aşık oldum film oyuncuları / Aşık Oldum - Show TV

Aşık Oldum Film Oyuncuları

aşık oldum film oyuncuları

Erdal &#;zyağcılar

Erdal &#;zyağcılar

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu.Şehir Tiyatroları sanatçısı olan Özyağcılar, bu kurumdan emekli olmuştur. Tiyatronun yanı sıra pek çok sinema ve televizyon filminde rol almış ve seslendirme çalışmaları yapmıştır. Sanatçı, Bizimkiler ve Elveda Rumeli dizileri ile geniş kitlelerce tanınmış ve sevilmiştir. Sahip olduğu ödüller 

Daha Fazla

Erdal &#;zyağcılar

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam erdal &#;zyağcılar haberi bulunmuştur.

'Prestij Meselesi' filminden yeni afiş!

'Prestij Meselesi' filminden yeni afiş!Kahramanmaraş'ta 6 Şubat'ta meydana gelen ve büyüklüğündeki deprem felaketi nedeniyle yapım şirketinin kararıyla vizyondan çekilen 'Prestij Meselesi' filmi, yeniden vizyona girmek için gün sayıyor.

Cadde

Kısa Kısa Cadde

Kısa Kısa Caddeİzdihama yol açtıGülşen, Antalya’da Nirvana Otel’in Cosmos Theatre sahnesinde hayranlarının karşısına çıktı

Cadde

Kısa Kısa Cadde

Kısa Kısa CaddeKendine övgüler!Bella Hadid, bir iç çamaşırı markasının kampanyasında kendi gençliğine seslendi

Cadde

24 Şubat’ta vizyonda

24 Şubat’ta vizyondaCihangir Ceyhan, Okan Çabalar, Ufuk Bayraktar, Erdal Özyağcılar, Özgür Emre Yıldırım ve Pelin Karahan’ın başrolünü paylaştığı ‘Güven Bana’ filminin afişi yayınlandı.

Cadde

'Prestij Meselesi'nin afişi yayınlandı

'Prestij Meselesi'nin afişi yayınlandıŞarkıcı ve oyuncu Mahsun Kırmızıgül’ün yönetmen koltuğunda oturduğu yeni filmi 'Prestij Meselesi'nin ‘Özcan Deniz, Haluk Levent ve Mahsun Kırmızıgül’den Gerçek Bir Umut Hikayesi’ temalı afişi görücüye çıktı.

Cadde

Kısa Kısa Cadde

Kısa Kısa CaddeTokyo’dan sevgilerleİstanbul cemiyet hayatının renkli temsilcilerinden Feryal Gülman, bu kez tatil rotasını Uzak Doğu’ya çevirip Japonya’ya gitti

Cadde

Kısa Kısa Cadde

Kısa Kısa CaddeÇakma samimiyet göndermesi İrem Derici, ‘Yaz Gülü’ parçasıyla müzikseverlerle buluştu

Cadde

‘&#;&#; yıldır bekliyorduk!’

‘&#;&#; yıldır bekliyorduk!’İlker Ayrık, oyunculuğunun yanı sıra yapımcılığını ve yönetmenliğini de üstlendiği ‘Müstakbel Damat’ filmi için, “Üç yıldır bugünü bekliyorduk!” dedi.

Cadde

Kısa Kısa Cadde

Kısa Kısa CaddeYeni şarkıAleyna Tilki, uzun bir aranın ardından ‘Tanırım İntiharı’ adlı parçasıyla sevenleriyle buluştu

Cadde

Hande Soral'dan 'ikinci &#;ocuk' a&#;ıklaması!

Hande Soral'dan 'ikinci &#;ocuk' a&#;ıklaması!Çekimleri üç yıl önce tamamlanmasına rağmen koronavirüs pandemisi nedeniyle vizyon tarihi ertelenen 'Müstakbel Damat', 11 Kasım'da sinemaseverlerle buluşacak. Geçtiğimiz mayıs ayında Ali adını verdikleri oğlunun dünyaya gelmesiyle ilk kez anne olma mutluluğu yaşayan Hande Soral, filmde başrolde yer alıyor. Meslektaşı İsmail Demirci ile mutlu bir evlilik sürdüren oyuncu, basın toplantısında 'ikinci çocuk' sözleriyle dikkat çekti.

Cadde

&#;ocuk m&#;jdesi

&#;ocuk m&#;jdesiHande Soral, başrolünü Erdal Özyağcılar’la paylaştığı ‘Müstakbel Damat’ filminin basın toplantısı için Portaxe’te kamera karşısına geçti.

Cadde

Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal 45 yaşına girdi

Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal 45 yaşına girdi22 yıl önce vefat eden Kemal Sunal'ın eşi Gül Sunal, 45 yaşına giren oğlu Ali Sunal'ın doğum gününü kutladı. Kaybettiği eşi Kemal Sunal'ın da yer aldığı eski bir fotoğrafı paylaşan Gül Sunal, "Bildiğim bütün güzel sözler seni sevdiğimi anlatmaya yetmez yavrum" dedi.

Cadde

&#;ekimleri tamamlandı

&#;ekimleri tamamlandı&#;Cihangir Ceyhan, Okan Çabalar, Ufuk Bayraktar, Pelin Karahan, Erdal Özyağcılar ve Köksal Engür’ün rol aldığı ‘Güven Bana’nın çekimleri tamamlandı.

Cadde

Film i&#;in sakal bıraktı

Film i&#;in sakal bıraktıCihangir Ceyhan, Okan Çabalar, Ufuk Bayraktar, Erdal Özyağcılar, Özgür Emre Yıldırım ve Pelin Karahan’ın başrolünü paylaştığı ‘Güven Bana’nın çekimleri başladı.

Cadde

Aşık Oldum

Film afişi
YönetmenErtem EğilmezYapımcı Sungur Esen, İbrahim MertoğluSenaristGökhan Akçura, Artun YeresOyuncularŞener Şen, Şehnaz Dilan, Nevra Serezli, Ayşen Gruda, Erdal Özyağcılar, Savaş Dinçel, Uğur Yücel, Necati BilgiçMüzikMelih KibarGörüntü yönetmeniErtunç Şenkay, Sertaç KaranCinsiSinema filmiTürüKomediYapım yılı Süre 92 dakikaÜlke&#;TürkiyeDilTürkçe

Fragmanlar: Vizyondaki En İyi Filmler

The Flash Fragman

Transformers: Canavarların Yükselişi Dublajlı Fragman

Transformers: Canavarların Yükselişi Dublajlı Fragman

Örümcek-Adam: Örümcek-Evrenine Geçiş Altyazılı Fragman

Örümcek-Adam: Örümcek-Evrenine Geçiş Altyazılı Fragman

Hızlı ve Öfkeli 10 Fragman

Hızlı ve Öfkeli 10 Fragman

Super Mario Bros. Fragman

Super Mario Bros. Fragman
Vizyondaki En İyi Filmler

En Çok Beklenen Filmler

• Oppenheimer
  • Barbie
  • Kraven The Hunter
  • Sisu
  • Meg 2: Çukur
  • Five Nights At Freddy&#;s
  • Mucize Uğur Böceği ve Kara Kedi
  • Ölümcül Çarpışma
  • Cehennem Melekleri 4
  • Genç Deniz Canavarı Ruby
Tüm beklenen filmler
Aşık Oldum
Puanım :

İzlemek İstiyorum

Eleştiri yaz!

Facebook'ta PaylaşTwitter'da paylaş

Özet

Çalıştığı reklam ajansının otoparkında karşılaştığı Sibel’e ilk anda deliler gibi vurulan Şakir, bu büyüleyiciyi kadını elde etmek için yanıp tutuşmaktadır. Ancak ortada bir engel vardır; Şakir evlidir! Buna rağmen Sibel’in peşinden gitmeye kararlı olan Şakir bu amacına ulaşmak için çeşitli yollar deneyecektir.
Türk sinemasının efsane isimlerinden Ertem Eğilmez tarafından yönetilen film Amerikan filmi ‘The Woman in Red’in Türk sineması uyarlamasıdır. Başrollerinde Ayşen Gruda, Şener Şen ve Erdal Özyağcılar gibi birçok önemli oyuncuyu barındıran film ‘aşk’ı en eğlenceli halleriyle beyaz perdeye yansıtıyor.

Öneriler

Oyuncular

Tüm oyuncular ve teknik ekip

Fotoğraflar

• Fotoğraf Aşık Oldum

Teknik bilgiler

Ülke Türkiye

Dağıtımcı-

Yapım yılı

Metrajuzun metrajlı film

İlginç Detaylar-

Bütçe-

Dil Türkçe

Görüntü formatı -

RenkRenkli

Ses formatı-

Yapım formatı-

Viza numarası-

Bu Filmi Beğendiysen, Şunlara da Göz At:

Bu filmi sevdiyseniz, şunlar da ilginizi çekebilir: : Yılın en iyi filmleri , En iyi film: Komedi, {Genre} türündeki en iyi filmler :

Yorumlar

Tüm Sinema Haberleri

Michael Keaton Başrollü "Batman Beyond" Filmi Mümkün mü?
Karakterlerin Saçma Kararlar Verdiği 10 Klasik Bilim Kurgu Filmi
James Cameron Kaybolan Denizaltı Hakkında Konuştu: Titanic&#;le Benzerliği Gerçeküstü!
"Spider-Man: Across the Spider-Verse" Gişede Önemli Bir Eşiği Geçti
Dwayne Johnson&#;lı Yeni "Hızlı ve Öfkeli" Filminin Adı Belli Oldu
Vizyondaki Filmler: "Büyü de Gel", "Haile: Bir Aile Kabusu", "Tebessüm"
Tüm sinema haberleri

En Popüler Fragmanlar

Büyük Kaçış Fragman

Culpa mía Altyazılı Fragman

Culpa mía Altyazılı Fragman

Hızlı ve Öfkeli 10 Teaser

Hızlı ve Öfkeli 10 Teaser
 Gün Fragman

Spider-Man: Across The Spider-Verse (Part One) Dublajlı İlk Görüntüler

Spider-Man: Across The Spider-Verse (Part One) Dublajlı İlk Görüntüler

Haile: Bir Aile Kâbusu Fragman

Haile: Bir Aile Kâbusu Fragman
Yeni çıkan tüm fragmanlar

Flash
Transformers: Canavarların Yükselişi
Örümcek-Adam: Örümcek-Evrenine Geçiş
Hızlı ve Öfkeli 10
Elemental: Doğanın Güçleri
Haile: Bir Aile Kâbusu

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir