değişim etüt merkezi çorum / İletişim | Değişim Kursu

Değişim Etüt Merkezi Çorum

değişim etüt merkezi çorum

Değişim Kursu
Merkez Adres
Bahçelievler mahallesi Yeşilyurt 3. Sokak
No ÇORUM
Sabit Telefon
0 23 23
Cep Telefonu
0 30 13
Email Adresi
[email protected]
Çalışma Saatleri
Hafta içi ve Hafta sonu
Değişimçag Kurs Merkezi
Yavruturna Mahallesi Kavukçu Sk. No
Sabit Telefon
Cep Telefonu
46 19
00 19
Whatsapp
46 19
00 19
Çalışma Saatleri
Hafta içi ve Hafta sonu
Değişim Buhara Kurs Merkezi
BuharaEvler Mah. İbrahim çayırı sokak noa / a19
Sabit Telefon
45 45
Cep Telefonu
88 19
Çalışma Saatleri
Hafta içi ve Hafta sonu
DeğişimMat Kurs Merkezi
Yavruturna mahallesi Maliye 2. Sok No
Çalışma Saatleri
Hafta içi ve Hafta sonu
Değişim Akademi Kurs Merkezi
Çok yakında

Değişim Etüt Eğitim Merkezi

Değişim Etüt Eğitim Merkezi Firmamız Çorum şehrinde Çorum ilçesinde Bahçelievler, Yeşilyurt 3. Sk., Çorum Merkez/Çorum adresinde bulunmaktadır.

Değişim Etüt Eğitim MerkeziSektör_Adi sektöründe hizmet vermektedir.

Değişim Etüt Eğitim Merkezi Firmamıza sayfa üzerinden mesaj gönderebilir, yorumlarınızı bu sayfa aracılığı ile iletebilir ve firmamız hakkındaki şikayetlerinizi yazabilirsiniz. Sms ile firmamızı istediğiniz kişiye göndererek Değişim Etüt Eğitim Merkezi firmamızı beğenebilir ve firmamız hakkında gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Değişim Etüt Eğitim Merkezi firmamıza sayfamızda yer alan iletişim bilgileri aracılığıyla telefon ile ulaşabilir aşağıda yer alan Yol tarifi aracılığı ile konumumuza erişebilirsiniz.

Firmamız bu sayfaya 5 Nisan itibariyle eklenerek internetten bulunmasını kolaylaştırılarak kişi tarafından ziyaret edilmiştir.

Firmamızı aradığınızda bu sayfadan ulaştığınızı belirterek bu sayfa ile daha fazla ilgilenmemizi tavsiye edebilirsiniz.

Değişim Kişisel Gelişim Kursu yılından beri hizmet vermektedir. Kurulduğundan günümüze kadar hizmetlerimizi sürekli geliştirip zenginleştirerek eğitim sektörü içerisinde her zaman değişimin gücünü ön plana çıkardıseafoodplus.infoerlere sunulan fiziki ve teknik imkanlar ile kaliteli eğitmen kadrosundan asla taviz vermedik.Yıllardır başarıyı getiren etkenlerden en önemlileri kalite ve çağı yakalayan değişim anlayışımız oldu. Öncelikli amacımız hiçbir zaman sınav veya ders başarısı olmadı.Daha çok öğrencileri hayata hazırlayan becerilerin kazandırılması üzerinde seafoodplus.info olgun vizyon her türlü başarıyı beraberinde getirdi ve getirmeye devam seafoodplus.infoılandırmacı anlayışla hizmetlerine devam eden kurumumuz bireylerin öncelikle eksik yönlerini kendilerine fark ettirip gerektiği yerde desteklemeye yönelik çalışmalarına devam etmektedir. Eğitim verdiğimiz her öğrencinin akademik yönden başarılarının artmasının yanında sosyal olarak topluma uyumlu ,yaratıcı,araştırmacı,analitik düşünebilen ,sorgulayan ve çözüm üretebilen bireyler olmaları için var gücümüzle çalışıyoruz

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir