collagen forte jel kullananlar yorumları / Collagen Forte Kullananlar Kullanıcı Yorumları - Bu ne kalabalık?

Collagen Forte Jel Kullananlar Yorumları

collagen forte jel kullananlar yorumları

Collagen Forte Jel Nedir Ne İşe Yarar Günde Kaç Defa Kullanılır?

Collagen forte jel; içerdiği kolajen içeriği sayesinde ölü cilt hücresini yok eder, cilt hücrelerinin yenileyerek daha taze ve canlı bir görünüme kavuşturur. Collagen forte jel cildi derinlemesine temizleyerek akne ve sivilcelerin geçmesini sağlar.

Collagen Forte Jel Nedir Ne İşe Yarar?

Collagen forte jel içerisinde ihtiva ettiği kolajen sayesinde, cildi ölü hücrelerden arındırır, cildin daha taze ve genç gözükmesini sağlar. Collagen forte jel cildin ihtiyacı olan kolajen emilimini sağlar. Aynı zamanda ciltteki lekelerin, akne ve sivilcelerin geçmesini sağlar. Collagen forte jeli watsons, gratis gibi yerlerde bulabileceğiniz gibi güvenilir internet sitelerinden de satın alabilirsiniz.

Collagen Forte Jel Günde Kaç Kez Nasıl Kullanılır?

Collagen Forte Jel sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez kullanılır. Collagen Forte Jel ürününün kullanımı oldukça basittir. Kişi vücudunda kullanmak istediği bölgeye bir miktar sıkar, ve parmağıyla masaj yaparak jeli bölgeye yedirir. Yaklaşık 4-5 dakika boyunca jel ile bölgeye masaj yapılır. Ardından Collagen Forte Jel’in sürüldüğü bölge su ile iyice durulanır.

Collagen Forte Jel Kullananların Yorumları Nelerdir?

Collagen forte jeli daha birkaç gündür kullanıyorum. Henüz yeni kullanmaya başlamama rağmen, jelin cildimdeki ölü deriyi temizlediğini ve cildimin parlamaya başladığı fark ettim. Collagen forte jeli birkaç gündür kullandığım için cilt lekelerim üzerindeki etkisini daha fark edemedim. Ayrıca ürün, cildimi yumuşacık yaptı.

Collagen forte jeli yaklaşık olarak bir haftadır kullanıyorum. Ürünün cildimde hiçbir olumlu etkisinin olduğunu düşünmüyorum. Collagen forte jeli kullanan kişiler jeli ciltlerine sürdüklerinde ciltlerinden beyaz pütürtüler çıktığını söylüyorlar. Ancak aslında ürünün kendi yapısı böyle, yani o beyaz pütürtüler cilt temizlendiği için değil, ürünün kendi yapısının pütürtülü olduğundan kaynaklanıyor.

Collagen forte jelin kesinlikle düzenli kullanılmasının şart olduğunu düşünüyorum. Ben bu ürünü düzenli olarak kullandım ve faydasını da gördüm. Ben ürünü temiz cildimin üzerine uyguluyorum. Yani önce banyoda yıkanıyorum, ardından vücudumun neredeyse her bölgesine; yüz, dirsek, el, göğüs dekoltesi, kalça, alt-üst bacak ve dizlerimin üzerine bir miktar sürüyorum. Jeli sürdüğüm bölgelere 5 dakika boyunca masaj yapıyorum. Sonra yeniden banyoya giriyorum ve jeli sürdüğüm bölgeleri su ile temizliyorum. Collagen forte jel çok güzel peeling yapıyor, cildimin ölü hücrelerden arındığını hissediyorum.

Collagen forte jeli kullandığımdan beri yüzümün yumuşacık, temiz ve nemli olduğunu hissediyorum. Benim cildim çok hassas olmasına rağmen, collagen forte jel alerji yapmadı. Ayrıca ürün çok güzel kokuyor, vücutta da kokusu kalıyor ben collagen forte jelden çok memnun kaldım.

Arkadaşlar collagen forte jeli satın aldığım neredeyse bir ay oldu. Maalesef cildimde hiçbir olumlu etkisini göremedim.

Collagen forte jel, çok uzun süre kullanılabilcek bir ürün. Jeli sürmek istediğiniz yere jelden yalnızca bir pompa sıkmanız yeterli oluyor. Hatta ürünü yüz bölgesine sürerken, jeli avucumun içerisine fındık büyüklüğünde sıkıyorum ve yüzümün tamamına masaj yaparak yediriyorum. Collagen forte jel, cildimi yumuşacık yaptı, gözeneklerimi tertemiz yaptı ve bununla birlikte gözeneklerim sıkılaştı.

Collagen forte jel, 15 gün önce aldım ve kullanmaya başladım. İlk başlarda jeli yüzüme sürüp ovaladığımda cildimden beyaz pütürtüler çıktığını gördüm. Açıkçası cildimden bu kadar ölü hücre çıktığına inanamadım. Ama daha sonra kullanmaya devam ettikçe her seferinde cildimden beyaz pütürtüler çıktığını gördüm. Daha sonra fark ettim ki bu beyaz pütürtüler cildimden çıkmıyormuş, jelin yapısı pütürtülüymüş. Özetle belirtmem gerekirse 15 gündür düzenli kullanmama rağmen cildimde olumlu bir etkisini göremedim.

Collagen forte jeli kullanma talimatında yazıldığı şekilde kullanıyorum. Jeli sürmek istediğim bölgeye, jeli sürüyorum ve 5 dakika boyunca masaj yaparak jeli cildime iyice yediriyorum. Zaten sonrasında jeli sürdüğüm bölgeden beyaz pütürtüler çıkıyor, ardından hemen su ile yıkıyorum. Collagen forte jel cildimi derinlemesine temizliyor bu yüzden üründen oldukça memnunum.

KOLAJEN TAKVİYESİ KULLANANLARDAN YORUMLAR

Kolajenin faydaları o kadar çok ki… Kolajen ne işe yarar dediğimizde karşımıza birçok madde çıkıyor: Cilt sağlığı ve güzelliğini korur. Tırnakları güçlendirir. Kemikleri güçlendirir. Tendonlar ve bağ dokusu gibi dokuları güçlendirir. Kalp-dolaşım sisteminin verimli çalışmasına etki eder. Ayrıca iç organlarımızın sağlığını korumayı da destekler. Tıbben saydığımızdan daha çok faydası olduğu da kesin. Kolajen zaten vücudumuzda olan bir protein olduğu için çok çok önemlidir. Yaşla birlikte azalmaya başladığı için birçok kadın kolajen takviyesine 30’lu yaşlarında başlıyor. Colleanex Imuneks sıvı kolajen kullananlar için uygundur. Suda çözündürülerek tüketilir. Yazının devamında kolajen kullanan kişilerin yorumlarını ekledik.

Kolajen Kullananlar:

Esra İnanç (34)

Kolajeni doğal yoldan alayım diyorsanız günden en az 15-20 tabak kelle paça çorbası içmeniz lazım ki bu da imkansız. Maalesef 100 yıl öncesi gibi doğal bir yaşama sahip de değiliz. Organik ürün bulmak zor ve pahalı. Ben kolajen takviyesi almaya son derece pozitf bakıyorum o yüzden. 2 aydır Imuneks Collanex kullanıyorum ve cildim kesinlikle daha gergin ve parlak duruyor.

Yasemin Göztürk (28)

Düzenli kullanıldığında cildin, kemiklerin, eklemlerin yaşlanmasını geciktiren çok güzel bir destek. Yaklaşık 50 gündür kullandığım takviye. İlk ay shot şeklinde olanından içtim. Vücut kendini uykuda yenilediği için, yatmadan önce içilmesi öneriliyor. Bir ay sonrasında toz şeklinde olanına geçtim, bu bittikten sonra hap şeklinde olanına geçip 3 ayı tamamlayacağım. En iyi kolajen takviyesi diye bir şey yok bence, takviyeleri nasıl almak istiyorsanız benim gibi deneyerek kendiniz için en iyi olanı bulabilirsiniz. Sıvı, toz veya tablet tamamen kullanım alışkanlığıyla ilgili.
Saçımda, tırnaklarımda ve cildimde gerçekten farklılıklar görüyorum. Hepsi yavaş yavaş oluyor. Herkes 30’lu yaşlardan bahsediyor ama ben daha 30 olmadan başladım, iyi ki de başlamışım.

Özge Altın (31)

Toz kolajeni 3 hafta boyunca neredeyse her gün kullandım. Diz ağrılarıma iyi geldi diyebilirim. Tamamen geçirmedi ama rahatladım. Henüz cildimde bir değişiklik yok ama zaten sporu daha rahat yapmak dışında bir beklentim yoktu.
KOLAJEN TAKVİYESİ
Nazan Tozunlu (37)

Birçok kolajen markası denedim. En iyi kolajen markası bence Imuneks Collanex. Bu, 28 saşelik toz kolajen. Kolajen öncesi sonrası farklar ne diye sorarsanız yaklaşık 3 aydır düzenli kullanıyorum, yılda 2 kere böyle kür yapıyorum; cildim kesinlikle daha eşit tonlu, canlı ve parlak. Dirseklerimdeki çizgiler bile açıldı diyebilirim. Çok memnunum. Kolajeni besinlerden almak çok güç, takviye şart.

Zeynep Aslan (35)

Çinko, e vitamini ve en önemlisi c vitamini ile bir arada, bir aydır kullanıyorum. Diz ağrılarını geçirdiğini, eklemlerden gelen sesleri bitirdiğini söyleyebilirim. Cilde etkisi olmuyor diyen olmuş, ben cilt ve saçlarda ciddi değişimler gözlemledim, cilt tonum eşitlendi, yüzüm aydınlandı.

Ceren Demir (39)

Cildim çok kuru olduğu için sürekli krem sürme ihtiyacı hissediyordum. Kolajen aldığımdan beri cildim daha nemli. Bir süredir sürekli krem sürmeye gerek görmüyorum. Diğer bir etkisi de (çevremin gözlemi) cildimin daha aydınlık ve taze göründüğü yönünde.
KOLAJEN TAKVİYESİ

Ayşe Bilgin (29)

30 yaşına merdiven dayamış her kadının ve erkeğin kullanması gerektiğini düşündüğüm takviyedir. 20’li yaşların başında bu tarz şeylere pek itibar etmezdim ama yaş ilerledikçe insanın kendine bakma isteği de ilerliyor. 1 aydır kullanıyorum henüz ama kendimi daha iyi hissediyorum, geçen bir arkadaşım cildime iltifat etti ve bu da çok hoş bir şey. Kolajeni yılda 2 defa kür olarak kullanmaya karar verdim.

Kolajen takviyeleri faydalı mı?

Kolajen takviyesi saç sağlığı, ciltte oluşan kırışıklıklar ve kalp sağlığı gibi olayları düzenlemek ve iyileştirmek için oldukça etkilidir. Vücuttaki kolajen miktarı arttırılarak daha sağlıklı bir yaşam hedeflenir. Günümüzde oldukça popüler olan kolajenin, özellikle yüz güzelliği ve kırışıkların giderilmesi amacıyla kullanıldığı görülmüştür.

Peki kolajen ne zaman etkisini gösterir?

Net bir zaman aralığı verememize rağmen, çünkü yaşa ve cilde göre değişiklik gösterebilir. İyi bir sonuç almak için en az 3 ay kolajen kullanımı tavsiye edilir.

Kolajen ciltte bulunan bir proteindir. Yaşlanmayla birlikte vücudumuzda bulunan kolajen miktarı zamanla azalır ve cilt esnekliği kaybeder. Kolajen takviyesiyle kaybedilen cilt esnekliği geri kazanılır ve kırışıklıklar azalabilir. Ciltte yeterli miktarda bulunan kolajen, cilde daha parlak ve sağlıklı bir görünüm verir.

İLGİLİ HABERLER

KOLAJEN TAKVİYESİ İÇİN KULLANMA REHBERİ

SAĞLIKLI CİLT İÇİN ALABİLECEĞİNİZ TAKVİYELER

KOLAJEN NEDİR?

KOLAJEN TAKVİYESİ

HER YAŞ İÇİN KOLAJEN TAKVİYESİ

DİĞER YAZILAR

Yaz Cilt Bakımı

SPF TAM OLARAK NEDİR VE SPF’LER ARASINDAKİ FARK NEDİR?

Güneş koruyucu kremler, farklı koruma derecelerinde satışa sunuluyor ve bu dereceler de SPF olarak tanımlanıyor. Peki, bu SPF dediğimiz şey nedir? Gerçekten biliyor musunuz?

Haziran 26, 2020
Yaz Cilt Bakımı

HER MEVSİM MAKYAJ ALTINA GÜNEŞ KORUMASI KULLANMALI MIYIM?

Güneşten yansıyan zararlı ışınlar her sene daha güçlü olarak yeryüzüne iniyor. Dolayısıyla bu da cildimiz için büyük tehlike arz ediyor. Üstelik yaz ve kış... Bu ışınlardan her mevsim korunmalıyız!

Haziran 26, 2020
Yaz Cilt Bakımı

AFTER SUN ÜRÜNLERİ NEDEN KULLANMALIYIZ?

Güneş sonrası ürünler dediğimiz ‘after sun’ ürünleri kaale alın! Çünkü onların görevi gerçekten çok mühim!

Haziran 29, 2020
Yaz Cilt Bakımı

SHISEIDO SPORTS BB SERİSİ YENİLENDİ

BB krem, kusur kapatıcı anlamına gelen ‘blemish balm’ ifadesinin ilk harflerinden adını alıyor. Ciltteki kusurları doğal şekilde kapatan bir özellik taşısa da, bu krem çok yönlü bir cilt bakım kremi aslında...

Haziran 29, 2020
Yaz Cilt Bakımı

GÜNEŞ KORUYUCU KULLANINCA OLUŞAN BEYAZLIKTAN RAHATSIZ MISINIZ?

Güneş kremi sürünce oluşan kireç gibi beyazlıktan şikayetçiyseniz, sizi harika bir güneş koruyucu ile tanıştıracağız! Hem tamamen görünmez şeffaf bir dokuya sahip, hem de yüksek güneş korumasına...

Temmuz 01, 2020

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır