age of empires türkçe seslendirme / Age of Empires: Definitive Edition Steam'de

Age Of Empires Türkçe Seslendirme

age of empires türkçe seslendirme

kaynağı değiştir]

Sürekli yapılması istenen bir görev için bir kez emir verme olanağı tanır.

Diğer yenilikler[değiştir

Age of Empires Definitive Edition Türkçe Yama Çalışması (3. sayfa)

XanthiN arkadaşın paylaştığı google çeviri yöntemiyle dil dosyasını tekrar elden geçirdim. Oyun Türkçe harf desteklemediğinden diğer arkadaşın da yaptığı gibi Türkçe harfleri İngilizce karşılıklarıyla değiştirdim. "Campaign" kelimesini otomatik çeviri "Kampanya" olarak çevirmiş diğer arkadaş gibi "Sefer" şeklinde değiştirdim. Belki benzer şekilde değiştirilmesi gereken kelimeler olabilir ama bu kelime ana menüde bulunduğu için arkadaş değiştirme ihtiyacı hissetmiş sanırım. Buna benzer bariz düzeltilmesi gerektiğini düşündüğünüz kelimeler olursa yazarsanız düzeltmeye çalışırım. Son olarak da "Seferler" kısmındaki yazılar şu an görünebilir durumda. Önceki dosyada bu kısımlar çeviri sırasında biraz karışmış benim paylaştığım yamada karışıklık düzeldiği için yazılar görünür hale geldi. XanthiN arkadaşa dil dosyasını düzenleme konusunda yol gösterdiği için teşekkürler.

Link: seafoodplus.info

kaynağı değiştir]

Oyunun elde ettiği başarılar[değiştir

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir