elif ba öğreniyorum 3 ders / Oyun Elifba - Öğretim kaynakları

Elif Ba Öğreniyorum 3 Ders

elif ba öğreniyorum 3 ders

Elif Ba

Kullanıcı puanları ve yorumlar

phone_androidTelefon

tablet_androidTablet

Nuri Köşker

• Uygunsuz olarak işaretle
  • Yorum geçmişini göster

Bazı yerlerde yazılım hatası var Bir de renkli olursa ince ve kalın harfler çok güzel olur. Med harfleri de renkli olursa çok iyi seafoodplus.info sureleri de olursa çok sevinirim. Allah razı olsun

5 kişi bu yorumu faydalı buldu

Bunu yararlı buldunuz mu?

Nevin Öztürk

• Uygunsuz olarak işaretle
  • Yorum geçmişini göster

Hazırlayanlardan Allah razı olsun , çok verimli bir çalışma olmuş. Kur-an i Kerim öğrenmek artık çok kolay olmuş. Tek bir sorun var , benim telefonumdan mı kaynaklanıyor bilemedim. 3. Sırada Kuran-i Kerim indir bölümünü yükleyemedim. Bu konuda yardıma ihtiyacım var. Dua ve Saygılarımla

kişi bu yorumu faydalı buldu

Halil Erten

1 yıldız kestim sebebi ise Uygulamada programlar, sıralama iyi. Öğretim konusunda öğretir. Ancak ses kayıtlarınızın elden geçmesi gerek. Elimde iPad pro da var. Onda dahi sesler taş plak devrinden kalma gibi çıkıyor. Arkadaşlar, ses hamamda gibi yankılanıyor. Stereo vb diğer kaliteli ses sistemi kullansanız daha iyi olacak. Çünkü burada telaffuz ön planda. Bir çok harf seslendirmesi birbirine benzer şekilde. Elinize emeğinize sağlık.

kişi bu yorumu faydalı buldu

Benzer yazılar

UYARI: Bu kitap yardımıyla Kur’ân harflerini tek başınıza öğrenebilirsiniz. Fakat harflerin çıkış şekillerini doğru bir şekilde öğrenebilmeniz için bilen birisinden yardım almalısınız.

Çıktı alırken kağıt tasarrufu sağlamak istiyorsanız 2 sayfayı 1 sayfaya yazdırın.

İki Sayfayı Bir Sayfaya Nasıl Çıktı Alırım? Video Olarak İzle

“Dosya-Yazdır” seçeneği ile yazdırmayı seçiyor ve “Özellikler” altbaşlığı altında “HER YÜZE 2 SAYFA” yani “Pages per Side” seçeneğinde “2” seçerek yazdırmayı başlatmanız gerekir.

Tüm dersleri indirmek için aşağıdaki butona tıkla

Share

Etiketler: Elif ba, Elifba dersleri, Elifba esre, Elifba etkinlikleri, Elifba test, Esre dersleri, Kur'an öğren, kuran dersleri, kuran öğrenmek istiyorum, Seçmeli Kuran dersi, Seçmeli Kuran dersi etkinlik, Seçmeli Kuran dersi müfredatı, Seçmeli Kuran-ı kerim dersi

Elif ba Ögren

Harfleri tanıyoruz

dikkat etmemiz gereken 3 tane H harfi var.. üzerinde nokta olmayan H boğazdan, üzerinde nokta olan, genizden hırıltılı, en aşağıdaki H yorgun, göğüsten sesi çıkarıyoruz..

Z harfi Üç tane.. Zel: peltek ve incedir , Ze keskin , Türkçedeki gibi.  Zı ise kalındır ve peltek çıkar.. z harflerinin üzerinde hep nokta vardır..

dipnot olsun: Kuranda kef harfi ince harftir: ke diye okunur . Gaf harfi kalın harftir: ga diye okunur.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir