izmir üçyol emlak / Daire izmir üçyol - İzmir bölgesinde daire - Mitula Emlak

Izmir Üçyol Emlak

izmir üçyol emlak

13 adet satılık daire Üçyol Meydanı içinde

Yeni emlaklar için uyarı mesajları alınız

adet satılık Daire Üçyol Meydanı içinde
  • İlk e-posta uyarınız yarın gelicektir!
  • Eğer e-posta gelmezse spam dosyanızı kontrol ediniz
  • İlgilendiğiniz özelliklere sahip yeni bir emlak ilanına ulaştığımızda size e-posta yolu ile bilgi vereceğiz.
  • İstediğiniz zaman abonelikten çıkın - her e-postada verilen bağlantıyı tıklamanız yeterlidir
  • E-posta adresinizi kimseyle paylaşmayacağız.
  • Daha fazla bilgi için e-posta uyarı yardım sayfasını okuyabilirsiniz.
  • Daire satılık, Konak, İzmir - Asansör
    Daire satılık, Konak, İzmir - Asansör
    Üçyol Meydanı · 85 m² · TL/m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire · Asansör
    Danışmanımızıcep telefonundanaramanızı rica ederiz. Tam üçyol meydan'da, i̇nönü caddesi̇ üzeri̇ndeki̇ bi̇nanin deni̇z cephesi̇ndedi̇r. İzmi̇r'i̇n dört tarafina ayni mesafede, çok merkezi̇ konumdadir. Tüm pencereleri̇ çi̇ft camlidir. Gürültüden uzak, aydinlik ve ferahtir. Deni̇z manzarasina haki̇
    ilk 2 gün önce görüldü - Hepsiemlak  > Turyap Üçyol Temsi̇lci̇li̇ği̇
  • Daire satılık, Konak
    Üçyol Meydanı ·  m² · TL/m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire
    Üçyol meydani cadde üzeri̇metro ve otobüs duraklaina m²Tadi̇lat yapilmiş masrafsiz bi̇r dai̇redi̇r.2 Cepheli̇asansörlüdoğalgazlidetayli bi̇lgi̇ ve randevu i̇çi̇n lütfen tel
    ilk 2 önce görüldü - Zingat  > Coldwell Banker Yön Gayrimenkul
  • Daire satmak, Konak, İzmir - Asansör
    Daire satmak, Konak, İzmir - Asansör
    Üçyol Meydanı ·  m² · TL/m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire · Asansör
    İnönü caddesi üzerinde üçyol metro yakını altıntaş mahallesinde köşe 3+1 m² asansörlü hazır mutfak hilton banyo pimapen doğrama saten alçı boya 2 WC'li satılıkdaire
    ilk 3 gün önce görüldü - Hepsiemlak  > Üçyol Gayri̇menkul
  • Daire satiyorum, Konak, İzmir
    Daire satiyorum, Konak, İzmir
    Üçyol Meydanı ·  m² · TL/m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire · Asansör · Doğalgaz
    Dairemiz üçyol meydana cepheli ana cadde üzeri asansörlü, ferdi doğalgazlı ve ön cephededir bina bakımlı ancak daire tadilat istemektedir konumu ve kati itibarı ile işyeri olmaya veya açık görsel arayanlar için ideal bir tercihtir. İşyeri olma özelliğinden dolayı,yüksek ki̇ta ve vergi̇ muafiyeti
    ilk 4 gün önce görüldü - Hepsiemlak  > İlhan Emlak
  • Daire satmak, Konak, İzmir
    Daire satmak, Konak, İzmir
    Üçyol Meydanı · 90 m² · TL/m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire
    Satilik dai̇remi̇z i̇nönü cadde üçyol metro otobüs dolmuş duraklari aliş veri̇ş merkezleri̇ okul hastane eczane banka seyahat acenteleri̇ eğlence ve spor merkezleri̇ vb yerlere yakin lokasyonda çi̇ft cephe karanlik odasi bulunmayan klasi̇k dai̇redi̇r.
    ilk 4 gün önce görüldü - Hepsiemlak  > Dost Gülüm Emlak
  • Daire satmak, Konak, İzmir - Doğalgaz
    Daire satmak, Konak, İzmir - Doğalgaz
    Üçyol Meydanı ·  m² · TL/m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire · Doğalgaz · Deniz Manzaralı
    İnönü caddesi üzerinde bayramyeri mevkinde otobüs durağına yakın üçyol metro yakını 3+1 m² çift cephe doğalgazlı boyalı deniz manzaralı saten alçı saten boyalı bakımlı satılıkdaire
    ilk geçen hafta görüldü - Hepsiemlak  > Üçyol Gayri̇menkul
  • Daire satılık, Konak, İzmir - Asansör
    Daire satılık, Konak, İzmir - Asansör
    Üçyol Meydanı · 85 m² · TL/m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire · Balkon · Asansör · Doğalgaz
    İnönü caddesinin i̇ki alt sokağında altıntaş mevkinde 2+1 80 m² asansörlü doğalgazlı kapalı mutfak balkon saten alçı saten boya süper lüx sıfır satılıkdaire
    ilk geçen hafta görüldü - Hepsiemlak  > Üçyol Gayri̇menkul
  • Daire satılık, Konak, İzmir - Balkon
    Daire satılık, Konak, İzmir - Balkon
    Üçyol Meydanı ·  m² · TL/m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire · Balkon · Gömme Dolap · Doğalgaz · Deniz Manzaralı · Kombi
    Vatan gyd portföy no: Vb dai̇reni̇n özelli̇kleri̇: çift cephe köşe 2+1, brüt: m net: 90m, salon: 25m, oda1: 15m, oda2: 12m, mutfak: 13m, banyo: 8m, tuvalet: 3m, hol: 5m, balkon: 9m, isıtma doğalgaz kombi, hazır mutfak yapılı banyo , gün boyu aydınlık, karanlık odası yok, tüm
    ilk geçen hafta görüldü - Hepsiemlak  > Vatan Gayri̇menkul Yatirim Danişmanlik
    Üçyol Meydanı · 78 m² · TL/m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire
    Üçyol metro yan sokakta caddeye ve metroya metre mesafede doğalgazli mobi̇lya mutfakli duşakabi̇nli̇ serami̇k hi̇lton banyolu pvc doğrama ve lami̇nant parkeli̇ çi̇ft WC li̇ bahçeli̇ satilik yüksek gi̇ri̇ş ozpaemlak net& portföy no:
    ilk 3 önce görüldü - Hepsiemlak  > Özpa Emlak
  • Daire satmak, Konak, İzmir - Doğalgaz
    Daire satmak, Konak, İzmir - Doğalgaz
    Üçyol Meydanı · 85 m² · TL/m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire · Doğalgaz · Duşakabin
    İnönü caddesine yakın üçyol metro yakını köşe doğalgazlı ara kat karanlık odası olmayan 2 WC'li pimapen doğrama çelik kapı hilton banyo
    ilk 3 önce görüldü - Hepsiemlak  > Üçyol Gayri̇menkul
  • Daire satılık, Konak, İzmir - Balkon
    Daire satılık, Konak, İzmir - Balkon
    Üçyol Meydanı · 85 m² · TL/m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire · Balkon
    İnönü caddesinin i̇ki alt sokağında üçyol metro yakını 2+1 85 m² bakımlı apartmana girişte bir kat aşağı i̇nilir alt sokaktan seafoodplus.info olmaktadır. Hazır mutfak balkonlu satılıkdaire
    ilk bir ay önceden görüldü - Hepsiemlak  > Üçyol Gayri̇menkul
    Üçyol Meydanı ·  m² · TL/m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire · Balkon · Asansör · Doğalgaz · Parke Zemin
    İnönü caddesi üzerinde üçyol metro yakını altıntaş otobüs durağında binanın dış cephe mantoloması yapılmış asansörlü doğalgazlı bakımlı 3+1 m² 2 balkon 2 WC'li laminant parke hilton banyo satılıkdaire
    Üçyol Meydanı · 85 m² · TL/m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire · Doğalgaz
    İnönü caddesinin i̇ki alt sokağında altıntaş mahallesinde apartmana girişte bir kat aşağı i̇nilir altında bir kat daha vardır. Hazır mutfaklı doğalgazlı hilton banyo bakımlı satılıkdaire

PAZAR FİYATI

Market değeri:

TL

• Bu alana yakın daha fazla emlak vardır
  • Daire satiyorum, İzmir - Bahçe
    Daire satiyorum, İzmir - Bahçe
     m² · TL/m² · 1 Banyo · Daire · Bahçe
    Dai̇remi̇z kozağaç zeyti̇ntepe mevki̇i̇ndedi̇r2 + 1 açik mutfak dai̇remi̇z' in kendi̇ne ai̇t 40 m² müstaki̇l bahçesi̇ vardirdoğalgaz akti̇fti̇rdai̇remi̇z komple seafoodplus.infȯte i̇thal duvar kağitlari i̇le süslenmi̇şti̇rki̇ler mevcuther katta ve bi̇na gi̇ri̇şi̇nde güvenli̇k kamerasi mevcutturfi̇yatimiz
    ilk 2 gün önce görüldü - Emlaksitem  > Ermi̇ş Emlak
  • Daire satiyorum, Bayraklı
    Daire satiyorum, Bayraklı
     m² · TL/m² · 3 Odalı · 2 Banyo · Daire · Site İçinde
    İlan kod 3+1 site içerisinde şehir hastanesi yakını ebebeyin banyosu
    ilk geçen hafta görüldü - Zingat  > Arakat Gayrimenkul Buca
  • Daire satmak, Konak - Doğalgaz, Kiler
    Daire satmak, Konak - Doğalgaz, Kiler
     m² · TL/m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire · Balkon · Kiler · Doğalgaz
    Özellikler konak barbaros mahallesi'nde bulunan dairemiz; 3+1 m² ara kat doğalgazlı full yeni tadilatlı balkon kiler/WC mevcuttur not:dairenin lokasyon bilgisi doğru i̇şaretlenmiştir. Lokasyon olarak toplu taşımaya,hastahaneye,okullara,alışveriş merkezlerine yürüme mesafesindedir
    ilk geçen hafta görüldü - Zingat  > Remax Pirlanta
  • Daire satiyorum, Karşıyaka
    Daire satiyorum, Karşıyaka
     m² · TL/m² · 3 Odalı · 2 Banyo · Daire
    Karşiyaka çamlikta bulunan dai̇remi̇z 3+1 m² di̇r. Açik ankastre mutfakdoğalgaz kombi̇. ÇEli̇k kapi. Ebeveyn banyo. Sahi̇le yakin. Dört cepheli̇. Detayli bi̇lgi̇ i̇çi̇n ofi̇si̇mi̇zi̇ arayiniz
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Turpa Gi̇rne
  • Daire satılık, Menemen
    85 m² · TL/m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire
    Seyrek gazi mustafa kemal mahallesi'nde satılık 2+1 daire -dairemiz merkezi konumdadır. -Yatırım i̇çin uygundur. -Açık mutfaktır. -Eğitim kurumlarına yakın mesafededir. -Alışveriş merkezlerine, otobüs ve dolmuş duraklarına yürüme mesafesindedir. Detaylı bilgi i̇çin bizimle i̇letişime geçebilirsiniz
    ilk 2 önce görüldü - Zingat  > Turyap Çi̇ğli̇ Temsi̇lci̇li̇ği̇
  • Daire satılık, Bayraklı - Doğalgaz
    Daire satılık, Bayraklı - Doğalgaz
     m² · TL/m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire · Asansör · Otopark · Otopark · Doğalgaz · Fırın
    Detayli bi̇lgi̇ ve randevu i̇çi̇n: 68 57 emek mahallesi̇n'de anadolu caddesi̇ üzeri̇ ve. Bahçeli̇evler pazar yeri̇ yakini 3+1 kapali mutfak, doğalgazli ve asansörlü satılıkdaire çevre özellikleri; bahçelievler pazar yeri metre mesafede şok ve a alışveriş merkezleri metre yakı
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Kadi̇r Kaçar Gayri̇menkul
  • Daire satmak, Buca
     m² · TL/m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire
    Keller williams güvencesi̇yle hamza mayir'dan sizde üniversiteye çocuğunuz güven içinde evine ulaşsın istersiniz, değil mi ?. Ya da yollarda harcayacağı enerjisini derslerine harcamasına ve derslerin sonunda arkadaşlarıyla beraber güzel bir kafede oturup birşeyler yudumlamasını istiyorsanız, işte
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Keller Williams Alesta Viya Orsa
  • Daire satmak, İzmir
     m² · TL/m² · 1 Banyo · Daire
    Hatay pazar yeri̇ ve hastane yakini i̇çi̇ sifi tadi̇lat yapilmiş 2+1 ara kat dai̇rebu ilan re-os emlak mls programı tarafından otomatik entegre edilmiştir
    ilk bir ay önceden görüldü - Emlaksitem  > Emtur Emlak Müşavirliği
  • Daire satiyorum, İzmir
     m² · TL/m² · 2 Banyo · Daire · Giyinme Odası
    Anacadde uzeri3 oda 1 salon m² brut. Keyifli buyuk balkonlucift cepheebeveyn banyoluasansorluonu acikbina 35 li yas7 katli 3. Katemsalsiz luks tadilatbir odamiz kucuk giyinme odasi seklinde ozel dolapli blg n arayiniz
    ilk bir ay önceden görüldü - Emlaksitem  > Zurnaci Gayri̇menkul Emlak Danişmanliği
  • Daire satiyorum, İzmir - Otopark
    Daire satiyorum, İzmir - Otopark
     m² · TL/m² · 1 Banyo · Daire · Otopark · Kombi
    ' den beri mutluluk anahtarınız bizden! Demokrasi ün. Yürüme mesafesinde, tüm alışveriş noktalarına yakın, 3 kuyular metro/tramvay ve i̇stinye park avm ' ye yürüme mesafesinde, otopark sorunu bulunmayan, düzayak giriş katı, 2+1 kombili daire köşe daire olup tüm odalar aydınlık, salon ve mutfa
    ilk bir ay önceden görüldü - Emlaksitem  > Anahtar Emlak
  • Daire satılık, İzmir
     m² · TL/m² · 1 Banyo · Daire
    Daha fazla bi̇lgi̇ alabi̇li̇rsi̇ni̇z. Emi̇r topçi̇çek
    ilk bir ay önceden görüldü - Emlaksitem  > Emlak 97
  • Daire satılık, Karşıyaka - Otopark
    Daire satılık, Karşıyaka - Otopark
     m² · TL/m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire · Asansör · Otopark
    Yunuslar yakini gi̇rne bulvari üzeri̇ park manzarali. Köşe, merkezi̇ si̇sltem isinmali, asansörlü, kapicili. Bakimli 3 oda 1 salon zemi̇nüstü 1. Kat dai̇dai̇rede ki̇raci olup en geç 15 eki̇mde evi̇ tesli̇m edecekti̇r
    ilk 2 önce görüldü - Zingat  > Suat Emlak
  • Resim yoktur.
  • İlhan Emlak

HOŞGELDİNİZ

İzmir'de 'de kurulmuş İlhan Emlak şirketi, yılların tecrübesi ve deneyimli kadrosuyla dürüstlük ilkesinden taviz vermeden alım satım ve gayrimenkul danışmalık hizmetleri vermeye devam etmektedir.

İlhan Emlak GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI

Whatsapp İletişim

İster ilan vermek isteyin isterseniz aradığınız özelliklerde gayrimenkul bulun İlhan Emlak sizin için profesyonel kadrosu ile hizmet vermeye hazır. Bizimle hemen iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

İlhan Emlak Vitrindeki İlanlar

Tüm İlanlarımız

İlhan Emlak Hizmetleri

İlhan Emlak Vermiş olduğu Hizmetleri Ayrıntıları ile Görüntüleyin.

Tüm Hizmetlerimiz

İlhan Emlak Gayrimenkül Danışmanlığı

Ofisimizi Ziyaret Ederek Gayrimenkülleri Yerinde İnceleyip Ayrıntılı Bilgi Alabilirsiniz.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir