duy beni 4. bölüm / Duy Beni - 4. bölüm - Wattpad

Duy Beni 4. Bölüm

duy beni 4. bölüm

Nihayet okullar yar&#x;n aç&#x;l&#x;seafoodplus.info sefer yaz tatilimi arada s&#x;rada gezerek bir k&#x;sm&#x;n&#x; da dinlenerek geçirdiğim için okulun yoğun temposuna tamamen haz&#x;rd&#x;seafoodplus.info az&#x;ndan kendimi derslerle meşgul edip akl&#x;m&#x; emanet b&#x;rakt&#x;ğ&#x;m o çocuktan geri seafoodplus.info en son kitap kafede görmüştüm ve bunun üstünden bir buçuk hafta geçmişseafoodplus.info&#x;mda sadece birkaç kez gördüğüm ad&#x;n&#x; bile bilmediğim o çocuğu düşünmeden seafoodplus.info belki yine Lisa'y&#x; gezdirmek için gelir diye cam&#x;n öniünde uzun saatler geçirmişseafoodplus.info&#x; ben.

Kap&#x; aç&#x;l&#x;p Kerem içeri girdiğinde kulakl&#x;ğ&#x; kulağ&#x;mdan ç&#x;kar&#x;m gel otur işareti yap&#x;p tekli koltuktan kalk&#x;p ona yer verip yatağ&#x;n üzerine oturdum.

"Hiç oturma Güneş hadi kalk ç&#x;k&#x;seafoodplus.info sahilde biraz hava al&#x;r&#x;z sonras&#x;na bakar&#x;z."deyip  aynan&#x;n önüne geçseafoodplus.infoz ve yorgun görünüyordu ve dağ&#x;lm&#x;ş.Saçlar&#x;na parmaklar&#x;yla h&#x;zl&#x;ca şekil verdikten sonra kap&#x;ya yöseafoodplus.infoni kotunun cebine koyup "Hadi Güneş sonsuza kadar seni bekleyememya" deyip odadan ç&#x;kt&#x;.Sanki can&#x; bişeylere s&#x;k&#x;lm&#x;şt&#x;.Ne zaman morali bozuk olsa beni de al&#x;r sahile giderdik.&#x;çini döküp rahatlard&#x;.Sahile ulaşt&#x;ğ&#x;m&#x;zda can&#x; s&#x;kk&#x;n olduğunda her zaman yapt&#x;ğ&#x; gibi eline birkaç taş ald&#x;.Tek tek denize atarken onu izledim.

"Annemle babam boşan&#x;yorlar."

Nihayet konuşmaya başlam&#x;şt&#x;.Ama ağz&#x;ndan ilk olarak bunu duymay&#x; seafoodplus.info taraftan denize taş atmaya devam ederken bir taraftan da konuşmaya devam etti.

"Ne kadar güzel değil mi?"deyip alayc&#x; bir kahkaha att&#x;.Bana döndüğünde gözleri dolmuşseafoodplus.info hiç böyle görmemiştim daha öseafoodplus.info&#x;na gidip kolunu s&#x;vazlad&#x;m.

"Neyi paylaşam&#x;yorlar anlam&#x;yorum.Çoğu şeyi görmezden seafoodplus.info da yetmezmiş gibi bu sabah beni karş&#x;lar&#x;na al&#x;p boşanmak istediklerini söylüyorlar."

Sesinin yükseldiğinin fark&#x;nda değseafoodplus.info nas&#x;l teselli edeceğimi seafoodplus.infoşmek için yine yanl&#x;ş insan&#x; seçmişseafoodplus.info y&#x;ld&#x;r olduğu gibi.&#x;nsan neden dertleşmek için konuşamayan birini  seçerki.

"Hay&#x;r boşanmalar&#x;na karş&#x; değilim hatta ikisi için en uygunu bu seafoodplus.info olan niye hep bana  seafoodplus.info şeyi konuşup karar vermişler.Şimdi paylaş&#x;lamayan basit bir eşya kald&#x;.Yani ben."

Hafiften rüzgar eserken bi titreme gelmişseafoodplus.info  sivitini ç&#x;kar&#x;p benim omuzlar&#x;ma b&#x;rakt&#x;ktan sonra devam etti.

"Babam işlerine şirketin &#x;zmir'deki şubesinde devam edecekmiş.Beni de yan&#x;nda götürmek seafoodplus.info sonra okula orada devam edecekmişim."  

Gözlerimi büyütmüş ona bakarken bu kez gözleri dolan seafoodplus.info giderse napard&#x;m hiç bilmiyorum.O giderse şaklabanl&#x;klar&#x;yla beni kim güldüseafoodplus.info çocukluk arkadaş&#x;m&#x; kaybetmek seafoodplus.info Nisan ve Gamze'de vard&#x; ama onlar Kerem gibi değseafoodplus.info başkayd&#x;.Eğilip gözlerimden akan yaş&#x; parmaklar&#x;yla nazikçe seafoodplus.info ara ağlamaya başlam&#x;şt&#x;m ben.

"Merak etme çilli ne buray&#x; ne de seni b&#x;rakmaya niyetim yok."deyip bana sar&#x;ld&#x;ğ&#x;nda ben de kollar&#x;m&#x; ona sard&#x;m.O sadece arkadaş değildi benim içseafoodplus.infon biri gibi oldu herzaman.

"Dondurma yemeye ne dersin sulu göz."derken birbirimizden ayr&#x;ld&#x;seafoodplus.info onu teselli edecekken o beni teselli etmişti.

Dondurmam&#x;z&#x; yeyip eve döndüğümde Babam henüz gelmemişseafoodplus.info gününü bile çal&#x;şarak geçirmek zorunda m&#x;yd&#x;.Bazen benden kaçt&#x;ğ&#x;n&#x; bile düşünmüştüseafoodplus.info&#x;m öyle değseafoodplus.info Gülseren han&#x;mla oturup odama ç&#x;kt&#x;seafoodplus.infoç bölüm New Girl izledikten sonra keyfim biraz daha yerine gelmişseafoodplus.info almak için bahçeye ç&#x;kt&#x;m.Ç&#x;plak ayak çimenlerde yürümek kadar güzel bir şey seafoodplus.info&#x;n geldiğini haber veren bahçe kap&#x;s&#x;n&#x;n sesi geldiğinde koşup ona sar&#x;ld&#x;m.

"Naber tatl&#x;seafoodplus.info&#x;yosun burda tek baş&#x;na böyle"deyip anl&#x;mdan öptü.Gülümseyip omuz silktikten sonra beraber eve doğru yürüdüseafoodplus.infoçe kap&#x;s&#x;yla evin kap&#x;s&#x;n&#x;n aras&#x;ndaki bu yaklaş&#x;k on ad&#x;ml&#x;k taşl&#x; yolu seafoodplus.info ayağ&#x;mda bir ac&#x; seafoodplus.info ç&#x;plak ayaklarla yürümeye bir son vermemişseafoodplus.info koluma girip beni odama kadar ç&#x;kard&#x;.

"Ah be k&#x;z&#x;m o taşl&#x;k yolda ç&#x;plak ayak yürünür mü."

Ayağ&#x;m&#x; kesen şey her neyse zengin kötü söz arşivimden bir tanesini ona armağan seafoodplus.info&#x;n da yard&#x;m&#x;yla kesik yere pansuman yapt&#x;ktan sonra tekrar aşağ&#x;ya inip Gülserenciğimin haz&#x;rlad&#x;ğ&#x; leziz yemeklerden yedikten sonra herkes kendi odas&#x;na dağ&#x;ld&#x;.Yar&#x;n okul vard&#x; erken yatsam iyi seafoodplus.info zamanki duam&#x; yapt&#x;ktan sonra gözlerimi kapatt&#x;m.

Kerem'le beraber okul bahçesine giriş yapt&#x;ğ&#x;m&#x;zda okul binas&#x;n&#x;n tabelas&#x;n&#x; değişmiş olduğunu seafoodplus.info yeşil tabelan&#x;n yerini siyah bir tabela alm&#x;şt&#x;.Üzerinde gümüş rengi harflerle Alt&#x;ndağ Koleji yaz&#x;seafoodplus.infoa gördüğüm yeni yüzler biraz daha büyüğümü hat&#x;rlatt&#x; bana.Şimdi herkes onlara çömez diye seslenecek seafoodplus.info&#x;seafoodplus.info de geçmiştim bu yollardan onlar&#x; çok iyi anl&#x;seafoodplus.infoçi konuşamad&#x;ğ&#x;m için beni hala ezikliyorlard&#x; oras&#x; ayr&#x; konu.Müdürün gereksiz konuşmas&#x;n&#x;n ard&#x;ndan s&#x;n&#x;flara ç&#x;kt&#x;ktan sonra kendimi arkalarda boş bulduğum bi s&#x;raya b&#x;rakt&#x;seafoodplus.info de  Sarp'&#x;n yan&#x;na hemen çapraz&#x;mdaki s&#x;raya geçseafoodplus.info konuşurlarken ben de yan s&#x;radaki dedikodu yapan Duygu ve Nisan'a bak&#x;seafoodplus.info kafaya vermişler birşeyler konuşuyorlard&#x;.Edebiyat öğretmenimiz s&#x;n&#x;fa girdiğinde herkes yerine seafoodplus.info benim yan&#x;m ve önde bir yer boş kalm&#x;şt&#x;.Tatil muhabbetleriyle geçen on beş dakikan&#x;n ard&#x;ndan s&#x;n&#x;f&#x;n kap&#x;s&#x; aç&#x;ld&#x; müdür yard&#x;mc&#x;s&#x; içeri girdi.

"Bölüyorum hocam kusura bakmay&#x;seafoodplus.info bi arkadaş&#x;n&#x;z var çseafoodplus.info Rüzgar."

Herkesin bak&#x;şlar&#x; kap&#x;dan giren çocuğa yönelirken bende kafam&#x; kald&#x;r&#x;p o yöne bakt&#x;m.

Hay&#x;r!seafoodplus.info şaka m&#x;yd&#x;.O çseafoodplus.info mi görüyordum yoksa.Gözlerimi k&#x;rp&#x;şt&#x;r&#x;p tekrar bakt&#x;ğ&#x;mda iç sesim hayal olmad&#x;ğ&#x;n&#x; söseafoodplus.infoş&#x;m&#x; öne eğip gözlerimi kapad&#x;seafoodplus.info yan&#x;ma oturmamas&#x;n&#x; diledim.

"Hadi Rüzgar kendine bir yer bul" diyen öğretmenin sözleri bende soğuk duş etkisi yaratm&#x;şt&#x;.Gözlerim hala kapal&#x; içimden dua ediyordum.

Kulağ&#x;m&#x;n hemen yan&#x;nda aniden hissettiğim &#x;l&#x;k bir nefes ve

"Selam kaçseafoodplus.infond&#x;n."

Bu bölümden sonra olaylar biraz daha seafoodplus.info okul :) Umar&#x;m devam&#x;n&#x; getirebilirim.Çünkü veto ve yorum alamamak biraz hevesimi k&#x;r&#x;seafoodplus.info de teşekkürler okuyan okumayan seafoodplus.infoize çok çok çok iyi bak&#x;n.&#x;yi okumalar tatl&#x;l&#x;klar :) 

Bu arada bana karakter önerebilir misiniz?

Duy Beni 4. BÖLÜM İZLE

Duy Beni 4. Bölüm 2. Fragman

Bu dizi ve çok daha fazlası puhutv'de › seafoodplus.info'utm_medium=referral&utm_source=youtube&utm_campaign=duy_beni&utm_content=detay

"Duy Beni" Dizisine Abone Olmak İçin › seafoodplus.info

Ekim, orta sınıf bir mahallede yaşayan lise öğrencisi genç bir kızdır. Bir sabah okula giderken yaşadığı trajik bir olayla hayatı temelinden sarsılır. Ekim'in gözü önünde en yakın arkadaşı Leyla'ya bir araba çarpıp kaçar. Ona çarpan araba, mahallenin yakınındaki zengin çocukların gittiği özel bir okulun içine saklanarak sırra kadem basar.

Bu suçlama ispatlanamaz ve okul yönetimi adının karıştığı bu tatsız kazanın etkilerini azaltmak, bir nebze de olsa faydalı olmak adına kazanın olduğu mahalleden üç gence burs verme kararı alır.

Bursu kazananlar arasında Ekim de vardır. Ancak onun amacı çocukluk arkadaşı Leyla'ya bu kötülüğü yapanların izini bir şekilde bulmaktır. O, Leyla'ya çarpıp kaçanın bu okuldan bir öğrenci olduğuna adı gibi emindir. Ekim'le birlikte Bekir ve Ayşe de sınavı kazanmıştır. Okulun ilk günü onlara adeta uzaydan gelmiş gibi davranırlar. Ardından o günden sonra hayatlarını değiştirecek bir olguyla tanışırlar. Zorbalık!

Bu zengin okulun öğrencileri kimi zaman eğlenmek kimi zaman da heyecanlı anlar yaşamak için adına gelenek dedikleri bir sistemin içinde kendi düzenlerini kurmuşlardır. Hiç kimse bir zarar görmedikleri için buna müdahale etmemiştir. Ta ki o gün okula yeni bir öğretmen de tayin olana dek.

Selim Bender! Hem kişisel, hem meslek hayatında her zaman doğrunun yanında olan, öğrencilerini iyiliğe yönlendirmeye çalışmış idealist bir insandır. Bu okulda öğrencilerin bir sırrı sakladıklarının farkındadır.

Yapım: Süreç Film

Yönetmen: Ali Balcı

Senaryo: Makbule Kosif

OYUNCULAR

Berk Hakman

Rabia Soytürk

Caner Topçu

Helin Kandemir

Burak Can

Sümeyye Aydoğan

Feride Çetin

Aytaç Uşun

Meltem Akçöl

Alper Atak

Bedia Ener

Hamdi Alp

Utku Coşkun

Taha Bora Elkoca

Gökçe Güneş Doğrusöz

Jasmine Berkiş

Yeliz Akay

Cemre Özşişman

Dilara Sümbül

Beste Kaptanoğlu

İbrahim Yıldız

Durul Bazan

Murat Daltaban

#DuyBeni

Kaynak: seafoodplus.info / TV

Duy BeniTVHaberler

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir