kaynarca yaz okulu / YAZ OKULU VİDEOMUZ. | By Kaynarca Gençlik Gelişim Merkezi

Kaynarca Yaz Okulu

kaynarca yaz okulu

Son Güncelleme 03/06/ tarihinde yapıldı

Okulların kapanmasıyla birlikte çocukların yaz aylarını sporla dolu geçirmesi amacıyla Pendik Belediyesi tarafından ücretsiz Yaz Spor Okulu düzenlenecek. Yüzme, basketbol, masa tenisi, güreş ve taekwondo branşları için kayıtlar 3 Haziran’da başlayacak.

Pendik Belediyesi, 17 Haziran Eylül tarihleri arasında düzenleyeceği Yaz Spor Okulu’yla 5 branşta çocuklara ücretsiz temel spor eğitimi verecek. Yüzme, Basketbol, Masa Tenisi ve Güreş branşları yaş, Taekwondo branşı ise yaş aralığındaki çocuklara yönelik olacak. Yaz Spor Okulu’nda dönemler 4 haftadan oluşacak. Tüm kayıtlar online olarak seafoodplus.info üzerinden yapılacak.

Üç dönem düzenlenecek

Yaz Spor Okulu, 4’er haftalık olmak üzere toplam 3 dönem halinde gerçekleşecek. Her dönem için kayıt ve eğitim tarihleri ise şöyle:

1. Dönem

Eğitim Tarihi: – (4 Hafta)

NOT: Esenler Mahallesi Şehit Yalçın Aran Spor Kompleksi 1. Dönem Yaz Spor Okulu Eğitimleri, Pendik İlçe Seçim Kurulunun tarihinde yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Seçimi çalışmaları nedeniyle düzenlenmeyecek.

2. Dönem

3. Dönem

7 Tesiste Yaz Spor Okulu var

Yaz Spor Okulu için hizmet verecek tesisler ve branşlar ise şöyle:Şehit Yalçın Aran Spor Kompleksi (2.DÖNEM İTİBARİ İLE):  Yüzme, Basketbol, Güreş, Taekwondo. Şehit Burhan Öner Spor Kompleksi: Yüzme, Taekwondo, Güreş, Basketbol, seafoodplus.info Spor Merkezi: Basketbol.  Dolayoba Spor Kompleksi: Basketbol. Yahya Kemal Beyatlı Kütüphane ve Spor Merkezi: Basketbol. Yeşilbağlar Novipazar Spor Kompleksi: Basketbol, Taekwondo.  Hamit Aytaç Kültür ve Spor Merkezi: Masatenisi. 

İlgili

Yaz Okulu Derse yazılma tarihleri 14 Haziran saat 'ye kadar uzatılmıştır. 

Lütfen Dikkat!!! Yaz Öğretiminde Meslek Yüksekokulumuzda ders açılmayacaktır. Açılacak tüm dersler Adapazarı Meslek Yüksekokulunda verilecektir.

Eğitim-Öğretim Yılı Yaz Öğretimi 17 Haziran Ağustos tarihleri arasındadır. (7 hafta)

Ağustos tarihleri arasında Final Sınavları yapılacaktır.

Derse Yazılma İşlemleri Haziran tarihleri arasında SABİS üzerinden yapılacaktır.

Açılmayan Derslerin yerine yeni derse yazılma işlemleri Haziran tarihleri arasında yapılacaktır.

Yaz Öğretiminde toplam en fazla on iki (12) birim saat veya üç (3) ders alınabilir. 

Öğrenciler Yaz Öğretiminde alt yarıyıllara ait hiç almadığı, alıp da başarısız olduğu, geçip de yükseltmek istediği dersleri de alabilir. Bu derslerden aldığı son not geçerlidir. Yaz öğretimi sonunda alınan başarı notları yüzde on sıralamasını değiştirmez.

Bir saat ücreti 20 TL'dir. Örneğin; 3 saatlik bir ders alacaksanız 20 TL X 3 saat = 60 TL

Yaz Öğretimi başlangıç tarihi itibariyle tüm derslerinden başarılı olmuş ve sadece yaz stajı dersi kalmış olan mezun durumundaki öğrencilerimizin; Eğitim Öğretim yılı yaz öğretiminde, Staj ve benzeri isimli Yaz Stajı Derslerinden yalnızca birine, ilgili bölümün koordinasyonunda yazılabileceklerdir.

HARÇ ÖDEME:

Ders yazılması yapabilmek için almayı planladığınız derslerin harcını mutlaka önce bankaya yatırmanız gerekmektedir.

Yaz Okulu ödemelerini dilediğiniz yerden TC Kimlik Numaranız ile ekte verilen ücret tablosundaki bilgiler doğrultusunda 29 Mayıs tarihinden - 16 Haziran tarihine kadar İş Bankası - Internet-, -ATM- veya - Banka Şubelerine "Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Yaz Okulu ücreti" olarak ödeyebilirsiniz.

Haziran tarihlerinde sadece açık kalan derslere yazılabilirsiniz.

DERSE YAZILMA:

Derse yazılma işlemlerinizi Haziran tarihlerinde seafoodplus.info adresinden yapabilirsiniz. 

Kapatılan dersler: Kapatılan dersler 13 Haziran Perşembe günü ilan edilecektir.

Yeniden ders seçimi: Kapatılan derslerin yerine yeniden ders seçim işlemlerinizi Haziran tarihlerinde seafoodplus.info adresinden yapabilirsiniz.

Haziran tarihinde yazılmış olduğunuz ve açılmış olan dersten çıkamazsınız.

DİKKAT: Yukarıdaki tüm bilgiler seafoodplus.info adresinden yapılan duyuruya istinaden özet olarak çıkartılmıştır. Ayrıntı bilgi için seafoodplus.info adresini ziyaret edebilirsiniz.

1- SUBÜ Öğretim Yılı Akademik Takvimi için Tıklayınız

2- SUBÜ Öğrencilerinin Yaz Okulu Süreci İçin Tıklayınız

3- Misafir Öğrencilerin Yaz Okulu Süreci için Tıklayınız

4-  Yaz Öğretimi Ücret Tablosu için Tıklayınız

5- Yaz Okulunda Açılması Planlanan Dersler için Tıklayınız

Hafta içi sabah öğleden sonra saatleri arasında nolu telefonu arayarak destek alabilirsiniz.

Duyuru Tarihi: 31/05/

Güncelleme :

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir