kışla yaşardoğu ilköğretim okulu / Kışla - Yaşardoğu İlkokulu - İlkadım

Kışla Yaşardoğu Ilköğretim Okulu

kışla yaşardoğu ilköğretim okulu

Kışla-Yaşardoğu İlkokulu, Samsun ili, İlkadım ilçesinde bulunan devlet okuludur. Samsun ili nüfusu , İlkadım ilçesi nüfusu 'dur. Okulun öğrenci sayısı , öğretmen sayısı 67'tir.

Kışla-Yaşardoğu İlkokulu Samsun ili İlkadım ilçesinde bulunan devlet okuludur.

Sayfamızda Kışla-Yaşardoğu İlkokulu okuluna ait telefon, belgegeçer (faks), e-posta, web sitesi, öğretim şekli, adres, öğrenci sayısı, öğretmen sayısı, derslik sayısı, lojman durumu, pansiyon durumu, ısınma durumu, il/ilçeye uzaklık, hizmet bölgesi, hizmet alanı, hizmet puanı, yerleşim yeri, il, ilçe, mahalle/belde/köy nüfusu ve okullaşma oranları, lgs merkezi sınav taban puanı, yüzdelik dilimini, alan dal bilgilerini, zorunlu hizmet okulu olup olmadığını bulabilirsiniz.

Kışla-Yaşardoğu İlkokulu okuluna ait okul forması, kıyafeti, okul başarı puanı, okul eşyaları, okul boş kontenjanı, son dakika okul haberleri, okul kuralları, okul logosu, okul sınav tarihleri, okul servis ücretleri, okul e-okul, okul başlangıç-bitiş saatleri, sınıf geçme durumları, haftalık ders programı gibi bilgileri okulun resmi web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Kışla-Yaşardoğu İlkokulu okulunda okuyorsanız, bu okuldan mezunsanız, bu okulun velisiyseniz, bu okulda görev yapıyorsanız ya da bu okul hakkında bilgiye sahipseniz lütfen değerli bilgilerinizi yorum alanından belirtiniz.

Sitede sunulan reklamları kısıtlayan bir reklam engelleyicinin etkin olduğunu fark ettik.

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun. Reklam engelleyiciyi kapattıysanız sayfayı yenileyerek görüntüleyebilirsiniz.

Reklam engelleyicinin nasıl kapatılacağını öğrenmek için tıklayınız.

Okul Adresi : Kışla Mah. Günışığı Sok. No

Okul Kodu :
Telefon : ()
Web Sitesi : seafoodplus.info

Çevre : Kışla Mah.Gün Işığı seafoodplus.info İLKADIM/SAMSUN
Ulaşım : seafoodplus.info dolmuşları
İl/İlçeye Uzaklık : o km

Öğrenci Sayısı : Derslik Çok Amaçlı Salon :1 Oyun Odası :1 Kütüphane Kitap Sayısı
Öğretmen Sayısı : 65 Öğrenci Derslik Çok Amaçlı Salon :1 Oyun Odası :1 Kütüphane Kitap Sayısı
Derslik Sayısı : 46
Ders Saatleri : Sabah: öğlen: öğleden sonra
Fen Lab. :

Öğretmenlik Hizmet Bölgesi: 1Hizmet Alanı: 1
Zorunlu Çalışma Süresi: 0Hizmet Puanı: 10

Harita :

Okul Kadrosu :

Adnan Ç.(Okul Müdürü)- Münevver T.(Müdür Yardımcısı)- Özlem İ.(Müdür Yardımcısı)- Metehan İ.(Rehber Öğretmeni)- Elif C.(Rehber Öğretmen)- Ferhat Ö.(Rehber Öğretmeni)- Nihal Ç.(Ana Sınıfı Öğretmeni)- Rukiye Ş.(Ana Sınıfı Öğretmeni)- Handan Ç.(Ana Sınıfı Öğretmeni)- Türkan S.(Ana Sınıfı Öğretmeni)- Zehra B.(Ana Sınıfı Öğretmeni)- Sevinç C.(Ana Sınıfı Öğretmeni)- Meliha Y.(Ana Sınıfı Öğretmeni)- Özge K.(Ana Sınıfı Öğretmeni)- Fatma T.(Destek EĞİTİM)- Aysun Ö.(Özel Eğitim Öğretmeni)- Fatma T.(Özel Eğitim Öğretmeni)- Ayhan A.(Sınıf Öğretmeni)- Ayşe Ç.(Sınıf Öğretmeni)- Cengiz E.(Sınıf Öğretmeni)- Ayşegül K.(Sınıf Öğretmeni)- Ayşe S.(Sınıf Öğretmeni)- Hakan S.(Sınıf Öğretmeni)- Firuzan S.(Sınıf Öğretmeni)- Dursun U.(Sınıf Öğretmeni)- Ekrem Ç.(Sınıf Öğretmeni)- Murat B.(Sınıf Öğretmeni)- Fatma E.(Sınıf Öğretmeni)- Gülbin A.(Sınıf Öğretmeni)- Gülin T.(Sınıf Öğretmeni)- Hacer G.(Sınıf Öğretmeni)- Hamide K.(Sınıf Öğretmeni)- Hasan B.(Sınıf Öğretmeni)- Hümeyra A.(Sınıf Öğretmeni)- Hüseyin Ş.(Sınıf Öğretmeni)- Kadir Ç.(Sınıf Öğretmeni)- Leyla E.(Sınıf Öğretmeni)- Mustafa D.(Sınıf Öğretmeni)- Nalan K.(Sınıf Öğretmeni)- Nuhayat G.(Sınıf Öğretmeni)- Zeynep K.(Sınıf Öğretmeni)- Rasim B.(Sınıf Öğretmeni)- Nuh O.(Sınıf Öğretmeni )- Seval Ç.(Sınıf Öğretmeni)- Ülkü B.(Sınıf Öğretmeni)- Demet Ş.(Sınıf Öğretmeni)- Tayfun C.(Sınıf Öğretmeni)- Tekin B.(Sınıf Öğretmeni)- Nurettin K.(Sınıf Öğretmeni )- Recep D.(Sınıf Öğretmeni )- Ümmühan K.(Sınıf Öğretmeni )- Gül Ö.(Sınıf Öğretmeni)- Sezgin A.(Sınıf Öğretmeni)- Lütfi C.(Sınıf Öğretmeni)- Semra .(Sınıf Öğretmeni)- Dursun Ç.(Sınıf Öğretmeni)- Selma E.(Sınıf Öğretmeni)- Ümmühan Y.(Sınıf Öğretmeni)- Umut Y.(Sınıf Öğretmeni)- Semra Ş.(Sınıf Öğretmeni)- Yusuf Ö.(Sınıf Öğretmeni)- Tülay Ç.(Sınıf Öğretmeni)- Seda K.(İngilizce Öğretmeni)- Şule M.(İngilizce Öğretmeni)- Ayşe K.(Din K.V.A)- Aysun Ö.(Destek Sınıfı )- İlhan Y.(VHKİ Memuru)-

Okuldan Haberler :

Etwinning toplantısıEtwinning toplantısı

Etwinning ToplantısıEtwinning Toplantısı

19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI

Öğrencimiz Buğlem Özdemir Resim Yarışması’nda 2. olduÖğrencimiz Buğlem Özdemir Resim Yarışması’nda 2. oldu

Etwinning GünüEtwinning Günü

Okulumuzda Etwinning Projesi ÇalışmalarıOkulumuzda Etwinning Projesi Çalışmaları

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Coşkuyla Kutlandı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Coşkuyla Kutlandı

23 Nisan Kutlu Olsun…23 Nisan Kutlu Olsun…

İYİ BAYRAMLAR İYİ BAYRAMLAR

“My New Generation Legend” Etwinning Projesi“My New Generation Legend” Etwinning Projesi

Başarılar :

Okul hakkında bu sayfada paylaşmak istediklerinizi yazabilirsiniz :

Okul hakkında gönderilen yorumlar :

Güncelleme tarihi:

KIŞLA-YAŞARDOĞU İLKOKULU - SAMSUN - İLKADIM

Öğretmen Sayısı:74 Öğrenci Sayısı: Derslik Sayısı:43 Lojman Sayısı:0 Ders Başlama-Bitiş Saatleri:Sabah: öğlen: Öğretim Şekli:İkili Isınma Şekli:Doğalgaz İl/İlçe Merkezine Uzaklık:o km Ulaşım:seafoodplus.info dolmuşları Vizyon:Amacı olan, katılımcı, demokratik ve laik, bilimsel düşünen, eleştiriye ve değişime açık, öğrenmeye istekli, çalışmalarını bir plan doğrultusunda yürütebilen, kendisiyle barışık, ailesi ve çevresiyle uyumlu, olumlu davranışlarıyla çevresine örnek olabilen Misyon:Öğrencilerin; Bireysel farklıklarını, göz önüne alarak kendine güvenen, çevresine saygılı, dürüst, milli değerlere bağlı, özgür düşünebilen, eğitim sürecinde katılımcı, belirli bir amacı olan ve geleceğe güvenle bakan bireyler olarak yetiştirilmesini sağl

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir