak seslendirdi. Şarkı Spotify'da Türkiye'de yazında en çok dinlenen şarkılar arasında yer aldı.Aynı yıl bazı reklam filmleri için şarkı yaptı'de MüzikOnAir ve Bahçeşehir Üniversitesi Radyosu'nun verdiği Müziğin Yıldızları Ödülleri'nde En İyi Çıkış Yapan Rap Müzik Sanatçısı ödülünü aldı.Aynı yıl Universal Müzik Yapım'la çalışmaya başladı.

Diskografi

Yıl            Adı

Popüler Konvoy

Eşitsizlik

Sandığın Gibi Değil

Zaman Yok

Herkes Doğru(ft. Sansar Salvo)

Derin Nefes Al (ft. Keişan)

Müzik Ve Hayaller

Action (ft. Emrah Karakuyu)

Batı Yakası

Boşver

Palavra

Hile

Profesör

Sorun Değil (Remix) (ft. Fatih Aslancan)

Tavşan (ft. Contra)

YERDEN YÜKSEK (ft. Contra)

KAFA10 (ft. Ezhel)

Mercedes (Merco Remix) (ft. Eno)

Saldır Saldır

ŞÖHRETİN BASAMAKLARI

SON Bİ GECE DAHA

Varsın (ft. Kaan Boşnak)

Ne Bakıyon Dayı Dayı (ft. Keişan)

Bırakman Doğru Mu (ft. Zeynep Bastık)

BAZI ZAMANLAR

Arabaya Bin (ft. Kodes, Sansar Salvo, Nomad, Kubilay Karça)

Kapalı Zindanlara

Ex Arıyor (ft. Kozmos)

YEŞİLLENDİR (ft. Ceg)

Yağmurlar (ft. Perdenin Ardındakiler)

Limit Yok (ft. Ezhel, Patron, Sansar Salvo, Allâme, Kamufle, Beta, Pit10)

Sıkı Dur (ft. Ben Fero)

En Büyüğü (ft. Dianz)

Aklımı Kaçırdım

Boş (ft. Maho G & Contra)

Döndüm Durdum

Yürüyoruz Yana Yana (ft. Emrah Karakuyu)

Bırakman Doğru Mu 2 (ft. Zeynep Bastık)

Ölüm ile Yaşam (ft. Cem Adrian)

Düş

İzmir

Albümleri

Efsane Aşk ()

Kara Kara ()

Tavernada Yıldönümü ()

Kararsız Gönlüm (, 'de yeniden basıldı)

Kader Utansın ()

En Büyük Cimbom - Şampiyonluk Gecemiz (Cengiz Kurtoğlu ve Mehmet Yüktaşır'la birlikte) ()

O Kadın İçin (, 'de yeniden basıldı)

Hasreti Kutluyorum (, 'de yeniden basıldı)

Salimin Tavernasında Krallar El Ele ()

Evliler De Sevebilir - Hasret Olmasın ()

Beni Düşün ()

Sevenler İçin ()

Boncuk Gözlüm ()

Unutulmuyor ()

İşte Yeniden - Çılgınım ()

Sakın Unutma ()

Aşkımız Bitmesin ()

Ölümsüz Sevdim ()

Best Of Arif Susam ()

Filmleri

Kader Utansın ()

Hatıram Olsun ()

Herşeyi Bitirdik ()

Benimi Buldun ()

Veda Gecesi ()

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir