bauhaus kumpas / bauhaus - sayfa 4 - ekşi sözlük

Bauhaus Kumpas

bauhaus kumpas

Bauhaus 13 26eylul

Bu sayfada gördüğünüz ürünleri internet üzerinden de satın alabilirsiniz.

• • • • • • • •

Çekiç Metre Penseler Tornavidalar Metal testere Kurbağacık anahtar Anahtarlar mm El feneri

Universal

• • • • • • • •

Çok Amaçlı Takım Çantası Seti

21,50 TL

Pense + Çakı Set

Taşıma kılıflı

05

Keski seti Cırcır anahtar Lokmalar ve uzatma Allen anahtar Kumpas Bits seti Su terazisi Daha birçok temel alet

Parça

,

TL

12 Parça Cırcır Tornavida ve Pense Seti

Multi Tool

El Aletleri

Kontrol Kalemi 2’li

19,50 TL

3,95 TL

Tornavida Seti 6’lı, yumuşak tutamak, fonsiyonel

17,90 TL

Toolbox Pro

Foto

Korumalı sünger zemin Anahtarlı kilit xxmm

Anahtarlı kilit, içi süngerli, xxmm

Fotograf Çantası

Alüminyum Çanta

99,

44,50 TL

TL

56

Service Bag

Parça

Takım Çantası Seti

6 adet 2 ağız anahtar, pense, yankeski, kargaburun, allen anahtarlar, bits seti, düz ve yıldız tornavidalar, su terazisi ve el feneri

Toolbox Pro

Black Line

Anahtarlı kilit xxmm

Anahtarlı kilit xxmm

Alüminyum Takım Çantası

Alüminyum Organizer Çanta

99,

TL

59,90 TL

89,

TL

Fun-S

2 çanta 1 arada

Takım Arabası

• 2 parçalı • Tekerlekli, • Ayrılabilir organizer • Kapakta çift malzeme bölmeli, • 45,9x27,5x61,2cm • 51lt

89, 89

TL

04_05_seafoodplus.info 2

Alüminyum Çanta

Mastercart

Technician Case

Takım Çantası

”, metal kilit, portatif organizer, bölmeli, kapakta el aleti gözlü, 48x17,8x38cm

Anahtarlı kilit, değişik renklerde, xx90mm

34,90 TL

75,

TL

9/8/14 PM

bauhaus

aynı isimdeki diğer başlıklar:
  • k'si şeddeli mükemmel yapı market.

- iyi günler, halıfleks alacağım ben.
    -tabi buyrun çeşitlerimiz bidi bidi bidi.
    - e tamam bu olsun.
    - yanına süpürgelik?
    - yok istemez.
    - ama olmazsa olmaz. siz anlamazsınız.
    - istemiyorum.
    - e peki oda ile salon aynı seviyede mi? bizim bir tesviye mekanizmamız var aklınız durur.
    - aynı seviyede.
    - yok yok biz bakalım. siz anlamazsınız eğim vardır.
    - yok kardeşim istemiyorum torna tesviye. siz bana fiyatlardan haber verin. bu fiyata montaj dahil mi?
    - şantaj montaj biiiiir çok sıkıldımmm ikiiiiii yerim çook dar.
    -yani?
    - yok efendim ne montajı. ekstraya girer o.
    - !'+'^+^+^+&%+%+&

- peki ya nakliye?
    - o da ekstra efendim.
    - kapıya teslim ama değil mi?
    - evet efendim tam dış kapınızın önüne teslim ediyoruz.
    - e içeri kim taşıyacak?
    - şoförün eline bir kaç kuruş sıkıştırırsınız olur biter.
    - '^%+&%+&%/&(/&()/()/()(/==

- peki ne zaman teslim?
    -bugün halıyı teslim etmemiz şart. montaj ise iki gün sonra.
    - ama halı da o zaman gelse?
    - olmaz. bugün alırsanız halı bugün gelir. şart.
    - e olsun bakalım, ne yapalım.

dınıdınıdınıdınıdını

zzzt bzzztttt

-aloooo, ben sizden halıfleks aldım bugün teslim edilecekti bütün gün bekledim gelen olmadı?
    - müşteri bilgilerinizi alalım.
    - bidi bidi bödö
    - hmmm kusura bakmayın biz bir hata yapmışız, ayın 27'si yerine 29'unda teslim edilecek yazmışız.
    - aramasam burada sabahlayacağım yani?
    - ehmm kömmmm
    - e ısrarla siz bugün getireceğiz dediniz halıyı be kardeşim! yarın getirin o zaman! ben gidiyorum!
    - peki efendim.

(bkz: arkası yarın) *

edittttttttttt

yarın:
    - aloooooo beyefendiiii, sabah on buçukta aramıştınız halıları yolluyorum diye. saat iki buçuk aloooo!!!!!!!!

evet sinirliyim.
    yarın da montaj var. bekliyorum.

edit ki ne edit:

yarından da yakın:
    - anne ne oldu geldi mi halılar?
    - evet çocuğum hani sabah dokuzda gelecekti ya, saat üç gibi geldiler sağolsunlar.

(bkz: size hiç bir şey demiyorum)

• makina kiralama servisi olan yapı seafoodplus.info 1 defa kullanacağınız,sonra bi kenara tıkacağınız şeyleri almayın,biz size ödünç veririz diye düşünmüş adamlar.*

• nişanlı çiftlerin hip mekanı. "evin ufak tefek eksiklerini tamamlamak lazım" parolasıyla yola çıkmış, elinde listeyle reyonlar arasında şaşkın şakın dolaşan, tükenmez kalemle çıkardığı klozet kalıbını kapakların üzerine tutarak uygun büyüklükte olanı bulmaya çalışan (evet yaptım), kirli çamaşır sepetlerinin başında 20 dk. harcayarak hangi boyu alacağını hesaplamaya çalışan (üzerime gelmeyin) tipler gördüyseniz hiç çekinmeden allah tamamına erdirsin diyebilirsiniz (allah kurtarsın da olabilir)

• sloganı "bauhaus'ta her $ey var". hakikaten de her$ey var. yeterki reyon reyon gezecek sabır ve takatiniz bulunsun. diğer yapı marketlerden bulamadığım ürünleri burada mutlaka buluyorum. ve çe$it de çok fazla. mesela geçen gün deniz yıldızı motifli bir dolap açma kolu aldım. (bkz: oha)

• walter gropius'un başını çektiği, sırasıyla sanat okulu, akımı, ekolüdür.
    irrasyonel ile rasyoneli bir araya getirmesi ile başarı kazanmıştır. temel amaç ürünleri hem makine kullanarak yapmak hem de elden çıkmış gibi sanatsal nitelik taşıyan objeler haline getirmektir.

• modern mimarligin sangri-la'sidir. walter gropius tarafindan tasarlanmis ve onun en unutulmaz yapiti ayni zamanda da uluslararasi uslup'un dorugudur. hitler tarafindan kapatilincaya kadar fiilen modern akimin 'kim kimi', marcel breuer'den laszlo moholy nagy'e kadar herkesin evi olmus.

• güzel yapı market. çalışanları iyi.
    istediğiniz uzunlukta halı kestirebilirsiniz, farklı makineler kiralayabilirsiniz..
    duvar çıkartmasından afrika menekşesine kadar yığınla rengarenk ürünler vardır, keyifli yerdir..

• gidildiğinde; elbet birgün lazım olur diye 40 yılda belki 1 kere kullanacağınız belki de hiç kullanmayacağınız ıvır zıvırlar alabileceğiniz mekan. misal, bundan sene önce, göçük altında arama yapan vatandaşlarımızın taktığı maskelerden almıştım ne amaçla aldığımı hala sorgulamaktayım.

• bauhaus'un başına walter gropius'dan sonra sağcı ve politikada aktif rolü olan hannes meyer'in getirildiği okul. ancak o dönemde ortaya çıkan ürünler endüstri düşünceli olmadıkları için sadece prototip olarak kaldılar. zamanla baskı gördüğü için meyer işi bırakıyor ve bir süre sonra mies van der rohe yerine geliyor.

• çok çeşitli, kolay kolay bir arada bulunamayacak ürünleri aynı çatı altında barındıran market.. baltadan tutun da kalorifer peteğine uçurtma çıtasına yok efendim parti çadırına varıncaya kadar envai çeşit malzemeyi dev bir alanda satışa sunuyorlar..

ben kendim uzun süredir müşterileriyim, hatta eskiden saatlerce dolanıp ne var ne yok diye kolaçan ederdim, artık ne nerede belki çalışanları kadar biliyorumdur..

ancak son zamanlarda bu marketle ilgili hissettiklerim ve seninle paylaşacaklarım var sözlük:

birincisi, sanki ikea'yla gereksiz bir rekabet içine sokmuşlar kendilerini, halbuki ne alaka, ama bunu yapmışlar ve ikea'ya alternatif olarak zorlama, sakil, berbat ürünlerle bu kendi başlattıkları yarışı fena halde yüzlerine gözlerine bulaştırmışlar gibi görüyorum..

ikincisi ise, fiyatlar, aman diyeyim.. %12 indirim garantisi diye bir şeyden bahsederken nasıl bu kadar fahiş fiyatla satış yaptıklarını hakikaten anlayamıyorum, sanırım dev dev düşük fiyat garantisi yazarak bilinçaltımıza oynuyorlar, yoksa bu fiyatların ayyuka çıkmaması olur şey değil.. siz yine benim sözümle hareket etmeyin, buradan aldığınız/alacağınız ürünlerin fiyatını bir başka yerden de sormayı ihmal etmeyin..

ekşi sözlük kullanıcılarıyla mesajlaşmak ve yazdıkları entry'leri
takip etmek için giriş yapmalısın.

Bauhaus Kataloğu Eylül

Bu sayfada gördüğünüz ürünleri internet üzerinden de satın alabilirsiniz.

• • • • • • • •

Çekiç Metre Penseler Tornavidalar Metal testere Kurbağacık anahtar Anahtarlar mm El feneri

• • • • • • • •

El Aletleri

19

Parça

Keski seti Cırcır anahtar Lokmalar ve uzatma Allen anahtar Kumpas Bits seti Su terazisi Daha birçok temel alet

Universal

Çok Amaçlı Takım Çantası Seti

,

TL

Multi Tool

Pense + Çakı set

Equipment Pro-Work

Taşıma kılıflı

19,90 TL

Alüminyum Takım Çantası

xxmm

,TL

Aksesuarlar fiyata dahil değildir.

,TL

xxmm

Edition Black

Sortmaster Junior

Mobil Kullanım

Takım Arabası Sistemi Metal Takım Çantası

Organizer

degişik bölme Birleştirilebilir kasa 37,5x29,2x6,7cm

5 Parça, 43x20x20cm, Kırmızı

13,90 TL

34,TL

90

53x20x20 cm: 39,TL 53x20x25 cm: 44,TL

Kaymaz çalışma alanı, taşıma kollu ek kutular merkezi kilitli çekmeceler

2 çekmeceli: 75,TL

Mobile Work Center

4 Köfle Profil

,TL

Ek Kutu 9 Çekmece 66XXcm

Çal›flma Bank Seti

Tak›m Arabası

Tekerlekli, siyah Metal kilitli, Teleskopik alüminyum sap Gövdeden ayr›labilir tak›m kutusu

Alüminyum Sandık 47 lt

59,TL

90

2 parça, saç kal›nl›¤› mm, 2 kapakl› kilitli ask› dolab› Kilitli kapak, ara raf Yükseklik ayarl› ayak Tezgah 30 mm

,TL

6 çekmeceli: ,TL

,TL

Tamir Arabası Tekerlekli, 4 çekmeceli X85Xcm

Haberler

Bauhaus, tekne sevdalılarını bekliyor

BAUHAUS’ un Nautic Tekne Malzemeleri bölümünde tekne ile ilgili her türlü ürün bol çeşit ve uygun fiyatlarla deniz ve tekne sevdalılarını bekliyor.

BAUHAUS Bakırköy 12 bin metrekare satış alanı ve bini aşkın kaliteli ürün seçeneği ile Marmara Forum Alışveriş Merkezinde hizmet vermeye başladı.

Türkiye’de “kendin-yap” kavramını yerleştiren ve ülkemizdeki ilk yatırımını yılında yapan sektörün öncüsü BAUHAUS uluslararası konsepti doğrultusunda çok geniş satış alanlarında hizmet veriyor.

Açılan her yeni şube ile Türkiye’deki toplam satış alanını da büyüten BAUHAUS geniş ve ferah mekanları, sıcak alışveriş atmosferi, özgün iç dizaynı, aradığını bulma kolaylığı sağlayan uzmanlık bölümleri ile çok özel bir alışveriş ortamı sunuyor.

Yüzde yüz yerli yönetim ve personel kadrosu ile hizmet veren BAUHAUS Bakırköy, toplam kişiye iş imkanı sağlarken,’in üzerinde yerli firmadan mal ve hizmet temin ederek istihdam ve üretime de katkıda bulunuyor. BAUHAUS ürün kalitesini sürekli artırarak yüzde 35 yabancı, yüzde 65 yerli olmak üzere çok geniş ve kaliteli bir ürün yelpazesi sunuyor. Geçtiğimiz yıl yıldönümünü kutlayan Avrupa’nın en başarılı şirketlerinden BAUHAUS geniş kapsamlı hizmet çeşitleri, kaliteli servisi, eğitimli ve uzman satış kadrosu, fiyat avantajları ve uyguladığı bir çok ilk ile atölye, ev ve bahçe işlerini hobi haline getiriyor.
Deniz tutkunlarının vazgeçilmezi NauticTekne Malzemeleri Bölümü zengin çeşit ve uygun fiyatlarla
BAUHAUS Bakırköy, E-5’ten direkt giriş rahatlığı sağlayan ulaşım kolaylığı, kaliteli ürünleri ve uygun fiyat politikası ile tüm İstanbullulara hitap ediyor. Zengin ürün yelpazesi ile Bahçe Dünyası, deniz tutkunlarının vazgeçilmezi, tekne ile ilgili her türlü ihtiyacın karşılanabileceği Nautic bölümleri, her türlü banyo aksesuarı, vitrifiye ve sıhhi tesisat ürünlerinin yer aldığı Banyo Dünyası, sadece BAUHAUS müşterilerine ait araçlık özel otopark; Bakırköy, Güngören, Yeşilköy, Sahilyolu ve Topkapı istikametlerinden olmak üzere 5 ayrı güzergahtan kolay ulaşım ve rahat giriş imkanına sahip BAUHAUS Bakırköy atölye, ev, bahçe ve tekneyle ilgili tüm taleplere cevap veriyor.

Nautic Tekne Malzemeleri zengin ürün çeşiti ile Kozyatağı, Beylikdüzü, Bursa Nilüfer ve Bakırköy Bauhaus şubelerinde.

seafoodplus.info

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir