casper a6108 batarya / Batarya En Ucuz Fiyatlarla | GelTeknoloji

Casper A6108 Batarya

casper a6108 batarya

Casper Aksesuarları

Casper Aksesuarları bulmak için mağaza mağaza gezmenize, telefonunuz ile tam uyumu olmayan aksesuarlarla eziyet çekmenize ve telefonunuzu riske atmanıza hiç gerek yok. Aradığınız her şey ve çok daha fazlası seafoodplus.info’da.

Casper Via V8 akıllı telefonunuz için en iyi markaların en kaliteli ürünlerini, tüm gereksinimlerinizi karşılayacak çeşitlilik ile sizin için sitemizde topladık. Diğer elektronik cihazlarınız ile telefonunuzu bağlamak, kayıpsız veri alışverişi yapmak istiyorsanız; data kablolarından USB bağlantı kitine, HDMI kablo ve adaptörlerden görüntü aktarım cihazlarına ne lazımsa karşınızda. 

Tasarımı ve inceliği ile tercihiniz Casper Via V10 aksesuar ihtiyaçlarınızı tek bir adresten, seafoodplus.info’dan karşılayabilirsiniz. Bu zarif ve hafif akıllı telefonunuzu darbe ve çizilmelere karşı korurken göz zevkinizi, tarzınızı da yansıtmak istiyorsanız onlarca renk ve desen seçeneği ile telefon kılıflarımız sizi beklentilerinizin de ötesine taşıyacak. Şeffaf ya da mat; cam veya darbe emici ekran koruyucu filmlerimiz sayesinde telefonunuzun ekranını uzun yıllar çizilmelere karşı koruyabileceksiniz.

Casper akıllı telefonunuz hangi model olursa olsun; doğru aksesuarları sitemizde mutlaka bulabileceksiniz. Kablo ve dönüştürücülerin, kılıf ve ekran filmlerinin yanı sıra şarj aleti, batarya, hafıza kartı, kulaklık, oto araç ürünleri, tripodlar – selfie çubukları, stylus kalemler ve akıllı saat ve bileklik kategorilerinde yüzlerce üründen en az biri sizin de ihtiyaçlarınızı karşılayacak. 

Sitemizden satın alacağınız Casper aksesuarlarını siparişinizi; ’ya kadar verdiğiniz takdirde, disiplinli ve profesyonel ekibimiz hazırlayıp aynı gün kargoya teslim eder. 40 TL’yi geçen tutardaki alışverişlerinizde kargo bedeli hediyemizdir. seafoodplus.info’dan aldığınız ürünler için 7 gün içinde iade ve değişim talep edebilirsiniz.

Aradığınız Casper modelini bu listede bulamadıysanız tüm liste için tıklayınız

Casper Via A

Ürün için fiyat bulunmadı.

Casper güzel telefon yapmış. inç bir android için fiyatı uygun. Telefon incecik bir tasarıma sahip. Uygulama ve oyunlar çabuk açılıyor. İnternete hızlı bağlanıyor. Kamera kalitesi de beklediğimden çok daha iyi. 8 megapiksel. Ön kamerası da var ama…

Aytunç Köse Aytunç Köse Tümünü oku

En faydalı olumlu yorum / Genel Görüş

Android sayesinde uygulama konusunda kesinlikle sıkıntı yaşamazsınız. Ama çok yeni ve yaygın olmayan bir ürün olduğu için kılıf ve ekran koruyucu bulmakta zorlanıyorum. Araştırıyorum hala.

Muzo Muzo Tümünü oku

En faydalı olumsuz yorum / Uygulama ve Aksesuar

Genel Bakış

• İŞLETİM SİSTEMİ Android
  • EKRAN BOYUTU 5 İnç
  • ANA İŞLEMCİ (CPU) Intel® Hyper-Threading
  • EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ x
  • BELLEK (RAM) 1 GB
  • KAMERA ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ 8 MP
  • DAHİLİ DEPOLAMA 8 GB
  • PARMAK İZİ OKUYUCU

İŞLETİM SİSTEMİ

• İşletim SistemiAndroid
  • İşletim Sistemi VersiyonuAndroid Jelly Bean

BATARYA

• Konuşma süresi Saat
  • Bekleme süresi Saat
  • Batarya Kapasitesi1, mAh
  • Batarya TeknolojisiLithium Ion (Li-Ion)

TEMEL DONANIM

• Ana İşlemci (CPU)Intel® Hyper-Threading
  • CPU Frekansı2 Ghz
  • CPU Çekirdeği2 Çekirdek
  • Bellek (RAM)1 GB
  • Dahili Depolama8 GB
  • Hafıza Kartı DesteğiVar

EKRAN

• Ekran Boyutu5 İnç
  • Ekran Çözünürlüğüx
  • Ekran TeknolojisiLCD

KAMERA

• Dahili flashVar
  • Kamera çözünürlüğü8 MP
  • Video kayıtVar
  • OtofokusVar
  • KameraVar
  • Ön Kamera Çözünürlüğü1 MP

TASARIM

• Boy mm
  • En68 mm
  • Kalınlık9 mm
  • Ağırlık Gram

Casper VIA A Özellikleri

Casper VIA A özellikleri yazımızda bu model ile ilgili detaylı bilgileri vermeye çalışacağız. Öne çıkan özellikleri şöyle: &#; inç ekran, 4 Çekirdek işlemci, GB hafıza, 1 GB Ram, Android (Jelly Bean) işletim sistemi, mAh batarya, ön kamera, + + + arka kamera.

Bu akıllı telefon ile ilgili sorularınız varsa yorum bölümünden sorabilirsiniz. Casper VIA A modeli hakkında fikir sahibi olmak isteyenler aşağıda verdiğimiz özellikleri dikkate almak zorundalar. Çünkü şunu belirtelim ki bütün telefonlarda olduğu gibi bu telefonun da artıları ve eksileri var. Bundan dolayı bu durumlar çok önemli. Aksi taktirde Casper VIA A beklentinizi karşılamayacaktır. Örnek vermek gerekirse hızlı şarj desteği var mı, NFC özeliğine sahip mi, bataryasının kapasitesi ne kadar, ekran koruması var mı, işlemci detayları, RAM/Hafıza seçenekleri gibi sizin için önemli olan özellikleri göz önünde bulundurun. Daha fazlası aşağıda.

Casper VIA A özellikleri

Casper VIA A Ana Özellikleri

Hafıza (Depolama Alanı) GB
RAM (Bellek) 1 GB
Batarya (Pil) mAh
Ana Kamera
Ekran Boyutu &#;
Hızlı Şarj Yok

Casper VIA A Puanlama

Tasarım Puanı üzerinden Tasarım &#; 55 puan
Performans Puanı üzerinden Performans &#; 54 puan
Batarya Puanı üzerinden Batarya Ömrü &#; 50 puan
Kamera Puanı üzerinden Kamera &#; 57 puan

Casper VIA A Donanım ve Yazılım Özellikleri

Boy mm
En mm
Kalınlık mm
Ağırlık gr
Ekran Türü IPS LCD
Ekran Boyutu &#;
Ekran Çözünürlüğü x Piksel
Piksel Yoğunluğu PPI
Parmak İzi Okuyucu Yok
Parmak İzi Konumu
Yüz Tanıma (Face ID) Yok
Suya Dayanıklılık Yok
Hızlı Şarj Yok
Kablosuz Şarj Yok
Anakart Qualcomm Snapdragon S4 Play
Çekirdek Sayısı 4 Çekirdek
CPU Teknolojisi 45 nm
İşlemci GHz ARM Cortex-A5
Yardımcı İşlemci
Grafik İşlemcisi Adreno
Dahili Hafıza
Ram 1 GB
Diğer Hafıza Seçenekleri
İşletim Sistemi Versiyonu Android (Jelly Bean)
Sensörler İvmeölçerPusulaYakınlık SensörüOrtam Işığı Sensörü
Batarya mAh
Ön Kamera, ,
Ön Kamera Video Çözünürlüğü
Arka Kamera
2. Arka Kamera
3. Arka Kamera
4. Arka Kamera
Arka Kamera Özellikleri Coğrafi konum etiketlemeDokunmatik OdaklamaYüz tanımaPanorama
Video Çözünürlüğü
Video Özellikleri
NFC Yok
GPS A-GPS
Hafıza Kartı microSD, 32 GB&#;a kadar
Kablosuz Ağ (Wi Fi) Wi-Fi b/g/n
Wi Fi Özellikleri Hotspot
Sim Kart Çift-SIM
Sim Kart Tipi Hybrid Çift SIM
Bluetooth V EDR
Usb Bağlantısı microUSB v
USB Özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar

Göktürk

Casper-VIA-A

Casper VIA A

Casper VIA A, akıllı telefon sektörüne gücünü Intel’den alarak giriyor. Kaliteli kasasıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Akıllı telefon piyasasına pek çok marka giriş yapıyor. Evet, bu sektör son derece büyüdü ve birçok marka bu pastadan pay almak için yarışıyor. Elbette ki her marka bu sektöre adım uydurup, başarılı ürünlerle karşımıza çıkamıyor. Görünen o ki Türk bilgisayar üreticisi Casper, VIA modeliyle “adım uydurabilecek” kapasitede bir telefon üretmiş. Şimdi ürünü yakından tanıyalım.

Sade ve ergonomik tasarım

Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki bu telefon en az göründüğü kadar “kaliteli” bir ürün. Ayrıca  piyasadaki pek çok üst uç seviye telefondan daha başarılı bir tasarıma sahip olduğu da su götürmez bir gerçek. Çünkü cihaz çok şık. Ön yüzeyi hafif bombe Gorilla Glass ile kaplı olan Casper VIA, inçlik bir ekrana sahip. x piksel çözünürlük sağlayan bu ekran, IPS teknolojisiyle üretilmiş. Bu sayede ekrana hangi açıdan bakarsak bakalım, renk kaybı yaşamıyoruz. Ekran kalitesinin kesinlikle üst seviye akıllı telefonları aratmadığı söylenebilir. Bu ekranın güneş altında da çok düzgün  görünebildiğini özellikle belirtmek lazım. Android işletim sistemini kullanan cihaz, arayüzde çok fazla değişikliğe gitmemiş. Dikkatimizi çeken 1 &#; 2 tane ekstra uygulama ve geliştirilmiş klavye var. Geri kalan hemen hemen her şey, safkan Android arayüzüyle aynı. Yani VIA, eksiksiz bir Android deneyimi sunuyor.

İçinde Intel® var

Casper VIA A’in içerisinde Intel®’in 2 GHz hızında çalışan Atom™ işlemcisi yer alıyor. Bu işlemci, Intel®’in Hyper Threading teknolojisinden faydalanarak ekstra performans sağlıyor. 1 GB RAM ile desteklenen ürün, 8 GB dahili depolamaya sahip. MicroSD kart yuvası sayesinde, 32 GB’ye kadar artırılabiliyor. mAh’lik bataryası ise telefonu gün boyunca şarj etmeden kullanmanızı mümkün kılıyor. Arayüzde son derece akıcı çalışan cihaz, uygulamalarda da yüksek performansını koruyor. Oyunlarda ise fiyat segmentine göre gayet başarılı sonuçlar elde edebiliyor.

Sonuç olarak: Casper VIA A, orta seviye telefonlar arasında kesinlikle gözardı edilmemesi gereken bir alternatif.

Neden alınır?

• Uygun fiyatı

• Temiz arayüzü

• Başarılı tasarımı

Bunlar da ilginizi çekebilir

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir