van elektrik kurumu / Bulurum.com - Türkiye Yerel Arama ve Firma Rehberi

Van Elektrik Kurumu

van elektrik kurumu

Vepsaş / Vangölü Elektrik Telefon ve İletişim Bilgileri

Vangölü Elektrik, Van, Hakkari, Bitlis ve Muş illerinde görevli elektrik tedarikçisidir. Vepsaş, bölgesinde 600 bine yakın aboneye hizmet vermektedir.

Vangölü Elektrik Müdürlüğü İletişim

Van'da bulunan Vepsaş müdürlüğünün telefon ve iletişim bilgileri aşağıdadır:

Adres: İpekyolu Üzeri Tedaş Tesisleri Merkez VAN

Telefon: 0 (432) 217 16 36

Elektrik Arızası: Vedaş

Vangölü Elektrik Dağıtım ya da kısaca Vedaş, Van, Hakkari, Bitlis ve Muş illerinin elektrik dağıtım altyapısının bakımı ve işletiminden sorumludur. Arıza ya da kesinti hallerinde Vedaş'a 186 numaralı çözüm hattından ulaşabilirsiniz. Bildirim yapabilir, programlı kesintiler hakkında bilgi alabilir ve tahmini kesinti süresini öğrenebilirsiniz. Sokak aydınlatmaları ile ilgili sorunlarınızı da Vedaş'a bildirebilirsiniz. ALO 186 hattı, 7 gün 24 saat hizmet verir ve ücretlidir. Ücretlendirme telefon şirketleri ve gsm operatörleri tarafından belirlenir.

Vepsaş İl Müdürlüğü Adres ve Telefonları

Bitlis

Bitlis merkezde bulunan Vangölü Elektirk il müdürlüğünün için iletişim bilgileri aşağıdadır:

Adres: Beşminare Mahallesi Şehit Kağan Sokak No:74 BİTLİS Telefon : 0 (434) 246 84 00

Hakkari

Hakkari merkezde bulunan Vangölü Elektrik il müdürlüğü için iletişim bilgileri aşağıdadır: 

Adres: Cumhuriyet Caddesi Tedaş İş Hanı Kat: 3 Merkez HAKKARİ Telefon: 0 (438) 211 66 72

Muş

Muş merkezde bulunan Vangölü Elektrik il müdürlüğü için iletişim bilgileri aşağıdadır:

Adres: Atatürk Bulvarı Karayolları Kavşağı Tedaş Tesisleri MUŞ Telefon: 0 (436) 212 20 11

Erciş Elektrikler Neden Gitti

Elektrik kesintisinin arkasında farklı sebepler olabilir. Aşağıdaki maddeleri kontrol ederek elektrik arızanızı tespit edebilirsiniz.

Elektrik faturası borcunuzu ödemediğiniz için elektrikler kesilmiş olabilir. Gecikmiş faturalarınızı ödeyerek elektriğinizin açılmasını sağlayabilirsiniz.
Sigortaya aşırı yük binmesi sonucu şalter atabilir. Bu durumda evdeki sigorta veya binanızdaki ana sigorta atmış olabilir.
Anlık arıza veya planlı elektrik kesintisi sebebiyle mahallenizde, sokağınızda elektrikler gitmiş olabilir. Aşağıda bulunan elektrik arıza telefon numarasından destek alabilirsiniz.

Erciş Elektrik Kesintisi ve Arıza Öğrenme

Vangölü Elektrik Dağıtım hizmet bölgesinde bulunan Erciş ilçesindeki elektrik arızaları ve elektrik kesintileri hakkında aşağıdan bilgi alabilir, elektrikler ne zaman gelecek öğrenebilirsiniz.

Erciş elektrik kesintisi arıza nedeni, planlı kesintiler, kesinti süresi ve VEDAŞ Van bakım çalışmaları için elektrik arıza telefon numarasına tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Planlı Elektrik KesintileriArıza Telefon: 186

Vangölü Elektrik Dağıtım İletişim Bilgileri

Vangölü Elektrik Dağıtım Adres

Süphan Mahallesi Sümerbank Caddesi Vedaş Sitesi B Blok No: 9 - Edremit / Van

Vangölü Elektrik Dağıtım Telefon

0 (850) 314 94 00

Vangölü Elektrik Dağıtım

Vangölü Elektrik Dağıtım telefon numarası, adresi, açılış kapanış saatleri ve Haziran 2023 iletişim bilgileri Nerede360'da!

Van şehrinde bulunan Vangölü Elektrik Dağıtım nerede ve nasıl gidilir öğrenebilir, yol tarifi alabilirsiniz.

0 (850) 314 94 00 numaralı telefondan Vangölü Elektrik Dağıtım ile iletişime geçebilir, güncel fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vangölü Elektrik Dağıtım Yorumlar (0 Değerlendirme)

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir