2 el power mikser / Studyo Mikseri Fiyatları ve Yorumları - Trendyol- Sayfa 2

2 El Power Mikser

2 el power mikser

Satılık Amfi, Power Mikser Fiyatları, İkinciel, Sıfır, İlanlar.

KategoriŞehirCins / MarkaBaşlıkFiyatResimAmfi, Power Mikser
Satılık İkinciel SahibindenAnkara
Mamak
Kayaşelektronik amfi
belcat
amfiamfi belcat marka TLamfi belcat markaAmfi, Power Mikser
Satılık İkinciel Sahibindenİstanbul
Kadıköy
Caferağa
Line 6
Spider Iv 15 WattLine 6 Spider Iv 15 Watt Elektro Gitar Amfisi TLLine 6 Spider Iv 15 Watt Elektro Gitar AmfisiAmfi, Power Mikser
Gaziosmanpaşa
GaziosmanpaşaAmplifier
Dynacord ve Toa
MvDynacord ve Toa TLResimsizAmfi, Power Mikser
Satılık İkinciel SahibindenBursa
Yıldırım
Yıldırım
Mobass
Mobass Mb mono anfi TLMobass Mb mono anfiAmfi, Power Mikser
Yıldırım
Yıldırım
Reiss
Reiss Rs-t 4 kanal TLReiss Rs-t 4 kanalAmfi, Power Mikser
Satılık İkinciel SahibindenOrdu
Mikser
Electrocord
PmfPower mikser TLResimsizAmfi, Power Mikser
Gaziosmanpaşa
FevziçakmakStartech ps Amfi mikser
Startech
Startech ps Amfi mikserStartech ps Amfi mikser TLStartech ps Amfi mikserAmfi, Power Mikser
Satılık İkinciel SahibindenKocaeli
KörfezMüzik Aletleri
Kemp
Kemp Gb 15 Gitar AmfisiKemp Gb 15 Gitar Amfisi TLKemp Gb 15 Gitar AmfisiAmfi, Power Mikser
Küçükçekmece
HalkalıAmfi
Blackstar
Id Core 10 V2Blackstar Superwide Stereo Digital Combo TLBlackstar Superwide Stereo Digital ComboAmfi, Power Mikser
ÇankayaAmfi Kabin
Orange
Orange Ppc Elektro gitar Kabini TLOrange Ppc Elektro gitar KabiniAmfi, Power Mikser
Çankaya
BahçelievlerLambalı Amfi
Mooer
Mooer Little MonsterMooer Little Monster Ac Lambalı Kafa Amfi TLMooer Little Monster Ac Lambalı Kafa AmfiAmfi, Power Mikser
Bakırköy
Florya
Cort
Ge15BCort Ge15B Bas Amfi TLCort Ge15B Bas AmfiAmfi, Power Mikser
POWER MİKSER
SERVO
PSR SSatılık servo Psr s Power Mikser TLResimsizAmfi, Power Mikser
Satılık İkinciel SahibindenBartın
Servo
Psr
PsrServo mikser Servo mikserAmfi, Power Mikser
Satılık İkinciel SahibindenBurdur
Bucak
Bucak
Stagg
Stagg 16w amfiKutulu yepyeni stagg 16w amfi TLKutulu yepyeni stagg 16w amfiAmfi, Power Mikser
Büyükçekmece
Fender
Fender Stage SeOrjinal Amerikan Fender Stage Se Gitar Amfisi TLOrjinal Amerikan Fender Stage Se Gitar Amfisi
Trakya Müzik-Türk Piyanist Birliği
  1. Y

Atlantik power mixer reverb_eko tertemiz

Merhaba cihaz son derece temiz durumda olup şu anda İNDİRİMLİ MAĞZA SATIŞ FİYATI LİRADIR (DOĞRULUĞUNA VE ÖZELLİKLERİNE NETTEN BAKABİLİRSİNİZ) profesyonel müziği biraktığımdan dolayı çok uygun fiyata satılıktır ,saundu mükemmel olup kanallara birleşik yada ayrı ayrı eko reverb kombinasyonu
  2. Y

CARLSBRO DX XP Power Mixer ( SATILIK )

Arkadaşlar merhaba Pover mixer gayet temiz durubmda olup orjinal England ,İngiliz malıdır 2x watt neredeyse Dynacord kalitesindedir ve şu an ihtiyaç olmadığından dolayı satılıktır fiyat lira
  3. rozenans35

Orgu satarken dolandırıldım

İzmir&#;de olan Arkadaşlar bu şahısa dikkat edin.. Kendisi bizi org alma bahanesiyle TL dolandırdı. Org power mixer vs. satmak üzere olanlar bu şahısla karşılaştığınızda direkt polisi arayın. Mağdur durumdayız, kumpas kurmuşlar. Orgu satmak üzere Otururken bir şahısa işaret edip onu çağırıp
  4. salvatorio

Deck Mixer ile Powe Mixer Arasında ki Farklar Nedir?

Merhaba arkadaşlar,bir sorum monash.pw Mixer ile Power Mixer arasında ne gibi farklar mevcut?Deck Mixeri tek başına kullanıp açık hava da kullanılabilir mi?Teşekkür ederim.
  5. S

yamaha emx sc kullanan varmı nasıl allah aşkına cevap yazın

arkadaşlar konu dışı ama emx sc marka power mixer aldım monash.pw baya ucuz bir paraya aldım ürün sıfır gibi lakin sıfırları e kadar dayanmış durumda nasıldır bu ürün sizce kullanan varmı içinizde
  6. M

korg pa takaslı ses sistemi

2 adet emenince omega * 2adet stı * 1adet servo proton power mixer veya startech crayzz dik power mikser isteyen power mikserlerden diledini secip alabilir 4 adet hoparlör ayağı 2 adet mikrofon ayağı 4 adet kablolu 1 adet doopler telsiz mikrafon ve hoparlör bağlantı kabloları Tam
  7. M

tam takım seslendirme klavye takaslı

2 adet emenince omega * 2adet stı * 1adet servo proton power mixer veya startech crayzz dik power mikser isteyen power mikserlerden diledini secip alabilir 4 adet hoparlör ayağı 2 adet mikrofon ayağı 4 adet kablolu 1 adet doopler telsiz mikrafon ve hoparlör bağlantı kabloları Tam
  8. O

Servo psr s 2 adet servo vk 3 yollu

Arkadaşlar pırıl pırıl bir cihaz ve 2 adet hoparlör alan arkadaş hayrını görür fiya pazarlıksız fiyatım resimler linkte mevcut ilgilenenler telefondan ulaşabilirler.. Servo psr s ve 2 adet servo vk 3 yollu hoparlör - Power Mixer ve Sahne Sistemleri monash.pw&#;da -
  9. O

Satılık servo ses sistemi çok temiz

Servo psr komple sistem kaçırma !!!! Servo psr + 2 ad. servo 3 yollu + 2 ad. servo 2 yol Servo psr + 2 ad. servo 3 yollu + 2 ad. servo 2 yol - Power Mixer ve Sahne Sistemleri monash.pw&#;da - [URL="http://Servo psr + 2 ad. servo 3 yollu +
  10. M

çok temizyamaha c satılık&takaslık

Selamlar, Elimde,çok temiz YAMAHA C power mixer var,canlı müzikte kullanılmamıştır,yalnızca bir okulda bir kaç kez konferansta kullanıllmıştır. Cihazımı profesyonel bir ses kartıyla takas etmeyi düşünüyorum FOCUSRİTE RME MOTU Satılık fiyatı ise TL dir. Murat AKBAŞ monash.pwĞLİ
  11. P

Biema emx power mixer 12kanal kullananlar varmi

Selamin aleykum arkadaslar ikinci el Biema emx 12 kanalli 2x power mixer almayi dusunuyorum,kullananlar varmi aranizda?Acaba gorusleriniz nelerdir?Kina,udugn vs. cikartir mi sizce? yil cikarsin yeter monash.pw dusundugum kolonlar 2x ama olsun uyumlu olucak onlar.
  12. X

yamaha emx c

arkadaşlar power mixer alacağım ve bitane ymaha emxc buldum tl ye tavsiye edermisiniz sadece stereo kanlalrın potansları zor dönuyormus masrafıda tl yi bulmaz diyor görüşlerinizi b ekliyorum yardımı olacaklara şimdiden teşekkürler
  13. X

power mixer önerisi

Arkadaşlar tl civarında bir bütçemiz var ve power mixer almak istiyorum acaba yamaha mx dusunuyordum lakin bulamadım emx e yakın önerileriniz nedir şimdiden yardımcı olacak arkadaslara teşekkür ederim
  14. H

mackie power mixer ve ld system kolon acil yardım!!

arkadaşlar aşağıda linkini vereceğim sistem nasıl iş görürmü baya bi uyguna alıcam ama açık alanda iş görecekmi bilmiyorum. aktif sistem istiyorum ama köy yerlerinde elektrik sorunu oluyor sürekli ve bu yüzden bana gelmez. acil cevaplarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkür ediyorum.. bu arada
  15. bayram_saz

inter-m veya alınık

inter-m 20,5 veya power anfi lazım temiz oynanmamış olursa . behringer pmp power mixer takas olur. nakitde alırım 20,5: tl ,5: tl arası alınır . çankırı 33 14 tel (Behringer pmp 2x watt PowerMixer tl - DJ Mikser Alışverişte İlk
  16. P

Sıfır Ayarında Naphon PM Yatık Power Mixer

NAPHON PM Model 8 Kanal(4 mono XLR+2 stereo), Analog echo, +48 phantom power, 3 Band EQ, 7 Band master EQ, G-1/2, 2 x Watt, Power mixer Ürün 0 ayarındadır altında üstünde çiziği boya dökülmesi yoktur.. Sahibinden İlan No : İletişim Tel :
  17. torukmakto

ses düzeni arıyorum.

değerli dostlarım.kısmetse bu sezon düğünlere çıkmayı düşünümonash.pw 2 tane lük kolon ve bunları kaldıracak bir power mixer mikrofon kablolar kolon ayakları falan.bütçem maximum monash.pw elimde patlamayacak tamir görmemış cihaz ariyorum tl peşin kalanı kredi kartina
  • Forumumuzdan en verimli şekilde faydalanabilmeniz adına deneyiminizi iyileştirmek, kayıt olmanız ve foruma giriş yapmanız durumunda da oturumunuzu açık tutmak amacıyla çerezler (cookies) kullanıyoruz.
    Sitemizi kullandığınız sürece çerez politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır