aydın ege atabey okulları / Amerikan Kültür Özel Ege Atabey Okulları | Aydın

Aydın Ege Atabey Okulları

aydın ege atabey okulları

Aydın Özel Ege Atabey Okulları Satranç Turnuvası

21a542d5-19e1-45f4-845b-adab09cb9de9Özel Ege Atabey Okulları Satranç Turnuvası 4 - 5 Ocak 2020 tarihinde Aydın Efeler ilçesinde yaklaşık 180 sporcunun katılımı ile gerçekleştirildi. Turnuvaya komşu iller Muğla, Denizli, İzmir ve Isparta'dan da sporcular katıldı. Üç kategoride birincilere çeyrek altın, ikincilere gram altın, üçüncülere 100 TL para ödülü kupa ve ilk ona madalya  verildi. Aynı zamanda yaklaşık 50 okul öncesi öğrencinin katıldığı satranç şöleni yapılmıştır. 

3f5cb0ef-a9ae-4fd2-b30e-668e5d5570908774c891-ccf7-47b9-a520-10c9897adc1c 

Özel Ege Atabey Okçuluk, Adyin, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Adyin şehrinde Özel Ege Atabey Okçuluk konumuna Toplu Taşıma

Adyin, Türkiye'deki Özel Ege Atabey Okçuluk adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Özel Ege Atabey Okçuluk adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Özel Ege Atabey Okçuluk adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Özel Ege Atabey Okçuluk için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: 2373. Sk.; Ayteks-3; Kooperatif Siteleri.

Otobüs:15AYDINTren:B310

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Özel Ege Atabey Okçuluk için yol tarifi alın.

Özel Ege Atabey Okçuluk adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Adyin konumundaki kullanıcılar dahil 1.5 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Özel Ege Atabey Okçuluk için Otobüs ve Tren fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

Havaalanı, hastane, stadyum, market, alışveriş merkezi, kafe, okul, kolej ve üniversite gibi popüler yerlere gitmek için uygulamayı kullan.

ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ

İlkokul ,Ortaokul ve Anadolu Lisesi Öğrenci Bilgi Sistemine Giriş Web sitesi

SİTEYE GİRİŞ

Anaokulu Öğrenci Bilgi Sistemine Giriş Web sitesi

SİTEYE GİRİŞ

ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ KULLANIMI İLE İLGİLİ VİDEOLAR

İlkokul ,Ortaokul ve Anadolu Lisesi Öğrenci Bilgi Sistemine Telefonlar için Kurulum ve Tanıtım Videosu

Anaokulu Öğrenci Bilgi Sistemine Telefonlar için Kurulum ve Tanıtım Videosu

EĞİTİM SİSTEMİ – BİLİNGUAL EĞİTİM

Bilingual Eğitim kısaca iki dilli eğitim olarak ifade edilebilir.Günümüzde dünyanın bir çok yerinde çok sayıda çocuk iki dili birden kullanarak büyüyor

Günlük hayatlarında iki dili birden kullanan kişilere “iki dilli” bilingual adını veriyoruz. Ege Atabey Okullarında çocuklarımıza “Şimdi size İngilizce öğreteceğiz.” diyerek ders vermek yerine İngilizce doğal yaşam akışında bir paylaşma süreci olarak sunulur.

Ege Atabey Okulları ilkokul ve ortaokulda her sınıfta biri İngilizce diğeri sınıf öğretmeni olan 2 öğretmen bulunur. Okullarımızda öğrencilerimiz bu eğitimin sonunda İngilizceyi anadilleri gibi konuşurlar.

OKULUMUZU DAHA YAKINDAN TANIMAK İSTER MİSİNİZ?

Bizleri daha iyi tanımak ve ayrıcalıklarımızı öğrenmek için sizleri bekliyoruz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN

ERASMUS+ 2020 AVRUPA BİRLİĞİ PROJESİ

PROJELERİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇN TIKLAYIN.

DETAYLI BİLGİ İÇİN

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır