aydan kaya kimdir / Popstar Aydan Kaya ikinci kez anne oldu - Mavi Kadın

Aydan Kaya Kimdir

aydan kaya kimdir

Popostar Aydan Kaya kimdir? Aydan'dan Mehmet Akif Alakurt'a yanıt verdi

Popstar Aydan Kaya, Alakurt'un sözlerine tepki olarak yazdığı mesajında ''Adını bile anmak istemiyorum haddini bil! Sen kimsin de böyle bir cümle kullanabiliyorsun'' ifadelerini kullandı. Mehmet Akif Alakurt sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda ''Zamanla esas olan çirkin yüzünü gösteren kadına Türk kadını denir. Yolun başında olanlar kulağınıza küpe edin'' sözlerini dile getirmiş, büyük tepki gekmişti. Peki, Popstar Aydan, Mehmet Akif Alakurt hakkında ne dedi? İşte detaylar 

Popstar Aydan, Mehmet Akif Alakurt hakkında şunları söyledi:

POSPSTAR AYDAN'DAN ALAKURT'A: HADDİNİ BİL!''

"Adını bile anmak istemiyorum haddini bil! Sen kimsin de böyle bir cümle kullanabiliyorsun.

Sen Türk kadınının tarihi destanına bak. İnsanın milliyetçi duyguları kabarıyor burada.

Mevzu sadece ilişki yaşanmış, kazık yemiş. Kazığın ağa babasını ye inşallah yemediysen de. Öyle böyle yeme yani. Hatta sen yemediysen onu sana atarlar canım benim. Hem de öyle güzel atarlar da çıkartamazlar yan

Bence oyunculuğa falan geri dönecek. Türk kadınına böyle bir cümle kullanabiliyorsa. Türk kadını dediğin şeyin içine Türkiye Cumhuriyeti'ni sokarım sen dünyanın hiçbir yerine gidemezsin. Seni bir yerde alırlar."

/05/jpg
Aydan Kaya

"İHBAR EDİYORUM"

Mehmet Akif Alakurt'un gelen tepkiler üzerine annesi hakkında "Annem silahla araba kurşunlayacak kadar Türk kadınıdır" sözlerini duyan Aydan, çılgına dönerek sözlerine şöyle devam etti:

"Bu bir ihbardır. İhbar ediyorum. Bence bunu savcılığında incelemesi lazım. Ayrıca psikolojik olarak da bunun incelenmesi lazım. Sen hasta mısın arkadaşım? Hastaysan git tedavi olur. Kim kimin arabasını nasıl kurşunluyor ya. Yaptığını sıvıyor.

"YAKIŞIKLILIĞINA KALIBINA TÜKÜREYİM"

17 senedir şu sektörün içindeyim magazinde birine laf edeyim şuraya geleyim gibi bir tarzım asla yoktur olamaz da. Bu adamın bunu yazdığı günden beri sinirden elim ayağım titriyor. Sen bu ülkede ekmek yedin. Sen o kadınlardan ekmek yedin. Sen şu an dünyanın neresinde bu kabadayılığı yapıp, eline bu telefonu alıp yazıyorsan o telefonunun parasını, şu an yaşadığın yerin parasını bu şartları sana sağlayanın yüzde 80'i Türk kadınıydı. Güya yakışıklı adamsın ya Türk kadını seni alkışladı. Seni yakışıklılığı da kalıbını da tüh yazıklar olsun. Allah seni nasıl biliyorsa ıslah etsin.

/05/seafoodplus.info
Mehmet Akif Alakurt sözleriyle büyük tepki çekti

Sen benim anamı, kardeşimi, arkadaşımı, dostumu, tarih yazan kadınları nasıl bir kalemde böyle yazarsın. Problemin kimse git onunla hallet. Sana o kadar acıdım ki. Boksör Habib Müslümanlara laf ettiği için birini dövdü. Senin öyle ağzını burnunu kırmak lazım. Gerçekten bunu çok samimi söylüyorum."

MEHMET AKİF ALAKURT NE DEMİŞTİ?

'Türk kadını nedir? Çıkarlarını elde edene kadar mükemmel kadını oynayan, her fikrini onaylayan ve hep 'Ben de öyle düşünüyorum' diyen. Zamanla esas olan çirkin yüzünü gösteren kadına Türk kadını denir. Yolun başında olanlar kulağınıza küpe edin.''

AYDAN KAYA KİMDİR?

19 Nisan tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Aydan Kaya, Öğretmen bir annenin çocuğudur. boya sahip olan Kaya, müziğe ilk olarak yakınları olan Ceyda Görk ve Bertan Üsküdarlı'nın desteğiyle başlamıştır. Devlet operasında aldığı eğitim ve şan dersi Aydan Kaya için dönüm noktası olmuştur.

Bertan Üsküdarlı ile sahneye çıkmaya 16 yaşında başlayan Kaya, o dönemlerde lise eğitimine devam ediyordu. Hafta sonları göstermiş olduğu başarılı müzik deneyimi neticesinde profesyonel oldu. senesinde Popstar yarışmasına katılarak hayatında güzel bir sayfa açılmasını sağlamıştır.

Popstar yarışmasıyla beraber Türkiye’nin sevdiği bir sanatçı olmuştur. Popstar albümü içerisinde Avuçlarım Kanıyor adındaki parçayı söylemişseafoodplus.info parçayla beraber Altın Kelebek Jüri Özel Ödülünü aldı.Bu parçanın ardından ise Sen Mutlu ol isimli şarkıyı söylemiştir.Yılın Pop Starı ödülünü Doğu Akdeniz Üniversitesi vermiştir.

Show Tv ekranlarında yayınlanmış Rüyalarda Buluşuruz adındaki dizide rol almıştıseafoodplus.info dizinin ardından sırasıyla Tatlı Hayat dizisi ve Hilal Saral’ın yönetmenliğini yaptığı Elveda Derken adındaki dizilerde oynadı. Elveda Derken adındaki dizide bölümde Şeyda karakteri ile ekranlara geldi.

İlk albümü Aşk Çıkmazı olan Aydan Kaya'ya ünlü isimler destekte bulunmuştur. Kaya, parçalarında Türkiye’nin önemli müzisyenleri ile çalışma fırsatı yakalamıştır. Aydan Kaya, İstanbul Kültür Üniversitesi İletişim Tasarımı Fakültesi mezunudur.

Popostar Aydan Kaya kimdir? Bir döneme damgasını vuran Popstar'ın ilk yarışmacılarından olan Aydan Kaya, Mehmet Akif Alakurt'un Türk kadınına hakaret eden paylaşımına sert tepki gösterdi. Popstar Aydan, Mehmet Akif Alakurt hakkında ne dedi, nasıl bir mesaj yayınladı? İsmi son günlerde gündemde olan ve kadınlar hakkında söylediği sözler yüzünden tepki çeken eski oyuncu Alakurt'a bir tepki de Popstar Aydan'dan geldi.

Güncelleme: 

Aydan Kaya&#;dan Yıllar Sonra Gelen Deniz Seki Açıklaması

Yarışmadan önce yine sahne hayatım vardı. En son yarışmaya katıldığımda Antalya&#;da sahne alıyordum. Haftanın beş günü paramı bu işten kazanıyordum. Daha deli doluydum. Yarışmadan sonra daha oturaklı biri oldum.

Popstar&#;a neden katıldın?

Gazeteci arkadaşlarım zorla soktular. Üstelik onlar da Milliyet&#;te çalışıyor. Tesadüf oldu bu da. İlk defa böyle bir yarışma yapılıyordu. &#;Sana çok güveniyoruz&#; dediler.

Herhangi bir pişmanlığın var mı?

Zaman zaman şunu düşünmeden edemiyorum. Yarışmaya girmesem de başarılı olabilirdim herhalde. Sizin üzerinize bir etiket yapıştırıyorlar; &#;Popstar Aydan&#; diye. Bu yarışmanın başarısıyla alakalı bir şey.

Katıldığın dönemde en unutamadığın an nedir?

Elendiğim gündü. Çünkü Deniz Seki de benim yüzümden gitmişti yarışmadan. Eser&#;le birlikte kaldığımız zaman Deniz Hanım şöyle dedi; &#;Aydan&#;ın elendiği, Bayhan&#;ın birinci olduğu yarışmada jüri üyesi olarak kalmayı reddediyorum.&#;Çünkü Bayhan&#;a biraz tepkiliydi. Şu an sular biraz duruldu. O çok böyle bir tarihi andı, unutamıyorum. Bir de benim elendiğim gece çok olaylar oldu. Elendiğimi duyunca izleyiciler oranın camlarını kırdılar. Ahmet San&#;ın aracını kurşunladılar.

Aydan Kaya kimdir?

Aydan Kaya instagramdan duyurdu bakın eşi kimdir?

Popstar yarışası ile tanınan ve güçlü sesi ile kısa sürde birçok kişinin dikkatini çeken Aydan Kaya sürpriz bir şekilde evlendiğini instagram hesabından duyurdu. Bu paylaşımın ardından Aydan Kaya kimdir, kaç yaşında ve kiminle evli eşi kim soruları merak edildi. Aydan Kaya &#;nın 10 yıl süren bir evlilik olmuştu.

Abone ol

Popstar Aydan lakabıyla tanınan ve sesi ile giderek ünlenen geniş kitlelere ulaşan Aydan Kaya instagram hesabından mutlu haberi duyurdu ve evlendim dedi. Bu sürpriz paylaşım sonrası herkes Aydan Kaya'nın eşi kimdir, kaç yaşında ve ne iş yapıyor sorularının yanıtlarını araştırmaya başladı.

Hayat size nasıl sürprizler sunar hiç bilmiyorsunuz ama bana öylesine bir hediye verdi ki🙏🏼şükürler olsun Allah’ıma 🤲🏼Canım Kocam,Sevgilim,Hayat arkadaşım,Dostum Daima gülelim,mutlu olalım inşallah🍀Hayatıma HOŞGELDİN🥰Seni Seviyorum 🧿

Peki eşi hakkında hiçbir bilgi bulunmayan Aydan Kaya kimdir?

Aydan Kaya, TV ekranlarındaki popülaritesi ile küçük yaşlarda şöhret sahibi oldu. İstanbul Kültür Üniversitesi İletişim Tasarımı Fakültesi'nden mezun olan Aydan Kaya, dizilerde de boy gösterdi.

AYDAN KAYA KİMDİR?

19 Nisan tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Aydan Kaya, Öğretmen bir annenin çoçuğudur. boya sahip olan Kaya, müziğe ilk olarak yakınları olan Ceyda Görk ve Bertan Üsküdarlı'nın destağiyle başlamıştır. Devlet operasında aldığı eğitim ve şan dersi Aydan Kaya için dönüm noktası olmuştur.

Bertan Üsküdarlı ile sahneye çıkmaya 16 yaşında başlayan Kaya, o dönemlerde lise eğitimine devam ediyordu.

Hafta sonları göstermiş olduğu başarılı müzik deneyimi neticesinde profesyonel oldu.
senesinde Popstar yarışmasına katılarak hayatında güzel bir sayfa açılmasını sağlamıştır.

Popstar yarışmasınla beraber Türkiye’nin sevdiği bir sanatçı olmuşseafoodplus.infor albümü içersinde Avuçlarım Kanıyor adındaki parçayı söylemişseafoodplus.info parçayla beraber Altın Kelebek Juri Özel Ödülünü aldı.Bu parçanın ardından ise Sen Mutlu ol isimli şarkıyı söylemiştir.Yılın Pop Starı ödülünü Doğu Akdeniz Üniversitesi vermiştir.

Show Tv ekranlarında yayınlanmış Rüyalarda Buluşuruz adındaki dizide rol almıştıseafoodplus.info dizinin ardından sırasıyla Tatlı Hayat dizisi ve Hilal Saral’ın yönetmenliğini yaptığı Elveda Derken adındaki dizilerde oynadı. Elveda Derken adındaki dizide bölümde Şeyda karakteri ile ekranlara geldi.

İlk albümü Aşk Çıkmazı olan Aydan Kaya'ya ünlü isimler destekte bulunmuştur. Kaya, parçalarında Türkiye’nin önemli müzisyenleri ile çalışma fırsatı yakalamıştır.  Aydan Kaya, İstanbul Kültür Üniversitesi İletişim Tasarımı Fakültesi mezunudur.

popstar aydanaydan kayaaydan kaya eşi

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir