izzet baysal tıp fakültesi randevu alma / MHRS Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi İzzet Baysal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Izzet Baysal Tıp Fakültesi Randevu Alma

izzet baysal tıp fakültesi randevu alma

BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ İNTERNET RANDEVU SİSTEMİ

Pedodonti Randevuları 26 Mart itibari ile açılacaktır.

• Hastalarımızın randevu aldıkları saatten 15 dk önce kayıtlarını açtırmaları gerekmektedir.
  • Randevusuna 15 dakika geç gelen hastaların randevusu iptal edilmektedir.
  • 5 yaş altı çocuklarda kooperasyon-iletişim kurulamadığı takdirde fiziksel baskılama altında tedavi yapılmasına karar verilen hastalara 'dan sonrasına tekrar randevu verilecektir.
  • Fakültemiz yılında kurulmuş olup, klinik faaliyetleri dışında fakültemizde Lisans, Doktora ve Uzmanlık eğitimleri yapıldığından randevu sistemi uygulanmaktadır.
  • Randevu sisteminde sadece bir kez randevu alınabilmektedir.
  • Yoğun talep nedeniyle 3'er ay arayla randevu verilmektedir.
  • Bu randevu sistemi üzerinden fakültemizde muayene olmuş hastalar randevu alabilmektedir.
  • 3 yaşından küçük hastaların ya da saatlerine randevu alınması rica olunur.
  • Şehir dışından gelen hastaların erken saatlere randevu almamaları rica olunur.
  • Hafta sonları ve resmi tatil günlerine randevu verilmemektedir.
  • Randevu sistemi üzerinden 15 yaş ve üstü hastalar randevu alamamaktadırlar.
  • Randevusuna gelemeyecek olan hastalara önceden haber vermek şartıyla yeni randevu verilebilmektedir.
  • Mesai saatlerinde yardım almak için 0 - nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Nasıl Alınır

numaralı telefondan çağrı merkezine bağlanarak TC kimlik numaranızla randevunuzu temsilcinin sorularını cevaplayarak oluşturabilirsiniz.
Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) üzerinden aşağıdaki adımları uygulayarak online randevu alabilirsiniz.

Aşağıda bulunan "Online Randevu Al" butonuna tıklayın.
E-devlet hesabınızla veya yeni üyelik oluşturarak sisteme giriş yapın.
İl, ilçe, klinik/bölüm ve hastane seçimi yaptıktan sonra "Randevu Ara" butonuna basın.
Listelenen hekim ve tarih seçeneklerinden size uygun olanı seçin.
İlgili hekimin uygun saat seçeneklerinden birini seçerek randevu işlemini tamamlayın.

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevu almak ve muayene olmak için aşağıda bulunan telefon numarasına tıklayarak telefon üzerinden veya Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi online randevu sistemini kullanarak internet üzerinden randevu alabilirsiniz.

Online Randevu AlTelefonla Randevu:

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adres

AİBÜ - Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gölköy Kampüsü Fakülte Ünitesi Merkez / Bolu

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon

0 () 46 26

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Nerede ve Nasıl Gidilir

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon numarası, adresi, açılış kapanış saatleri ve Haziran iletişim bilgileri Nerede'da!

Bolu şehrinde Bolu Merkez ilçesinde bulunan Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi nerede ve nasıl gidilir öğrenebilir, yol tarifi alabilirsiniz.

0 () 46 26 numaralı telefondan Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile iletişime geçebilir, güncel fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yorumlar (0 Değerlendirme)

Etik değerlere, insan ve hasta haklarına saygılı, Hasta/çalışan güvenliği ve memnuniyeti ilkelerini ön planda tutan, Bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden, çevreye duyarlı, kaliteli, güvenilir ve yenilikçi Sağlık hizmeti sunmak. Kaliteli Sağlık Hizmetini en yüksek düzeyde verebilen, güvenilirliği ve saygınlığı ile bölgesinde lider, Hastalar ve Sağlık çalışanları tarafından tercih edilen, sağlık alanında örnek alınan bir sağlık kurumu olmak.

AİBÜ İzzet Baysal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Hakkında İçerikler

AİBÜ İzzet Baysal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres AGölköy BOLU
Telefon 46 26 &#; 46 56
Fax 46 15
E-Mail[email protected]

AİBÜ İzzet Baysal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi &#;
Salı &#;
Çarşamba &#;
Perşembe &#;
Cuma &#;
Cumartesi&#;
Pazar&#;

AİBÜ İzzet Baysal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nerede

AİBÜ İzzet Baysal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

AİBÜ İzzet Baysal Eğitim Ve Araştırma Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Randevu Al

AİBÜ İzzet Baysal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları

AİBÜ İzzet Baysal Eğitim Ve Araştırma Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları İçin Tıkla

AİBÜ İzzet Baysal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Anesteziyoloji ve Reanimasyon

-Beyin ve Sinir Cerrahisi

-Çocuk Cerrahisi

-Gastroenterolojik Cerrahi

-Gastroenteroloji

-Genel Cerrahi

-Göğüs Cerrahisi

-Göz Hastalıkları

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Kalp ve Damar Cerrahisi

-Kulak &#; Burun ve Boğaz Hastalıkları

-Ortopedi ve Travmatoloji

-Plastik &#; Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

-Üroloji

-Omurga Cerrahisi

-Aile Hekimliği

-Acil Tıp

-Adli Tıp

-Algoloji / Ağrı Polikliniği

-Çocuk Gelişim

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Deri ve Zührevi Hastalıkları

-Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji

-Göğüs Hastalıkları

-Halk Sağlığı

-İç Hastalıkları

-Nefroloji

-Tıbbi Onkoloji

-Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları

-Gastroentereloji

-Kardiyoloji

-Nöroloji

-Nükleer Tıp

-Radyoloji

-Tıbbi Farmakoloji

-Tıbbi Genetik

-Neonatoloji

-Sigara Bırakma Polikliniği

-Psikoloji

-Romatoloji

-Hematoloji

-Anatomi

-Fizyoloji

-Histoloji ve Embriyoloji

-Tıbbi Biyokimya

-Tıbbi Mikrobiyoloji

Tıbbi Parazitoloji

-Tıbbi Patoloji

-Biyofizik

-Tıbbi Biyoloji

-Diyetisyen

AİBÜ İzzet Baysal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktorları

AİBÜ İzzet Baysal Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Doktorlar Listesi İçin Tıkla

MHRS Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi İzzet Baysal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Adres: Aibü (Ana Bina): Gölköy Kampüsü Fakülte Ünitesi

Merkez: Sağlık Mah. Şehitler Cad. Ağaçcılar Köyü Mevkii

Telefon:

Halk Dilindeki Adı: Bolu İzzet Baysal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bolu ilimizde bulunan Bolu İzzet Baysal Üniversitesi İzzet Baysal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi&#;nden randevu almak istiyor iseniz sitemizdeki bununla ilgili yazımızda &#;Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ&#; butonuna basarak bu işleminizi gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Tıkladıktan sonra açılan sayfada bulunan sizden istenilen bilgileri uygun ve boş olan boşluklara girerek işleminizi kolaylık ile gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Eğer T.C Kimlik Numaranızı biliyor fakat parolanızı unutmuş iseniz parolamı unuttum butonuna tıklayarak yeni bir parola edinip tekrar T.C Kimlik numaranızı ve yeni edindiğiniz şifreyi kullanarak sisteme giriş yapıp istediğiniz hekimlerden uygun gün ve saatlerde randevu alma işleminizi sonlandırmış olacaksınız.

Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ!

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır