borsada her zaman kazandıran hisseler / En Çok Kazanan Hisseler

Borsada Her Zaman Kazandıran Hisseler

borsada her zaman kazandıran hisseler

Borsada Kazandıran Teknikler Ve Stratejiler: En Çok Kazandıracak Hisseler Nasıl Seçilir?

Yatırımcılar yatırım yoluyla paralarını artırmak ve para kazanmak için borsada işlem yaparlar. Ancak borsadan kar elde etmek ve para kazanmak için sadece alım yaparak hissenin yükselmesini beklemek kazanmak için yeterli olmamaktadır. Kazanmak için alım yapılan hissenin yükselişe geçmesi gerekmektedir. Ancak bu noktada yatırımcıların çoğunluğunun beklentisi gerçekleşmemektedir. Alım yapılan hisse uzun süre yatay hareket etmekte daha da kötüsü düşüşe geçerek zarar ettirmektedir.

Bu olumsuzluklar göz önünde bulundurulduğunda borsadan para kazanmak için doğru zamanda doğru hisse senedine yatırım yapmanın önemi anlaşılmaktadır. Yanlış hisse senedine yatırım yapmak paranızı kaybetmenize neden olurken doğru hisseye yatırım yapmak para kazanmanızı sağlar. Sonuç bu kadar nettir. Net olmayan ise hangi zamanda hangi hisseye yatırım yapılacağıdır. Bu noktada kazandıran yöntemler ve stratejilere sahip yatırımcılar para kazanırlar.

Bu güne kadar borsada yatırım yapmış ancak para kazanamamış olabilirsiniz. Doğru teknik ve stratejilerle en çok kazandıracak olan hisselere yatırım yapabilirsiniz.

Bu kitapta borsadan para kazanmanıza yardımcı olacak, başarılı trader ve yatırımcılarında kullandığı stratejileri ve teknikleri sizlerle paylaşıyorum.

Borsadan para kazanmak için gereken etkili ve kazançlı al sat stratejileri ile başarılı işlem sayınızı artıracak ve karlı işlemler yapacaksınız.

Bu etkili stratejiler ile borsada en çok kazandıran ve kazandıracak hisselere yatırım yapacaksınız.

Anahtar kelimeler:

Borsadan para kazanmak

En çok kazandıracak hisseler nasıl seçilir

Borsadan nasıl para kazanılır

Borsada en çok kazandıran hisseler

Borsa günlük al sat stratejileri

Borsa teknik analiz yöntemleri

Borsa nedir

Hisse senedi nasıl alınır

Türk hisse senetleri

AVHOLAVRUPA YATIRIM HOLDİNG A.Ş.% TRY TRY

Güçlü Al

MM TRYB TRY TRY—Sağlık HizmetleriATSYHATLANTİS YATIRIM HOLDİNG A.Ş.% TRY TRY

Al

KM TRYM TRY TRY15Çeşitli HizmetlerINGRMINGRAM MİCRO BİLİŞİM SİSTEMLERİ A.Ş.% TRY TRY

Güçlü Al

KM TRYB TRY— TRY—Dağıtım ServisleriPRKMEPARK ELEKTRİK ÜRETİM MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.% TRY TRY

Güçlü Al

MM TRYB TRY TRY50Enerji-dışı MinerallerBMSTLBMS BİRLEŞİK METAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.% TRY TRY

Güçlü Al

MM TRY————Üretici İmalatıKAPLMKAPLAMİN AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.% TRY TRY

Güçlü Al

KM TRYB TRY TRYİşlenebilen EndüstrilerYAPRKYAPRAK SÜT VE BESİ ÇİFTLİKLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.% TRY TRY

Güçlü Al

MM TRYB TRY TRY55İşlenebilen EndüstrilerVKINGVİKİNG KAĞIT VE SELÜLOZ A.Ş.% TRY TRY

Güçlü Al

KM TRYB TRY—− TRY—Dayanıklı Olmayan Tüketici ÜrünleriPPASEUPASIFIK EURASIA LOJISTIK% TRY TRY

Güçlü Al

MM TRY—————MMACKOMACKOLİK İNTERNET HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.% TRY TRY

Güçlü Al

MM TRYB TRY———Ticari HizmetlerPRKABTÜRK PRYSMİAN KABLO VE SİSTEMLERİ A.Ş.% TRY TRY

Güçlü Al

MM TRYB TRY TRY—Üretici İmalatıPENTAPENTA TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ DAĞITIM TİCARET A.Ş.% TRY TRY

Al

MM TRYB TRY TRYDağıtım ServisleriAA1CAPA1 CAPITAL YATIRIM% TRY TRY—MM TRY————Teknoloji HizmetleriFFORTEFORTE BILGI ILETISIM% TRY TRY

Güçlü Al

KM TRY————Teknoloji HizmetleriBBRKVYBİRİKİM VARLIK YÖNETİM A.Ş.% TRY TRY

Al

MM TRY————FinansGARFAGARANTİ FAKTORİNG A.Ş.% TRY TRY

Güçlü Al

KM TRYB TRY TRYFinansUFUKUFUK YATIRIM YÖNETİM VE GAYRİMENKUL A.Ş.% TRY TRY

Güçlü Al

KM TRYB TRY—− TRY3FinansEDIPEDİP GAYRİMENKUL YATIRIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.% TRY TRY

Güçlü Al

MM TRYM TRY— TRY—FinansOSTIMOSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş.% TRY TRY

Güçlü Al

MM TRYM TRY TRY93Çeşitli HizmetlerMPARKMLP SAĞLIK HİZMETLERİ A.Ş.% TRY TRY

Güçlü Al

MM TRYB TRY TRYKSağlık HizmetleriAALFASALFA SOLAR ENERJİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.% TRY TRY

Güçlü Al

MB TRYB TRY———Elektrik, Su, Gaz HizmetleriCOSMOCOSMOS YATIRIM HOLDİNG A.Ş.% TRY TRY

Güçlü Al

KM TRYM TRY TRY—Dağıtım ServisleriYKSLNYÜKSELEN ÇELİK A.Ş.% TRY TRY

Güçlü Al

MM TRYB TRY TRY75Dağıtım ServisleriRHEAGRHEA GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.% TRY TRY

Güçlü Al

MM TRYM TRY—− TRY5FinansCCWENECW ENERJİ MÜHENDİSLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş.% TRY TRY

Güçlü Al

MB TRYB TRY——KElektronik TeknolojiPEKGYPEKER GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.% TRY TRY

Güçlü Al

MM TRYB TRY TRY24FinansBRKOBİRKO BİRLEŞİK KOYUNLULULAR MENSUCAT TİCARET VE SANAYİ A.Ş.% TRY TRY

Al

KM TRYM TRY TRY27Dayanıklı Tüketim MallarıDOKTADÖKTAŞ DÖKÜMCÜLÜK TİCARET VE SANAYİ A.Ş.% TRY TRY

Güçlü Al

MM TRYB TRY TRY—Üretici İmalatıCUSANÇUHADAROĞLU METAL SANAYİ VE PAZARLAMA A.Ş.% TRY TRY

Al

MM TRYB TRY TRYEnerji-dışı MinerallerISFINİŞ FİNANSAL KİRALAMA A.Ş.% TRY TRY

Güçlü Al

MM TRYB TRY TRYFinansZEDURZEDUR ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş.% TRY TRY

Al

KM TRYB TRY TRY—Elektrik, Su, Gaz HizmetleriQNBFBQNB FİNANSBANK A.Ş.% TRY TRY

Güçlü Al

KM TRYB TRY TRYKFinansKARELKAREL ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.% TRY TRY

Güçlü Al

MM TRYB TRY—− TRY—Elektronik TeknolojiYBTASYİBİTAŞ YOZGAT İŞÇİ BİRLİĞİ İNŞAAT MALZEMELERİ TİCARET VE SANAYİ A.Ş.% TRY TRY

Al

16K TRYB TRY TRY94Enerji-dışı MinerallerSKTASSÖKTAŞ TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.% TRY TRY

Al

MM TRYM TRY—− TRY—İşlenebilen EndüstrilerEKIZEKİZ KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.% TRY TRY

Al

KK TRYM TRY TRY7İşlenebilen EndüstrilerQNBFLQNB FİNANS FİNANSAL KİRALAMA A.Ş.% TRY TRY

Al

KK TRYB TRY TRYFinansRAYSGRAY SİGORTA A.Ş.% TRY TRY

Güçlü Al

MM TRYB TRY TRY—FinansDIRITDİRİTEKS DİRİLİŞ TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.% TRY TRY

Al

KK TRYM TRY— TRY—İşlenebilen EndüstrilerGENTSGENTAŞ DEKORATİF YÜZEYLER SANAYİ VE TİCARET A.Ş.% TRY TRY

Güçlü Al

MM TRYB TRY TRY—Üretici İmalatıOOZSUBÖZSU BALIK ÜRETİM A.Ş.% TRY TRY

Güçlü Al

MM TRYM TRY TRYİşlenebilen EndüstrilerLIDFALİDER FAKTORİNG A.Ş.% TRY TRY

Güçlü Al

MM TRYM TRY TRYFinansPCILTPC İLETİŞİM VE MEDYA HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş.% TRY TRY

Al

MM TRY————Ticari HizmetlerBIMASBİM BİRLEŞİK MAĞAZALAR A.Ş.% TRY TRY

Güçlü Al

MB TRYB TRY TRYKPerakende SatışTETMTTETAMAT GIDA YATIRIMLARI A.Ş.% TRY TRY

Al

KM TRYM TRY—− TRY82Dayanıklı Olmayan Tüketici ÜrünleriMNDRSMENDERES TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.% TRY TRY

Al

MM TRYB TRY TRYKDayanıklı Olmayan Tüketici ÜrünleriEMNISEMİNİŞ AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.% TRY TRY

Güçlü Al

KK TRYM TRY TRY67İşlenebilen EndüstrilerEGEENEGE ENDÜSTRİ VE TİCARET A.Ş.% TRY TRY

Güçlü Al

KM TRYB TRY TRY—Üretici İmalatıNUHCMNUH ÇİMENTO SANAYİ A.Ş.% TRY TRY

Güçlü Al

KM TRYB TRY TRY—Enerji-dışı MinerallerFORMTFORMET METAL VE CAM SANAYİ A.Ş.% TRY TRY

Güçlü Al

MM TRYM TRY—− TRYEnerji-dışı MinerallerKLRHOKİLER HOLDİNG A.Ş.% TRY TRY

Güçlü Al

MM TRYB TRY——KDayanıklı Olmayan Tüketici ÜrünleriADELADEL KALEMCİLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş.% TRY TRY

Al

KM TRYB TRY TRY—Dayanıklı Tüketim MallarıHTTBTHİTİT BİLGİSAYAR HİZMETLERİ A.Ş.% TRY TRY

Güçlü Al

KM TRYB TRY TRYTeknoloji HizmetleriBLCYTBİLİCİ YATIRIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.% TRY TRY

Al

MM TRYB TRY TRYİşlenebilen EndüstrilerGEDZAGEDİZ AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.% TRY TRY

Al

KM TRYM TRY TRYİşlenebilen EndüstrilerFLAPFLAP KONGRE TOPLANTI HİZMETLERİ OTOMOTİV VE TURİZM A.Ş.% TRY TRY

Nötr

MM TRYM TRY TRY35Tüketici HizmetleriTGSASTGS DIŞ TİCARET A.Ş.% TRY TRY

Güçlü Al

KM TRYM TRY TRY—Dağıtım ServisleriKLKIMKALEKİM KİMYEVİ MADDELER SANAYİ VE TİCARET A.Ş.% TRY TRY

Güçlü Al

MM TRYB TRY TRY—İşlenebilen EndüstrilerPRZMAPRİZMA PRES MATBAACILIK YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.% TRY TRY

Güçlü Al

KM TRYM TRY TRY—Ticari HizmetlerSAHOLHACI ÖMER SABANCI HOLDİNG A.Ş.% TRY TRY

Güçlü Al

MB TRYB TRY TRYKFinansBIZIMBİZİM TOPTAN SATIŞ MAĞAZALARI A.Ş.% TRY TRY

Al

MM TRYB TRY TRYKPerakende SatışCIMSAÇİMSA ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş.% TRY TRY

Güçlü Al

MM TRYB TRY TRY—Enerji-dışı MinerallerSSOKESÖKE DEĞİRMENCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.% TRY TRY

Al

MM TRY————İşlenebilen EndüstrilerMEGAPMEGA POLİETİLEN KÖPÜK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.% TRY TRY

Güçlü Al

MM TRYB TRY TRYİşlenebilen EndüstrilerITTFHİTTİFAK HOLDİNG A.Ş.% TRY TRY

Güçlü Al

MM TRYB TRY TRYFinansLIDERLDR TURİZM A.Ş.% TRY TRY

Al

KM TRYB TRY TRY43FinansSARKYSARKUYSAN ELEKTROLİTİK BAKIR SANAYİ VE TİCARET A.Ş.% TRY TRY

Güçlü Al

KM TRYB TRY TRY—Üretici İmalatıBRMENBİRLİK MENSUCAT TİCARET VE SANAYİ İŞLETMESİ A.Ş.% TRY TRY

Al

KK TRYM TRY—− TRY—İşlenebilen EndüstrilerEMKELEMEK ELEKTRİK ENDÜSTRİSİ A.Ş.% TRY TRY

Al

MM TRYM TRY—− TRYÜretici İmalatıIHYAYİHLAS YAYIN HOLDİNG A.Ş.% TRY TRY

Al

MM TRYM TRY TRYTüketici HizmetleriBASCMBAŞTAŞ BAŞKENT ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş.% TRY TRY

Al

KK TRYB TRY TRYEnerji-dışı MinerallerCRFSACARREFOURSA CARREFOUR SABANCI TİCARET MERKEZİ A.Ş.% TRY TRY

Güçlü Al

KM TRYB TRY—− TRYKPerakende SatışRUBNSRUBENİS TEKSTİL SANAYİ TİCARET A.Ş.% TRY TRY

Nötr

MM TRY————İşlenebilen EndüstrilerFMIZPFEDERAL-MOGUL İZMİT PİSTON VE PİM ÜRETİM TESİSLERİ A.Ş.% TRY TRY

Al

KM TRYB TRY

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır