global vizyon izmir / Global Vision Education Istanbul (Global Vizyon)

Global Vizyon Izmir

global vizyon izmir

global vizyon

• (bkz: #)

• bir arkadaşımı amerikaya sorunsuz götürmüş,getirmiş,gezdirmiş,eğlendirmiş şirket
    bu sene denemekte fayda görüyorum kiizlenimlerimi ilk ağızdan seneye aktarabileyim.

• şu anda bünyelerinde olan beni hayal kırıklığına uğratmış şirkettir. işler gelicek işler gelicek diyorlar fakat nerdeyse vize görüşmesine gidicem hala görünürde iş yok. biz sizi aricaz diyorlar fakat bu konuda da hiç bir ilerleme yok, daha 1 kez bile aranmadım. hiç önermiyorum hatta yapabilirsem ben de ayrılıp başka bir şirketle gidicem, burda benimle ilgilenmeyen şirket amerikadayken hiç ilgilenmez ama değil mi?

• (bkz: kaç kaç kaç)

• 'de rainforest cafe'de iş bularak gönderdiği 20 ögrencinin kafe tarafından işe alınmamasına sabep olan şirket. yardım için mail atıldıgında cevap alınamayan şirket aynı zamanda. sizinle ilgilenmeyecek kendini beğenmiş çalışanlara sahiptir bulaşmyınız diyerek bitiriyorum yorumumu.

• sonunda beni pes sözleşmemi de fesh ettirmiş bir şirkettir kendileri. ey sevgili sözlükçü!! sakın bu yazıyı okumadan bu insanların kurduğu ve yönettiği şirkete gitmeyesin

ilk gün gittik ne tatlı kızmış keşke danışmanımız olsa dedik ve akabinde kayıdımızı da yaptırdık. hemen ardından sıra job fair de iş seçimine geldi. güzelce işimizi de seçtik (buraya kadar süper değil mi?) ve işte tam da burdan sonra olaylar silsilesi başladı.

önce bize haber verilmeden işimiz iptal edildi. sebep olarak da çalışacağımız iş yerine kış mevsiminde giden ispanyol öğrencilere ırkçılık yapıldığı ve bize de aynı şeyin olmasını istemedikleri için iptal ettiklerini söylediler. evet süper bi durumdu bu, bizi düşünüyorlardı! iyi de kardeşim madem iyi bir iş yeri değildi (ki mc donalds dan bahsediyoruz, ilk defa çalışmıyolar heralde onlarla?!) neden bu işi job faire getirdin? neden doğru düzgün araştırmadın? işimizi sen bul diye ekstra $ ödüyoruz biz sana, sense bunu bile düzgün yapamıyosun

şimdi aklından şu sorunun geçtiğini duyuyorum: sen nasıl öğrendin işinin iptal edildiğini? tabi ki telefonumdan aramadılar. heuehue amma yaptın sen de 1 defa bile (bak yazıyla da yazıyım 'bir') ne ev telefonumdan ne de cep telefonumdan aranmadım. ne hoş değil mi? danışmanım olan insan her gittiğimde "aaaaa ben de şimdi seni aricaktım" veya "ben de tam sana mail atıyodum"* gibi hiç de inandırıcı olmayan, her tarafından yalan akan cümlelerle karşıladı beni ve arkadaşımı. biz de işimizin iptal edildiğini tabi ki ofise gittiğimizde öğrendik.

ha bak bide ne var burda. ben bu ve bunun gibi şikayetlerimi danışmanımın yetkilisi kişiye ilettiğim zaman yalanlar ortaya çıktı zaten. ırkçılıkmış zartmış zurtmuş diye iptal ettiği işimizi amerikadaki iş yeri sahibinin kendisinin bak bizzat 'kendisinin' iptal ettiğinizi öğrendim. ne tesadüf değil mi?*

tamam bütün wat şirketlerinde yalanla dolanla yapılıyo işler ama bu kadar da göz göre göre yapmaları insana koyuyo tabii. çok iyi araştırın, öyle gidin diyip entry me burda son vermek istiyorum. yoksa karalama kampanyası olucak swh.

• birbirinden suursuz yurtdisi egitim danismanlarina sahip sirkettir kendisi. arayip bilgi istersiniz, sizin belirttiginiz kistaslara gore degil de kendi islerine gelen okullari dayatmaya calisirlar. bir de su yurtdisi egitim danismanlarini ise alirken biraz kalite arayin lutfen, ben ingilizce bilmiyorum diye konuya baslayan bir insanin bana yurtdisinda egitim konusunda herhangi bir anlamda danismanlik verecegine nasil bir inancim olabilir? yoksa hedef aldiginiz kitle ozellikle mi orta alt kesim? bu tarz insanlari bilincli olarak mi calistiriyorsunuz, o kesimle daha iyi empati kurabilir diye anlam verebilmis degilim.

• arasıra telefonuma gelen aramalar ile bana kayıt dinlettirmeye çalışan şirket. iyi mi kötü mü bilemiyorum lakin telefonu açtıktan sonra pek hoş durmuyor.

• görüldüğü yerde arkaya bakılmadan kaçılması gereken şirket. ilk başta her şey çok güzeldi, bana istediğim işi istediğim eyaletten vereceklerine dair söz vermişlerdi. tabii ben inanmadım ama yine de dedim böyle çok kötü bi eyalette çöpçülük falan yapmam heralde. iş bulmaları için bekledim, bekledim, bekledim. aradılar bi gün ve telefonu açan kadın işimin hazır oldugunu, otelde garsonluk tarzı bir iş yapacağımı söyledi(new jersey). tamam dedim, bana uyar, sonuçta new york'a da yakın, iş fena değil. ben işim hazır diye götümle gülerken bir hafta sonra başka bir arama. yok neymiş anlaşmada sorun çıkmış bilmem ne bilmem ne. dedim tamam o zaman. yine beklemeye başladım ve gidiş tarihime 3 ay kalmıştı hala iş yok. bunları bu geçen zaman içinde o kadar çok aradım ki ben artık aramaya utanıyorum. cevaplar da şahane, sizin gibi müşterilerimize çok değer verdiğimizden dolayı güzel bir iş bulmak zaman alıyor hikayesi. evet hiç abartmıyorum, bana iş buldular. anlaştığımız gidiş tarihinden ay önce. bulunan iş ise oklahoma da mcdonalds ameleliği. oklahoma ise amerikanın en fakir eyaletlerinde başı çeker. ben dedim, ben bunu istemiyorum, bana söz vermiştiniz elle tutulur bir iş bulacağınıza dair. evet verilen cevap çok hoştu, başka şansınız yok bunu kabul etmek zorundasınız yoksa sizi programdan çıkarmak zorunda kalacağım. ben de programdan çıkartılmayı tercih ettim. gitmedim ve iyiki de gitmedim diyorum. müşterisine daha burada böyle davranan şirket kimbilir amerikada beni nasıl don gömlek ortada bırakırdı bilmiyorum. bunun üstüne bana 5 ay öncesinden vermeleri gereken ön kayıt ücreti olan doları daha yeni geri ödediler. tabii bu süre zarfı içinde yine aylarca paranın peşinde düştüm, kaç kere ofislerine gittim. telefonda ne kadar para harcadığımı ben de bilmiyorum. böyle de kötü bir anı oldu benim için work and travel yolculuğu.

edit:imla

• vizyonsuz şirket, bana kalırsa kapısından bile geçmeyin. ben böyle bir hata yaptım. ulan içeri girdim 2 yıllık bir college'da okumak istiyorum dedim. ne iyi günler bir şey biz college'larla çalışmıyoruz dediler soğuk soğuk. insan kazanmaya çalışır, dil okulu önerir sonrasında college'a kayıt yaptırırsınız der, 4 yıllık lisans eğitimi alın der. ne bileyim yani öğrencilere danışmanlık veriyorsunuz oturtun 2 kelime edin, samimiyet gösterin.

ekşi sözlük kullanıcılarıyla mesajlaşmak ve yazdıkları entry'leri
takip etmek için giriş yapmalısın.

Global Visions Education has been recruiting Turkish students to the overseas programs since Global Visions has its head office in Istanbul and also branch offices in Ankara, Izmir, Adana , Antalya, Eskisehir, Kocaeli and Bursa. Also GV has 3 offices abroad (Sydney, Melbourne, Gold Coast). There are 40 full time staff working as Educational Counselors who are all experienced in overseas education. Each year we place around - students in different programs at overseas schools. Global Visions Education offers different services to Turkish students, those are:

* Language Studies Abroad
* Short Term Certificate and Diploma Courses
* University and semester abroad programs
* High Schools and University Foundation Courses
* Work Experience and Internship Programs
* Summer Schools
* University Placement for Undergraduate and Postgraduate Studies
* Accommodation, visa and flight ticket assistance
* Work and Travel in the USA
* Health and travel insurance

Global Vizyon yılından itibaren 16 yıldır öğrencilerimizi en kaliteli hizmeti vererek yurtdışına göndermeyi amaçlamaktadır. Genel merkezi İstanbulda bulunup ayrıca Ankara, Izmir, Adana ,Antalya, Eskisehir,Kocaeli ve Bursada ofisleri bulunmaktadır. Ayrıca Avustralyada Sydney, Melbourne, Gold Coast ta olmak üzere 3 şubesi vardır. Toplamda konusun da eğitimli ve uzman 40&#;a yakın danışmanı ve 11 şubesi ile öğrencilerimize hizmet vermektedir.
Başlıca verdiğimiz hizmetler:

• Dil okulları
• Sertifika ve Diploma Programları
• Üniversite ve Yüksek Lisans Programları
• Üniversite Hazırlık Programları
• Konaklama, Vize ve İş Bulma Hizmetleri
• Work and Travel Programı
• Summer Session Programları
• Uzun ve Kısa Süreli Staj Programları
• Sınav Hazırlık Programları

Global Vizyon - İzmir

Almanya ,Amerika, Avustralya, Avusturya, Brezilya, Çin, Fransa, Güney Afrika, İngiltere, İrlanda, İspanya, İtalya, Kanada, Malta, Mısır, Portekiz, Ürdün, Yeni Zelanda, Yunanistan

Global Vizyon - İzmir

İzmir

-
Yabancı Dil

Kuruluş Yılı

OKUL BANA NE KADAR UZAK ? Bu okula ait mesafe bilgisi bulunmamaktadır.

Yılında Global Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı adı altında, sektörün en deneyimli eğitim danışmanlarıyla birlikte faaliyet göstermeye başlayan kuruluşumuz Türkiye’deki en deneyimli Yurtdışı Eğitim Danışmanlık firmasıdır. Sektördeki lider konumunu ve de Uluslararası kurum LTM tarafından Dünyanın en kaliteli yurtdışı eğitim danışmanlık kurumları arasında gösterilerek perçinlemiştir.

work and study

Global Vizyon profesyonel ve kurumsal yaklaşım ile kaliteli hizmet ağırlıklı ve müşteri memnuniyeti odaklı  bir “Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı” modelini benimsemektedir. Buna göre en çok tercih edilen yurtdışı eğitim programlarında en kaliteli programları sunmaya devam ederken, yurtdışı eğitimde farklı seçenekler olarak dünyada gelişen work and study, work and travel gibi programları da öğrencilerine sunmaktadır. Tüm danışmanlık hizmetleri ve temsil ettiği okullarda kaliteli hizmet kavramını baz alırken ve her geçen yıl daha mükemmeli sunmaya çalışmaktadır. 

Wat (work and travel)

Global Vizyon, herkesin ihtiyacına, hayaline, hedefine  ve bütçesine en uygun en kaliteli yurtdışı eğitim programlarını sunmak misyonu ile hareket etmektedir.  5 yaşından itibaren her yaş grubuna her bütçeye ve beklentiye uygun programı sunmak, Yurtdışı eğitimde en aranılan adres olmak misyonu ile hareket eden Global Vizyon, kendini geliştirmek, daha ileriye gitmek  ve Yurtdışı Eğitimde çıtayı hep yüksek yutmak amacındadır.   

Global Vizyon, T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tescilli bir markadır ve TURSAB A Grubu seyahat acentasıdır.

Global Vizyon - İzmir Fiyatları

Genel Ücret ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

FİZİKSEL İMKANLAR

FOTO/VİDEO

YEMEK

Organik Beslenme

BURS KOŞULLARI

Global Vizyon - İzmir İletişim, Telefon, Adres Bilgileri

ADRESİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
TELEFONWEB

İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN, OKULYETKİLİLERİ SİZİ ARASIN

KAYIT ÜCRETİ NE KADAR?

Çocuğunuza özel fiyat bilgisi & diğer sorularınız için

OKUL SİZİ ARASIN

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir