marmarams satılık daire / Tebernüş Kireçci | Emlak ile ilgili sorularınızı cevaplıyor

Marmarams Satılık Daire

marmarams satılık daire

ONUR YILMAZ Kişi okudu

»

Tebernus Kirecci'e soru sorma kriterleri X

Fatih Gündoğdu Kişi okudu

Apartmandaki kendi otoparkıma elektrikli araç şarj ünitesi kurma hk.

Soru

Tebernüş Bey merhaba,Elektrikli araç almaya karar verdim ve konuyu biraz araştırdım. Otopark alanı ortak alan olduğundan dolayı apartman sakinlerinden muvafakat almam gerektiğini öğrendim. Apartmanımız 38 daireden oluşmakta. Sakinlerimizden si kişisel olarak kendi elektrik saatimden hat çektireceğim, apartmana zarar vermeden ve masrafları kendim karşılayacağım dememe rağmen kabul etmedi. Diğer apartman sakinlerinin herhangi bir itirazı yok muvafakatları var. Bu durumda nasıl bir yol izleyebilirim?

Tebernüş Kireçci tarafından yanıtlandı.

21 Haziran ÖMER EROL Kişi okudu

Yazlık almak doğru karar mı

Soru

Merhaba Tebernüş bey, 2 tane 9 yaş çocuğum var ve ben de eşim de tam zamanlı ofis çalışanıyız. Yazları artan otel fiyatlarına bakarak bahçeli birikimimize uygun Marmaris civarı bir yazlık almak istiyoruz ancak tek birikimimizle yazlık yerine kira getirisi olan İstanbulda bir mülk almak da aklımızı kurcalıyor, yazlık boşa para ve yorgunluk gibi de geliyor. Bu konuda fikrinizi öğrenebilir miyiz. Teşekkürler saygılar

Tebernüş Kireçci tarafından yanıtlandı.

20 Haziran

marmarams-atasehir-guncel-fiyat-listesi

Marmarams Ataşehir güncel fiyat listesi !
&#;Yedi kat güzel hayat&#; sloganıyla tanıtılan Marmarams projesi İstanbul Ataşehir ilçesine bağlı Esatpaşa Mahallesi&#;nde hayata geçiriliyor. Proje Rams Yapı imzası taşıyor.

daireden oluşan Ataşehir Marmarams Esatpaşa projesi 7 katlı 6 blok olarak dizayn edildi. Marmarams Ataşehir Evleri&#;nin Ekim&#;de teslim edilmesi planlanıyor.

Rams Yapı Marmarams Ataşehir projesi geniş yeşil alanları, büyüleyici göleti, yürüyüş parkuru, çocuk parkı, basket sahası, açık-kapalı yüzme havuzları, saunası, fitness center’ı, basket sahası, masa tenisi, bilardo ve langırt gibi donatılara sahip.

Marmarams Ataşehir güncel fiyat listesi &#;

1 oda 1 salon daireler bin TL bin TL arasında
2 oda 1 salon daireler bin TL bin TL arasında
3 oda 1 salon daireler bin TL-1 milyon bin TL arasında değişiyor

Marmarams ödeme planı kapsamında tl’den başlayan taksitlerle 48 ay vade farksız ödeme seçeneği sunuluyor.

Marmarams adres: Esatpaşa Mahallesi İbrahim Müteferika Caddesi No: 16/20 Ataşehir / İstanbul

Marmarams satış ofisi: 1
Web: seafoodplus.info
Özge ÖZDEMİR/seafoodplus.info

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir