işte benim stilim gülay / Gülay Hançer #iştebenimstilim #istebenimstilim #gülayhançer #gulayhancer | Kızlar

Işte Benim Stilim Gülay

işte benim stilim gülay

İşte Benim Stilim (eski adıyla Bu Tarz Benim), Production House tarafından yapılan moda yarışması programı. Öykü Serter tarafından sunulan yarışmanın jüri koltuğunda Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu, Ivana Sert ve sadece eleme geceleri olmak üzere Uğurkan Erez ve Kerimcan Durmaz bulunmaktadır. Yarışma formatına göre eleme geceleri bir konuk jüri ile yapılır. (All Star sezonunda ise eleme gecelerinde konuk jüri alınmamıştır.)

İlk olarak Bu Tarz Benim adıyla Show TV'de 15 Eylül tarihinde yayınlanmaya başlayan yarışma, yapımcı şirketin kanalla olan sözleşmesini feshederek[1]Tv8 ile anlaşması sonucunda 12 Ocak 'te ikinci sezonu ile Tv8'de yayınlanmaya başlamıştır. Ancak Show TV'nin Joker Yapım ile aynı adla bir program hazırlaması nedeniyle davalık olmuş, mahkeme kararı sonucu adını değiştirmek zorunda kalmış ve yayınına İşte Benim Stilim olarak devam etmiştir.[2]

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, Ocak tarihlerinde yayınlanan programla ilgili yarışma formatından çıkılarak reyting uğruna insan onurunun hiçe sayıldığı gerekçesiyle kanala ceza kesti.[3] İşte Benim Stilim programı 3 Nisan 'te, seafoodplus.info bittikten sonra seafoodplus.info ile ekranlara geldi. 12 Haziran tarihinde biten seafoodplus.info ile program bir süre boyunca aralığa girdi. 31 Ağustos tarihinde seafoodplus.info (All-Star) olarak başlayan program 25 Aralık 'te büyük final yapıp sona erdi. Ardından 1 Ocak 'da başlayan İşte Benim Stilim 'da Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu programdan ayrıldı.Yerlerine ise Neslihan Yargıcı ve Hakan Akkaya geldi. Bu sezonda ünlüler yarıştı fakat düşük reytingler dolayısıyla 5 hafta süren yarışma 5 Şubat 'da sona erdi ve 8 Şubat 'da seafoodplus.info başladı. Reyting için Neslihan Yargıcı'nın yerine Nur Yerlitaş İşte Benim Stilim'e geri döndü. 8 Nisan 'da seafoodplus.info sona erdi ve program tekrar bir süre boyunca aralığa girdi. 21 kasım da Kemal Doğulu dönerek seafoodplus.info başladı gala geceleri Kerimcan Durmaz katıldı.

SezonKazananlarİkincilerSezon BaşlangıcıFinalKanal
1. sezonAycan Şencan, Nurcan ŞencanEzgi Baylar15 Eylül 20 Aralık Show TV
2. sezonEmel ÖzkızıltaşZeynep Öztürk12 Ocak 3 Nisan tv8
3. sezonEzgi ÜnalŞilan Makal6 Nisan 12 Haziran tv8
4. sezon (All Star)Ayşenur BalcıNihal Candan30 Ağustos 25 Aralık tv8
5. sezon (Ünlüler)Gizem ÖzdilliPelin Suade1 Ocak 5 Şubat tv8
6. sezonYeşim AydınBahar Candan8 Şubat 8 Nisan tv8
7. sezonSimay TokatlıMerve Sevin21 Kasım 26 Mayıs tv8

İşte Benim Stilim All-Star'da kim elendi?

Güncelleme Tarihi:

Oluşturulma Tarihi: Aralık 14,

LinkedinFlipboardE-postaLinki KopyalaYazı Tipi

İşte Benim Stilim All-Star 11 Aralık Eleme Gecesi'nde bir kişi daha büyük ödüle veda etti. Finale yaklaşılan yarışmada, yarışmaya sonradan dahil olan isim ayrıldı. Gülay Hançer,Gülşah Yılmaz ve Nihal Candan sona kaldığı elemede kurtulan kişi Nihal Candan oldu.

Haberin Devamı

İşte Benim Stilim All star Yarışmasında finale dogru geri sayıma başlarken son elemede giden isim Gülay Hançer oldu.

İşte Benim Stilim All-Starda kim elendi

GÜLAY'IN VEDASI

İşte Benim Stilim de bu haftaki eleme gecesinde Gülşah Yılmaz ile Gülay Hançer ise elenmemek için en şık şekilde podyuma çıktı. Yarışmacılardan yorum alan ikili daha sonra juri karşısına çıktı ve elenen isim Gülay oldu. 

ŞIKLIK YARIŞI

Gülşah Yılmaz ve Gülay Hançer elenmemek için en iyi ve en şık halleriyle yeniden podyuma çıktı. Önce yarışmacıların karşısına geçip kombinlerine yorum alan iki isim daha sonra jüri karşısına geçseafoodplus.infoışmaya veda eden isim Gülay Hançer oldu.

GECENİN ŞANLISI NİHAL

İşte Benim Stilim de bu haftaki eleme gecesinde Gülay Hançer,Gülşah Yılmaz ve Nihal Candan eleme potasındaydı ve podyuma bir zamanlar konsepti ile çıkarak geçer not almaya çalıştı. 3 yarışmacı arasından Nihal Candan yarışmacılarca elenmekten kurtarıldı.

Haberin Devamı

10 BİN TL'NİN SAHİBİ

Haftanın ödülü için yapılan yarışmada ise kazanan Ayşegül Doğan oldu ve 10 bin tl nin sahibi oldu.

İŞTE BENİM STİLİMDE ŞOK AYRILIK

TV8'de yayınlanan İşte Benim Stilim'de tam anlamıyla bir şok yaşandı. Ocak'tan sonra ünlülerin yarışacağı yarışmada juri şoku yaşandı. Yeni sezon için yapılan görüşmelerde ücret konusunda anlaşamayan Nur Yerlitaş yapımdan ayrıldı.  Yarışmanın jürilerinden Kemal Doğulu'da ani bir kararla istifa etti. Yerlitaş ve Kemal Doğulu’nun yerine Neslihan Yargıcı ve Hakan Akkaya oturacak. 

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir