biyolojiyi en iyi anlatan hoca / KR Akademi Yayınları Barış Hoca Tyt Dr. Biyoloji Video Kamp Defteri Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Biyolojiyi En Iyi Anlatan Hoca

biyolojiyi en iyi anlatan hoca

Merhaba,

YKS'ye Youtube üzerinden yapılan ders yayınlarını kullanarak dershaneye gitmeden sınava hazırlanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenleri aşağıda özetlemeye çalışacağım. Bunları yaparken işi şansa bırakmak istemezseniz tüm süreci sizin adınıza nitelikli olarak takip edecek bir eğitim koçundan destek alırsanız çok daha iyi olacaktır.

• Öncelikle her derse göre seviyenizi temel, orta ve üst seviye olarak belirleyin. Örnek verecek olursak 40 soruluk TYT matematik denemesinde net yapıyorsanız ​temel, arası net yapıyorsanız orta 25'in üzerinde net yapıyorsanız üst seviyedesinizdir.

• Örnek birkaç video izleyerek takip etmek istediğiniz hocayı ve kanalı tespit ediniz. Kanalı tespit ederken, kanalın aktif bir kanal olup olmadığını muhakkak kontrol edin.

• Matematik dersi için elinizde en az bir adet konu anlatımı çalışacağınız bir kaynak ve konuyu öğrenme sürecinde kullanabileceğiniz en az bir soru bankanız olsun. Konu anlatımı olarak giriş ve orta seviyedeyseniz MEB kitaplarını kullanabilirsiniz.

• Fizik, Kimya ve Biyoloji için kesinlikle konu anlatım kaynağınız MEB kitabı olsun. Konuyu videodan izlerken MEB kitabını da takip edin. Bu dersler için kendi notunuzu düzenli olarak bir deftere alımonash.pw yaparken renkli kalemler, görseller, resimlerden muhakkak faydalanın. Bunu hangi seviyede olursanız olun yapın.

• Anlamadığınız bir konuyu farklı kanallardan izleyin.

• Hiç anlamadığınız konuyu daha fazla detay veren üst düzey bir videodan izleyin. Örnek vermek gerekirse elektrik ve manyetizma konusunu anlamadıysanız, konuyu Youtube'da anlatan elektrik mühendisinden dinlemeniz fizik öğretmenine göre daha avantaj sağlayabilir. Mantığını kavramaya çalışın.

• Çalışmalarınız sırasında kavramları anlamadan kesinlikle geçmeyin. Örneğin  beşer kelimesinin bulunduğu cümleyi okuduğunuzda beşer kelimesinin anlamını bilmiyorsanız önce beşerin ne olduğunu öğrenin. Kavramları oturtmadan konunun detaylarına girmeyin.

• Eğer imkanınız varsa bu süreci kesinlikle bir koç danışmanlığında götürmeye gayret edin. Youtube üzerinde yayın yapan çok kaliteli koç hocalar bulunmaktadır. Hocalar yayınlarını her seviye öğrenci için yapmaktadır. Ama bireysel takip bundan çok daha farklıdır. Bunu muhakkak göz önüne alın lütfen. Anlık görüşmelerden ziyade sizi matematiksel olarak da takip edecek, testlerinizi, hatalarınız tespit edebilecek. dikkat hatalarınızın kaynağını bulabilecek bir koç desteği muhakkak alın. (Bizi de bu kapsamda değerlendirin)

Bu bilgiler ışığında Youtube üzerinde bulunan onlarca kanal önerisi yapmış dereceli öğrenciler ve koçların önerilerini izledim. Buradan derlediğim kanal isimlerini sizinle paylaşıyorum. Faydası olması temennisiyle

GÜNCELLEME TARİHİ: 08/08/

Türkçe Edebiyat:      Rüştü Hoca, Türkçe'nin Matematiği, Kadir Gümüş, Önder Hoca, Ethem Hoca,                                                      Kampüs, Edebiyat Ders Notu, Paragrafı Sevdiren Hoca Hamza Kaya

Matematik:                Eyüb B., Rehber Matematik Mehmet Hoca, Hocalara Geldik Vural Hoca, Pisagor                                                 Matematik,  Matematiğin Güleryüzü, Tunç Kurt, Şifreli Matematik, Mustafa Yağcı,                                              Irmak Hoca, Matematiğin Fatihi, Bıyıklı Matematik, İlyas Güneş, Şenol Hoca

Geometri:                  Kenan Kara, Ceyhun Hoca,

Fizik:                        VİP Fizik, Fizikle Barış, Umut Öncül, Fizik TV, Ertan Sinan Şahin, Formülsüz Fizik,                                           Hasan Ongan,  Zafer Hoca, Özgür Fizikçi, Modern Fizikolik,

Biyoloji:                    Fundemantals Biyoloji, Senin Biyolojin, Dr. Barış Hoca Biyoloji, Selin Hoca

Kimya:                       Kimya Adası, Kimya Özel, Gülçin Hoca, Kampüs

Coğrafya:                  Coğrafyanın Kodları, Bayram Meral, Yavuz Tuna, Börü Hoca, Hocalara Geldik, Mehmet                                     Eğit, Leblebi Akademi, LCD Eğitim,

Tarih:                          Ramazan Yetgin, Tarihçi Rıza Hoca,Selami Yalçın,Onur Gece, DTF Tarih, OK Tarih

Felsefe:                       Sosyal Hocam, Kampüs

Din:                             Sosyal Hocam, Kampüs

Planlama:                     BabaKoç, Gri Koç

Sizi tanıyabilirsem, hedefinize uygun yol haritanızı birlikte belirleyebiliriz. Bana ulaşabilirsiniz.

TYT Biyoloji Kanal Önerileri (Ders Videoları)

1. Selin Hoca

Gerek Tyt konu anlatımları, gerek Tyt biyokamp serisi olsun, hangisini izlerseniz izleyin konu çalışmış olacaksınız. Ben şahsen zamanınız olursa önce konu anlatımları bitirip ilerleyen zamanlarda da biyokamp serisi ile tekrar yapmanızı öneririm. Selin Öğretmenimizin diksiyonunu ve anlatımını ayrı beğeniyorum. Limit Tyt Biyoloji Ders Notları kitabını tavsiye ederim.

2. Özer Akgümüş Biyoloji

Bu kanaldan Biyoloji izlediğimde sanki dershanedeymiş hissi uyandırıyor. Tahtada tablo haline getirilip anlatılması ve video başına düşen sürenin çok uzun olmaması izlemek için olumlu bir etken bana göre. Anlatımı beğeneceğinizi düşünüyorum.

3. Fundamentals biyoloji

Kanalı ilk olarak Fundamentals Biyoloji konu anlatımlı soru bankası kitapları ile tanıdım. Kitap bolca şekil içerdiği için ve detay konular olduğundan videolar ile beraber takip ettim. Elimde Biyoloji Atlası varmış gibi güzel bir kitap. Videoların süresi kısa ama videolar çok olduğundan dengeleme durumu söz konusu tyt videosu var fakat bunun ortalama 90 videosu konu anlatımlı, 90 videosu soru çözümlerine ait. turkcemalumatlar Yani zamana yayarak bitirilebilir.

4. Khan Academy Biyoloji

Biyoloji için tam bir belgesel niteliğinde, hiç sıkılmayacağınız bir kanal. Biyoloji hızlandırılmış kurs serisini de tavsiye ederim. Özellikle Biyoloji dersi görsel soruların sıkça sorulduğu, Görsel hafıza isteyen bir ders olduğundan, biyoloji belgeselleri, konularda hafızanızın daha kalıcı olmasını sağlayacaktır.

5. Barış Hoca Biyoloji 

Bu yeni kanalda videoların kısa süreli oluşu ve pdflerle soru cevap kısmı olması hem konu anlatım hem tekrar açısından kolaylık sağlıyor. Konuları daha kısa zamanda bitirmek için bence bu kanalı izleyebilirsiniz.

Bunu beğen:

BeğenYükleniyor

Marmara Üniversitesi Biyoloji Öğretmenliği Mezunu ve Alanında Uzman Bir Öğretmenden Başarılı Olmak İsteyenlere Biyoloji Dersleri

Şule

Kübra hocamız benim kardeşime biyoloji dersleri verdi sınava hazırlanırken, kardeşim bu konuda sıfırken onun sayesinde gayet iyi bir başarı yüzdesi elde etti, bu yüzden de kendisine güvenim sonsuz. Oldukça naif ve sabırlı bir insan, her şeyi tek tek, tane tane anlatmakta üstüne yok, kullandığı kaynaklar da son derece güncel ve sağlam kaynaklar. Sadece ders içinde de değil, ders dışında da oldukça ilgili. Attığımız tüm soruları ilgi ve alakayla yanıtlandırıp bize yolladı, her zaman bir telefon uzağımızda olması bizi iyi hissettirdi açıkçası. Kendisini ilk başta işini özveri ile yapan bir abla sonra da başarınıza başarı katacak mükemmel bir öğretmen olarak öneriyorum:)

Şule

Kübra hocamız benim kardeşime biyoloji dersleri verdi sınava hazırlanırken, kardeşim bu konuda sıfırken onun sayesinde gayet iyi bir başarı yüzdesi elde etti, bu yüzden de kendisine güvenim sonsuz. Oldukça naif ve sabırlı bir insan, her şeyi tek tek, tane tane anlatmakta üstüne yok, kullandığı kaynaklar da son derece güncel ve sağlam kaynaklar. Sadece ders içinde de değil, ders dışında da oldukça ilgili. Attığımız tüm soruları ilgi ve alakayla yanıtlandırıp bize yolladı, her zaman bir telefon uzağımızda olması bizi iyi hissettirdi açıkçası. Kendisini ilk başta işini özveri ile yapan bir abla sonra da başarınıza başarı katacak mükemmel bir öğretmen olarak öneriyorum:)

Benim Hocam Yayınları Tyt Biyoloji Video Destekli Konu Anlat

Kurumsal Fatura

Hızlı Teslimat

10 saat 52 dakika içinde sipariş verirsen en geç yarın kargoda!

favori

• Sınav Tipi:TYT & AYT
  • Basım Dili:Türkçe
  • Kitap İçeriği:Soru Bankası
  • Basım Yılı:
  • Setli/Tekil:Tekil Ürün

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün Benim Hocam tarafından gönderilecektir.
  • Benim Hocam Yayınları TYT Biyoloji Video Destekli Konu Anlatımı Bu ilan Entegrapi ile listelenmiştir!
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürünün Diğer Satıcıları (18)

STARTVER

merchant-badge-image

TL'ye %9 İndirim

YARGI YAYINEVİ

merchant-badge-image

Kitapbudur

merchant-badge-imagemerchant-badge-image

DAHA FAZLA SATICI GÖSTER

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Benim Hocam Yayınları Tyt Biyoloji Video Destekli Konu Anlat

• Benim Hocam Yayınları TYT Biyoloji Video Destekli Konu Anlatımı Bu ilan Entegrapi ile listelenmiştir!
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

• Sınav TipiTYT & AYT
  • Basım DiliTürkçe
  • Kitap İçeriğiSoru Bankası
  • Basım Yılı
  • Setli/TekilTekil Ürün

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır