mainz johannes gutenberg üniversitesi yüksek lisans şartları / Almanya Mainz Üniversitesi Bölümleri, Yıllık Ücreti

Mainz Johannes Gutenberg Üniversitesi Yüksek Lisans Şartları

mainz johannes gutenberg üniversitesi yüksek lisans şartları

Mainz Johannes Gutenberg Üniversitesi

Rektörler (–)[değiştir

Mainz Johannes Gutenberg Üniversitesi – JGU Mainz

Mainz Johannes Gutenberg Üniversitesi, yaklaşık enstitü ve kliniğinde öğrenci sayısıyla Almanya’nın önde gelen on yükseköğretim kurumundan biridir. yılında kurulan üniversitede yükseköğretim işlemi öğretim üyesi ve öğretim elemanı tarafından gerçekleşmektedir. Üniversitenin 11 fakültesi bulunmaktadır ve adını çağdaş matbaayı Avrupa’ya getiren kişi olan Johannes Gutenberg’den almıştır.

Mainz şehri

Mainz, Almanya Federal Cumhuriyeti’nin iç kesimlerinde, Ren Nehri kıyısında yer alır. Nüfusu yaklaşık dir. Rheinland-Pfalz eyaletinin başkenti ve eyaletteki en büyük kenttir ve Almanya’nın önde gelen kültür ve eğlence merkezlerinden de monash.pw’nın en işlek ve büyük havalimanlarından Frankfurt Ren-Main havalimanı bu şehre trenle dk monash.pwı zamanda çok önemli bir medya merkezi olan Mainz, pek çok Alman TV kanalı ve radyo istasyonuna ev sahipliği yaptığından bir “medya kenti” olarak da anılır. Matbaayı icat eden ünlü mucit Johannes Gutenberg’in doğduğu şehir olan Mainz önemli festivaller merkezidir aynı zamanda.

kaynağı değiştir]

• Peter Schneider (–)
  • Manfred Harder (–)
  • Klaus Beyermann (–)
  • Jürgen Zöllner (–)
  • Josef Reiter (–)
  • Jörg Michaelis (–)
  • Georg Krausch (seit )

Başkan Yardımcları ('ten sonra)[değiştir

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır

© 2024 Toko Cleax. Seluruh hak cipta.