bosch mum54d00 yorum / Bosch MUM54D00 Mutfak Robotu, Mutfak Robotları Yorumları ve Özellikleri

Bosch Mum54d00 Yorum

bosch mum54d00 yorum

Bosch MUM54D00 Mutfak Makinesi StartLine Dinamik Mavi

BU ÜRÜN BOSCH GARANTISI ALTINDADIR. 

Teknik Veriler

Mükemmel Sonuçlar

Teknik Veriler
Genel Özellikler
Kap kapasitesi (l) 3,90 l
Marka Bosch
gövde malzemesi plastik
Anlık çalışma fonksiyonu evet
Ana renk Beyaz
Bağlantı değeri (W) W
Frekans (Hz) 50/60 Hz
Gerilim (V) V
Brüt ağırlık (Kg) 6, kg
Net ağırlık (kg) 5, kg
Genişlik (mm) mm

Bosch MUM54D00 Mutfak Robotu Yorumları

(Bosch MUM54D00 Mutfak Robotu)

Çok ama çok kullanışlı motoru cidden sağlam

Hepsiburada aracılığıyla

Ben bu ürünü mağazadan almisdim 2yil oldu sanırım ,çok memnunum,harika mutfakta herşey için kullanılabilir ,lakin ben henüz sadece üstüne takılan parçasını alabildim gece ana içinde ,muzlu süt felan yapılan ,ben meyve suyu yapıyorum ,şekeri cekip pudra haline getiriyorum felan çok kullanışlı lakin öbür parçaları acayip pahalı onları da zamanla alirmiyim bilemedim ama hepsi çok işe yarar bissuru videoları var izledim ve çok araştırarak almisdim iyi seçim yapmisiz elhamdülillah

Emriye Güneş

ürün

Hepsiburada aracılığıyla

mağaza çok hızlıydı ürün istediğim gibi geldi hepsiburadaya teşekkürler

ALİ GÜN

Bosch Mum54d00 Mutfak Makinesi Startline Dinamik Mavi

Kap kapasitesi (l) 3,90 l Marka Bosch gövde malzemesi plastik Anlık çalışma fonksiyonu evet Ana renk Beyaz Bağlantı değeri (W) W Frekans (Hz) 50/60 Hz Gerilim (V) V Brüt ağırlık (Kg) 6, kg Net ağırlık (kg) 5, kg Genişlik (mm) mm

Bosch MUM54 Mikser Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tanımı Mikser
  • Ürün Yapısı Standlı Mikser
  • Ürün Tipi Standlı
  • Güç W
  • Doğrayıcı Hazne Kapasitesi ml
  • Diğer Özellikler Kaydırmaz Taban Makinede Yıkanabilir Aksesuar Led Işık Göstergesi Paslanmaz Çelik Çırpma Teli Yoğurma Aparatı Anlık Çalıştırma Fonksiyonu Sıçramayı Önleyen Kapak Karıştırma Aparatı Paslanmaz Çelik Kase Aşırı Yüklemeye Karşı Motor Koruma Sistemi Aksesuar Çantası 3 Boyutta Karıştırma

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Hız Kademesi 7
  • Fonksiyonlar Karıştırma Çırpma Yoğurma

TASARIM

• Gövde Malzemesi Plastik
  • Renk Seçenekleri Mor Mavi Sarı Turuncu Yeşil
  • Genişlik 28 cm
  • Ağırlık gr

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir